Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Sanjsko življenje - O čem sanjate punce

134 odgovorov v tej temi

#126 chupa_chups

chupa_chups

piščan'c

• Člani
  • 51 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2015 - 22:05

O tem,da končno najdem ljubezen,ki bi trajala in trajala in trajala.....

#127 Liv

Liv

nov na sceni

• Ban
  • 204 prispevkov

Objavljeno 19 december 2015 - 15:52

Da bo moja "bestica" mela dbest opremo za snemanje filmčkov in da bom js mela dbest opremo za delanje muske. In pol bo ona snemala filmčke, js pa glasbo za njih. *_*

Leave the stars in my eyes. Or I'll kill you.

Ce que femme veut, Dieu le veut.

#128 Zoja

Zoja

Častna članica

• Člani
  • 739 prispevkov

Objavljeno 21 december 2015 - 19:13

Sanjam, da bi z ženko in dvema kužkoma živela v hiši z vrtom 2 km od tu, kjer živim zdaj, da bi imela lastno knjigarno v Ljubljani in dovolj časa in navdiha, da bi pisala mladinske lezbične romane. Hodila bi na pevske vaje, se učila francoščino in imela dovolj denarja, da bi lahko šla čez vikend v šoping v Graz, na enomesečni daljši dopust in ene tri mini enotedenske dopuste. Da bi imela možnost stalne eko prehrane in da bi enkrat na mesec ob petkih z babami še vedno igrale Activity, pol pa via Tifla, tudi pri 65-ih. :) In da bi veliko plavala. In hodila v grške terme in nemške gozdove.

#129 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 610 prispevkov

Objavljeno 28 februar 2016 - 21:20

Sanjam, da bi imele z ženko kmetijo z 10-mi hektari, toplar blizu hiše, lauf štala, 2 konja,kokoši, pse,pa otročka ki se bo podil z dedki in babico po travnikih.  a pa še traktor,kosilnico,balirko,........ja eno majhno kmetijo bi  :sreca:

Prispevek uredil/a: sonček, 28 februar 2016 - 21:21.

#130 urshakosti

urshakosti

biskvitek

• Člani
  • 32 prispevkov

Objavljeno 28 februar 2016 - 22:35

Ich aaauuuh:)

#131 Queer

Queer

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 29 februar 2016 - 01:14

Moja sanjska prihodnost: bit sprejeta za to kar sm. In zraven seveda met še 5 mačk, partnerko, hodit v opero in opravljat sanjski poklic.

#132 Lisa91

Lisa91

piščan'c

• Člani
  • 102 prispevkov

Objavljeno 16 marec 2016 - 00:28

Hmmm... Biti porocena s svojo drago, ena ali dve posvojeni puncki, zivimo v kaki drugi evropski drzavi, srednje velika hisa, uspesna kariera, svoje podjetje, 2 posvojena hrta, macki za mojo drago, v prostem casu pisem knjige in vse moje zdravstvene tezave so cudezno izginile... In moja draga je skozi leta postala gurmanka, jaz pa malo bolj sportna. :) pa se manjsi vrticek bi imela.

#133 geek

geek

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2016 - 18:52

Moje sanjsko življenje bi blo v tujini, nekje v severni evropi, vsaj severno od slovenije. Mela bi svojo hišo z veliko parcelo z drevesi, praktično ob gozdu. Družina seveda, idealno dva otroka, spol partnerja nima veze trenutno. Opravljat poklic, ki me osrečuje, kjer se dobro razumem s sodelavci in delam kar bi rada :) zakon bi blo met okolico s sosedi s kerimi se zastopiš in se dobivaš zvečer za večerje ali drink-away večere :D in pa itak, open-minded okolico :) če si že rišem ideal, pol v hiši dorišem še knjižno polico slovenskih avtorjev, poezija in proza, da občasno pobegnem od tujega jezika nazaj k koreninam :P

#134 kriskomtrikru

kriskomtrikru

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 22 januar 2017 - 04:12

Da bi z mojo ljubeznijo živela na nizozemskem v majhni hišici ob jezeru z ene desetimi al pa dvejstimi kužiji vzetimi iz zavetišča

#135 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 513 prispevkov

Objavljeno 27 november 2018 - 00:46

Želim si obdržat mentalno stanje za katerega sem garala zadnjih 8 let. V smislu kariere si želim samo finančno samostojnost in dovolj denarja, da lahko imam še naprej dobrine, ki mi omogočajo osnovno enostavnost življenja in me ne skrbi kako preživet ter imam denar za hobije, ki so mi bolj pomembni - preživljat se ne bom mogla z njimi najbrž. Penzijo pa želim preživet z nekom, ki ga imam zelo rada nekje odmaknjeno stran od civilizacije (lahko samo kupit en vikend v TNP, ne zdej nekje sredi Sibirije) spisat do konca teh pet knjig, ki sem jih začela pisat, jih res izpilit, in resnično živet v miru in popolnoma preprosto z občasnimi izleti v "normie" world (like it v trgovino haha).  In brat. Veliko brat. Brat, brat, brat. Seveda bi imela poskrbljeno za basic stvari kot so tekoča voda, elektrika, zdravstveno zavarovanje, itd... ampak internet pa resno nevem če, če bo to možno kakorkoli. Vsaj moja bit hrepeni po nečem "primal," se umaknit, ker ... Se mi zdi, da bodo kmalu oglaševalski prostor še naši grobovi in tole vse skupaj ni za nikamor. Pravzaprav že zdaj razmišljamo o prodaji stanovanja in malce gledamo za vikendi kje v okolici na gorenjskem a.k.a. manjši hišici na bolj samem, tako da kdo ve, mogoče že prej pride do tega. Včasih me je mikalo it kam v tople kraje, ker ne maram kidanja snega, ampak sem se na neki točki zavedla, da človeka lahko odstraniš od hribov, hribov pa ne iz človeka. 

Prispevek uredil/a: Alix, 27 november 2018 - 00:47.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov