Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Ste butch ali femme?

spoznati

639 odgovorov v tej temi

#626 Aisy

Aisy

biskvitek

• Člani
  • 25 prispevkov

Objavljeno 15 oktober 2018 - 15:45

Sama sem femme in vsec so ki zenske femme...,ce je keri dolgcas -dobrodosla v klepetu...:)

#627 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 511 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2018 - 14:57

Meni se zdi, da je androgenost resnična možatost ali ženstvenost. Kdorkoli je osvobojen pritiska družbe in konvencionalnih simbolov kaj naj bi bil moški ali kaj naj bi bila ženska. To pišem, ker zame marsikdo pričakuje neko precej bolj klasično femme osebo, pa to nisem. Pa se sama sebi zdim precej bolj femme, kot neka ženska, ki ima odkljukane vse kljukice "femme" seznama. Isto mislim za tipe. Nevem, če mi kaj bolj razpoči jajčnike, ko en tip, ki izgleda kot nekdo, ki te lahko vrže čez ramo brez problema, ki po pedersko prekriža noge, ker ga boli kurac, kaj si misliš o njegovi moškosti. 

Pravzaprav mi je androgenost ultimativni afrodiziak v obeh spolih. Tista juuuust right androgenost. V mojih očeh sta oba spola fascinantna in lepa kar se tiče tega.  

#628 merri

merri

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2019 - 16:25

:D Butch

I am fucking crazy,but I am free!

#629 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 610 prispevkov

Objavljeno 11 februar 2019 - 20:13

Tomboy 

#630 Moska_Lezbijka

Moska_Lezbijka

piščan'c

• Člani
  • 60 prispevkov

Objavljeno 05 maj 2019 - 13:38

Femme

#631 Rahat_Lokum

Rahat_Lokum

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 25 maj 2019 - 18:01

Nič od tega, bi rekla.

Vizualno: srednje dolgi valoviti lasje, »elegantna« višina, ženski atributi. Vpričo naštetega in še česa občasno srečam kakšnega kavalirja, ki bi mojo preferenco reklamiral, češ da me je »res škoda« in da samo še nisem »poskusila s pravim«. In ti si ta, a ne? Še vedno me preseneti, kadar kakšni naključni znanci predpostavijo, da sem hetero, ker se mi zdi, da oddajam kar jasno frekvenco, vendar pa te – kot kaže – številni sploh ne lovijo, medtem ko spet drugi takšno usmerjenost vidijo zgolj kot nekakšen »hobi« ali pa »presenetljivo življenjsko izbiro«. No ja, pač širimo obzorja, kadar lahko. Veliko dam na zdravje in osebno higieno, medtem ko se z ličenjem ne ukvarjam, prav tako se me nikoli ni dotaknila t.i. »ženska moda«. Že od nekdaj imam povsem svoj stil, ki mi je v veselje in bi ga okvirno opisala kot »športnega«. Prav tako ne vozim kakšnega »damskega avtomobila«, temveč kar spodobnega enoprostorca.  8) 

Karakterno: že od malega alfa in aktivna, verjetno bi se dalo reči »tomboy«. Kar pa še zdaleč ne pomeni, da nimam dobrih manir. Vse prej kot to. 

Priznam, da me pri drugih pritegnejo dokaj podobne lastnosti, torej vizualno: ženski proporci, športna postava, zanimiv obraz*, skrb za zdravje in urejenost, stil pač v skladu s seboj (Kanček bolj femme? Pas de problème.); v splošnem pa: stabilen in empatičen značaj, inteligenca (splošna in čustvena), konstruktiven pogovor, razgledanost, artikuliranost, manire, samostojnost, sposobnost osnovnih (p)opravil, smelost in zanesljivost (za volanom in nasploh), ravno pravšnja zmes »temperamenta« in »občutka«, veselje do življenja. Ženska, ki je na svojem področju odlična, hkrati pa ne narcis in fahidiotdouze points, baby. :vrag: 

Visoke ambicije za tostranstvo – ali pač ne?

* torej tak, ki odraža zanimiv »notranji svet«, srčen karakter in pa nekoliko tistega freak in the sheets podtona.

Rokenrol. 

#632 chillpill

chillpill

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 04 junij 2019 - 21:07

Izgled je predmet manipulacije in odraz trenutnega razpoloženja.

DOKAZ:

https://www.boredpan...ampaign=organic

#633 SuperFemme

SuperFemme

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 10 junij 2019 - 14:17

Super femme, duh. 

:domina:

Najbolj opasna femmica v mestu. 

#634 All_that_Jess

All_that_Jess

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 14 junij 2019 - 08:58

Pa kot se tisti dan počutim. Ta teden cel teden v kiklicah, srajčkah, oblekcah in barvah. Naslednji teden pa že lahko vse to zamenjam za kako moško srajco in kavbojke, kjer sicer svoje ženske obline težko skrijem, se pa definitivno spremeni sam nastop. Hmmm...tipična dvojčica I guess :)
Can the soul really be satisfied with such polite affections? To love is to burn - to be on fire, like Juliet or Guinevere or Eloise.

#635 Saki

Saki

piščan'c

• Člani
  • 63 prispevkov

Objavljeno 16 junij 2019 - 23:09

Soft butch.

Še vedno sem zelo soft!

#636 Vesna2002

Vesna2002

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 18 junij 2019 - 17:50

femme :mrgreen:  

#637 rosanegra

rosanegra

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2019 - 16:10

Femme :) :)

#638 anit96

anit96

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 22 julij 2019 - 21:41

Femme - Femme

same same

#639 Teopa

Teopa

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 12 september 2019 - 13:00

Ker se sama težko popredalčkam, sem vprašala 6 oseb. :) štiri so me označile za femme, dve za tomboya. Najbrž je odvisno od počutja. So mi pa všeč femme ženske.

#640 Likelips

Likelips

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 13 september 2019 - 21:20

Femme tomboy - zaenkrat pa padam samo na strong femme :)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov