Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Moški nakit in modni dodatki

145 odgovorov v tej temi

#26 Aquarius

Aquarius

nov na sceni

• Člani
  • 236 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2006 - 01:24

Sam nisem tip ki bi nosil uhančke, lance in prstane, sm si vse to dal enkrat gor in se postavu pred ogledalo pa mi prav nič ni pasalo, tako da raje ne, nimam niti nobenih želja po tem, mi je sam odveč.

Pa tudi moj bivši je od bivšega nosu en prstan, in tuki vidim da mate vsi prstane od bivšega, kva je zdej to???

Moj trenutni ima pa 3 uhančke v enem ušesu, pa 2 verižici, pa eno zapestnico iz blaga, pa mi zgleda ful hot!

#27 janezek

janezek

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2006 - 22:47

Nimam nič proti nakitu in dodatkih, čeprav sam razen ene "ogrlice" z lesenimi zrnci ne nosim ničesar; pa še ogrlico nosim zaradi čustvenih razlogov. Tudi ure nimam. Nalakirani nohti so pa zakon, in jih nalakiram, če mi le uspe najti čas. V kožni barvi z bleščicami ali pa črn z okraski. Se porabi veliko časa, da so res urejeni.

#28 Figlio

Figlio

piščan'c

• Člani
  • 67 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2006 - 14:43

Zame pa ima nakit nekakšno sentimentalno vrednst. V bistvu mi niti ni, da bi si ga kupoval sam. Edino kar sem si kupil sam sta uhančka v bradavicah, ker ni bilo nobenega tako usekanega, da bi se spomnil in mi jih kupil. Tako, da imam na sebi samo te uhančke, zlato verižico z obeskom in zlato zapestnico (dobil za darilo od družine) ter zapestnico iz belega zlata (dobil za darilo od kolega in kolegice). Želim si pa še kakšen prstan in uhanček v ušesu, takšen "metroseksualen". Kar precej mi pa pomenita izbira oblačil in dodatkov. Že od nekdaj padam na očala, vendar ne na ta vetrobranska stekla, ki so sedaj v modi, čedalj bolj zanimivi so mi pa tudi pasovi.

Hastaluego :)
Če hočeš spremeniti svet, spremeni samega sebe. (kitajska modrost)

#29 snoopy

snoopy

piščan'c

• Ban
  • 115 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 13:00

Zanima me, kako gledate na fante, ki nosijo čez rame manjše torbice v katerih imajo denarnico, ključe ipd predmete. Vam delujejo preveč feminino ali ne? Bi nosili takšno torbico ali ne?

Upam, da kje že ni kakšna podobna tema odprta, sem namreč dal v iskalnik torbica, pa ni padlo nič konkretnega ven, če pa že je pa se moderatorjem iskreno opravičujem, da jim nalagam nepotrebno delo zaklepanja teme :?:
Snoopy - Trust no 1.

#30 FastFwd

FastFwd

piščan'c

• Člani
  • 77 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 13:06

Naj jim sede nost kar čjo. Sam take torbice nebi nosu, ker mi nekak nebi sedla. Čudn bi se počutu
Why are we going so fast? D000h ...It's FastForward

#31 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 13:12

Meni to sploh ne deluje feminilno. Še več, iz dneva v dan vidim vedno več strejtov, ki imajo takšne torbice.

Dejstvo je, da denarnico, ključe, mobitel in podobno nekam moraš dat. Če nimaš ničesar, to tlačiš po žepih. To je neudobno in če je denarnica malo debelejša (pa ne mislim zaradi denarja, ampak zaradi številnih dokumentov in kartic :)), izgleda čudno, če jo nosimo v žepu.

Jaz take torbice nimam, ampak še zdaleč ne zato, ker bi mi bila feminilna, ampak ker mi tak stil ne ustreza oz. pristoji. Če že imam kaj, je to tista malo večja "poštarska torba", ki jo imam sicer za na fax. Pogosto pa se mi iz nje ne da odstranjevati vsega, kar nosim na fax in kljub zgoraj napisanemu nosim stvari po žepih.

Preveč ukvarjanja s tem, kaj je feminilno in kaj ne, ni dobro za samozavest. ;)
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#32 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 13:13

Nanje gledam normalno. Feminilno? Mislim, da ne. Sicer odvisno od torbice, barve itd.
Četudi izgleda feminilno me ne moti in bi tudi jaz nosil.
Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#33 guy

guy

piščan'c

• Člani
  • 133 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 13:14

Da še enkrat napišem :(
:D Nisem še videl tipa ki bi imel tako torbico...ali pa se samo ne spomnim.
Jih pa lahko veliko vidiš z večjimi takimi torbami, npr. za v šolo :P (ne tistih klasičnih dve naramnici čez rame in gremo).
Sam dam veliko na style, samo torbe ali torbice pri meni res nimajo posebnega pomena.

lp ;)
Podpis ni potreben.

#34 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 13:16

Zanima me, kako gledate na fante, ki nosijo čez rame manjše torbice v katerih imajo denarnico, ključe ipd predmete. Vam delujejo preveč feminino ali ne? Bi nosili takšno torbico ali ne?

Jezus Kristus, Snoopy.
Zakaj spet ta feminilnost? o.O

Torbice čez ramo so nekaj povsem običajnega in jih nosijo tudi strejt. Tudi manjše torbe. Meni se nošenje take torbe ne zdi niti malo feminilno in lahko, če je lepa, na tipu izpade zelo fino. ;) Taka torba zna fajn pristajat k slogu, v katerem je tip oblečen, in je lahko fajn dopolnilo.

Tudi sam nosim eno malo večjo, predvsem ko grem v knjižnico in podobno, tako da je ne nosim vedno. Ključe, mobitel, denarnico še vedno nosim po žepih, kar je sicer zelo nepraktično.
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#35 mickey

mickey

zasvojen'c

• Člani
  • 419 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 13:19

Sam ravnokar razmišljam o nakupu takšne torbe. Prvi razlog zakaj si jo bom omislil je ta, da v poletnem času, ko smo oblečeni bolj malo nimam kam spravit vse krame, ki jo ponavadi nosim s sabo (denarnica, mobitel , ključi itd.); pozimi to še nekako spravim v žepe od jakne, bunde in hlač. Drugi pa je ta, da so torbice čisto cool modni dodatek, ki je zaradi zgoraj napisanega za povrh vsega še funkcionalen.
Ne vem pa zakaj bi se zaradi tega počutil feminilnega. Zaradi omejenosti drugih ljudi? :| Saj navsezadnje so tudi krila najprej nosili le moški, šele s časom so postala domena žensk.

#36 guy

guy

piščan'c

• Člani
  • 133 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 13:20

Ključe, mobitel, denarnico še vedno nosim po žepih, kar je sicer zelo nepraktično.

Meni je to mučno! :? Mobitela, denarnice (ker mam vedno prepolno, sam resno :mrgreen: )...pa še druge malenkosti enostavno ne morem po žepih nosit, zato je moja značilnost ta da nikoooli ne grem nikamor brez vsaj manjše torbice! Aja, pa mobitela tudi zato ne nosim po žepih ker kao s sevanjem povzroča uničevanje spermijev.

p.s.: Sej vem, never say never. :oops:
Podpis ni potreben.

#37 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 13:21

Imam kar nekaj torbic. Nikoli nisem pomislil na to, da bi delovale feminilno. Saj sem jih pa kupil v trgovinah z moškimi oblačili in tako predvidevam, da so narejene za moške.
Ne maram nositi denarnice, ključev, mobitela in podobnih zadev v žepih, zato pač imam torbice.
Raze tega pa tudi jaz poznam veliko strejtov, ki take torbice nosi. Zanimivo je to, da po navadi ravno geji odklanjajo tovrstne zadeve.
Če pa koga skrbi, da bo kdo zaradi torbice posumil o njegovi spolni usmerjenosti, pa naj se gre pogovorit s psihologom, ker ima očitno fobijo pred samim seboj.
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth. /O. Wilde/

#38 snoopy

snoopy

piščan'c

• Ban
  • 115 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 13:29

Ne zdi se mi čisto primerno dati moj post v tole temo, saj torbica ni nakit, nekako se mi pa tudi ne poistoveti z modnim dodatkom (vsaj pri moških ne, ker tega ne nosijo na veliko), bolj nekako z neko priročno/uporabno stvarjo.

Ampak ni bil namen mojega posta razpravljat ne o modnih dodatkih in ne o nakitu oz. kaj nosite. Zanimalo me je samo konkretno, če bi nosili torbico in če se vam zdi zadeva morda preveč feminina. To je bilo vse kar sem hotel izvedeti.

Tako, da dvomim, če bom dobil zaradi pridružitve mojega posta toliko odgovorov, kot bi jih sicer.
Snoopy - Trust no 1.

#39 Jigaboo

Jigaboo

redni gost

• Člani
  • 370 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 13:41

Kot so že predhodniki omenili, zna biti zlasti poleti problem, kam z vso kramo, ki jo moraš imeti s seboj. Imeti vse po žepih ni ravno praktično, čeprav včasih prav to počnem. :oops: Drugače pa imam torbo, s katero hodim v službo in na faks - v bistvu ja bolj aktovka. In nič vpadljiva, pravzaprav precej resno deluje.

Glede tvojega vprašanja, Snoopy, pa takole - torbico bi najbrž nosil, seveda takšno, ki mi bi bila všeč in ki bi se skladala z mojo siceršnjo podobo. ;)
Ko ni pomembno kdo si in od kod prihajaš, je svet lep.

#40 snoopy

snoopy

piščan'c

• Ban
  • 115 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 13:46

Jigaboo, jaz mislim konkretno na tiste zelo majhne torbice, velikosti približno denarnice, katere nekateri nosijo čez ramena na tanki vrvici.

V Italiji je tega mnogo pri vseh ljudeh, tako gayih, kot tudi str8-tih.

Meni se zdijo te torbice osebno preveč feminine.
Snoopy - Trust no 1.

#41 Jigaboo

Jigaboo

redni gost

• Člani
  • 370 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 13:58

Hmmm...zdi se mi, da vem, kaj imaš v mislih. :idea: Ampak da bi bilo tega toliko? :shock: Ne vem, jaz res nisem opazil takega trenda, ampak možno, da je. Tudi to najbrž pove nekaj o mojem stališču do teh torbic, ne? Torej gotovo to ni nekaj takega, kar bi me zmotilo ali pa pritegnilo mojo pozornost v smislu - glej ga, kaj nosi. Tako da...po moje bi nosil, ne vem, no. :?: Pa saj tudi te torbice verjetno obstajajo iz različnih materialov in različnih barv,...
Ko ni pomembno kdo si in od kod prihajaš, je svet lep.

#42 kris20

kris20

piščan'c

• Člani
  • 121 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 15:50

Pa pojdimo lepo po vrsti ... Ne nosim modnih dodatkov, razen ure, ki je že skoraj prirasla na roko (doma pa imam v vsaki sobi stensko ;) ), očal, ki so bolj medicinski pripomoček, in pasov ... Drugače pa nekatere bolj "bužeterijske" verižice in zapestnice (nikakor ne zlate) delujejo prav ljubko :mrgreen: .

Glede torb pa takole. Osebno imam zmeraj torbo (ne torbice), imam namreč to (morda :?: ) žensko razvado, da nosim s seboj pol hiše od mobitela, trojnih robcev, tablet za to in ono, dokumentov, bloka za zapiske, kemična pisala (kulice), denarnice do pripomočkov za osebno higieno ipd. Torej ne nosim feminiziranih, ampak raje (po velikosti mislim) ženske torbice ;) . Torbice, ki pa jih opisuje avtor, pa jaz razumem kot alternativne (če mislim isto :?: ).
Zrcalo namreč prikazuje tisto, kar je bilo, tisto, kar je, in tisto, kar bi utegnilo biti. Bi želel pogledati? (J.R.R.Tolkien)

#43 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 16:03

OK, snoopy, a si imel v mislih kaj takega, morda takega, ali pa morda tole?
Meni se nobena izmed teh ne zdi niti malo feminilna. Pa vam?
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth. /O. Wilde/

#44 snoopy

snoopy

piščan'c

• Ban
  • 115 prispevkov

Objavljeno 29 junij 2006 - 08:03

Toplifant, še najbolj se nekako tale torbica, katero sem imel v mislih poistoveti s prvo oz. tisto na prvem linku. Jaz mislim na super malo torbico, velikosti denarnice okrog ramen.
Snoopy - Trust no 1.

#45 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 29 junij 2006 - 08:16

Aha, snoop, in kaj je na taki torbici feminilnega? Njena velikost mogoče?

#46 deniss

deniss

redni gost

• Člani
  • 350 prispevkov

Objavljeno 29 junij 2006 - 08:54

danes si bom kupil najbolj feg torbico ever! :yahoo:
če ne bodo imeli, pa tole. :yahoo:

#47 witch

witch

biskvitek

• Člani
  • 37 prispevkov

Objavljeno 30 junij 2006 - 01:28

okay sej ta rjava je men všeč in prov kul je ^^
take meh life .

#48 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 30 junij 2006 - 19:59

Recimo, da spada v tole temo:

http://www.rtvslo.si...a...&c_id=16589

Še so pravi moški na svetu... :lool:
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#49 guy

guy

piščan'c

• Člani
  • 133 prispevkov

Objavljeno 30 junij 2006 - 21:03

Ma ta tip more biti po mojem tudi totalno proti gejem, če joka že zarad torbic. :roll:

lp
Podpis ni potreben.

#50 roseguy

roseguy

piščan'c

• Člani
  • 163 prispevkov

Objavljeno 02 julij 2006 - 17:12

na eni roki zapestnco iz H&M pol ne drugi roki eno rockersko zapestnco in to je to, mogoče tut kak pirs v prihodnosti.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov