Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Moški nakit in modni dodatki

145 odgovorov v tej temi

#126 habibi

habibi

gay friendly

• Člani
  • 21 prispevkov

Objavljeno 29 julij 2010 - 01:33

Sam zelo rad nosimnakit , srebro ali belo zlato. zapestnica,prstan, verizica, pogosto ga menjujem, odvisno od razpolozenja. So mi vsec tipi z nakitom

#127 veljko

veljko

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2010 - 07:52

Okoli vratu nosim preproste verižice, navadno ročno delo, včasih preproste črne trakce z obeskom... Okoli zapestja včasih uro, sicer pa se prstanov, zapestnic, zlatnine in srebrnine ne poslužujem.
Na moškem mi je všeč, da je v ravnovesju, se pravi, da ne pretirava. Že na ženski je neumno videt, da je okranclana kot novoletna jelka. :S

#128 Kitty

Kitty

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 30 julij 2010 - 11:06

Nakit nosim. Vendar vse je odvisno od tega kaj oblečem. Včasih doma narejene, izredno enostavne, kovinske prstane kombiniram s kakšnimi srebrnimi zapestnicami. Ali pa nosim zastarelo uro, ki ne deluje več, z zapestnico. Ob črnih oblačilih nosim dolge verižice s križi in prstan. Ob enobarvnih stvareh kakšno verižico ... Skratka ni da ni, vedno imam nek kič na sebi. In v prihodnje pridejo še enostavni uhani zvrščeni navzdol po ušesu.
Glede nakita na drugih moških mi je všeč če se mu poda tisto kar nosi ;P

#129 unknown

unknown

gay friendly

• Ban
  • 5 prispevkov

Objavljeno 01 avgust 2010 - 14:25

Nakita ne maram, mi je všeč, ampak sam ga ne nosim:) če že kdaj, potem verižico in to je to. pa še to dam hitro dol:P

#130 Nergal

Nergal

biskvitek

• Člani
  • 37 prispevkov

Objavljeno 01 avgust 2010 - 23:24

Do nakita nimam posebnega navdušenja... Nikoli ga nisem nosil, razen včasih kakšno zapestno uro.
Edina stvar ki jo pa res ne maram, ne na sebi še manj pa na drugih moških, so uhani.... :buu:
Sarcasm: A literary device for identifying the stupid.

#131 general

general

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 02 avgust 2010 - 00:36

Nosim kakšne zapestnice in verižico, pa še to morajo biti tiste ki se jih dobi ob morju, razne iz lesa in podobnih materialov, nisem pa za zlato, srebro,....
Ničesar ni, kar ne bi mogel biti, delati ali imeti...

#132 Jaka

Jaka

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 03 avgust 2010 - 16:19

Imam srebno verižico, ki jo nosim redko, večino časa pa imam na roki srebrno verižico od mojega. PRedkratkim sem končno zašparal dovolj in sem si kupil tudi malo boljšo uro od katere se ne ločim.

Prstane pa ne nosim, ker imam čuden občutek :misli:

#133 veljko

veljko

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 03 avgust 2010 - 18:13

Jaka, kako si se pa ure navadil? Jaz jo nosim kot modni dodatek, veliko ljudi poznam, ki se brez nje počutijo kot brez spodnjega perila.
A si jo že prej imel navado nosit?

#134 Jaka

Jaka

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 04 avgust 2010 - 12:36

Če po pravici povem mi je bilo škoda denarja, da potem nebi ure nosil čeprav ni bila pretirano draga. Tako sem jo pač vsaki, dan imel gor in sem se po kakemm tednu že navadil. :mrgreen:

Prvo pa je bilo malo nerodno, ker sem vedno pozabil, da jo imam in nisem nič pazil na njo, ampak je preživela. :)

#135 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 655 prispevkov

Objavljeno 05 avgust 2010 - 12:53

Nakita ne nosim, ker se z njim ne počutim prijetno. Tudi ročna ura mi je neprijetna, ker je nisem nikoli nosil. Mi je pa na kakšnih fantih všeč lahka verižica okoli vratu. Tudi uhani me ne motijo; uhan ali kak piercing bi mogoče še lahko prenašal tudi na svojem telesu.

i tried

#136 Tamara

Tamara

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 22 oktober 2010 - 12:35

Fantje kako je pa pri vas s soncnimi ocali, meni so vsec taka bolj robustnega videza in barvna ala Top Gun varianta.
Tale so mi napr. vsec:
http://www.outoflimi.....UE ORANGE.png
http://www.outoflimi...delek/soaza/587

Mam bolj podolgovat obraz, a mislite,da mi bodo ok, ker pol bi jih kar uzela, se mi zdi, pa da mi boste tko povedal kokr je.
Hvala

Prispevek uredil/a: glorious, 22 oktober 2010 - 14:51.

#137 ankh

ankh

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 22 oktober 2010 - 23:01

Fantje kako je pa pri vas s soncnimi ocali, meni so vsec taka bolj robustnega videza in barvna ala Top Gun varianta.
Tale so mi napr. vsec:
http://www.outoflimi.....UE ORANGE.png
http://www.outoflimi...delek/soaza/587

Mam bolj podolgovat obraz, a mislite,da mi bodo ok, ker pol bi jih kar uzela, se mi zdi, pa da mi boste tko povedal kokr je.
Hvala

Tamara, boljše če greš v kako optiko ali trgovino in malo sprobavaš, da vidiš kaka oblika očal ti paše :)

Kar se tiče pa nakita, nosim srebrn prstan in Breo Vitoria temno kovinsko hudo uro (klik) :paprika:
Work like you don't need the money, love like you've never been hurt, dance like nobody's watching ;)

#138 KasKaY

KasKaY

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 14 november 2010 - 18:06

Nakita ne nosim pogosto,.... občasno verižico okoli vratu,.... ure na roki ne maram,.... mogoče pa bi bilo zanimivo imeti kak uhanček,.. ali pa prstan ;)
Življenje je treba zajemati, ceniti in graditi po koščkih. Saj vsak košček predstavlja mozaik v tem pisanem življenju, ki je tako nepredvidljivo. -KasKaY-

#139 Tibor

Tibor

Častni član

• Člani
  • 863 prispevkov

Objavljeno 14 november 2010 - 20:01

Nosim srebrn prstan in občasno mavrično zapestnico. :)
Razmišljam pa, da bi si ponovno dal delati piercing v jeziku, ampak moram počakati na počitnice.
Za pesimizem je prepozno.

#140 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 15 november 2010 - 16:04

Trenutni modni dodatek je le ura (na njih sem pa dobesedno mahnjen). Bi se znalo zgodit, da bi odštel za uro, toliko kot za kakšen slabši avto. :zvecilka:

Enako! Ure zaenkrat ne nosim, dokler ne našparam za Portugieserja od IWC. Tle bom začel, pol pa počas naprej. Če kdo še ne pozna, vabim k ogledu:

1. IWC Official Site
2. Glashuette Original
3. A. Lange & Soehne
4. Jaeger Le-Coultre
5. Jaeger Le-Coultre "Hybris Mechanica"

Kot načeloma v življenju, zelooooooooooooooo cenim mojstrstvo, se pravi teženje k popolnosti. Odtod moja fascinacija nad urami. Pri tem mi je najpomembnejši kriterij aplicirana tehnologija, načini obdelave materiala, ki že sami po sebi želijo doseči popolnost, inovacije in tehnološke rešitve ter ideja oz. filozofija za nekaterimi izdelki. Za njimi po pomembnosti mi je dizajn, šele nato pa uporabljeni prestižni materiali. Povedano drugače, lahko bi bila lesena, če bi bila enako fascinantna s tehničnega vidika in vidika izvedbe.

Moj :spostovanje: mojstrom obrti.

Prispevek uredil/a: bogglefreak20, 15 november 2010 - 16:05.

"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#141 wonderland

wonderland

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 15 november 2010 - 17:31

Oh no, green accessories xD

Live and let live

#142 Fitz

Fitz

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 16 november 2010 - 00:49

Uf, nakit, ni mi všeč ne na moških ne naženskah, v glavnem zato, ker večinoma izpade vse zelo ....well kitschy, bedno, neokusno... Je pa res da nikoli nisem nosil ne ure ne, verrižic, zapestnic in podobnega,...tako da...

#143 Misterious

Misterious

piščan'c

• Člani
  • 57 prispevkov

Objavljeno 07 marec 2011 - 21:25

Črna usnjena zapestnica na gumb, kar nekaj takih mam, najraje mam pleteno :poreden: ...potem mam še kar nekaj verižic iz različnih delov sveta, kakšna gumi zapestnica se tudi najde... pa vedno mam na zalogi še LED party zapestnice ...neuporabljene še zapakirane itq :D

#144 Hyperion

Hyperion

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2011 - 11:49

Kaj so sončna očala modni dodatek? Nosim jih ponavadi v avtu oz. poleti, ko je več sonca. Tako da, nosim jih v bistvu zaradi sonca in ne zato, da bi bolje izgledal, kar naj bi bil namen modnih dodatkov. Ostalo ne nosim, niti nimam želje. Pa tudi pri tipu rad vidim, da ni ves okrancljan z raznimi piercingi in ogrlicami. Piercing mi je nasploh ena največjih bedarij, ki se jo ljudje gredo te dni.

#145 BEE

BEE

piščan'c

• Člani
  • 67 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2011 - 11:23

Najraje nosim zapestnico katero mi je mami kupila za rojstni dan :lalala:

Visit My Website
I like that I'm gay !

#146 bugs01

bugs01

nov na sceni

• Člani
  • 257 prispevkov

Objavljeno 12 januar 2012 - 12:59

Nakita nekako ne maram če bi nosila bi bila to edino zapestnica od Livestrong organizacije (ena se mi je strgala OBUP :solzice: ) :D
Vedno obstaja rešitev. Tudi če si še tako na dnu, vedi, da to ne bo večno. Ko boš najmanj pričakoval, se ti bo zgodilo nekaj, kar te bo osrečilo.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov