Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Računalniške igre

328 odgovorov v tej temi

#51 Las Meninas

Las Meninas

Častni član

• Člani
  • 1 004 prispevkov

Objavljeno 25 junij 2007 - 14:08

Zasvojenost z igranjem PC iger ni bolezen

Zdravniško združenje v ZDA se je oddaljilo od predloga, da bi to zasvojenost uvrstilo v kategorijo bolezni. Namreč, če bi to zasvojenost uvrstili na seznam bolezni bi se tako izenačilo z pitjem alkohola, kajenjem...

VIR: Zasvojenost
Ko so nacisti prišli po komuniste, sem molčal, saj nisem bil komunist. Ko so zapirali socialdemokrate, sem molčal, saj nisem bil socialdemokrat. Ko so prišli po katoličane, nisem protestiral, saj vendar nisem katoličan. Ko so prišli pome, ni bilo nikogar več, ki bi lahko protestiral. Evangeličanski pastor Martin Niemőller

#52 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 14 julij 2007 - 20:42

Ima kdo pojma o simulacijah? Jih kdo špila? (naprimer: http://www.avsim.com...let2k4Adria.htm )

Lep pozdrav, Glorč :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#53 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 18 julij 2007 - 21:34

Sedaj sem se navdušil nazaj nad Nintendovimi igrami. Dobil sem emulatorje in igram tiste stare igre na PCju. Recimo Super Mario World, Kirby's Dreamland in podobne. S tem sem se vrnil v otroštvo in ob teh igrah se sprostim.
Do files get embarrassed when they get unzipped?

#54 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 18 julij 2007 - 21:35

Jaz tudi! Prav fino je met tele emulatorje, vse igrce lahko špilaš, pa še hitro si jo zlovdaš :)

#55 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 22 julij 2007 - 15:22

Ponovno sem začel odkrivati tudi igre za konzolo Sega. Nekaj izredno prijetnih iger skrivajo stari časi. Človek natrenira možgane in finomotorične spretnosti. Toliko sem se poglobil vanje, da sem si kupil nekakšen joystick, za lažje igranje ;)

#56 Jason

Jason

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 25 julij 2007 - 20:06

Če nas velik igra GW se lohk zmenmo še za kak guild :mrgreen:
They were warned,
they didn't listen,
now they will all die.

#57 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 26 julij 2007 - 12:50

Domnevam da govoriš o Guild Wars?
Je že bilo govora o guildu enkrat, nek Roza guild ali kako se naj bi že imenoval.. :D
Drugače pa vem da vsaj nekaj časa so igrali Ps_87, Ang3lgirl, Lynx, Angelus, lahko rečeš za nicke v igri, pa možno je da sem še izpustil koga :-?
Meni trenutno ni za GW, bolj v Burning Crusade blood elf-e žgem, ampak če bom še igral ti rečem za nick v igri :-)
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#58 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 26 julij 2007 - 14:31

Par mesecev nazaj sem preigral FFXII. Pa sem razočaran; za povprečen špil je fajn stvar, za merila Final Fantasy pa nevredno naziva; še FFX-2 je bil boljši in to je dovolj zgovorno.
Battle system na novo pogruntan, odpravili so random encounters, je pa levelanje tečno in dolgo, spelli in Esperji pa neuporabni in ... grdi >.>
Pa še to ni največji problem. Interakcija med liki je minimalna, razvijajo se tudi ne preveč, vse je natrpano za politično zgodbo ki se premika s polžjo hitrostjo in proti koncu itak izgubi rdečo nit.
Se pa lahko veselim vsaj FFXIII in FFVersusXIII, se slinim nad trailerji

VersusXIII
XIII

... (in varčujem za PS 3) O_o

#59 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 06 avgust 2007 - 12:25

Blizzard je uradno napovedal drugi uradni dodatek World of Warcraft igri. Imenoval se bo Wrath of the Lich King
Več o tem tukaj
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#60 partizan

partizan

piščan'c

• Člani
  • 135 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2007 - 06:59

Midva z Lynx-om igrava Warcraft III: Frozen Throne. Stara igrca ampak še vedno super za igranje prek interneta drug proti drugemu.
If you board the wrong train, it is no use running along the corridor in the other direction.

#61 lube

lube

Častni član

• Člani
  • 877 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2007 - 13:18

Jaz sem zaključil s tem, nazadnje sem si kupil quake4. Edino kar še igram je UT (prek neta), prav zabaven je tale Instagib match (pa še na linuxu dela :=) )

Ta prispevek je mogoče star in ne odraža trenutnega mnenja!

#62 janezek

janezek

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2007 - 17:23

Ima kdo pojma o simulacijah? Jih kdo špila? (naprimer: http://www.avsim.com...let2k4Adria.htm )

Jaz se to igral pred leti. Sem nehal, ker je treba preveč pogosto posodabljati računalnik, da nove verzije lepo delajo. Ko sem se naučil osnov navigacije, vzlet-pristanek in nekaj likov v zraku, me je virtualno letenje začelo dolgočasiti. Še posebej vse te procedure na letališču in pred pristankom. Na koncu je tako, kot bi bil pilot, le plače od nikoder. :D
I'm not gay! I'm hetrosexualy challenged.

#63 wewb

wewb

piščan'c

• Člani
  • 92 prispevkov

Objavljeno 17 september 2007 - 23:22

Na koncu je tako, kot bi bil pilot, le plače od nikoder. :D

Lahko si pa certificiran psihopat s temle :poreden:

http://en.wikipedia....rsche_Unleashed

Slika objavljena

Slika objavljena

ehe-he

Prispevek uredil/a: wewb, 17 september 2007 - 23:22.

If at first you don't succeed, failure may be your style.

#64 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 18 september 2007 - 11:58

Porsche Unleashed sem pa še jaz celo obrnil, pa nisem nek gamer. Dober špil, zelo realistična fizika, zanimiva kampanja... Vredno svojega časa!
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#65 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 09 november 2007 - 14:55

Gears of War - Sci-fi strejanka, prirejena verzija za PC, ki je baje še veliko boljša kot že prej hvaljena verzija za Xbox 360. Ne temelji toliko na streljanu ampak bolj na taktiziranju in potrpežljivosti, ki dajejo bolj pristen občutek kot pa brezglavo tekanje in streljanje česarkoli ti pride na pot.
uradna spletna stran: GOW

The Witcher - RPG igra postavljena v srednji vek je zelo navdušila predvsem zaradi odlične zgodbe, fantastičnega soundtracka in grafike, predvsem pa zaradi na novo predstavljenega načina dvobojevanja, ki ne temelji več na kdo klikne največkrat in najhitreje temveč na timing-u in kombinacijah..od ustvarjalcev Neverwinter Nights..
uradna spletna stran: The Witcher

Tabula Rasa - pravkar izšla, Sci-fi online roleplaying..vesoljski približek WoW-u
Trailer: Tabula Rasa

#66 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 08 december 2007 - 18:53

Ali kdo ve za kakšno novo strategijo v stilu Age of Mithology? Malce sem zarjavel, pa ne spremljam...

#67 AmyLee

AmyLee

nov na sceni

• Člani
  • 274 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2008 - 12:23

Špilam vse kar prenese moj Pc. Zadnje čase je to Gta San Andreas(čakam čakam na GTA 4 za pc :umiri se: ). Sam to. Za kak Crysis, Bio Shock, COD-modern warfare pa si bo treba kupit boljši Pc. Se že veselim.

#68 erujjure

erujjure

Izključen uporabnik

• Ban
  • 210 prispevkov

Objavljeno 09 januar 2008 - 12:32

Že dolgo nisem igral nobene pc igre. Sem pa bil v mladosti pristaš SNES, sem bil tudi včlanjen v slovenski nintendo klub, kjer sem prejemal revije z SNES in NES informacijami. Še vedno hranim svojega GameBoy-a, je poraben, dobr za igro, kadar je len dan.
Drugače pa sem na pcju igral zelo zelo rad kake gradbene igre v smislu theme park, simcity... age of empires mi ni nikoli šlo preveč dobro od rok, ker je blo preveč komplicirano.
انا لن تكون وحدها مرة اخرى!

#69 atair

atair

nov na sceni

• Člani
  • 257 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2008 - 20:48

jz mam pa najraj streljačine. Največji fen Half-Life v krajevni skupnosti :D. Poleg tega so mi všeč še F.E.A.R, S.T.A.L.K.E.R., trenutno pa na cimrovem kompu igram Crysis. Fajn mi je, ker so tolk napete da ti prav adrenalin poženejo. Kake strateške igre so tud ble včasih vredu. Najbolše so mi AOE (klasika) in pa Generals, ko sn enkrat špilu.
"I never know which way to go. I usually find a car that seems to know where it's driving and follow it. I rarely come to the place i wanted to be, but I often come to a place i need to be" D.Adams

#70 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 388 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2008 - 21:55

Najbol popolarne pri meni so bile: GTA vice city,The sims z vsemi dodatki, Sims 2 z vsemi dodatki, Knights of honor, roller coaster tycoon prvi in drugi del pa Emipire earth
Najbolj obožujem strategije, kjer lahk nadzoruješ večjo grupo ljudi :)
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#71 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 29 januar 2008 - 16:28

Po novem sem odkril igro Beach life. Zanimiva zadeva :) Priporočil mi jo je en fourmaš, sem si jo naložil in se je moram naučit igrati :)
Igra je kar grafično dodelana :poreden:

#72 fantič

fantič

piščan'c

• Člani
  • 94 prispevkov

Objavljeno 31 januar 2008 - 13:34

Najraje igram strateške:
- Age of empires III
- Age of mythology
- LOTR The Batle For Midle Earth
- Stronghold
pa še kaj bi se našlo

Včasih igram tudi vojaške:
- Medal of Honor
- Call of duty
itd.

Zelo vredu pa je tudi LOTR The return of the king (nevem kam bi to uvrstil)
why do we fall? so we can learn to pick ourselves up!

#73 Bifrost

Bifrost

biskvitek

• Člani
  • 44 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2008 - 13:16

Crysis, Medal of Honour, World in Conflict, S.T.A.L.K.E.R. in FEAR! Stratesko obarvan se mi zdi pa spodoben Supreme Commander. Obcasno tudi 'obremenjujem' procesor z Wormsi :nerodno:
So mogoce prisotni uporabniki Xboxa? Me zanima kaksen se vam zdi Assassins creed :>
Peace means reloading your guns.

#74 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2008 - 22:51

Ponovno sem se podal v igranje Super Mario World 2: Yoshi's Island. Na netu sem našel eno dobro spletno stran, kjer je nekdo odigral vse levele in so ponetki igre, tako da si lahko v krizi pomagam. Ob tem se malo sprostim med učenjem.
Čeprav zadnje čase veliko bolj igram igre na gsm-ju. So bolj priročne ;)

#75 apolon

apolon

Častni član

• Člani
  • 2 538 prispevkov

Objavljeno 13 april 2008 - 15:19

Igra se imenuje Bloxorz, katere namen je pravokotni kos železa prevaliti do luknje. Predmet je mogoče prevračati s smernimi tipkami gor, dol, levo in desno, sesti pa mora natanko na luknjo.

http://www.miniclip....mes/bloxorz/en/

Človek ne more preživeti brez narave, narava lahko preživi brez ljudi.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov