Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Moški nakit in modni dodatki

145 odgovorov v tej temi

#1 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 17 maj 2006 - 20:35

Okej, fantje. ;) Zanima me, ali nosite kaj moškega nakita in druge modne dodatke. :?: Kaj se vam dopade, kaj redno nosite, če sploh? Je to kak prstan, zapestnica, kakšna verižica, srebro, usnjene zapestnice ... ? Imate morda svoj najljubši kos, ki ga nikol ne snamete?

Kaj vam je všeč na drugih tipih in obratno, kateri modni dodatki se vam na drugih ne dopadejo?
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#2 Hyper

Hyper

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 17 maj 2006 - 20:44

Da vidimo...
srebrna zapestnica (doesn't get off till it falls off)
pride band (isto kokr zgoraj... sam de ta pa bo kmal dol padla :? )

drgač na drugih pa rad vidm kakšn uhan; po možnosti srebrn 8) pa zapestnice so mi cool ;)
Personally its not God I dislike, its his fan club that I can't stand

#3 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 17 maj 2006 - 20:44

Vsekakor se ne ločim od svojega prstana, ki mi ga je podaril bivši fant. Na roki ga imam cel čas in sem se nanj navadil, tako da ga ne snamem. Poleg tega prstana, pa nosim tudi manjšo srebrno zapestnico, ki je prav tako darilo in se nekako sklada s prstanom. :mrgreen:
Pri drugih tipčkih ne pričakujem veliko nakita, ker mi je mimo: mogoče kak prstan, zapestnica in to je to.. ;)
Je pa noro hudo (zdaj ko se bliža čas poletja) vidt tipa, ki je totalno zagorel in nosi srebrni nakit, ki pride pri lepo zagoreli koži še bolj do izraza. :P
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#4 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 17 maj 2006 - 21:30

Tudi jaz imam prstan od bivšega fanta, ki ga zelo rad nosim. Poleg tega pa samo še 2 zapestnici iz lesenih kroglic, tudi od bivšega. Kaj drugega pa nikoli ne nosim.
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#5 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 17 maj 2006 - 21:48

Ne nosim ničesar, ker še nisem našel, pa tudi ne iskal nakita, ki bi mi bil všeč in primeren zame. Če bom kdaj naletel na kakšen všečni izdelek pa ga zagotovo kupim.
Sicer pa imam rad, tako na ženski, kot na moškem srebrn nakit in ne zlat ali bronast,... Srebrn, po možnosti z malimi diamanti. Zanimivi so mi tudi drugi kovinski materiali, ampak mora biti prstan lepo oblikovan. Enako velja za ogrlico ali zapestnico.
Priljubljene izložbe in trgovine z nakitom: Swarovski in Pavlovski. Na žalost samo za past oči.

#6 Smurf

Smurf

zasvojen'c

• Člani
  • 581 prispevkov

Objavljeno 17 maj 2006 - 21:48

Tud jaz mam prstan od bivšega možička :mrgreen:

Sicer mam pa strašen fetiš na uhančke na tipih :P :oops:

#7 TheChosenOne

TheChosenOne

zasvojen'c

• Člani
  • 755 prispevkov

Objavljeno 17 maj 2006 - 22:17

Jaz nosim srebrno zapestnico :mrgreen: in neke vrste usnjeno veriživo z neke vrste kovinskim obeskom :D Na tipih pa me vzburja kakšen uhanček v obrvi in srebrna zapestnica :pepper:

#8 zamudnik

zamudnik

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 17 maj 2006 - 22:21

Meni jako kul zgledajo kake usnjene zapesnice (no fetish though).. če ma fant lepe roke, jih taka zapestnica ful seksi poudari..
drugače pa z nakitom: manj je več!

#9 d-mashina

d-mashina

redni gost

• Člani
  • 357 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2006 - 01:47

na sebi imam vedno zapestno uro in dva prstana... eden je spomin na madrid, drugega sem si dal delat ko sem dobil prvo redno plačo. kar se ostalega tiče... imam eno verižico... tako poceni, kič v bistvu, včasih pa dam še eno črno zapestnico- tanek usnjen trak, ki ga zamotaš okrog zapestja ene parkrat. teh stvari imam precej, čeprav nosim samo zgoraj našteto. ne pretiravam. Aja... pa oba pirsa bi lahko zraven štel- oba sta navadna, iz kirurškega jekla, brez "posebnosti".
Ego has landed here.

#10 Mmore

Mmore

piščan'c

• Člani
  • 186 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2006 - 09:52

na desni roki imam dve zapestnici, ki mi ju je spletla frendica, na levi roki uro, in okrog vratu eno verižico (no ubistvi ni verižica, na elastiko so nataknjene lesene palčke in lesene kroglice).
God save the queer!

#11 _lynx_*

_lynx_*

nov na sceni

• Člani
  • 248 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2006 - 10:10

Na desni roki nek simpl aluminium prstan, modro-srebrne barve.
Darilo od sošolcev, ko so šli v Salzburg brez mene, ko sem jst umiru v bolnici. :mrgreen:
Okoli vrata lesen surfek, darilo iz Azurne obale.
Na levi roki zapestnico iz modrih perlic, darilo kolegice iz Argentine.
Meu sm uhanček. Sva ga mela na istem mestu z nekdaj ljubljeno osebo.
Ga nimam več. :|

To je to. Nimam nekih fancy srebrnih ali (god forbid) zlatih zadev.
Samo stvari "v spomin" od meni ljubih oseb.
Gledam bolj na emocoinalni pomen, niti ne tako estetski. ;)

#12 NowHow

NowHow

Častni član

• Člani
  • 331 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2006 - 12:17

hm... nekaj časa sem nosil eno kul zlato verižico okol vratu.. ja okej je bla zlata vem, sam je bla zlo stilska, sem jo dobil za 18. RD. Zdej je ne nosim več. Sem pa tja imam armstrongovo zapestnico, vendar odkar jo nosijo vsi sem jo skinil. Tko, da sm zdej popolnoma gol :P
Nekoga moraš imeti rad... pa čeprav sebe

#13 Jigaboo

Jigaboo

redni gost

• Člani
  • 370 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2006 - 12:27

Tudi jaz nakita praktično ne nosim, če ne štejem ure. Ne vem, nekako se nisem navadil. Edino ob posebnih priložnostih, če sem na volji, se opremim z verižico in zapestnico, ki mogoče malo dopolnita videz. :?:

Drugače pa nekaterim zelo pristoji kakšen kos nakita - sploh poleti lahko naredijo tiste ozke verižice (ki so v bistvu ovratnice) in kakšna zapestnica tipčke zelo hot. :P :evil:

#14 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 184 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2006 - 14:29

Sam nosim prstan na desnem palcu & prstan na levem prstancu. 8)
Na levi roki imam občasno usnjeno črno zapestnico z kovinskim delom.

Na tipu mi je najbolj všeč: prstani na moških rokah (najbolj na palcu) in pirs v obrvi.

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#15 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2006 - 17:31

Nakita v bistvu ne nosim, edino kake usnjene zapestnice. Eno zelo preprosto imam vedno na desni roki. Tudi bivši ima enako in do zdaj sem jo simbolično snel in ponovno nadel samo enkrat, ko sva se razšla. Zdaj pa je po mojem dol niti ne dobim, ker ima tak poseben vozel. :D Je pa hvalabogu toliko široka, da jo občasno brez problema očistim kar na svoji roki.

Sicer so mi blazno všeč srebrni prstani, :drool: ampak ne toliko na palcu. Tudi kaka srebrna zapestnica mi je na drugih blazno všeč. Pa razne usnjene, pletene in druge zapestnice, ki izpadejo lepo.

Ne prebavljam tistih metroseksualnih uhanov. Po možnosti z ogromnim kamnom. :shock: Uhani so mi na še tako hudem tipu prav odbijajoči.

Pa sončnih očal, če se tip z njimi preveč k*rči, ne morem. :roll: Sploh pa, ko se ti predstavijo in jih nevljudno 'pozabijo' sneti. Čau, Miki. :|
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#16 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2006 - 17:50

Ne prebavljam tistih metroseksualnih uhanov. Po možnosti z ogromnim kamnom. :shock: Uhani so mi na še tako hudem tipu prav odbijajoči.

Sam tole se pa tut jst podpišem! Ti uhani so se totalno razpasli med str8i in ga ima že vsak drug gor - če si taprav, zaj**** str8 maš kr dva! :roll: Včasih k tkole vidm tipa s temi BIG svetlečimi kamni v uhanu, da se mi približuje Sophia Loren :P
In iz kje so "pršli" oz. kdo je ufural to modo? Kdo drug, kot David Beckham. 8)
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#17 guy

guy

piščan'c

• Člani
  • 133 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2006 - 17:52

Ura :D ,aja pa včasih sm meu en kao en uhanček v levem ušesu, sam zdej že dolgooo ne več :?
Jst več dam na same cote,nakit men na tipu ne predstavla nč, ql so mi le kaki prstani na rokah :P ok,tud kak piercing kakim hudim paše :P
to je pa že vse...

lp ;)
Podpis ni potreben.

#18 eagl3

eagl3

piščan'c

• Člani
  • 73 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2006 - 20:33

se tudi jaz podpišem pod to ...nosim pa zapestnico in razmišljam o prstanu

#19 d-mashina

d-mashina

redni gost

• Člani
  • 357 prispevkov

Objavljeno 19 maj 2006 - 00:10

Kar se teh metro uhanov tiče... jih toleriram, če so taki kot se spodobi, torej kak uiber hud kristal ali pa, God forbid!, diamant. :o Tiste poceni imitacije kristalov iz H&M so pa prav pomilovanja vredne.
Ego has landed here.

#20 just_me_19

just_me_19

piščan'c

• Člani
  • 60 prispevkov

Objavljeno 19 maj 2006 - 09:46

js mam na levi roki prstan, na desni roki prstan in zapestnico, okol vratu verižico z obeskom, pa uhan brez diamantka:=) ves nakit iz srebra, ne zgleda kičast ko novoletna jelka :P
Jokal sem, ker nisem imel čevljev; vse dokler nisem videl človeka, ki ni imel stopal...

#21 martinni blue

martinni blue

piščan'c

• Člani
  • 85 prispevkov

Objavljeno 19 maj 2006 - 11:44

Nora tema. Sam obožujem dodatke in jih imama celo tono doma - žal me moti, da jih je ful težko dobit pri nas. Zato sta H&M in tudi Springfield raj zame. Ne uporabljam zlata, srebrn imam samo prstan, ki mi ga je dal lubi (tega ne snamem dol), ostalo pa je vse iz lesa ali usnja.

Največja pa je zbirka mojih torb in torbic (teh pa res nimam nikoli dovolj).

Tržna niša v Sloveniji - moški dodatki!!! Večina znamk jih ima v tujini, pri nas pa se jih ne upajo prodajat, ker ne vedo, če bi šli v promet.
When you start with me you can't go back ...

#22 Demetrius

Demetrius

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 19 maj 2006 - 19:44

Ne bi šli v promet, ker izgledajo preveč pedersko. Tako sem vsaj slišal. :roll:

Sicer tudi sam redno ne nosim nakita, ampak bi pa z veseljem vedno nosil npr. zapestnico od koga posebnega, ker mora ustvarjati zanimiv občutek navzočnosti, če že telesna ni mogoča ali dovoljena, ki pa se ga zavedaš samo ti. Za posebne priložnosti (po svojem kriteriju) pa si dam okoli vratu tanko rjavo usnjeno vrvico, na kateri imam obešen temen rimski prstan z zelenim kamnom iz 3., ali 4. stoletja. Tega sem si kupil sam in je edina stvar v uporabi. Zadnjič sem si tudi nadel uhan, ki sem ga nosil kar osem let, samo da sem preveril, če imam še luknjo v ušesu (ja, imam :)), pa mi je postalo kar malo dolgčas po njem. Imam tudi zlato in srebrno verižico, pa tudi nobene ne nosim, ker mi ni do bleščečega okrasja. Sam niti ne gledam za nakitom po trgovinah in fantih, razen če pritegne mojo pozornost, se mi pa zdi, da bi bil pri nas dobrodošel kakšen preporod nakita, tako kot se mi zdi, da se to dogaja pri ženskah.

#23 martinni blue

martinni blue

piščan'c

• Člani
  • 85 prispevkov

Objavljeno 19 maj 2006 - 23:54

OK, replika: modni dodatki bi se zelo prodajali. Samo za informacijo: H&M nima skoraj nikjer po Evropi (kaj dlje se nisem bil) toliko dodatkov v ponudbi kot pri nas - zakaj? ker drugih trgovin pač ni!!! V Londonu in Barceloni npr. je korner kjer so dodatki precej majhen - v LJ pa je precej velik in še nenehno se prazni.
When you start with me you can't go back ...

#24 †LonelyBoy†

†LonelyBoy†

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 21 maj 2006 - 23:49

Mhmm.. nosim 2 prstana na desni roki in pa 2 uhana v levem ušesu, včasih pa še kakšno verižico.
V bližnji prihodnosti pa pride mogoče zraven še kakšen pirsing.
P.S. a mi lahko kdo da kakšen link do slike teh "metro uhanov" katere opisujete, kr me zanima, kako zgledajo :loco:
Love me or hate me .

#25 partizan

partizan

piščan'c

• Člani
  • 135 prispevkov

Objavljeno 22 maj 2006 - 22:02

Jaz pa nosim eno leseno verižico okoli vrata, darilo starih, na zapestju pa tudi najraje nosim trak z rdečo zvezdo, ki pa ima sentimenalno vrednost. Uhanov na ušesih pa ne maram, za percing kje drugje pa nimam jajc
If you board the wrong train, it is no use running along the corridor in the other direction.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov