Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Sanjsko življenje - O čem sanjate punce

134 odgovorov v tej temi

#1 billytiss

billytiss

piščan'c

• Člani
  • 132 prispevkov

Objavljeno 08 april 2004 - 18:36

Živjo,

zanima me, kaj je tisto, kar je zakopano tam nekje v vsaki od nas, kaj je tisto za kar bi ble pripravljene neki naredit.... :evil: ....kaj vam prižge srce...

meni največ pomeni to, da stojim pred oknom, z razgledom in občutkom, da mi nikoli v življenju ni več treba delat, ker rabim denar...da lahko življenje polno živim....da se kopam v neizmernem zadovoljtvu...

What turns you on punce :cvek:
Emptiness is form, form is emptiness

#2 AmyLee

AmyLee

nov na sceni

• Člani
  • 274 prispevkov

Objavljeno 08 april 2004 - 19:05

O tem kako bi imela 6 otrok-3 ona-3 jaz in da bi bili kot s(S)amorastniki. Življenje bi bilo težko, ker bi nas ne marali, ampak z leti bi nas bilo vedno več in morali bi se navaditi na nas...ne vem če si hotla to čut al kaj drugega :wink: LP

#3 signup7

signup7

gay friendly

• Člani
  • 20 prispevkov

Objavljeno 08 april 2004 - 21:45

Jaz pa o otrocih niti ne sanjam kej dost, se pa strinjam s tistim ja amy, da bi se folk koncno navadu na nas. Da bi sla lahko s svojo bejbo cist mirno po mestu, se drzala za roke (no ja, sej to grem lahko ze zdej, ampak...), ji dala lupcka kjerkoli, pa se noben se obrnu ne bi... da bi bilo to tolk obicno kokr so hetero pari... milsm, da slovenci so itak se mal bolj uzad glede tega, ne vem... sanjam o boljsih casih :(

8)
"Kdor o sreči samo sanja, naj se ne čudi, če jo bo prespal." Ernst Deutsch

#4 ex_girl

ex_girl

piščan'c

• Člani
  • 119 prispevkov

Objavljeno 08 april 2004 - 22:50

Js pa sanjam o skupnem življenju z žensko ki bi me ljubila do marsa pa nazaj pa še trikat okol sonca (pa js bi jo tud valda) v lepem velikem podstrešnem stanovanju.
Pa da bi mela ferarija.
8)

#5 billytiss

billytiss

piščan'c

• Člani
  • 132 prispevkov

Objavljeno 09 april 2004 - 09:02

ops, ex_girl. slisi se mamljivo....ampak za ferarija bo pa tale punca mogla kr dobro rokave zavihat. lepe sanje

#6 ex_girl

ex_girl

piščan'c

• Člani
  • 119 prispevkov

Objavljeno 09 april 2004 - 10:42

O ne! Moji lubice ne bo treba nč delat.- (razn kar bo hotla, seveda) Bom js sama za ferarija poskrbela. :wink:

#7 Candy

Candy

piščan'c

• Člani
  • 69 prispevkov

Objavljeno 09 april 2004 - 14:33

Js si pa želim eno ... eno seksi ... punco ... v katero sm zaljubljena, pa me ne pozna! :( sigurno je str8 k samo še tega bi ji manjkalo - že tko je zanjo tžko - je mulatka ... Aja..... in divji seks! :)
I wanna marry Heather Hunter.

#8 spelca77

spelca77

izkušen

• Člani
  • 885 prispevkov

Objavljeno 09 april 2004 - 16:21

da bi bila svobodna.... da bi lahko premikala gore - in spreminjala svet... in Svet.
z roko v roki dekleta, ki bi me imelo enako rado kot jaz njo. Da bi obe objemali drugacnost, a istocasno cutili enakost. da bi ziveli Blizino.
"Wheresoever you go, go with all your heart." (Confucius, 551 BC-479)

#9 Juliette2

Juliette2

piščan'c

• Člani
  • 124 prispevkov

Objavljeno 09 april 2004 - 19:35

Jaz pa... da bi nasla svoj notranji mir in da bi bila srecna in to tudi z Njo delila. To je vse. :cry:
Something's wrong...
But i don't know what...

#10 billytiss

billytiss

piščan'c

• Člani
  • 132 prispevkov

Objavljeno 10 april 2004 - 14:15

O tem kako bi imela 6 otrok-3 ona-3 jaz in da bi bili kot s(S)amorastniki. Življenje bi bilo težko, ker bi nas ne marali, ampak z leti bi nas bilo vedno več in morali bi se navaditi na nas...ne vem če si hotla to čut al kaj drugega :wink: LP

Amylee, zakaj pa bi blo tako življenje težko, a ni v sanjah ponavadi lepo....pa tud...ni nujno da vas nebi marali.... :) ...men bi blo praw všeč, če bi mela samorastniske sosede :lol:

#11 AmyLee

AmyLee

nov na sceni

• Člani
  • 274 prispevkov

Objavljeno 10 april 2004 - 14:22

Tako pač fantaziram in tako bi realno bilo...

#12 spelca77

spelca77

izkušen

• Člani
  • 885 prispevkov

Objavljeno 10 april 2004 - 16:38

sanje in realnost...

mogoce bi te pa tvoji sosedi se presenetili....

#13 billytiss

billytiss

piščan'c

• Člani
  • 132 prispevkov

Objavljeno 11 april 2004 - 04:32

sanje in realnost...

mogoce bi te pa tvoji sosedi se presenetili....

Noro, sva že dve, k dvomiva v tisto realnost :evil:

#14 spelca77

spelca77

izkušen

• Člani
  • 885 prispevkov

Objavljeno 11 april 2004 - 16:24

Noro, sva že dve, k dvomiva v tisto realnost :evil:

:wink:

Samo zivet zivljenje brez vecjih obzalovanj, punce, pa postane tudi bliznja okolica prijetnejsa.
Vcasih je za to treba malo vec energije in zivcev, ampak se splaca. Da si srecna :)

#15 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 15 april 2004 - 20:58

i dream about love .... obojestranska love..pa k se lahk mas fajn brez skrbi... :love: :love: :love: :love: ----->da bi takele obedve okol hodile ( ja pa mulatke so hude) :mrgreen:

#16 billytiss

billytiss

piščan'c

• Člani
  • 132 prispevkov

Objavljeno 16 april 2004 - 10:11

A ni zanimivo, koliko punc nas o temle sanjari...pa zgleda da tega zlo mal pokažemo v realnem stiku?

Se mi zdi dobr, da si predstavljam, da si vsaka punca želi le sreče, sprejemanje s strani partnerke, da gledam preko svojih strahov in vidim realnost...vidim pred sabo osebo...če dobr pomislm z istimi željami kot jest...a ni to noro...da se skor vsak dan družimo s takimi puncami :)

#17 dory

dory

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 16 april 2004 - 20:03

jaz pa vcasih sanjarim o seksu v troje... se mi zdi mikavno. si pa ne predstavljam zivljenja v troje, to pa ne :wink:

#18 MentToBe

MentToBe

nov na sceni

• Člani
  • 217 prispevkov

Objavljeno 17 april 2004 - 03:05

sanjarim o .......... jojoj zdaj bom ponavljala že povedano............o eni punci valjda, ki se v meni ob njej prebudi tist kar je najboljš, pa njej ob meni............. A je to že kliše??? :love:

Ma ja, če je kliše, pol je to že stoletja. Res no, po mojem, da če že hočeš bit res sam svoj, to ne moreš bit čist, če si sam. Ena čudna logika je zadaj. :lol: Al sem pa mal lena. Brrrr.

Ena spešl lady D. je tud v sanjarijah, pa me making love with her and no time running..........Mmmmm, kar zamižim :* tolk je lepa

#19 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 17 april 2004 - 21:21

MentToBe: ej itak je klise ampak je to najlepse kar si lahko zelis..don't we all :)

#20 punči

punči

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 18 april 2004 - 10:48

Meni bi bilo pa cisto ok, ce bi srecala eno blond, visoko, bolj butch kot ne, s hudički v očeh in akcijo v glavi... ja :shock:
ko udariš kraljico, jo moraš ubiti s prvim zamahom

#21 billytiss

billytiss

piščan'c

• Člani
  • 132 prispevkov

Objavljeno 19 april 2004 - 18:22

Rada bi tole temo malo speljala naprej...

vsem nam je najbolj pomembno najti osebo svojih sanj, se ljubiti, jo ljubiti, se dotikati zvezd...a vseeno so te zvezde vse, a ne edino...kaj bi rade počele, ko niste s punco svojih sanj...kako bi rade vplivale na ta svet...po čem bi rade, da bi se vas ljudje spominjali....

...prvi srečen trenutek v življenju se je zgodil z rojstvom, drugi pa takrat ko smo začeli živeti življenje...kaj za vas predstavlja življenje?

#22 MentToBe

MentToBe

nov na sceni

• Člani
  • 217 prispevkov

Objavljeno 19 april 2004 - 23:02

Billytiss - hvala za pobudo, tam kjer sem napisala, da bi oseba v men prebudila tist najboljš, sem mislila prav na tisto, kar zame predstavlja življenje - uno polno, živo, k ne čutiš v sebi EKSISTENCIALNE KRIVDE.
Najbolj gnila vseh krivd, ker najbolj žre.
Jaz sanjam o tem, da bi bla lahko tolk kul, da bi lahko po vsakodnevni službi si vzela par uric zase pa svoje umetnosti, brez da bi se bala, kako me bo pol ustvarjanje tolk potegnilo, da ne bom hotla nazaj v everydaylife. Ustvarjat lepoto za lepši pogled na svet, da bi mogoče kakšen kamen spremenu svojo gravitacijo. Ja pa seveda, da bi ostala v enih rečeh tako kot sem, to je da mi uspe opazit vsakodnevne stiske ljudi okrog sebe in priskočit če lahko, da nisem sam še en zombi. Ni lepšega včasih kot prijazen nasmeh ene starke, ko si ustavil množico mladičev k rinejo na bus v Ljubljani in pustil da ta ženica PRVA vstopi. To je to, pa jah še več je vsega kar me nardi človeka,
Predvsem bit pacifist, pa znat se upret za pravo stvar, pa štekat in sprejemat drugačnost.

#23 w4mp|rk4

w4mp|rk4

redni gost

• Člani
  • 353 prispevkov

Objavljeno 20 april 2004 - 15:40

zelim si se naprej uzivat zaljubljeno zivljenje z mojo punco...da bi ble se naprej tko obsedene ena z drugo...sanjarim(va) o lustkanem najinem stanovanjcku v centru ljubljane:lustkani rumeni kuhnici z ogromno cajckov...o najinem vikendku na morju..o najinem dalmatincu...o najinem rdecem hroscku.da bi bla lastnica ene dobre cvetlicarne&bi se ukvarjala z botaniko in bi vsak dan mojmu srcku prnesla dam drugo rozico al pa da bi mele kak klub...ahhhhhh ja :love:

nina :change:
"Pain and suffering in various tempos"
I quietly observe standing in my space...Daydreaming
http://www.horrorsee...ges/blueeye.gif

#24 ex_girl

ex_girl

piščan'c

• Člani
  • 119 prispevkov

Objavljeno 20 april 2004 - 16:19

Hmm, ko nisem z punco mojih sanj... Težko vprašanje. Kj bi blo treba narest. Šolo. Pol bi pa mela eno ful odgovorno službo. Tako, da bi me lubica mogla vsak dan zmasirat, ko bi pršla domov. :evil:

#25 StaraKoka

StaraKoka

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 20 april 2004 - 17:41

Prvo kot prvo, da najdem eno butasto, redno službo! :x
Pol pa seveda dost dnarja nabrat da se začnejo sanje uresničevati, če se bodo..
Who knows what tomorrow may bring. :?:

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov