Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Operacijski sistemi

202 odgovorov v tej temi

#201 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 01 marec 2016 - 11:36

Hvala se 1x. Ne, pod namizje sem mislila cel videz zaslona. Cel kup okvirckov (ze iz 8ke). Meni je to motece, ampak dobr ne mores vsega imet :D Mislim da bom kar osfala na 7-ici. Hvala se enkrat vsem

#202 Xander

Xander

piščan'c

• Člani
  • 55 prispevkov

Objavljeno 03 marec 2016 - 19:57

^^Hotela sem ti poslat zs, pa jih nimas omogocenih, zato kar tule postnem.

Imam Originalni windows 7 in skrekane office. Ali naj grem na win 10 ali ostanem na 7-ki? V sluzbi so z win 8 presli na 10, tako da vi ga znala uporabljat, samo ne vem, koliko je smotrno it na 10.

Bodo popravki za 7 se na voljo? Kako je z offici po nadgraditvi?

Hvala fula!

Winse imam original 7 in 8 ter 10-tka pa je bila brezplačna. Za Office pa sem dal 13€

Windows 8 je čisto brezvezen tako kot Vista. Win 10 sem čisto zadovoljen. 

Podporoa za Windows 7

office.jpg

#203 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 303 prispevkov

Objavljeno 04 september 2016 - 17:33

No jaz imam zdaj na laptopu Windows 10. Sem ena tistih, ki ni hejtala 8ke in vidim da je 10ka nekaj vmes med sedmico in osmico kar se tiče UIja. Težko objektivno sodim hitrost delovanja ker SSD disk je nor in windows se postavi v 2h sekundah, ampak prvi vtisi so ok.

Samo če mi kdo bolj vešč win10 nastavitev lahko pove če obstaja kaka nastavitev kot je bila prej v control panel/system in potem opcije 'optimize for best preformance'? Thnx.

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov