Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Avantura z duhovnikom

30 odgovorov v tej temi

#26 ricklind

ricklind

zasvojen'c

• Člani
  • 425 prispevkov

Objavljeno 14 april 2006 - 08:28

Xenia dobr napisano.

#27 Mmore

Mmore

piščan'c

• Člani
  • 186 prispevkov

Objavljeno 16 april 2006 - 12:52

Eno vprašanje predn podam svoje mnenje:

A BI VS MOTL ČE VAM TIP/ŽENSKA S KATERO PRI PREŽIVELI BURNO NOČ V POSTELJI POVE DA JE POROČEN/A?

#28 Xenia

Xenia

nov na sceni

• Člani
  • 281 prispevkov

Objavljeno 16 april 2006 - 13:01

Če ne bi hotla resno z njo/njim, me ne bi motl.

Kaj hočeš povedat, da je z duhovnikom isto kot z poročenim tipom/žensko?
Sej men se tud zdi tko nekak. Ampak če v zakonu nisi srečen, ločit se pa ne moreš ali nočeš potem se mi ne zdi z varanjem nč narobe.
Not everything that counts can be counted, and not everything that can be counted counts.

#29 Mmore

Mmore

piščan'c

• Člani
  • 186 prispevkov

Objavljeno 16 april 2006 - 21:03

Xenia točno tko je z duhovnikom kot s poročenim tipom/žensko. le da duhovnik ni poročen z žensko pač pa na nek način poročen z bogom, s svojo vero

#30 Xenia

Xenia

nov na sceni

• Člani
  • 281 prispevkov

Objavljeno 16 april 2006 - 21:56

No, sej sem rekla.

Ampak točno tko spet ni. Vera ne zadovolji tvojih spolnih potreb, žena pa. :mrgreen:
Not everything that counts can be counted, and not everything that can be counted counts.

#31 Nara Yulia

Nara Yulia

zasvojen'c

• Člani
  • 445 prispevkov

Objavljeno 16 april 2006 - 22:19

To tud nikjer ne piše, da vsaka :mrgreen: Vsaj moški baje zmeraj nakladajo ljubicam, da varajo zato, ker doma ne dobijo :mrgreen:

Glede mene: razmerje z duhovnikom ali redovnico definitivno odpade, ker se nisem več pripravljena skrivati s komerkoli, pa tudi, če bi bila zaljubljena. One night stand - ne vem. Če bi mi to povedal/a potem, itak nimam več kaj odločati in se je brezzveze potem za nazaj sekirat. Če bi pa vedela, da je nekdo duhovnik/redovnica in bi mi odkrito namigoval/a na seks, pa priznam, da bi bila v dilemi (če bi tudi jaz čutila privlačnost, se razumemo). Načeloma se za seks v takih pogojih ne bi odločila, samo glede na to, da je šla dosedaj večina mojih trdnih načel rakom žvižgat, bom rajši tiho.
How often have I said to you that when you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth? (Sir Arthur Conan Doyle)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov