Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kje ste spoznali svojega?

211 odgovorov v tej temi

#1 blaster

blaster

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 22 april 2006 - 18:46

Zdravo mene pa zanima kje ste kaj spoznali svojega fanta??
Ker na poljubu in planetu so vedno sami eni in isti, ki se zajebavajo. Skoraj ni pravega ki bi bil za kaj bolj resnega.
Prihodnost se kuje v sanjah. Danes utopija jutri otipljiva resnicnost!!

#2 eagl3

eagl3

piščan'c

• Člani
  • 73 prispevkov

Objavljeno 22 april 2006 - 20:14

Opazu sem ga v centru nato pa spoznal v k4 :)

#3 norix25

norix25

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 22 april 2006 - 21:04

Na gayromeo :) sicer pa ne delamo reklame ;) :pepper:

#4 martinni blue

martinni blue

piščan'c

• Člani
  • 80 prispevkov

Objavljeno 22 april 2006 - 22:23

Bil je naboljši prijatelj moje punce :D No, zdej nista več tako blizu!!! Prvič sem ga pa videl v Tifli (kraj nesrečnega imena :D ).
When you start with me you can't go back ...

#5 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 23 april 2006 - 00:27

Svojega sedaj bivšega sem (presenetljivo) spoznal v knjižnici v domačem mestu.
No, I'll join this converation on the proviso that we stop bitching about people talking about wigs, dresses, bust sizes, penises, drugs, night clubs, and bloody Abba!

#6 blaster

blaster

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 23 april 2006 - 17:45

Zanimivo! Ker skoraj ne verjamem da v tej mali Sloveniji se obstaja sploh keri, ki je za kaj resnega. Bolj kot ne sem ze malo obupal nad resno vezo. Vedno ko je najlepse, se pa zgodi slovo. Potlej ti pa rece, da si se prevec navezal na njega. :( Zato pa pravim vednio je tako. Najprej prijateljstvo, nato ljubezen, nazadnje pa ostane trplenje! Lep pozdrav vsem!

#7 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 23 april 2006 - 18:22

Nimam fanta, ampak lahko povem kje sem srečal, sedaj že na 3/4 prebolelega fanta. Bilo je 30.1.02 na pjano noč okoli 2. ure zjutraj, ko sem pijan ko klada ležal na nekem odru, skupaj z družbo, v kateri se je kar naenkrat znašel on. Ni bilo dolgo, ko je po mojem telesu že polzela njegova roka. Tega občutka nebom nikoli pozabil. In ne, nisva seksala, nikoli :cry:

#8 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 23 april 2006 - 18:42

Jaz sem mojega spoznal kar tukaj, na Mavričnem forumu. Praktično isti dan, ko sem prilezel iz omare.

Zanimivo! Ker skoraj ne verjamem da v tej mali Sloveniji se obstaja sploh keri, ki je za kaj resnega.

Meni se iz dneva v dan zdi bolj fascinantno, kako nekateri razočarani posamezniki trdijo tole zgoraj, medtem ko je 90% gejev, ki jih jaz poznam, predvsem za resno zvezo in ne za avanture. Zdaj pa res ne vem, a imam jaz tako srečo, ali pa ljudje, kot je blaster, malo pretiravajo? No, v bistvu vem.
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#9 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 23 april 2006 - 19:31

Preko gej prijatelja, preko interneta na siolovem kupidu.

Zanimivo! Ker skoraj ne verjamem da v tej mali Sloveniji se obstaja sploh keri, ki je za kaj resnega.

Meni se iz dneva v dan zdi bolj fascinantno, kako nekateri razočarani posamezniki trdijo tole zgoraj, medtem ko je 90% gejev, ki jih jaz poznam, predvsem za resno zvezo in ne za avanture. Zdaj pa res ne vem, a imam jaz tako srečo, ali pa ljudje, kot je blaster, malo pretiravajo? No, v bistvu vem.

Res, pretiravajo. Ampak vedno je tako dokler ne zbereš poguma in nekaj narediš v tej smeri. Veliko se jih pritožuje, ampak nobeno tarnanje ti ne pomaga, dokler sam nekaj ne narediš za sebe. To je pač začetna faza, ko si obupan, ampak šele ko se zmigaš, vidiš, da v resnici ni tako črno.

Tudi večina tistih, ki jih jaz osebno poznam, se raje nagiba k resnim vezam. Zato ne vem, od kod prepričanje, da ljudem ni do vez. Po mojem je stvar taka ... Dokler se na zmenkih dobivaš samo z ljudmi, ki jih spoznavaš preko oglasov na internetu, je res večja možnost, da naletiš na same avanturiste (ti z netom premagujejo prostorske ovire, ker so okolico že izčrpali :D), zmenki so eden za drugim polomije itd. Če iščeš preko interneta moraš kanale izbirat previdno, ker internet ljudem omogoča, da hitro najdejo sveže meso za hiter seks. (Na Poljubu je sama kurbarija.) Pri oglasih preko interneta moraš imeti veliko potrpljenja, da najdeš kaj pametnega.

Po mojih izkušnjah in ljudeh, ki sem ji tako spoznal, je najbolje, da če iščeš zanesljive prijatelje ali resnega partnerja, izkoristiš možnosti druženja z geji v živo. Ampak za to je treba kaj narediti in zapustiti prostor med štirimi stenami. Čič ne da nič. Žal.
Zato, Blaster (in ostali, ki obupujete), pojdi kdaj na kako srečanje in v živo spoznaj ljudi. Spoznal boš veliko lušnih in zanimivih ljudi, gotovo boš med njimi spoznal nekoga resnega, ki ti bo všeč. Priložnosti je ogromno, če si iz Maribora ali okolice, pojdi na Lingsiumovo srečanje, če si iz Ljubljane pojdi na kako Legebitrino srečanje, DIH-ovo aktivnost, če si s Primorske lahko greš prav tako na DIH-ove aktivnosti itd ... Tudi tukaj preko foruma lahko koga spoznaš. ;) Možnosti je zelo veliko.
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#10 ricklind

ricklind

zasvojen'c

• Člani
  • 425 prispevkov

Objavljeno 23 april 2006 - 19:38

Sam to bom rekel, da velika večina na vseh področjih res išče samo seks. Vendar se vmes tudi kak resni najde.

#11 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 23 april 2006 - 19:44

Jaz mam izkušnje, da se na srečanjih in druženjih, predavanjih, projektih in podobno, ki jih prirejajo razne LGBT skupine, zbirajo praviloma tipi, ki imajo svoje določene prioritete in iščejo resne veze.
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#12 blaster

blaster

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 23 april 2006 - 19:53

Ne, ne saj se nisem obupal, in tudi ne bom. Vedno je pot za naprej, vedno je treba iti naprej in vztrajati do konca, tako le pridemo do cilja!!

Vztrajnost je 19 neuspelih poskusov in
20, ki je uspeaen. (J. Andrews)

Ja res na poljubu je pa sama kurbarija 90% vsi samo sex in sex, kaj vec pa ne!

#13 NowHow

NowHow

Častni član

• Člani
  • 331 prispevkov

Objavljeno 23 april 2006 - 23:42

Sam to bom rekel, da velika večina na vseh področjih res išče samo seks. Vendar se vmes tudi kak resni najde.

Óle!
sam nimam istih izkušenj 8) vedno ko sem se s kom dobil sem poudaril da gre samo za prijateljstvo in posledično kasneje nikol ni bilo problemov... enkrat ali dvakrat se je iz prijateljstva potem razvilo kaj več...

pa še k originalnemu vprašanju: 1ič- fax; 2ič- gayromeo

lp
Nekoga moraš imeti rad... pa čeprav sebe

#14 Aquarius

Aquarius

nov na sceni

• Člani
  • 236 prispevkov

Objavljeno 24 april 2006 - 02:08

Ta zadnjega bivšega sem spoznal prek Antene, čista klasika, mali oglasi pa po pošti... kolk se je vlekl da mi je model končno odgovoril, in na presenečenje ful lušten pobič! Pol leta lepe veze.

No, ja, je že mimo

Zdej mam pa enga dečkota za "juhuhu-frenda" , pa nama tudi paše tkole, obojestransko sva si všeč ampak se ne bi karkoli vezala, sva bolj frenda, drinki, kino, žuri & sex...
sam da se mamo fajn

#15 d-mashina

d-mashina

redni gost

• Člani
  • 357 prispevkov

Objavljeno 24 april 2006 - 09:37

svojega bivšega sem spoznal v štirki prek skupnega kolega, ki naju je potem skup spravil... sva ostala skup tri leta... zadnji tip pa me je lepega dne kliknil na gaydaru, ko sva bila še z prejšnjim skupaj... tko čist prijateljsko sva tipkala kako leto, potem pa je enkrat prišel v ljubljano in sva se zatreskala
Ego has landed here.

#16 mickey

mickey

zasvojen'c

• Člani
  • 419 prispevkov

Objavljeno 24 april 2006 - 09:40

Kratko in jedrnato: Fraga / Tifla / Tifla :D
Sem šele sedaj prebral prvo stran te teme in videl kako nekateri jokajo da se grem vsem samo za sex in "one night stand". Se absolutno ne strinjam. Kljub temu da sem vse dosedanje tipe spoznal na tako imenovani "sceni", se je iz vseh razmerij razvilo malce več kot le one night stand. V podrobnosti raje ne bi :D :oops: .
Se pa strinjam z mharcom, najbolj sigurno da dobiš resnega pa je če se udeležiš raznih literarnih glbt večerov, delavnic itd. Pa tudi na forumu jih je dosti več resnih, kot ne :mrgreen:

#17 seb

seb

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 25 april 2006 - 10:44

Opazu sem ga v centru nato pa spoznal v k4 :)

Jaz tudi :mrgreen:

LP SEB 8)
kakšno bi bilo življenje, če bi bili trezni takrat, ko bi bili pijani in bi bili pijani taktat, ko bi bili trezni

#18 †LonelyBoy†

†LonelyBoy†

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 25 april 2006 - 21:34

Oprostite za :offtopic: ampak, če že omenjate to.. A se da kaj podobnega kt Tifla in k4 najti kje na obali. Kr drgač dvomim, da bom sploh kdaj koga srečaw, razen če se mislim preselit v LJ ;(
Love me or hate me .

#19 Aendy

Aendy

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 25 april 2006 - 22:57

Ogromno je internetnih strnai gayromeo, gaydar, poljub, irc, ona-on,... eni prisegajo na eno drugi na drugo. Kokr naletis, vsi majo irc za sex posredovalnico in tudi je ce isces avanture lahko si pa presenecen. Jaz sem spoznal tipe prek gayromea.
Tko se mi zdi najbolje, da lahko s pogovorom spoznaš malo osebo preden se vidis v resnici.

Menim da je dosti lazje tako koga spoznat kot pa v resnici, ker verjetno ni svak tok out pa da ima tolko korajze da bi kar spregovoril s kom na ulici, v knjižnici,...

Irc se mi je pa zameril, ker pač maš gor nekoga ki pufff te kikne s kanala brez da bi koga zalil to je moja kritika.

Lep dan se naprej.

#20 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 124 prispevkov

Objavljeno 01 maj 2006 - 09:41

Irc kanal, party, preko prijateljev itd. :idea:

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#21 PeterSlo

PeterSlo

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 01 maj 2006 - 19:45

IRC

#22 Zvonech

Zvonech

nov na sceni

• Člani
  • 203 prispevkov

Objavljeno 01 maj 2006 - 22:19

se ni nobenega ampak enega dne bo tudi to prislo, sem optimist, pa naj bo tak ali drugace, sam da bo dobr.

Lp
zvone
Koncert Siddhartha 18.6 v Stozicah, kdo se?

#23 zdrauc

zdrauc

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 19 junij 2006 - 22:22

Zdajle sem prebiral izjave na zadevno temo. Kar nekaj odgovorov vsebuje priznanje, kako pravzaprav "nismo v nobeni zvezi" in kako težko je spoznati partnerja. Tudi meni se vse ponesreči (čeprav sem bil svojčas celih šest let intimen z luštnim fantom, ki sem ga spoznal preko Oglasnika). Prejle sem šel gledat seznam članov mavričnega foruma. Mislim da je številka 1242 (skupaj z dekleti). Če bi se mi vsi zmenili za skupno spoznavno srečanje, bi bilo pa zanimivo. Če se nas odzove polovica, je to več kot 500 ljudi. Enostavno določimo datum in kraj. Aja, samo najbrž marsikdo sploh ne bi upal tja, vključno z menoj. Pomislil sem pač.

#24 someone00

someone00

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2006 - 00:10

nisem ga ! =S

#25 just_me79

just_me79

redni gost

• Člani
  • 300 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2006 - 08:34

V Tifli! Vsi so mi govorili da tam vsi iscejo samo fuk in da se sploh ne splaca kaj met s kom, pa sem samo rekel nazaj: ce sem jest tam tak ki si v bistvu zeli nekaj vec, zakaj se nebi se kdo tak najdel - in se je!!! Zdaj sva ze vec kot dve leti skupaj!

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov