Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Razkritje

54 odgovorov v tej temi

#51 majasvetlin

majasvetlin

redni gost

• Člani
  • 399 prispevkov

Objavljeno 04 maj 2013 - 19:27

Uau merri, ja tudi moji so lagali sebi in meni, dejansko se nočejo pogovarjati o tem, da bi jaz kadarkoli imela punco, in sem jim dejansko povedala, da tudi prav, vendar naj ne mislijo, da bi potem kadarkoli prišla na obisk. Ali pridem z njo, ali pa me ne vidijo več. Bolelo je mene in njih, vendar se morajo sprijazniti s situacijo.
Some people got to laugh
Some people got to cry
Some people got to make it through by never won'dring why.

#52 merri

merri

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 04 maj 2013 - 22:17

Maja točno tako je! Jaz sem jim tudi povedla jasno in glasno, če sem jaz srečna s punco, si naj dajo to dopovedat! Tako pa se zaljubiš v osebo in ne v spol!! Mislim, da bomo morali še kar it čez par ovir, da bomo lahko živeli tako, kot hočemo!
Dejansko pa šele sedaj lahko vidiš, kdo te ima v resnici rad takšnega kot si! Pri meni se zdi, odkar vedo, kako je z mano, da gre še vse navzdol, samo jaz svojega boja ne predam, to sem si zadala, ker na žalost moja pokojna prijateljica je padla v tem boju in je že 3 leta ni! Tako mi je žal in tako me boli in ona mi je dala moč, da sem ven stopila iz tega oklepa in priznala in našla sebe! Zdaj me ne more noben več porinit nazaj! Sem kar sem, sprejmi me ali obrni se stran, ker rada pišem, sem osebi, ki mi je tako blizu pa me ne sprejme takšne, kot sem, napisala tudi pesem.

Prispevek uredil/a: ženska, 05 maj 2013 - 01:02.
Citiranje celotnega prispevka tiste/ga , ki je pisal/a pred teboj, je nepotrebno. ;)

I am fucking crazy,but I am free!

#53 majasvetlin

majasvetlin

redni gost

• Člani
  • 399 prispevkov

Objavljeno 05 maj 2013 - 11:34

Pravilno, vso srečo v partnerskem življenju :)
Some people got to laugh
Some people got to cry
Some people got to make it through by never won'dring why.

#54 ann

ann

piščan'c

• Člani
  • 155 prispevkov

Objavljeno 03 junij 2013 - 15:45

Jaz sem se svojim staršem razkrila pred enim letom. Nisem imela punce, a sem vseeno sama pri sebi čutila to stisko, da jim moram nujno povedat. Strah me je bilo odziva, bila sem skoraj prepričana, da me po tem več ne bosta hotela videti, kajti oče je totalen homofob in mama verski fanatik in v odnosu z njima sem bila popolnoma na dnu. Odločila sem se za neumno potezo in jima napisala sporočilo, kjer sem se jima razkrila. Čeprav se sliši tako neumno, zadava dejansko ni bila niti približno tako huda kot sem si to predstavljala. Čez nekaj časa, sem domov pripeljala zdaj trenutno svojo bivšo punco in sta jo oba lepo sprejela. Naj povem, da se nikoli nisem dobro razumela s svojimi starši, a moje razkritje nas je zelo zbližalo in se sedaj razumemo veliko boljše kot kadarkoli. Še v sanjah si nisem mislila, da bo to kdaj možno. Nikoli ne bom pozabila maminih lepih besed po tem, ko sva se o tem tudi lepo pogovorili. Malo pred tem sem se pa razkrila tudi svojemu bratu. Tudi on je to sprejel več kot odlično oz. on me je že prebral veliko prej kot sem mu to povedala. :)
Get Fit & Stay Well

#55 K_444

K_444

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 09 junij 2019 - 14:40

Hm. Vedo: najboljša prijateljica, par kolegov iz srednje šole in (ponesreči) še par ljudi na faksu. :D No, tudi starša.

Point te objave pa v bistvu ni, kdo vse pri meni ve za mojo usmerjenost, ampak predvsem želim deliti z vami, po mojem mnenju, zanimiv video na to tematiko:

The danger of hiding who you are.

Prispevek uredil/a: K_444, 09 junij 2019 - 14:41.

...

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov