Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kje ste spoznali svojega?

211 odgovorov v tej temi

#201 Xander

Xander

piščan'c

• Člani
  • 55 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2016 - 10:22

Raje se z drugimi stvarmi ukvarjam, kakor da zgubljam čas za tipčka da si najdem. Do zdaj sem opazil, da je veliko samo pisanja in nakladanja bilo. 

Saj zase vem, da pristopim do nekoga in se ne skrivam za tipkovnico kot večina, ki si krajšajo čas in na koncu jamrajo da ni sreče. Da, res ni sreče, če večina ni iskrenih ...

#202 milkyway

milkyway

piščan'c

• Člani
  • 136 prispevkov

Objavljeno 01 april 2016 - 00:00

Jaz sem eden tistih ki raje sedi za tipkovnico hehehhehehe ;) No jaz nisem jamral, da ni sreče, ker sem ubistvu iskal samo pogovor, da bi s tem dobil občutek, da nisem sam v tem gej svetu.

Ko sem bil še na Romeu mi je pisalo kar nekaj fantov, me vabili na pijače itd.... no ta premik izpred tipkovnice pa je uspel samo dvema... bivšemu in sedanji ljubezniji hehehehhe ;)

#203 LittleSunshine

LittleSunshine

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 10 april 2016 - 13:40

Gayromeo je po mojem mnenju še vedno tisti matchmaker, ki nas pripelje do takšne ali drugačne interakcije. In tudi, če nam stran vzbuja toliko nelagodnosti ter občutek rahle "depresije", se še vedno 15x na dan prijavljamo in pregledujemo ene in iste profile. Vsaj pri meni je bilo tako. :)

Tam sem spoznal tudi enega fajnega fanta s katerim sva se pred kakim letom ali dvema nazaj, tu in dam dobila na kavi/čaju. Postopoma sva se nehala videvati zaradi njegove negotovosti v lastno spolno usmerjenost; pred tem je imel same punce, tudi eno s katero je bil več let. Po tem se nisva slišala kako leto, do takrat, ko sem ga srečal na svojem faksu in ga sprva nisem prepoznal. Ko sva se prvič začela dobivati je imel dolge lase, ki so mu segali preko ramen, sedaj pa je postrižen na kratko "fancy" frizuro, ki jo nosi večina fantov dandanes. Aja, vključena je tudi brada, ki je prej ni imel. Torej, stopil sem iz učilnice in ko sem se ravno odpravljal domov mi je pomahal, ampak ker ga nisem prepoznal, sem samo čudno pogledal in šel dalje. S sošolko sva takrat se še na kratko podružila preden sem šel domov in takrat mi je še enkrat pomahal. Po nekajminutnem premisleku sem se spomnil, da je to on in tako sva se postopoma znova začela družiti, po tem, ko sva se razšla z sedaj že bivšim fantom. Sprva sva hodila na kave/čaje, v kino ... in postopoma začela "bluziti" tudi med štirimi zidovi. Kljub tveganosti, da se lahko najino razmerje hitro konča zaradi študijskih obveznosti (njegov odhod na magisterij v tujino), sva se odločila, da se vseeno preizkusiva tudi v tem, kako dobro funkcionirava skupaj. In ravno pred kakšnim tednom mi je povedal, da ostaja v Sloveniji, ne zaradi mene ampak zaradi nastalih težav s študijem v tujini. In kljub najinim razlikam sva skupaj sedaj že dva meseca, kar bi lahko v gejevskih letih šteli že za mnogo več. :D

Prispevek uredil/a: LittleSunshine, 10 april 2016 - 13:41.

#204 jakec_n

jakec_n

piščan'c

• Člani
  • 98 prispevkov

Objavljeno 10 april 2016 - 15:49

Oooo, ful lepo :) :) :) Sam eno stvar mi objasni: kako se racunajo gejevski meseci/leta :P :P :D :D

#205 LittleSunshine

LittleSunshine

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 10 april 2016 - 17:25

Uf, preveč me vprašaš. :D To frazo sem zadnjič slišal med druženjem, ko sem povedal, da sva skupaj že dva meseca; torej, da je to že kar lep čas. :D Kako stereotipno. :)

#206 Tim91

Tim91

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 10 april 2016 - 17:40

Ni moj, ker je svoj, pa vseeno :D Spoznala sva se v Supernovi v Ljubljani, kot prijatelja. On je potem mel fanta, jaz tudi, ampak prijateljstvo sva še naprej razvijala ... Ne vem, potem se je pa začelo, pa še kar traja :'D

#207 ChasingKites

ChasingKites

piščan'c

• Člani
  • 74 prispevkov

Objavljeno 19 april 2016 - 16:28

Sprva na gayromeo; tipično. Sva pa tudi v šoli lani en drugega večkrat opazila (ampak nisva vedela en za drugega, lani pa je maturiral). Potem sem mu začel pisat na romeotu enkrat januarja letos med prakso, ko ni blo dela, je bil pa dolgčas. Kmalu sva se dobila na kavi in potem kak teden vsak dan kofetkala (celo v službi se je zlagal, da mora h zdravniku nekaj uredit, da je potem šel z mano na kavo). Kmalu bova odštela 3 mesece. :)

Prispevek uredil/a: ChasingKites, 19 april 2016 - 16:29.

#208 havenNo7

havenNo7

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 18 november 2016 - 18:21

na Šmarni gori, ja fantje je treba malo ven, pa oči na peclje ;-)

#209 funcat

funcat

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 25 november 2016 - 00:11

ga še nisem :) moram očitno imeti bolj oči na pecljih in mogoče vidim kakšnega z hudo dušo ;) 

#210 Littlehiro

Littlehiro

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 28 december 2017 - 11:28

Meni odgovarja načni po netu in način v živo. Sicer pa nimam te sreče da bi izhajal iz kraja kjer je gej scena tako dobro razvita kot naprimer v Lj in takrat ti Romeo, pa grindr pride še kako prav. In tako ali tako se ljudi vedno spoznava zaradi njihovih lastnosti sej jaz na zmenkarskih spletnih strani gledam tako da spoznavaš ljudi po njihovih lastnostih mar ne berete profilov??

Se strinjam, da je definitivno tista pot na blef najboljša ampak ker se je zgodilo da sem se zapletel z kakim tipom ki mu nijasno ali je ali ni se rajši vpišem na girnder in si dopisujem z kakim resnim ne pa tako v živo in potem razočaran ... vsaj ko sem v živo sem jaz osebno bil bol razočaran ko pa preko aplikacij in spletnih strani. 

Mislim da najvčekrat je problem komunikacija. Sam pri sebi vidm kdo se mi dopade in kdo ne že iz samega pogovora po telefonu. A pri ostalih ni tako??

Za vse ki ste/smo še samski pa pravi pride, ko bomo mi najmanj iskali ;) ali pač 

Lep dan vsem skupaj :)

Love and hugs <3 

XOXO Evie  :vrtnica:

#211 Dejandean

Dejandean

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2018 - 18:38

Tu!

In kar nekaj časa je trajalo..... sedaj pa zopet poizkušam :mrgreen:

#212 RoooKi

RoooKi

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2018 - 18:30

Jaz sem prvega fanta spoznat prek CHAT386 ne obstaja vec.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov