Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Računalniške igre

336 odgovorov v tej temi

#26 aLEshY

aLEshY

nov na sceni

• Člani
  • 241 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2007 - 16:46

Aaaaampaaaak je pa- Svenček. To je pa meni tak fajn. Ko sem živčna, jezna, karkoli... Sven je moja družba, nabijanje ovac pa sprostitev, da ni večje :mrgreen:

Hej!

Ej, veš da sem si prejšnji teden lih potegno dol s5 to igrico? :) Sem opazil, da obstaja zaj že Sven 2 in Sven XXX al neke takega. Jaaa, zakon je!! :) :) :)

Drugače pa mam nekak rad stare igre. Zdaj mi tudi nič drugega ne preostane, glede na to, da je moja kišta stara že 5 let (pred tremi leti nazadnje z rami nadgrajena), tule v Ljubljani mam pa se mi zdi da 7 let star računalnik. No, važn da še dela. Haha. :)
LP.

#27 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2007 - 17:17

Pogrešam stare čase, ko sem imel več prostega časa, da sem igral nintendo pa game boya.. potem pa sem presedlal na pc, kjer sem najraje igral igre AOE 1,2 pa Age of Mythology, Rise of Nations, Gallactic Battlegrounds... Najraje sem gradil kakšne civilazacije, oziroma svoj narod...
Do files get embarrassed when they get unzipped?

#28 Bandidos

Bandidos

izkušen

• Člani
  • 1 142 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2007 - 20:50

Half Life... pa Captain Claw. :)
Midtown Madness 2 :P

Connecting to the WiFi, went from nerd to superb.
Have you seen the new guy? I forgot the password!

#29 lube

lube

Častni član

• Člani
  • 877 prispevkov

Objavljeno 05 januar 2007 - 01:20

UT, UT 2004 (prek mreže seveda), Doom3 Classic mod, Half Life, Half Life 2, Ghost recon, Splinter cell.

Ta prispevek je mogoče star in ne odraža trenutnega mnenja!

#30 MUSTANG

MUSTANG

piščan'c

• Člani
  • 181 prispevkov

Objavljeno 10 januar 2007 - 18:10

Najbolj so mi všeč kake dirkaške igrice, strategije, letalske simulacije pa tudi kaka prvoosebna streljačina. Igre v zadnjih treh letih, ki sem jih preigral...NFS Porsche, Project IGI, Colin McRae Rally, Top Spin, NFS Underground2, NFS Most Wanted, NFS Carbon, Trackmania Nations. Sicer še vedno trdim, da je bil ta prvi Need For Speed še najboljša simulacija, danes je vse preveč arkadno.
Ne igram več toliko kot sem včasih-ko mi zapaše in če mi cajt dopušča, si pa dam malo duška:) Aja, pa zelo fajn mi je v igrah 'online' opcija-jo zelo pogosto uporabljam. Ko enkrat igro dokončaš in jo okol obrneš, greš potem 'online' in se pomeriš z drugimi igralci iz celega sveta ter sodeluješ v online prvenstvih posameznih iger:)

#31 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 22 januar 2007 - 09:42

World of Warcraft: The Burning Crusade
2 novi rasi: The Drenai ter Blood Elf, povišana lvl kapaciteta na 70, z dodatnimi uroki, skili, opremo..
Nov svet, Outland, kjer lahko za pomikanje po svetu uporabljaš tako živali na zemlji, kot ptice v zraku.
Novi sovražniki, questi, pribori, itd.
Vglavnem veliko novega, veliko starega izboljšanega, predvsem pvp sistem.

Čakam na 4 mesece počitnic, potem pa bo nekaj časa za igranje že moralo bit :evil:
Bom poskusil pripeljati mojega warlocka do 60 :)

Druge igre - jih ni :roll:
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#32 Ang3lGrl

Ang3lGrl

piščan'c

• Člani
  • 145 prispevkov

Objavljeno 22 januar 2007 - 12:48

dans si grem kupit Guild Wars Nightfall :pepper: :pepper: :pepper: čeprav ne vem če je to dobra ideja glede na to da mam polno itpitov za nardit :?:

NFS Most Wanted me je tut čisto prevzel. Pred blesavimi škifi je najbol zabavno bežat :evil:
...Sometimes I Just Like To Dream...

#33 MUSTANG

MUSTANG

piščan'c

• Člani
  • 181 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2007 - 17:00

NFS Most Wanted me je tut čisto prevzel. Pred blesavimi škifi je najbol zabavno bežat :evil:

Se podpišem, dosti sem preigral NFS MW:) Pa ne samo bežat, najbolj je delati totalke iz policijskih avtomobilov- njihove avtomobile pri polni brzini ven iz ceste v zidove zrivati in zadke odnašati da delajo piruete in se zaletavajo med seboj...in seveda-s ful gasom in ful nitrotom v policijske barikade prinoreti, da policijski avtomobili kar s saltami in sodčki po luftu poletijo in so takoj totalka...tebi se pa le lepo povečujejo bonus točke za vsak prekršek, karambol, totalko in uničenje lastnine, ki si jih prizadejal s svojim neuničljivim avtomobilom :evil: Ta igra je bila čista zabava, hehe :pepper:
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

#34 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2007 - 17:56

Igram samo še Srca in včasih biljard preko net-a v neki java verziji.

Špilov se izogibam na daleč, ker me preveč potegnejo vase in potem živim samo še za to. So mi všeč pa strategije in take stvari, Shogun Total War, Sim City, Age of empires, Sims, Cultures... Tudi kaka dirkačina je fajn, samo mi hitro izgubi privlačnost. Najbolj kul mi je bil npr Driver, fizika je bila odlična, glasba zakon in občutek 70ih let prejšnjega stoletja fenomenalen! Igral sem tudi Rogue Spear Rainbow6, neke kvalitete ima tudi CS.

Najvišje na moji lestvici pa je in vedno bo GTA. Prvi del je bil odličen po zasnovi in igralnosti, dvojka je pripeljala obilico novih orožij, nova okolja in misije, dodali so tudi sistem tolp. Vice city je že skoraj podoben kakemu HalfLife-u zaradi skoraj-prvoosebnega pogleda. Čeprav zgodba ni linearna in je svoboda popolna, se je za moje pojme oddaljila od navdušenja pri originalu, s tem pa izgubila nekaj svoje identitete. Če se zdaj vrneš nazaj na enko, te ubijejo že pri prvem road-block-u, takrat pa smo manevre izmikanja obvladali u nulo! :mrgreen:

Fenomen so mi tudi manjše igrice, ti freeware-i, kar sva nekaj časa ogromno preigravala z bratom zaradi two-player načina. Carski je Liero, tudi v Battle pong-u nimam konkurence :P
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#35 lube

lube

Častni član

• Člani
  • 877 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2007 - 18:39

Kaj pa Lemmings? Anyone?
Jaz se spomnem kako sem tole igral še na Amigi 500.
Pa potem sem imel še lotus challenge (dirkačina), robocop, Nord + south (ta je bila specialna), ugh, prince of persia......
Še zdaj imam celo škatlo disket s temi igricami.

Ta prispevek je mogoče star in ne odraža trenutnega mnenja!

#36 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2007 - 19:15

Lemmingse sem igral samo demo, UGH je bil pa zakon! :)
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#37 najwa

najwa

zasvojen'c

• Člani
  • 401 prispevkov

Objavljeno 26 januar 2007 - 01:30

se sploh kdo spomni vikingov? ni cudno, da nisem sportnica, ker sem prezivljala vsako uro prostega casa z igranjem te igrice:)

#38 kanji

kanji

zasvojen'c

• Člani
  • 760 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2007 - 00:19

Uh, preigral sem jih že ogromno. Trenutno mi je zakon Anno 1701.
Najboljše:Elder scrolls Morrowind, Oblivon, Anno 1602,1503,1701, AOE II, Beyond Good and Evil (love the character and her eyes :D ), Black&White I,II, Caesar III,IV,Myst- URU, Simsi 2 itak :D idr...
Sedaj jih igram vedno manj, ker ni časa :?

#39 just_me79

just_me79

redni gost

• Člani
  • 300 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2007 - 00:54

Konstanta na mojem racunalniku so LFS, bubble-bomb in mahjong... Drugo pride in gre, se hitro naveličam... pa ne maram igre v stilu simsov, simcity-jem in podobno, preveč padem not in pozabim za več dni na real life :loco:

#40 Tadej/

Tadej/

biskvitek

• Člani
  • 34 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2007 - 09:44

Nikoli nisem bil velik ljubitelj iger (pustimo zares otroske case), zmeraj sem pa rad odpeljal kaksno dirko (rally, F1 ipd) ali odigral kaksno miselno igro (Pasjansa, Minolovec) in tudi tetris mi (niti dandanes :)) ni tuj!

Sicer pa sem zaprisezeni sahist in moc me je opaziti v Catalina's house sobi Chess Rally-ja, izzivalci vljudno vabljeni (najava preko ZS!)

#41 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 21 maj 2007 - 12:01

Izšla je nova masovna online igra Lord of The Ring: Shadows of Angmar
Ime pove vse, igra ima zelo veliko podobnosti z World of Warcraft-om in kljub temu da ga ne presega, ima vse njegove kvalitete..
Igra je dobila tudi zelo pozitivne kritike (9/10) in je krasen špil za čez poletje..
Podobne dobre kritike je dobil tudi Command&Conquer 3 Tiberium Wars vendar je to totalno različni žanr-strategija..

Blizzard (lastnik WoW-a) pa je oznanil tudi StarCraft II, prihaja pa tudi nova Lara, dodatek k AOE III in Guild Wars 2, ki bo imel tudi popolnoma nove rase.
ta je še posebno kjut: Asuri
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#42 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 21 maj 2007 - 12:08

In cena je. :?:
Lep pozdrav, Glorč :)
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#43 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 21 maj 2007 - 13:37

Jst kupujem vedno v Mantis-u klik povezava
zato ker imajo meni najceneje, plus tega, če naročim danes mi dostavijo jutri..kar ne prakticira skoraj nobena druga online trgovina

Shadows of Angmar : 49,95 € (cena bo še padla ful...)
World of Warcraft: 24,95 € (! ko je izšla je bila 15.000sit... !)
C&C 3 še ni prišel v Sloveniji (lahko pa si downloadaš ker ni online in ne rabiš svojega account-a)
Guild Wars: Eye of the North pride 3.septembra (vsebovala bo že rase iz Guild Wars 2..nekakšen preview ki bo združil enko in dvojko..)
Lara s Tomb Raiderjem:Anniversary pa naj bi prišla 5.junija bo pa nekakšna predelava enice z uspešno formulo zadnjega dela Legend, ki je biu res zanimiv, lep, a tudi zelo kratek špil

#44 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 21 maj 2007 - 14:55

Mene pa trenutno okupira v prostem času igra Rise of Legends. Moram priznat, da je dobra strategija, super rase... Pozna kdo?

#45 intense

intense

piščan'c

• Člani
  • 92 prispevkov

Objavljeno 21 maj 2007 - 21:40

Nikoli nisem marala igric kaj preveč, hitro sem se naveličala in sploh me niso potegnile... dokler nisem odkrila Sims 2!!!!!! :slayer: to je edina igrica, ko padem v časovno črno luknjo iz katere me res težko kdo izvleče.

#46 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 22 maj 2007 - 23:12

C&C 3 še ni prišel v Sloveniji (lahko pa si downloadaš ker ni online in ne rabiš svojega account-a)

Se popravljam, je že prišel.. --> Igabiba
Samo meni je dolgočasno igrat zdaj "navadne" igre, ko je pa tok teh super online iger, kjer lahko klepetaš vmes al pa igraš s kom ko ga poznaš..

goinup: To je dodatek k rise of nations al?

#47 ComfortablyNumb

ComfortablyNumb

nov na sceni

• Člani
  • 221 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2007 - 09:16

Absolutno MS Flight simulator. In najraje lepo s helikopterjem pristajat na kaki stolpnici....carsko :D
11 božja zapoved...ljubite se med seboj, kakor sem vas jaz ljubil. Jezus

#48 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 23 maj 2007 - 14:40

goinup: To je dodatek k rise of nations al?

Ne to ni dodatek k igri Rise of Nations, je nekakšne vrste novo nadaljevanje. Imaš tri različne rase Alin, Cuotl in Vinci. Tudi princip igranja in grajenja mest je malce drugačen. Meni je pač všeč, ker mi tovrstne igrarije zelo odgovarjajo. Sicer je zadeva grafično izjemno dodelana, boji so spektakularni, vsaka rasa ima svoje značilnosti, plus tega pa imajo heroji krasne dodatne pripomočke ter posebne sposobnosti. :)
Evo pa še link do uradne spletne strani http://riseoflegends.com/

#49 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 04 junij 2007 - 15:05

Shadows of Angmar je beden..slaba slaba kopija WoW-a

Se veliko bolj splača kupit WoW, še posebej zdaj ko je zelo poceni, tako originalna igra kot dodatek..igralcev na različnih serverjih je pa že nad 10 milijonov..

Dva krasna INTRO filmčka od Blizzarda, ki prikažeta nekaj lepot igre:
World of Warcraft
in Burning Crusade dodatek v katerem so tudi Blood Elf-i.

#50 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 389 prispevkov

Objavljeno 04 junij 2007 - 17:24

Sicer iger ne igram kaj dosti. Ampak če že kaj igram, takrat igram SimCity RH al pa Sims2 za keriga mam vse dodatke :navijacica:
Ja zadnje čase je tud igra Empire Earth ful v modi :poreden:
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov