Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kje ste spoznali svojega?

213 odgovorov v tej temi

#26 FastFwd

FastFwd

piščan'c

• Člani
  • 77 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2006 - 10:26

Zdajle sem prebiral izjave na zadevno temo. Kar nekaj odgovorov vsebuje priznanje, kako pravzaprav "nismo v nobeni zvezi" in kako težko je spoznati partnerja.

Res je, jst tut nimam sreče.
He will come one day! :pepper: hehe
Why are we going so fast? D000h ...It's FastForward

#27 eduardo

eduardo

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 19:29

Jaz pa mojega na njegovem delovnem mestu... 3 leta sva se poznala preden sva začela :?: (seveda sva bila vmes oba v vezi). Ko sem ga naslednjic videl, sva bila pa oba samska :)
Nekako 1 mesec sva se dobivala do prvega pravega seksa in sedaj sva skupaj skoraj 3 leta :)

Z vzponi in padci, ampak kr gre, pa upam da za vedno :cuddlyboys:
Dovoljeno je vse, kar je izvedljivo!

#28 OX

OX

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2006 - 22:31

Tolk nas je ki iščemo resno vezo,pa vedno se najde en ki komplejna kako je težko dobit tipa za resno vezo :?:

#29 antZZZ

antZZZ

biskvitek

• Člani
  • 41 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2006 - 09:56

Tolk nas je ki iščemo resno vezo,pa vedno se najde en ki komplejna kako je težko dobit tipa za resno vezo :?:

Zgleda, da se bomo morali enkrat vsi na kupu dobit :)

#30 FastFwd

FastFwd

piščan'c

• Člani
  • 77 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2006 - 14:39

Zgleda, da se bomo morali enkrat vsi na kupu dobit :)

to ej res to je res! :shock:
Why are we going so fast? D000h ...It's FastForward

#31 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2006 - 14:58

Dajte se to prosim menit preko zasebnih sporočil (ZS). In se držite teme.

Lep pozdrav, Glorious
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#32 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2006 - 14:41

Meni se iz dneva v dan zdi bolj fascinantno, kako nekateri razočarani posamezniki trdijo tole zgoraj, medtem ko je 90% gejev, ki jih jaz poznam, predvsem za resno zvezo in ne za avanture. Zdaj pa res ne vem, a imam jaz tako srečo, ali pa ljudje, kot je blaster, malo pretiravajo? No, v bistvu vem.

Mislim, da nekateri ne pretiravajo/mo, resnično je težko najt nekoga, ki bi bil pripravljen gradit vezo. Res, da si vsi oz. večina želimo trajno monogamo vezo, pa vendar veliko folka po nekaj pijačkah že stisne rep med noge... ne vem kaj in kje je vzrok :?:
Do files get embarrassed when they get unzipped?

#33 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2006 - 15:29

Mislim, da je največji problem v tem, da večina gre z enim namenom na pijačo s tipom: da bosta nekoč v vezi. Tako ima vsakdo že na samem začetku neka pričakovanja, ki hitro pripeljejo do razočaranja, ko osebi ugotovita, da se ne ujemata v vsaki malenkosti.
Iz lastnih izkušenj vem, da veza ni uspešna, če tipa spoznaš zgolj zaradi želje po njej (po vezi). Najprej si najdite tipa za pogovor, za prijateljstvo. Tako se bosta bolje spoznala in čez čas začela graditi vezo. Če pa ne, bo pa ostalo prijateljstvo. ;)
Dejstvo je, da se vsakdo izmed nas pokaže v najboljši luči, ko želi koga osvojiti. Na žalost pa to pri večini ni njihov pravi jaz. :)
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth. /O. Wilde/

#34 Zvonech

Zvonech

nov na sceni

• Člani
  • 203 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2006 - 19:07

Mislim, da je največji problem v tem, da večina gre z enim namenom na pijačo s tipom: da bosta nekoč v vezi. Tako ima vsakdo že na samem začetku neka pričakovanja, ki hitro pripeljejo do razočaranja, ko osebi ugotovita, da se ne ujemata v vsaki malenkosti.
Iz lastnih izkušenj vem, da veza ni uspešna, če tipa spoznaš zgolj zaradi želje po njej (po vezi). Najprej si najdite tipa za pogovor, za prijateljstvo. Tako se bosta bolje spoznala in čez čas začela graditi vezo. Če pa ne, bo pa ostalo prijateljstvo. ;)
Dejstvo je, da se vsakdo izmed nas pokaže v najboljši luči, ko želi koga osvojiti. Na žalost pa to pri večini ni njihov pravi jaz. :)

Podpis in to velik.

Dodal bi se to kar sem dosedaj zasledil oziroma opazil. Hitro lahko dobis nekoga za kaksno avanturo, ampak ce hoces nekaj resnega pa rabis cas, in to ni samo ena pijaca ali pa dve ampak vec, in vcasih se nekomu pogovor zdi tecen in brezvezen, ampak na tak nacin spoznas kot ze receno pravo osebo in takrat ves ali je zate ali pa ne, in neglede na zunanjost. Predvsem pa preko neta lahko vsak pise tisto kar mu je vsec, a ko pa treba osebo v oci pogledati in resnico povedati pa ne gre ponavadi tako gladko, vsaj meni ne.

Lp
Koncert Siddhartha 18.6 v Stozicah, kdo se?

#35 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 21 avgust 2006 - 00:57

Svojega bivšega fanta sem spoznal preko skupnega prijatelja, ki je navijal, da bova skupaj. Ni se zmotil, iskra je preskočila v dobrih dveh mesecih, ko sva hodila, se spoznavala...

#36 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 05 november 2006 - 04:08

Enega na prvem (in edinem) slovenskem gej partiju, enega na forumu, enega pa v šoli. Vse ostalo, kjer bi kaj lahko bilo, pa ni bilo, pa več ali manj preko prijateljev/ic ali foruma.
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#37 zamudnik

zamudnik

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 05 november 2006 - 16:40

Sploh prvega tipa, s katerim sem bil v vezi sem spoznal v disku na enem partiju in je blo super luštno, trajalo par mesecev.. naslednjega fanta, s katerim sem bil najdlje skupaj, sem spoznal v podjetjecu-pisarni, kjer sem hodil na vaje.. in se moja dodeljena mentorica ni več imela časa ukvarjati z mano me je prevzel on (tud dobesedno no) 8)
Ex ex je bil moj sosed pa še v isti instituciji je bil zaposlen, kjer delam (sem delal) tud sam :D
Bivšega pa sem spoznal kr je bil "najlepši od zdravnikov", jaz pa nebogljen študent medicine.. ma uganite kaj pol sledi...
Vmes je bilo par kontaktov preko Romea (ni reklama), ampak so bili (razen kake izjeme) zgolj omejeni na eno pijačko in pol hitro oba poštekata, da pa a-a, ne bo šlo. Je pa res, da se da preko interneta spoznati tudi zelo vredu ljudi, pa ne nujno za resno zvezo ampak vsaj dobre znance in mogoče tudi prijatelje.
Zna pa bit včasih nerodno, ko spoznavaš ljudi preko neta in če se potem odločiš le za prijateljstvo.. pa ostane med dvema neka napetost, pričakovanje ene osebe.. to pa ni fajn.
.. tvoj srečen pujs ..

#38 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 05 november 2006 - 18:44

. :)

Podpiram tvoje mnenje, vendar menim, da to načeloma nekako ni res. Mi2 z lubijom sma se spoznala preko interneta in sma šla na drink in sva vse to vzela kot avanturo, da bi se potem dala dol. ampak ko sva bila na pijači, pa se pol nisva takoj dala dol, ampak sva en mesec hodla na drinke in se pol komaj dala dol. Sprva pa sva oba pričakovala samo avanturo. Nato pa sva ugotovila, da imava nekakšne skupne interese in sma se nato še dalje spoznavala, nakar sva se odločila za vezo.
Kdor molči, devetim odgovori

#39 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 06 november 2006 - 12:19

Meni pa nekako ni do avantur, veliko bolj do resne zveze.
Drugače se strinjam s toplimfantkom, da ko človeka uživo spoznaš ni to to, za kar se predstavlja po internetu, samo večno se tudi ne da blefirat.
Sam rad igram z odprtimi kartami in se ne skrivam za ničemer in seveda enako pričakujem tudi od partnerja.

#40 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 11 november 2006 - 14:42

S fantom sva se spoznala preko skupnega prijatelja. Ja resno, meni so najlepše stvari zgodijo takrat, ko to najmanj pričakujem. Hvaležen sem za take dobre prijatelje!!!
In seveda igrava z odprtimi kartami, kar je še toliko lepše. Rad ga imam :*

#41 TheChosenOne

TheChosenOne

zasvojen'c

• Člani
  • 755 prispevkov

Objavljeno 11 november 2006 - 14:56

Preko chat 386

#42 MUSTANG

MUSTANG

piščan'c

• Člani
  • 181 prispevkov

Objavljeno 11 november 2006 - 20:48

Prvega fanta sem spoznal na morju, mojega sedanjo ljubezen pa pred tremi leti po čudežu na planetu:))

#43 Ljubjanski ZMAJ

Ljubjanski ZMAJ

piščan'c

• Člani
  • 168 prispevkov

Objavljeno 12 november 2006 - 08:41

Jaz pa sem svojega bivšega, s katerim sem preživel 5 let, spoznal preko chata, ko sem bil mal "našpičen" in sem ga mal zaje++aval, pa sva se za foro zmenila za pijačo potem pa je iskrica preskočila....

#44 deniss

deniss

redni gost

• Člani
  • 350 prispevkov

Objavljeno 12 november 2006 - 10:17

He, na mavričnem forumu! :pepper: :poljubcek: :pepper:

#45 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 03 december 2006 - 12:28

prek gayromea :)
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#46 Blonti

Blonti

piščan'c

• Člani
  • 144 prispevkov

Objavljeno 03 december 2006 - 16:12

Hm... Pred davnimi leti na sestanku RK (oba sva bila vzgojitelja v otroški koloniji.), kjer so se najini pogledi "čisto po naključju" srečevali in v zadregi umikali... Potem pa sva v naslednjih dneh (na morju) ugotovila kaj čutiva drug do drugega.

Tako se je začela najina pravljica. :D In kako že gre: živela sta srečno do konca svojih dni...

#47 vwbeetle

vwbeetle

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 08 december 2006 - 00:06

Zdravo mene pa zanima kje ste kaj spoznali svojega fanta??
Ker na poljubu in planetu so vedno sami eni in isti, ki se zajebavajo. Skoraj ni pravega ki bi bil za kaj bolj resnega.

tle na forumu :yahoo:

#48 bucko

bucko

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 08 december 2006 - 20:25

Prevec casa v sluzbi, pa sem po nakljucju odkril tale forum in se odlocil, da se vam pridruzim.

Glede konkretne teme: Jaz sem mojega partnerja (American) spoznal pred desetimi leti na trekingu v Boliviji. Prvih pet dni se ni zgodilo nic, nato pa
:poljubcek: :oops:

Temu so sledila stiri leta veze na daljavo (Rim, Dublin, Moskva…), ko je moj poterpezljivo cakal na moj “coming out”. Nato sva oba pustila sluzbo in se skupaj preselila v ZDA.

Vecina najinih prijateljev na zacetku ni verjela da nama bo uspelo, in roko na srce, moznosti so bile verjetno res majhne. Ampak, danes po sestih letih skupnega zivljena (zadnja stiri leta v Kanadi) je najina veza se vedno trdna in prijatelji ter sorodniki vedno bolj pritiskajo kdaj bo koncno poroka. Uradno poroka sicer nebi spremenila nic, ker sva ze “common law partners”, ampak moj misli, da bilo vseeno fajn dobiti darila….

#49 discret

discret

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 09 december 2006 - 10:18

se popolnoma strinjam z napisanim. Tudi sam sem delal podobne "napake" in na koncu bil razocaran. Pravim da je edina prava osnova za uspesno zvezo, le iskreno prijateljstvo, katero je treba najprej zgraditi. Najveckrat smo razocarani z svojo krivdo, ker osebe ne spoznamo dovolj, ter se razocaramo. Treba je na vse gledat realno, kar pa se v nasih glavah dogaja v zaljubljenosti, je pa vse prej kot realnost, saj si vsak najprej simpatijo predstavlja kot idealno osebo zase, skratka - sanjamo. Vemo pa, da sanje imajo svoj zacetek in hiter konec.
Da ne bo zgledlo da sem kak crnogled, bom napisal svojo izkusnjo ;)

Evo moje dogodivscine. Vsak ima svoje zelje po vezi, prijateljstvu ali avanturi, tako je tudi pri meni. Vedno mi je bila veza st.1, ampak so se iz nekaterih srecanj, upam trdit da iz vecine, razvijali le neuspeli poskusi in vcasih tudi avanture. Na momente sem bil zelo razocaran in zalosten, ker sem imel prevelika pricakovanja. Do sedaj sem imel 3 neuspele, ceprav daljse veze in v zadnjih dveh potegnil ta kratko, kar me je se dodatno vrglo na tla in mislil kako nikoli vec nebom nasel tapravega. Saj se zdaj nevem ce je fant, ki sem ga po nakljucju spoznal tapravi, ampak upanje umre zadnje....
Spoznaval sem fante preko razlicnih straneh, sem se pa najbolj razocaral nad planetom, ko sem po nekaj zacetnih postov, v katerih sem iskal izkljucno zvezo, napisal da iscem sex, ter sem v samo nekaj minutah zacel prejemat stevilne ponudbe,semse nad vsem zelo zamislil in bil zelo zalosten. Imam 30 let, rad bi imel nekoga, ker nimam vec moci, niti zelje spoznavat nove ljudi. Imam nekaj prijateljev. katere zelo spostujem in obratno, tako da mi vlivajo pozitivno mnenje, da bo tapravi sam prisel in naj neham "iskati".
Da so imeli prav, sem se preprical pred kratkim.
Sem sodeloval v enem projektu, kjer je bilo vec kot 200 nastopajocih, ter sem se zagledal v fanta, za katerega sem vedel da je v zvezi. Nic ni bilo nacrtovano, ker se tudi nebi zelel vmesavat v zveze. Najin prvi pogled je povedal vse in srce mi je zacelo kr hitreje nabijat. Zacutil sem nekaj, kar sem mislil da je ze pozabljeno, zelo mi je bil vsec in sem kr sel mimo, ceprav mi je potem bilo zal. Isti vecer so ze nekatere karte padle in mi pomagale se priblizat. V debati se je potozil, kako sta se s tipom pred nekaj dnevi sprla in da ne ve vec ce si zeli nadaljevati. Nisem komentiral, ampak se po nekaj besed vstal in odsel. Naslednji dan, sva se po nakljucju srecala v zaoderju in moral sem se ga dotaknit in pobozal ga po hrbtu, na kar se mi je nasmehnil in mi podaril najlepsi trenutek v katerem je bilo videt, kako sva si v marsicem usojena. Dobesedno po nakljucju sva si delila tudi apartman. Vem kaj vecini takoj pade na misel in vas moram razocarat.
Lahko bi sexala, vem to, ampak nisva zelela pokvariti tega posebnega prvega vtisa, ter se z neznimi dotiki le spoznavala, obcasno je padel kak poljub in v objemu zaspala. Na vseh podrocju mi odgovarja, ok, le za sex se ne vem, ampak to tudi nebo presodno, saj mi je on kot oseba na 1. mestu. Tako iskrenega fanta kot je on, romanticnega, strastnega in prijetnega za druzbo, se nisem spoznal in upam da bova znala na pravilen nacin najin odnos poglabljat in izgradit cudovito prijateljstvo, ki je po mojem mnenju edini pogoj za uspesno vezo, katero si resnicno zelim, ampak LE Z NJIM!
P.S. To je moja resnicna in iskrena "zgodba", vem da mogoce nisem pravilno ravnal, saj je fant bil v vezi, ampak mi je dal vedet kako ni srecen, jaz pa zacutil kako se zeliva priblizat eden drugemu in le sledil sem srcu. Ce bi imel nepostene namene, potem verjetno nebi ostal na dotiku in tudi nebi te zgodbe podelil z vami, a ne?

Vsem vam zelim, da bi zacutili vsaj pol tako dober obcutek kot sem ga jaz!

Lupcka wsem!

[Združil zaporedna prispevka in smiselno uredil,
qty]

have a fun

discret

#50 Sweden

Sweden

piščan'c

• Člani
  • 162 prispevkov

Objavljeno 09 december 2006 - 16:23

@discret, nisem vedel da kaj takšnega še obstaja :o :) .
((Medtem ko ti nekateri čisto zbijajo upanje "da tudi tebe čaka enkrat nekaj nepozabnega" je lepo prebrati še kaj takega...))

Sam sem ga spoznal preko TXTa. Čisto nedolžen oglas (Je kdo za kakšen SMS pred spanjem)...in sva se ujela. Vsaj tako sem mislil.

No, preko TXTa nikoli več, sem se odločil 8).
A boy who has nothing to say...

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov