Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Računalniške igre

336 odgovorov v tej temi

#1 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 17 april 2006 - 16:57

Torej,..
katere igrate,
najljubša zvrst,
se katere posebno veselite v prihodnosti,
vaša domača zbirka vključuje,
dobre/slabe, kje, zakaj?
igrce igrce igrce... :mrgreen:
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#2 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 17 april 2006 - 19:04

Igram prej bolj igrice za PS2 kot pa za pc.
Na vrhu liste favoritov Final Fantasy VIII, sledi FFX, FFX-2, FFVII
Kdaj pa kdaj mogoče tudi C&C Red Alert 2 ipd., Sims 2, in predvsem GTA če me prime prevelika napetost.
V kratkem (no konec leta ni ravno tako blizu) se najbolj veselim FFXII.

Kake priljubljene zvrsti ni, le daleč stran se držim od kakih krvavih, adrenalinskih, ker me čist preveč vržejo iz tira + prstne sprtnosti so bolj v minusu in mi tiste strelske zadevice ne funkcionirajo lih :mrgreen:

Tako da ja, bi rekel da se še najbolj gre za zgodbo, pri tem pa FF zdaleč prednjači. Ali pa kake babje zadeve v smislu simsov; zidanje hišice, dekoracija, življenjske drame :D

#3 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 17 april 2006 - 20:33

no, js še kar najdem čas za igrice, najbolj še ponavadi nastrada šola če že, samo do zdaj brez večjih problemov tak da...
PS2 nimam, sem razmišlju o nakupu, pa sem raj boljši računalnik izbral ker mi je malo igerc za PS2...

Tak da khm :mrgreen: moja zbirka biti zelo obsežna, ker dolgo časa nisem vedel za downlovdanje tak da smo kupovali...

Best of pa so mi ble: Neverwinter Nights, Beyond Good & Evil, Giants:Citizen Kabuto in seveda carki od carjev GUILD WARS in seveda WORLD OF WARCRAFT

Torej ja Roleplaying FRP-jke biti moja vrsta, ki jo jaz ljubiti 8)

Trenutno igram mešano mau Laro Croft:Tomb Raider:LEGEND ter Battle for Middle Earth 2.

V prihodnosti pa najbolj pričakujem The Elder Scrolls IV:Oblivion (že prenašam), Prey ter Neverwinter Nights 2 in Guild Wars 2

Kartice za WoW si pa ne upam več kupit, ker začnem postat asocialen in še ob petkih ne hodim več ven :o tak da...tist bomo pa še vidli...

Revija Joker biti moja Biblija, to pa bo vse za zdaj
lp :mrgreen:
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#4 Xenia

Xenia

nov na sceni

• Člani
  • 281 prispevkov

Objavljeno 17 april 2006 - 20:52

Med najljubšimi: Commandos (če bi le imela več časa, da se jim ornk posvetim), Simčki, Roller Coaster Tycoon 1, Age of Empires, Max Payne 2, GTA Vice City, Sim City ... Upam, da kmalu dobim še San Andreas, rada pa bi imela tud Age of Mythology in Princ of persia ... plus miljon drugih vrjetno. :(

Potem so tu še igrce za sproščanje negativne energije like Q3 Arena ter razne dirakčne in motocrossi. Vojne so tud ql, ampak se jih hitro naveličam, če se ponavljajo s tistim svojim streljanjem.
Verjetno sem še kakšno pozabla. :idea: Rada jih mam, to je dejstvo.
Zdej pa grem, da me ne premaga skušnjava.
Not everything that counts can be counted, and not everything that can be counted counts.

#5 wonderland

wonderland

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 17 april 2006 - 22:44

no khm, da se še js izrazim :D

Najraje igram zvrst FRP & pač vse kar vsebuje DOBRO grafiko ter MAGIJO (dobre efekte spellov itd. hehe) + zgodba more bit dobra ;)

Igre ki sem jih že obrnu in so zlo dobre so: American McGee's Alice, Giants: Citizen Kabuto, Black & White 1/2, Fable, LOTR: Battle for Middle Earth, SpellForce (čakam na dvojko ;) ) ter Grandia II

Pol je tu še igra Sims 2, še neobrnjena Beyond good & evil ( ki je zlo dobra btw)

Zelo sem presenečen nad online igro Lineage II (torej mi je zlo dobra hehe) in nekaj časa sem igral WOW.

Kar se tiče pa najboljših (vse naštete obrnu obrnu) so pa defenitivno Final Fantasy igre ;) obrnu VII, VIII, X, X-2. Zelo se matram z iskanjem dela IX in komaj čakam FF XII ki naj bi izšel konec leta ( za vse info o FF se zahvaljujem Bebironchek-ku hehe :P rulaš ker si fan FF-ja :* :P ). Sem nor na ZLO dobre video posnetke ki so med igro, tko da so to res idealne igre zame!

Komaj čakam tudi na Grandia III, ki so jo tudi zlo izboljšal (mislim... Square-Enix firma..halo da more bit dober pol hehe)

No dost bo lol da se ne bo kdo prtožval da preveč nakladam :D

uživite ;)

LP[/b]

Live and let live

#6 martinni blue

martinni blue

piščan'c

• Člani
  • 85 prispevkov

Objavljeno 18 april 2006 - 09:33

Najraje igram (ker imam bolj slab računalnik) Sims 8 in 1, Age of the empires II in Sim city 4. Če bi/oz ko bom imel kaj boljši računalnik bom gotovo imel Sims 2 in Age of the empires III.

Najrajši igram strateške igrice in takšne kot je Sim city (ne vem kako se taki igrici reče) in takšne kot je The Sims, ko moraš kaj opremljati :D
When you start with me you can't go back ...

#7 eagl3

eagl3

piščan'c

• Člani
  • 73 prispevkov

Objavljeno 18 april 2006 - 13:39

Moje najljubše so Age of Empries II trojaka mi ni glih tok všeč nato pa še Warcraft III in še Lotr Battle for the midle Earth

Pa v AOE2 sem kr dober Zone me kr dobro pozna :)

Sem se pa nekako odpovedal igralstvu kakih 6 mesecev nazaj.

#8 Xenia

Xenia

nov na sceni

• Člani
  • 281 prispevkov

Objavljeno 18 april 2006 - 13:58

... takšne kot je Sim city (ne vem kako se taki igrici reče) in takšne kot je The Sims, ko moraš kaj opremljati :D

Simulacije.
Not everything that counts can be counted, and not everything that can be counted counts.

#9 Demetrius

Demetrius

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 18 april 2006 - 14:18

Jaz igram najraje vojaške in strateške:
Od Command & Conquer sem igral že Red Alert, Red Alert II, Tiberian Sun, Yuri's Revenge, Renegade in Generals. Pri teh so mi najbolj všeč posebne enote, npr. uničujoči cepelin od SZ, ali pa orca helikopterji od GDI, pač odvisno od igre. Od celotne serije pa mi je najbolj všeč prvoosebna Renegade, pri kateri sem prišel zelo daleč, ampak je žal nisem dokončal, ker v določenem času nikakor nisem našel neke starke - vodje odpora. :roll: Pri taisti igri sem imel težave z iskanjem že na neki prejšnji stopnji, ko moraš na ogromni ladji dobiti ključ od ječe.

Od Age of Empires sem igral I, in sicer multiplayer v šoli med informatiko, pa je zelo dolgočasna, II in nadgradnjo The Conquerer's expansion, ki se mi zdi najboljša v celi seriji, Age of Mythology, pri kateri je zelo dobra campaign igra, ampak slaba navadna (npr. mesto lahko zgradiš samo na določenih in omejenih lokacijah), ima pa odlično grafiko, vključno z valovi, ribami itd. :drool: III pa me je zelo razočarala, ker te še bolj omejuje kot Mythology in sicer z nekim matičnim mestom, v katerem kupuješ napredek v posameznih enotah in z dolgočasnim in nervirajočim campaignom.

Moja najljubša igra pa je nedvomno RTCW ali Return to Castle Wolfenstein, prava klasika med streljačinami. Gre za prvoosebno misijo predvsem proti Himmlerjevim SS enotam na najrazličnejših lokacijah, npr. v alpski vasici, v gradu s skrivnostmi, na podeželju,... Zgodba pa govori o nacističnih znanstvenikih, ki z genetiko obujajo staro germansko mitologijo, tako da se borite tudi proti demonom, najbolj pa so me sicer zdelale ženske "ninje". :shock: Med igro moraš nekajkrat prelisičiti nasprotnika, kar mi je uspelo tudi pri zadnjem in najhujšem stvoru. ;)

Ne morem pa se spomnit imena igre, v kateri se 1.SV ni končala in se podiš po bunkerjih, okopih, jaških in ruševinah, boriš se še z zadnjimi preživelimi, ponuja pa veliko priložnosti za uporabo ostrostrelske puške. Če jo kdo pozna, bom hvaležen za naslov.

#10 N'alan

N'alan

nov na sceni

• Člani
  • 280 prispevkov

Objavljeno 18 april 2006 - 14:58

Meni je pa všeč pasjansa ... pa Bloobsi :) :shock:

This is the real me. 

#11 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 18 april 2006 - 16:13

Igrceeeeee. Jaaaaaaa!

Obožujem strategije a la Caesar III, Age of Empires... Poleg teh imam doma še Locomotion - od istega avtorja in na isti princip kot Roller coaster Tycoon, ki jo imam tudi rad.

Druga vrsta igric so pa simulacije a la US Navy Fighters. To sem imel doma....nabijal do onemoglosti. Sva imela z bratom eno poletje kar maraton. En dan je on špilal po 16-18 ur skupaj, drugi dan pa jaz... Marsikatero noč sva prečula. :mrgreen: Se mi je dogajalo, da sem izgubljal stik z realnostjo... :shock:
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#12 Ang3lGrl

Ang3lGrl

piščan'c

• Člani
  • 145 prispevkov

Objavljeno 18 april 2006 - 16:31

očitno nisem edina ki obožujem Final Fantasy :evil: drugače pa sem tak cela nora na igrce :pepper: zraven zgoraj omenjenega FF pa še ful rada igram NFS, GTA, NHL, UT (to te ko sem ful jezna :lool: ) pa tudi všeč so mi Black&White, Sims-i, Fahrenheit, razne simulacije za npr Gameboy-a pa vbistvu večina igrc no :mrgreen:
...Sometimes I Just Like To Dream...

#13 Medy

Medy

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 18 april 2006 - 18:26

GTA san andreas na PS2.

#14 NowHow

NowHow

Častni član

• Člani
  • 331 prispevkov

Objavljeno 18 april 2006 - 18:28

špilam več ali manj samo Football manager 2006 :mrgreen:
včasih k sm meu več cajta sm pa precej časa posvetil raznim civilizacijam (1,2, in 3 :roll: ) simcity, europa universalis, etc...
Nekoga moraš imeti rad... pa čeprav sebe

#15 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 18 april 2006 - 21:35

Učas sem igral igre kot so Age of Empires, RollerCoaster Tycoon, The Sims, Sim city. Potem pa še zlo zlo stare: Prince of Persia, Keen, Mario.

Danes nimam nobene igre, pa tudi časa in interesa zanjo ne.

#16 Mmore

Mmore

piščan'c

• Člani
  • 186 prispevkov

Objavljeno 18 april 2006 - 22:18

No ja js kr dost igrc preigram sploh ob takih dnevih kt je dons (saaam džž :x ). no uglaunem igram CS (Counter-strike), pred kratkim sm spet obrnu vse tri dele Prince of Persia, pa F.E.A.R.

Drgač so pa zakon strategije, pri akterih morjo moji možgani res na polno laufat (Populous, Commandos, pa še par jih je sm se zle imen ne spomnem :))

#17 Krog

Krog

piščan'c

• Člani
  • 180 prispevkov

Objavljeno 25 april 2006 - 22:47

Hja, na vrhu so simulacije in strategije a la SimCity (trojka mi je clo bolj všeč kot štirka), Civilization III in IV (zaenkrat slednja sam na prenosniku, moram še kupit nov monitor na hišnem), Locomotion tudi poznam in imam, všeč pa tudi Cesar III, Children of the Nile, Railroad Tycoon 3, Railroad Pioneer ter Airline Tycoon ...
Streljačine pa pri meni odpadejo ...
Igram včas kar prepogosto, je pa res, da poleti mnogo manj ...
Sem okrogel, a kljub temu dobre volje! :)

#18 freeeky

freeeky

zasvojen'c

• Člani
  • 504 prispevkov

Objavljeno 25 april 2006 - 23:09

trenutno igram hitmana 2 in fear.. aja, pa sven xxl tudi (kaj cem, f*kanje ovc mi pase, hehe) :)
"Giving a damn about you." is an oxymoron.

#19 Zvonech

Zvonech

nov na sceni

• Člani
  • 203 prispevkov

Objavljeno 25 april 2006 - 23:20

dokler sem meu cas sm se ukvarjal intenzivno z Simcity 3 in pol z stirico in z dodatkom RH, ampak sem pred ca. dvemi leti celo zadevo opustil, se mi ni dalo vec, ker sem skoraj vse zagradil in meu prevec dnarja :D .

Drugace pa vmes kake online igre kot clovek ne jezi se , sah itd. sam ne prevec k casa zmankuje.

LP
Zvone

#20 Marushka

Marushka

nov na sceni

• Člani
  • 211 prispevkov

Objavljeno 25 april 2006 - 23:30

NHL pa Simsi :pepper:

#21 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 01 maj 2006 - 18:52

Všeč so mi dirkaške igrice in strategije. Od prvih mi je najbolj v spominu ostala MotoRacer, kjer sem dirkal toliko časa, da nisem bil povsod prvi. Ah, dobra stara brezskrbna poletja... :(

Od strategij mi je pa najljubši SimCity. Verzija 3 je bila skoraj prelahka, ker sem zelo hitro postavil luksuzno mesto z ogromno denarja, ki ga nisem imel več kje potrošit. Verzija 4 pa je zelo zelo težka in se je bom spet lotil, ko spravim vse letošnje izpite pod streho. Seveda je obvezen dodatek Rush Hour. :)
Zelo rad sem igral tudi Civilization - praktično odkar pomnim. Najprej tisto čisto prvo verzijo, potem mislim, da je izšla Civilization 2 in nato še Civilization Call To Power, Call To Power 2, ... povsod sem prišel do konca, ko samo še brezsmiselno premikaš figure po poljih... :?
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#22 BlueGirl

BlueGirl

piščan'c

• Člani
  • 118 prispevkov

Objavljeno 01 maj 2006 - 19:12

Po dolgem premoru sem spet začela z igricami, obnavljam znanje iz mlajših let. Tako se ob večerih podim po poljih s Call of duty (multiplayer), skrbim za Simse in se bojujem z ljudstvi v Empire Earth in Age of Empires (slednje spet multiplayer).

In seveda še biljard. Love it! :love:
A parfum, ki nosiš ti, na drugemi drugačije diši.

#23 janezek

janezek

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 02 maj 2006 - 23:13

Battlefield2 :slayer:
šah na FICS
go na MSN

bf2 je edina še zanimiva, pa še te ne morem igrati doma /moram nabavit novo grafikuljo/ :cry:
včasih sem se navduševal nad simovčki, še posebej The Sims Online, sim city, letalskimi simulacijami, dirkačine Testdrive, GrandPrix, motocikli, streljačinami wolfenstein, rtcw, doom, ut, incredible machine, šah in go.
igrice, ki niso z več igralci sem nehal igrati, ker me računalniška umetna inteligenca dolgočasi. nasploh zdaj igram manj, ker raje počnem druge stvari. :evil:
/moram si pogledat sven, ker mislim da to zame :D /

#24 Padme

Padme

piščan'c

• Člani
  • 54 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2007 - 16:24

Gothic je valda najboljsa igrca..
drugac pa je vreji se Morovind pa half life .. aa pa simse mam tud rada ja :P
Don't underestimate the force !

#25 balerina

balerina

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 1 823 prispevkov

Objavljeno 04 januar 2007 - 16:37

Ja... jaz drugače računalniških igric ravno ne porajtam. Mislim, kakšna pasjansa pa karte, ki pridejo z Windowsi. ... Aaaaampaaaak je pa- Svenček. To je pa meni tak fajn. Ko sem živčna, jezna, karkoli... Sven je moja družba, nabijanje ovac pa sprostitev, da ni večje :mrgreen:

She reminds me, that a woman's got one thing on her mind...
Love shared is love multiplied.
"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov