Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kje ste spoznali svojega?

213 odgovorov v tej temi

#51 originalcek

originalcek

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 06 maj 2007 - 13:15

Jest sem mojega spoznal preko gayromea.potem sva se tipkala po msn, nekajkrat sla na kavico in potem se je zgodilo...pa vi?kje ste srecali svojo ljubezen?

#52 Doctore

Doctore

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 09 maj 2007 - 20:06

Jest sem mojega spoznal preko gayromea.potem sva se tipkala po msn, nekajkrat sla na kavico in potem se je zgodilo...pa vi?kje ste srecali svojo ljubezen?

Enako :D

#53 Zvonech

Zvonech

nov na sceni

• Člani
  • 203 prispevkov

Objavljeno 18 maj 2007 - 13:48

Na Boysworld.ch me je kliknil, se dopisovala, zatem je sledilo prvo srecanje in pijaca, neprespana noc, dva dni pozneje obisk kina in ogled enega Horror filma, ki pa v tem trenutku skopraj nic ni biu grozljiv ampak se je ogled filma spremenil v pravo shrljivo ljubezensko romanco, in od takrat naprej ustvarjava si svoj svet, uresnicujeva zelje in uzivava v druzbi skupnih prijateljev in Zana.
Pozdrav
Koncert Siddhartha 18.6 v Stozicah, kdo se?

#54 sasas2

sasas2

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2007 - 16:38

tudi jaz sem ganjen nad discret-ovim postom!

Se obsajajo taki dogodki - lastna izkusnja.

Bil sem 4 leta v vezi, ki se je zelo grdo končala. 1 leto sem bil mizeren in mi je na srečo služba nehote veliko pomagala, zamotila moj cas, da nisem tolko mislil na polom. V tem casu je bilo seveda nekaj avantur - goli fizični sex s popolnimi tujci, ker mi ni bilo do bilokaksne zveze.

Po ca 1 letu in pol na Dih/Legebitra Taboru se je zgodilo. Uletel sem kot zadnji, pozno zvečer, se na hitro predstavil vsem skupaj in večer je sel mimo.
Pol mi je reku, da sem se mu zdel precej antipatičen, malo vzvisen (v bistvu ne znam točno razložit)... drugi dan zvečer pa se je zgodilo... smo mel party, pa malo bla bla bla, smeh, nedolžni pogledi, sem ga povabil da se usede poleg mene (nas je sedelo nekaj po tleh v krogu), malo klepeta in na koncu sprehod in se nikoli nisem opazil kako so lepe zvezde ... zelo zanimiva noc... v raznih pogledih (kdor bere to in je bil na taboru zagotovo ve kaj govorim) in sedaj sva ze 1 leto skupaj.
In ker govorite tudi o emocijah: vsak dan bolj zaljubljena.

Prvega tipa pa sem spoznal v disku v Italiji, prvi, ki me je, pa je bil iz sosednje vasi in sem ga spoznal tudi v istem diskacu, 4 letna veza se je tud začela v istem disakcu...shit vse tam... (sedaj ne hodim vec tja) - ups, mi je dalo malo mislit

Ok
Lep dan vsem.

S pripisom: za vsakogar je nekdo...
Upoštevajte eno stvar: relax, cool off in prisel bo, ko ga bos najmanj pričakoval!

Sory malo off, ma mislim da spada zraven

#55 tejo

tejo

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 31 julij 2007 - 22:07

Mi2 pa "slučajno" bila pri Savi in od tistega 27.7.1992 do danes (15 letnica) v "zakonu". Prijazne dni vama želiva

#56 jurist

jurist

piščan'c

• Člani
  • 165 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2007 - 19:09

Me veseli, da ima veliko vas fanta/dekle in po vrhu še kar lepo obdobje. Tudi zanimivo prebrati, kje ste se vse "našli". Čestitke vsem!

Jaz imam pač svoje prepričanje, ne zahajam na "sceno" (kolikor jo pač sploh je v Sloveniji) in hočem spoznati nekega dne svojega bodočega fanta v real life-u. Nisem pristaš spoznavanja preko neta in dopisovanja... Recimo, da je v meni še vedno "stara šola". :zmesan: Se pa zavedam, da je to vsekakor težja pot. A takšno sem si izbral.

Tudi nikoli nisem bil pristaš spoznavanja ljudi samo zato, ker so istospolno usmerjeni... Brez zamere, samo meni je to malo mimo. Ljudi spoznavam po njihovih lastnosti - ne glede na to, ali so streight ali gej naravnani. Imam pa verjetno tudi zato veliko večino ravno streight prijateljev.
Ja ne trebam nikoga, da pokazuje... Što to trebam, što se smije, a što ne smije.. I tko si ti sada, da mi sudiš?

#57 Las Meninas

Las Meninas

Častni član

• Člani
  • 1 004 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2007 - 21:15

Jaz imam pač svoje prepričanje, ne zahajam na "sceno" (kolikor jo pač sploh je v Sloveniji) in hočem spoznati nekega dne svojega bodočega fanta v real life-u...

To je pa res težka pot, da nekoga srečaš v "real lifu", ker večina tako ali tako skriva svojo usmerjenost. Ampak se mi zdi, da je tudi možno, samo za to preteče več časa pa ponavadi je tisti gay, ki ga srečaš v real lifu tudi frend, tu pa se že pojavi težava za resno zvezo. No če pa koga srečaš v real lifu, ga večkrat opazuješ, se potem spoznata in pristaneta v resni vezi-to je tudi nekaj, pa še veliko slajše se ti zdi, da si ga našel popolnoma naključno in, da ga nisi namenoma iskal.

Vse je možno...
Ko so nacisti prišli po komuniste, sem molčal, saj nisem bil komunist. Ko so zapirali socialdemokrate, sem molčal, saj nisem bil socialdemokrat. Ko so prišli po katoličane, nisem protestiral, saj vendar nisem katoličan. Ko so prišli pome, ni bilo nikogar več, ki bi lahko protestiral. Evangeličanski pastor Martin Niemőller

#58 gregor

gregor

piščan'c

• Člani
  • 95 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2007 - 21:18

Vse je možno...

Ne, ni vse možno.

Nasvet jurist: ne se slepit, da se bodo stvari kar same od sebe lepo uredile. Pomagaj si na vse mozne nacine in uporabi vsa sredstva, ki jih imas na voljo: tudi preko net-a, ali pa raznih drustev, da bos lahko ljudi spoznaval...drugace mogoce nekega dne spoznas da si ostal sam med zaklozetirano avanturisticno kompanijo...

Prispevek uredil/a: gregor, 09 avgust 2007 - 21:21.

#59 jurist

jurist

piščan'c

• Člani
  • 165 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2007 - 21:36

Las Meninas... Res je, kot sem napisal, sem pač izbral težjo pot. Veliko težjo. Ampak tako pač je...

Gregor... Saj se ne slepim z ničimer. To je moj način, kako želim spoznati fanta... Sigurno je težji, ni pa iluzoričen. Saj sem tako že spoznal kakšnega kolega (gej), pa tudi sicer mislim, da sem kar dovolj komunikativen... Kolikor sem namreč spoznal (malo) slo "sceno", imam občutek, da se gibajo več ali manj isti ljudje. In to me odbija....
Če bom pa zaradi tega večno ostal sam, pa pač bom. Ampak to pot sem si izbral.

Torej, fantje, če me srečate... Se povabilu na pijačo po navadi odzovem. ;)
Srečno vsem!

Prispevek uredil/a: jurist, 09 avgust 2007 - 21:37.

Ja ne trebam nikoga, da pokazuje... Što to trebam, što se smije, a što ne smije.. I tko si ti sada, da mi sudiš?

#60 Las Meninas

Las Meninas

Častni član

• Člani
  • 1 004 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2007 - 21:47

No meni je tudi ta težji način bolj pri srcu, ampak bom videl kako dolgo bom še zdržal, če pa ne bo nič, pa se bom opogumil in šel pogledat na "sceno".
Samo, če se v nekoga zaljubiš potem pa ne moreš nič izbirat in ti je popolnoma vseeno kje si ga spoznal. Pa tudi, če je nekdo iz scene se najverjetneje prilagodi (npr. postane bolj diskreten, če to od njega želi partner).
Ko so nacisti prišli po komuniste, sem molčal, saj nisem bil komunist. Ko so zapirali socialdemokrate, sem molčal, saj nisem bil socialdemokrat. Ko so prišli po katoličane, nisem protestiral, saj vendar nisem katoličan. Ko so prišli pome, ni bilo nikogar več, ki bi lahko protestiral. Evangeličanski pastor Martin Niemőller

#61 jurist

jurist

piščan'c

• Člani
  • 165 prispevkov

Objavljeno 09 avgust 2007 - 21:53

Drži... Vsaj moje mnenje je tako.

Hm, no pri meni ni nobene nuje, da "jutri" spoznam fanta... Bomo videli...
Lp.

#62 tejMa

tejMa

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 31 avgust 2007 - 22:23

alo... ja, jaz še tudi nisem bil v pravi zvezi... se pa strinjam z Juristom... je veliko lepše spoznati nekoga tako,in every day life...

daj, Jurist povej, kje se giblješ, da se srečava na ulici=) :sprehod:

#63 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 31 avgust 2007 - 22:40

Tudi jaz mam raje spontano, naključno spoznavanje.
Kar ne pomeni da se na celi črti izogibam gej placov, mi je pa tista neplanirana varianta veliko naravnejša in predvsem bolj sproščena. Ne, ni se še obrestovala, po drugi strani se pa tudi gej placi niso.
Sem pa v vsakdanjem življenju spoznaval tudi geje, pa se zato še nisem nujno družil z njimi.

#64 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 31 avgust 2007 - 22:49

@Jurist: A potem, če dobiš zs naprimer z vabilom na pijačo tukaj na MF-ju se ne odzoveš in napišeš: Ne, ker se nisva spoznala v "real-life-u pač nemorem na pijačo s tabo? Pa ni treba lih takoj na pijačo lahko se prej spoznaš vsaj približno preko spletnega klepeta in slik... :S

Pa ni nujno spoznavanje v romantičnem smislu, tudi prijateljskem.

Prispevek uredil/a: Chiara`, 31 avgust 2007 - 22:51.

#65 jurist

jurist

piščan'c

• Člani
  • 165 prispevkov

Objavljeno 02 september 2007 - 11:46

tejMa: Skoraj vsak dan med tednom se gibljem okoli Pravne fakultete, pade tudi Salon, Opera bar; med vikendih pa pogosto Global (sej drugam greš težko...). :angelcek2: Pa na gradu sem dost, pa jogging tam okol... Dobiš kakšen namig? :zvecilka:

Chiara: Odgovor na tvoj vprašanje ne morm čist jasno podat... Sigurno ne bi šel takoj na kavo, ne izključujem pa možnost, da bi šel kdaj. Samo imam pa vse manj volje z nekakšnim dopisovanjem, da se potem na koncu ugotovi (ne vedno), da je folk vsaj malo kalkuliral in se izdajal vsaj pri nekaterih stvareh za nekaj kar ni.
Imam pa strogo prepričanje (čeprav ga mnogi ne razumejo), da strogo odklanjam vsako druženje z nekom, SAMO za to, ker je gej. Tako druženje mi je totalno mimo in tega ne bom nikoli razumel.

Upam, da sem vama odgovoril. :lizika:

#66 tejMa

tejMa

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 02 september 2007 - 15:14

super! :tralala:

samo še okvirne termine, pa bo namig popoln =)

:nerodno:

#67 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 02 september 2007 - 16:01

Wow, kako po naključju se bosta spoznala. Kako romantično! :poreden: Ne pa tist gayromeo, tam se sami pedri zbirajo :aaa: Al pa v Lanu, tist je tko... zmenjeno vse, kje bo kdo sedel in kje bo kdo prišel... :roll:

Zarečenega kruha se največ poje. Upam pa, da bosta vseeno šla na pijačo. :)
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#68 jurist

jurist

piščan'c

• Člani
  • 165 prispevkov

Objavljeno 02 september 2007 - 16:32

Gty, ti moraš bit pa takoooo dobra oseba, ker toliko dobrega privoščiš. :paprika:

Anyway, nimam nobenmu potrebe interpretirat moje življenjske odločitve, ampak sem že napisal nekje... Tam se ne dogovori folk kje bo sedel (čeprav so najbrž tvoje informacije bolj verodostojne :navijacica: ), ampak mi enostavno ne paše bit na tapeti in ocenjevan s strani ljudi, ki me gledajo, kot da ne bi nikoli videli normalnega človeka. Mislm, pa naj se sliši še tako vulgarno, tako je.
Bil sem v Lanu parkrat, pa se nikoli (ravno zaradi tega) nisem počutil dobro. In zakaj bi počel nekaj, kar mi ne daje dobrega občutka?!?
Fuka pa tudi ne iščem, zato me takšno opazovanje še bolj odbija...
Amn, najbrž pričakujem val postov? No ja... Ko mački stopiš na rep...

tejMa: Ja tako pa ne bo šlo... :zogobrc: Lahko ti še povem, da večinoma nosim kavbojke, špičake in srajce... Pa mislim, da je bil tole zelo dober namig. :mrgreen:

#69 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 02 september 2007 - 17:11

Bila je opazka, itak počni kar te je volja. To, da te opazujejo ljudje, je pa normalno za vsak prostor - MF, Lan, ne vem Namo, Maximarket, PF... Če si pa ti to v Lanu tok bolje opazil, je pa na tebi za zamislit se, če si bil ob tem nesproščen. Zakaj si pa drugje sproščen?

ps: kdo je gty?

i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#70 jurist

jurist

piščan'c

• Člani
  • 165 prispevkov

Objavljeno 02 september 2007 - 17:22

Padon, Qty sem mislil...
Am, lej, lahko bi debatirala v nedogled... Nisi razumel mojega pointa. Jst sem bil totalno sproščen (misliš, da imam kakšne predsodke glede moje usmeritve?), ampak tistih pogledov ni bilo moč spregledat... In ne samo, da ni bilo kul, malce neotesano se mi je zdelo. Verjemi, da to ni bilo v stilu Name, Zare, Muellerja in kjer koli še hočeš, kjer folk pogleda, morda oceni in that's it (ali pa pristopi in kaj pove).
Če bi mi mel kdo kaj povedat, bi pristopil in rekel... To je moje prepričanje.

Morda pa si bil ti eden izmed tistih? :poreden:

Kakor koli že, imam svoje prepričanje, ti imaš pa svoj point. Seveda tvojega spoštujem, pa vendar se z njim nikakor ne strinjam. Upam lahko samo, da nisi eden izmed tistih gejev, ki delajo v stilu: "Če nisi z "nami", si proti vsem gejem." Je že preveč takih.

#71 tejMa

tejMa

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 02 september 2007 - 18:17

sej jaz se tudi mal hecam, malo pa tudi ne... Jurist, če se srečava se srečava, če ne pa tudi ne...=)
pa ne se prerekat fantje! :angelcek2:

#72 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 02 september 2007 - 18:18

A bi se nehali "žogat"? In držite se topica od uporabnika blaster: Zdravo mene pa zanima kje ste kaj spoznali svojega fanta??

Lep pozdrav, Glorious
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#73 guy

guy

piščan'c

• Člani
  • 133 prispevkov

Objavljeno 29 november 2007 - 15:48

Sam sem use tipote spoznal preko neta, bilo vse, malo na hitro in celo fake veze. Pred kratkim mi je vse dopi***** in sem skenslal profil na romeou in še kje drugje, skenslal večina gejev na msn-ju in se odločil isto kot jurist. Samo jaz dodam še to, da raje sploh nikol nisem v vezi, kot pa s tipom, ki mi notranji feeling pravi, da mu ne morem zaupati in tudi nobenemu več ne. Pri meni je v vezi VSE ali pa NIČ, ni srednje poti. Vem, :offtopic: , sam moram komentirati.

Čestitke vsem, ki ste že spoznali pravega in veliko sreče tistim, ki (še) niste. Lp :mezik:
Podpis ni potreben.

#74 jurist

jurist

piščan'c

• Člani
  • 165 prispevkov

Objavljeno 30 november 2007 - 18:08

Guy, tudi tebi veliko sreče pri spoznavanju! Da bi ga le našel! :lalala:

#75 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 08 december 2007 - 16:29

Jst sem še en primerek "stare šole" :D in enakega menja kot jurist:

Jaz imam pač svoje prepričanje, ne zahajam na "sceno" (kolikor jo pač sploh je v Sloveniji) in hočem spoznati nekega dne svojega bodočega fanta v real life-u. Nisem pristaš spoznavanja preko neta in dopisovanja... Recimo, da je v meni še vedno "stara šola". :zmesan: Se pa zavedam, da je to vsekakor težja pot. A takšno sem si izbral.

Tudi nikoli nisem bil pristaš spoznavanja ljudi samo zato, ker so istospolno usmerjeni... Brez zamere, samo meni je to malo mimo. Ljudi spoznavam po njihovih lastnosti - ne glede na to, ali so streight ali gej naravnani. Imam pa verjetno tudi zato veliko večino ravno streight prijateljev.

s tem, da ne bom odgovajal na takšna in drugačna vprašanja, ki ste jih kasneje zastavljali juristu..
It's my life and my choice. ;)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov