Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Moški nakit in modni dodatki

145 odgovorov v tej temi

#51 balerina

balerina

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 1 823 prispevkov

Objavljeno 08 avgust 2006 - 09:26

Upam, da ne bo nič narobe, ker "vdiram" v to temo ...
No, najprej, da odgovorim- ne nosim nakita. Imam eno usnjeno zapestnico, ki jo dam gor na vsake svete cajte, pa še eno tako barvasto ...Drugače je pa moj nakit še urica g-shock :)
Prstani, uhani, verižice, pirsi ... nič od tega nimam.

Sedaj pa glavni razlog zakaj se oglašam. Z lubico bi si radi kupili prstana iz nerjavečega plemenitega jekla. Nekaj sva sicer že našli, vendar bi radi videli še več, predvsem pa še kakšne drugačne cene, da se lažje odločiva. :D
Zanima naju predvsem, če kdo pozna kakšno prodajalno s tem nakitom v Ljubljani, preden prečeševa vso Ljubljano ...

Najlepša hvala ;)

#52 jurist

jurist

piščan'c

• Člani
  • 165 prispevkov

Objavljeno 08 avgust 2006 - 09:47

Tut jst ne nosim nakita, vsaj načeloma... Edino, za kar mi ni problema dat denar, so dobre ure, ker jo pač nosim vsak dan.

#53 Blonti

Blonti

piščan'c

• Člani
  • 144 prispevkov

Objavljeno 08 avgust 2006 - 11:35

Nosim:
- zlato verižico z astrološkim znamenjem (darilo izpred "khm" let) :mrgreen:
- poročni prstan (identičnega nosi tudi moj partner).

Ne nosim:
- zapestnic,
- ročne ure...

Drugače pa imam veliko torbo - čez ramo - v kateri nosim ostal (potrebne in nepotrebne) stvari: denarnica, robčki, ključi, zvečilne, dlančnik, izkaznice...

#54 rembrandt

rembrandt

biskvitek

• Člani
  • 46 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2006 - 11:17

obvezno: "pogodba s hadom", "ščit pred strupi", pa še ura včasih!
zraven obvezna torba z vso mogočo navlako...
očala - nepogrešljiva (korekcijska), za vsak dan, za vsako počutje, za vsako priložnost!

#55 kvajedej

kvajedej

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 10 avgust 2006 - 00:50

nakit? yes, veliko ga menjam. od uhanov, zapestnic, prstanov pa do piercingov. varijant je nešteto....manj je seveda več, tko da je treba kombinirat zadeve primerno obleki in priložnosti. obožujem nakit in modne dodatke.to naredi nek osebni sti.
Dites-moi pourquoi je l'aime

#56 neraziskan

neraziskan

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 16 avgust 2006 - 23:36

ne nosim nakita, čeprav mam več verižic pa obeskov in zapestnic (darila za roj. dan al pa kaj podobnega)... morda če me obsede kaj, dam gor morda kakšno zapestnico, samo to se zgodi tako recimo... vsako prestopno leto :roll:
vse poti, vse smeri

#57 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 16 avgust 2006 - 23:48

Nakit?
Rad imam več vrst nakita in dodatkov. Včasih, bolj poleti rad nosim lesene zapestnice, pa srebrne prstane, ob posebnih priložnostih uporabim celo zlat nakit (ki mi ni najbolj ljub)...

Ko so bile modne zapestnice iz raznih materialov - sem jih nosil.
Redno ne nosim nakita, tudi uro sem se odvadil nositi, odkar imam vedno ob sebi gsm.

Osebno me ne moti, če ima fant nakit, mogoče je celo dobrodošlo :)
Do files get embarrassed when they get unzipped?

#58 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 16 avgust 2006 - 23:49

Ugh, kar precej stvari pomešano po raznoraznih predalih, pa nič ne nosim, razen ene zapestnice ki sem jo nedavno dobil od kolegice in mi je full všeč.
Kupujem si pa sam nikoli ne, pač računam na dober okus kolegov/ic

#59 zdrauc

zdrauc

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 17 avgust 2006 - 21:54

Pustimo mene, jaz nič ne nosim (razen vonja po cipresah)... Drugače pa moram povedat, da se mi zdi zelo privlačno, če vidim fanta, ki ima kakšen uhan, al ma pa lepo zapestnico ali verižico, nasploh razne modne dodatke. Takrat se mi zdi takšen bolj ženstven in lep. Najbrž pa le hlepim po tem, da "bi bil naš". Ko vidim nakit na nekom, se zbudi upanje, da je morda gejček. V torek sem bil v termah Snovik. Tam sem pa res opazil ravno tiste fante, ki so bili "okrašeni z nakitom". In ravno ti so bili tudi sicer najlepši. In ponovno sem zatarnal, da bi moral bit na svetu en sam spol, da nobene razlike niso potrebne, da bi bili lahko vsi ovenčani z nakitom, da to ni le domena žensk, potem bi bilo pa dosti manj gorja na svetu. Ko bodo spet volitve, potem poznate moj program: dosti stvari bom poenostavil, predvsem pa bo uzakonjen en sam spol. To se pravi NAŠ! :|

#60 daroon

daroon

piščan'c

• Člani
  • 65 prispevkov

Objavljeno 17 avgust 2006 - 22:52

jst pa nakit..hmm..
..ok..poleg pierca v obrvi, ki je črne barve, mam ful rd kakšne lesene verižice in zapestnice...pa kšn prstan za na palec..drgač mam pa ful rd tud kšne obeske k so odštekane oblike and all..ful hudo:)..
..mam tud verižico z obeskom iz belega zlata, k je u bistvu delfinček..mi je teta dala in ga mam ful rd:P...
Drgač je pa itak luškano:), k vidš polet tipa s srajco, k je zgoraj odprta in ma potem nek obesek, k lepo zapolni tisto praznino...njam:D
.as my soul yearns to see,
again those eyes, those eyes once more.

#61 Skuliran

Skuliran

piščan'c

• Člani
  • 71 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2006 - 11:37

No, jst sem tut mal "ovenčan" :D .....

Še vedno nosim komplet ki sem ga dobil od prijateljev in staršev za diplomo- Adidasova ura v črno - beli kombinaciji, jeklen prstan s črnim in belim obročkom in kovinska (ne vem materiala) zapestnica, kombinirana s črnimi ploščicami. Tako čisto v stilu sem dobil in tako tudi nosim. Se počutim zlo dober. Potem imam še en srebrn uhanček ki sem ga dobil za rojstni dan in okoli vratu lesena "ovratnica" iz Turčije......

Prisegam na srebro....

Kr nekaj je tega vendar ne izgleda kičasto :oops: ...upam :pepper:

Je tudi meni všeč če ima fant kaj lepega na sebi.....
"Life is like a Box of Chocolates - you never know, what you gonna get...."

#62 Tibor

Tibor

Častni član

• Člani
  • 863 prispevkov

Objavljeno 19 avgust 2006 - 12:53

Redno nosim širok srebrn prstan, ostali nakit pa priložnostno, se pravi kar je primerno v določenem trenutku in kako izgleda v kombinaciji z oblačili.
Za pesimizem je prepozno.

#63 Bandidos

Bandidos

izkušen

• Člani
  • 1 142 prispevkov

Objavljeno 20 avgust 2006 - 10:43

Edino kar redno nosim, je uhan... uri mam dve, pa mal kombiniram s tistim, kar mam oblečeno, zapestnice pa mam včasih one navadne kot modni dodatek al pa srebrno, ki sem jo dobil za rojstni dan... Verižice mam ful redko, ker mi niso ne vem kak všeč... prstani so mi pa všeč, jih mam pa kr neki, sam vedno sam enga gor... en mi je bil ful všeč, k mi ga je dal bivši.. ampak odkar je bivši, mi sploh ne sede :? :D ... so mi pa všeč oni prstani na palcu.. bo treba takega :)

Connecting to the WiFi, went from nerd to superb.
Have you seen the new guy? I forgot the password!

#64 nibirus

nibirus

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 26 avgust 2006 - 23:41

Nosim samo enostavno ovratnico, kot spomin na potovanja čez Atlantik. Občasno nosim srebrn, atlantidski, prstan.
Razmišljam o srebrnem uhančku v levem ušesu.
*** Živi SVOJE življenje ***

#65 koralni

koralni

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 27 avgust 2006 - 12:37

Nakita v bistvu ne nosim, edino kake usnjene zapestnice. Eno zelo preprosto imam vedno na desni roki. Tudi bivši ima enako in do zdaj sem jo simbolično snel in ponovno nadel samo enkrat, ko sva se razšla. Zdaj pa je po mojem dol niti ne dobim, ker ima tak poseben vozel. :D Je pa hvalabogu toliko široka, da jo občasno brez problema očistim kar na svoji roki.

Sicer so mi blazno všeč srebrni prstani, :drool: ampak ne toliko na palcu. Tudi kaka srebrna zapestnica mi je na drugih blazno všeč. Pa razne usnjene, pletene in druge zapestnice, ki izpadejo lepo.

Ne prebavljam tistih metroseksualnih uhanov. Po možnosti z ogromnim kamnom. :shock: Uhani so mi na še tako hudem tipu prav odbijajoči.

Pa sončnih očal, če se tip z njimi preveč k*rči, ne morem. :roll: Sploh pa, ko se ti predstavijo in jih nevljudno 'pozabijo' sneti. Čau, Miki. :|

Vsega v pravi meri,je okras,veča samozavest.Ni pa slebo kdaj vprašat še koga.Le uživajte.
živeli naši

#66 aLEshY

aLEshY

nov na sceni

• Člani
  • 241 prispevkov

Objavljeno 27 avgust 2006 - 15:13

Svoj čas sem bil cele dneve okičen z različnimi verižicami in zapestnicami. Dobri stari rejverski časi bi reko:)
Zdaj pa tu pa tam dam na roko črno zapestnico s kovinskimi bodicami (ki mi je bila podarjena). Al pa eno tako svetlo modro z rožicami (sam kupil).:) Verižic ne nosim več, uhanov pa nikoli nisem mel. Tudi ročnih ur ne maram, ker me ovirajo. Itaq mam mobitel, ki prikazuje uro, waw:)

Drugače pa so mi na tipih všeč kake alter verižice, zapestnice. Tudi kak kič (iz Klavdije) zna bit zanimiv. Sicer pa če je nakit stilsko opredeljen in ga je s tem namenom tudi več, ni nič narobe - kvečjemu je zanimivo:)

So mi pa že skor fetiš očala. Predvsem tista plastična, z debelimi okvirji. Opazna, velika očala! Tudi sam nosim takšna, čeprav večina znancev/kolegov/prijateljev meni, da so prevelika in da mi ne pašejo:)

LP, aLEshY

#67 TheChosenOne

TheChosenOne

zasvojen'c

• Člani
  • 755 prispevkov

Objavljeno 29 avgust 2006 - 21:17

jaz nosim na levi roki eno tako usnjeno zapestnico na kateri piše PEACE :P pa zraven še eno tako srebrno zapestnico ki sem si jo kupil na morju, na desni roki pa mam eno srebrno zapestnico na kateri je moje ime... :pepper: nosim pa še tako srebrno verižico z morja :mrgreen:

#68 roseguy

roseguy

piščan'c

• Člani
  • 163 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2006 - 11:09

no jz mam tut verižico z morja črno srebrno s 4 špicami 8) :pepper:

#69 JustMe

JustMe

nov na sceni

• Člani
  • 267 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2006 - 19:28

Js nosim pa en tak simple prstan iz belega zlata na katerega sem čustveno ful navezan, občasno pa še črno swarovski zapestnico, če sem oblečen tk, da paše zraven.
:pepper:

#70 8bit

8bit

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2006 - 22:51

zapestnica okrog roke in noge. prstani mi ne pašejo oz. mi niso všeč, ur pa ne maram, ker se mi zdi da bi bil potem popoln suženj časa :P

pa na tipih mi nikol ni bil všeč nakit. oz. svetleč nakit. dokler se ne svet je vredu :mrgreen:
space for rent

#71 e_misko

e_misko

piščan'c

• Člani
  • 62 prispevkov

Objavljeno 31 avgust 2006 - 09:55

Usnjena zapestnica.

Ribica okrog vratu.

Hmmm, kje je že tisti prstan?

Po filingu. Pa full full full sm mahnjen na klobuke. Fedora rules.

#72 Bandidos

Bandidos

izkušen

• Člani
  • 1 142 prispevkov

Objavljeno 15 oktober 2006 - 19:06

A kdo ve, kje je kakšna trgovina z moškim modnim nakitom? Povsod je poudarek samo na ženskah... ne govorim o zlatnini in srebrnini, pač pa navaden moški nakit. LP :mrgreen:

Connecting to the WiFi, went from nerd to superb.
Have you seen the new guy? I forgot the password!

#73 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 21 oktober 2006 - 17:59

Moja nova pridobitev :evil:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#74 stelth

stelth

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 21 oktober 2006 - 21:17

Ja jaz nosim kar dosti tega, in sicer.
Uro na levi roki, zlato zapestnico na desni roki, uhan v levem ušesu in verižico okrog vratu.

Ne vem, meni osebno se ta stvar dopade, je pa jasno to stvar vsakega posameznika.
cleared for takeoff

#75 Angel468

Angel468

biskvitek

• Člani
  • 42 prispevkov

Objavljeno 21 oktober 2006 - 21:24

js nosm vecinoma cisto preproste verizice (razen na partijih pac priznam da nosim SPICE:)), okoli zapestja kasne nete, usnjene zapestnice, al pa take bl tribal scene...mahnjen sem na pasove, jih imam kar lepo kolekcijo:) na moskem rad vidim tisto, kar mu pase...lah je tud punks, ce mu to pase, mi je zelo lepo na pogled...ravno zadnjic sm vidu enga cist dark, zabrit, k je mel manjsi okel cez usesno mecico...awwwwwwwww, kok je biu hud!!!!!

:evil:
Ko mrka usoda uklesci me, ne trenem, jocem jaz nikdar, zivljenje bica, tepe me, krvi, udarcev mi ni mar...

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov