Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Predstavitveni profili na internetu

29 odgovorov v tej temi

#26 KasKaY

KasKaY

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 30 september 2010 - 19:27

Nimam internetnega profila (kok sm jz bogi :) ), morda jutri, morda pojutrišnjem, morda drug mesec, morda nikoli, morda ..... :jazne2:
Življenje je treba zajemati, ceniti in graditi po koščkih. Saj vsak košček predstavlja mozaik v tem pisanem življenju, ki je tako nepredvidljivo. -KasKaY-

#27 fantič

fantič

piščan'c

• Člani
  • 94 prispevkov

Objavljeno 26 julij 2011 - 22:44

No, da malo oživim temo, pa mogoče še kaj koristnega iz tega potegnem :)))
Imam profil na gayromeu. Ugotavljam, da je sicer večina neresnežev, zbiralcev fotk in drugih "postopačev", ki se na teh straneh več ali manj rajcajo. Se mi je pa pred kratkim (prejšnji teden) pripetilo, da sem v stik prišel z enim prijetnim tipom. No tega sicer ne morem 100% trdiiti, saj ga v živo nisem spoznal, ampak tako čez pogovor in sliko, ki mi jo je poslal, pač tako sklepam. Vse bi bilo lepo in prav, ampak... Zmenila sva se, da bova šla na pijačo, ne sicer za konkretno uro in dan, ampak nekje na koncu tedna. Si bova še sporočila preko gayromea točno uro in dan. OK. Potem pa kar meni nič tebi nič profil izbriše in ni več nobenega sledu za njim :(((( Resnično sem se veselil najinega srečanja, sedaj pa sem globoko razočaran. Največja finta vsega tega pa je, da sem sedaj ugotovil, da ga imam celo dodanega na facebooku. On mene sicer sigurno ne pozna. Sedaj sem v rahli dilemi ali naj ga kontaktiram tam, ali ne... in kako naj mu razložim, kako to, da ga imam na fb-ju dodanega, pa mu tega nisem prej omenil... kak nasvet mogoče? (na ZS)
aja. Še nekaj. Omenjeni tip z Gayromea je sigurno isti, kot tisti na fb-ju. Iz najinega pogovora na Gayromeu, sledi 99% dokaz o tem. Na gayromeu torej nisem kontaktiral z nekom, ki bi si samo "izposodil" njegovo sliko :)
why do we fall? so we can learn to pick ourselves up!

#28 Whistler

Whistler

piščan'c

• Člani
  • 163 prispevkov

Objavljeno 26 julij 2011 - 23:01

Ma svoj profil na GR sem si sicer naredil, ampak bolj za firbcat kot za kej drugega. Mogoče nekoč postanem tudi aktivnejši in dam kako sliko gor. Seksa prek te zadeve pa nevem če bi iskal, za zdaj si bolj zvezo želim pa dvomim da se to lahko na taki strani najde. :P
Ay, qué camino tan largo!Ay mi jaca valerosa!Ay que la muerte me espera,antes de llegar a Córdoba!
Córdoba.Lejana y sola.

#29 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 01 avgust 2011 - 12:18

Tudi sam imam profil na gayromeu (oz. planetromeu). A do sedaj še nisem imel sreče tma gor. Obratno, pa sem kratek čas na tem našem forumu in se mi zdi, da kar je nekaj sreče. Bomo jutri videli. Sicer pa se mi zdi, da so na drugih straneh fantje zelo neresni. Saj nekateri prav izzivajo druge uporabnike. Pač malo neresno od njih. Ne moremo vsi bit lepi in oh in sploh, a se tega ne zavedajo -x sicer pa smo vsi krvavi pod kožo.

"Let me guess, someone stole your sweetroll?"

#30 Las Meninas

Las Meninas

Častni član

• Člani
  • 1 004 prispevkov

Objavljeno 22 februar 2012 - 20:19

Gayromeo je po Alexi 409 najbolj obiskana spletna stran v Sloveniji. Za ponazoritev nekje toliko kot ima spletna stran Unicredit banke, primorska.info in Merkur.
Ko so nacisti prišli po komuniste, sem molčal, saj nisem bil komunist. Ko so zapirali socialdemokrate, sem molčal, saj nisem bil socialdemokrat. Ko so prišli po katoličane, nisem protestiral, saj vendar nisem katoličan. Ko so prišli pome, ni bilo nikogar več, ki bi lahko protestiral. Evangeličanski pastor Martin Niemőller

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov