Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kakšna je vaša sanjska ženska (oz. nekaj v tem stilu)?

207 odgovorov v tej temi

#201 Requiem

Requiem

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 02 maj 2018 - 19:09

hmmm ravno razmišljam, če si dam podaljške.... :zvecilka:

Ta izjava bi bila res smešna, če bi bilo dejansko stanje nekje 0,3 cm.  :kadilec: 

The funniest thing about this particular signature is that by the time you realize it doesn't say anything it's to late to stop reading it!

#202 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 513 prispevkov

Objavljeno 04 maj 2018 - 20:41

Je ona. Prepuščam interpretaciji.

Je  Elle Fanning type of a woman. 

Look at her. She is HAPPY. Look at her, she's like Sunshine personified. Happy nice people. Not that common. 

#203 Gost_summer_nights0_*

Gost_summer_nights0_*
  • Gostje

Objavljeno 15 oktober 2018 - 09:39

Takšna zaradi katere se mi cel svet obrne na glavo, v pozitivnem smislu. Me naredi bolj živo in polno energije. Zaradi katere dobim občutek, da je na tem svetu vse mogoče in ne obstajajo nobene ovire. Me naredi srečno. Najde v meni popolnoma drugo, meni neznano osebo in iz mene povleče vse dobre lastnosti. 

#204 Bem

Bem

nov na sceni

• Člani
  • 281 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2018 - 09:21

Moja "sanjska ženska" je čustveno stabilna in zanesljiva oseba. Sprejema odgovornost zase in za svoje odločitve. Zvesta. Aktivna. Strastna. Mogoče malo divja. Zna zagrabit. Se zna odklopit in uživat v preprostih stvareh. Predvsem mi je ključno, da ima željo in sposobnost konstruktivne komunikacije oz. da se zelo dobro ujameva na tej ravni. Na splošno konstruktivno naravnana. Nedramatična. Pomembno mi je tudi, da na dnevni ravni izkazuje/vrača naklonjenost, toplino. Iz mene izvabi dobro/boljše/najboljše. In prav gotovo še kaj ...

WIP

#205 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 513 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2018 - 02:18

Na tej točki v mojem življenju, se mi zdi, da sem bližje sebi pred vsemi ljubezenskimi izkušnjami, ko mi ljubezen ni bila najpomembnejša stvar v življenju in so mi bile romantične stvari malo trapaste. Skozi vse izkušnje sem dognala, da sanjske osebe ni, hitre zadeve so brezveze, postavljat moram meje in če se jih druga stran ne drži moram stran. Vem, da sem dovolj močna za vse to, ko sem bila mlajša nisem pričakovala, da bo moja junkie osebnost imela tako velike težave procesirat romantična čustva. Vsaka droga enkrat izgubi svoj čar. Danes sem dobesedno ... tega se ne išče, to se zgodi, drugače kot iz prijateljstva pri meni ni več možno. Dobri prijatelji ti pa tako ali tako preverjeno stojijo ob strani in delijo skupne interese. Idealna formula: veliko seksa in zabave z najmanj možno drame. Ko ugašam dele sebe, ki mi povzročajo bolečino, ugašam tudi ekstreme sebe, ki čutijo bolj globoko pozitivno/vzhičenost. To življenje naredi malo "meh", moja kreativnost trpi zaradi tega, ampak tako se pač počutim. Samo tolikokrat človek lahko ima eno in isto reakcijo na en in isti šit preden srce malce okameni. Za nekatere stvari nemorem sproducirat iste reakcije, še če bi se trudila. In v tem ne vidim ničesar slabega, ničesar za borit se proti, ničesar groznega. Pravzaprav se počutim izjemno pomirjeno in nekaj takšnega pričakujem od druge osebe nazaj. Sanjska oseba je zame nekdo, ki ljubezen doživlja isto demistificirano in praktično but still wants to have awesome, awesome... awesome... sex in se je zato pripravljen/a trudit. To zveni ful plehko, ampak strast je ena stvar, ki se ji nisem pripravljena odrečt zavoljo praktičnosti in nekaj zaradi česar (če tega ni) sem pripravljena bit sama celo življenje. 

#206 sense_sensibility

sense_sensibility

zasvojen'c

• Člani
  • 410 prispevkov

Objavljeno 19 oktober 2018 - 21:32

Skozi vse izkušnje sem dognala, da sanjske osebe ni, hitre zadeve so brezveze, postavljat moram meje in če se jih druga stran ne drži moram stran.  Samo tolikokrat človek lahko ima eno in isto reakcijo na en in isti šit preden srce malce okameni.

Tako nekako, ja. 

Prispevek uredil/a: sense_sensibility, 19 oktober 2018 - 21:32.

The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.

#207 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 689 prispevkov

Objavljeno 20 oktober 2018 - 00:10

Idealna formula: veliko seksa in zabave z najmanj možno drame.

Še bolj tako nekako :)

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

#208 chillpill

chillpill

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2018 - 20:51

Tista ki zna dvorit!

Se mi zdi super sprememba od standardnega ''a greva k teb al k men?'' ...neustavljivo privlačen pristop

Prispevek uredil/a: chillpill, 23 oktober 2018 - 20:53.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov