Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kaj vas bolj vzburja?

175 odgovorov v tej temi

#151 joe

joe

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 07 marec 2012 - 05:24

Absolutno ritka brez dlak in obrit jajčka. se mi zmeša. hahaha

Prispevek uredil/a: glorious, 07 marec 2012 - 11:50.

#152 rookie

rookie

redni gost

• Člani
  • 366 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2012 - 22:56

Najprej pocekiram obraz in oci/pogled. Ce mi je vsec oz. ima tisto nekaj, potem ostalo niti ni tako pomembno. Izgled je nasploh pomemben res samo na zacetku (kot je ze nekdo pred mano omenil), ker ce je clovek na pravem mestu in ima dober karakter, ti lahko scasoma postane bolj vsec, ceprav ti najprej recimo sploh ni bil. Turnoff so mi pa dolgi lasje, pa ce je (pre)debel, al pa prevec nabildan tudi.

Ce pa smo ze pri rajcih delih telesa, pa recmo: trebuh/prsi, hrbet, pazduhe, vdolbinici nad medenico (kot pri Michelangelovem Davidu), lep tic in jajcka, lepa ritka,... pri vsakem se kaj najde.. :)

#153 tine27

tine27

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 17 marec 2012 - 13:42

Hm, možgani, odkritost in lep nasmeh:)

#154 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 29 junij 2012 - 00:42

Temnejša koža. Izoblikovano telo. Ramena, zapestja, rit. Odločen pogled. Odločnost na sploh. Preveč ...
Prijeten glas. Tudi določeni naglasi *khm*belokranjski*khm*primorski*khm*novomeški*.
Jamice v licih.

#155 Quechua

Quechua

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 30 junij 2012 - 14:25

Ok, saj vem, da morda ni mišljeno v tej smeri, ampak recimo - mene ful "napalijo" kakšni vroči sms-i... Sploh je fajn, ko se z dopisovalcem kasneje tudi dobim... :D :akcija: :mezik:
(Joj, tale vročina mene "greje") :domina:
"Stop acting as if life is a rehearsal. Live this day as if it were your last. The past is over and gone. The future is not guaranteed."
"The secret of happiness is freedom. The secret of freedom is courage."

#156 Fantic_23

Fantic_23

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 05 julij 2012 - 22:36

Lepa rit, sploh če se vidi čez trenirke :P
Pol gledam lepe oči, karakter, pa da ma nasploh mal mišic.
Ne dopadejo se mi tipi z dolgimi lasmi oz. s prešo, debeli, presuhi, tetkasti itd. :D

#157 gupy

gupy

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 02 avgust 2012 - 08:54

Najprej opazim pogled in učke. Ni važna barva, mora pa biti iskrica v njih.
Potem sledi pogled na zadnjo stran, da ni ravnine, kot na kaki deski :zeh: . Oblika se že mora poznat.
Sledi frizura in nazadnje, pa mogoče še najpomembnejša je osebnost.
Ne da se vsega v lep tetrapak zapakirat. :sonce:

#158 lube

lube

Častni član

• Člani
  • 877 prispevkov

Objavljeno 02 avgust 2012 - 11:23

Gledam za nazaj, če sem že oddal prispevek ter kako sem razmišljal v preteklosti - pa nisem. :(
Sedaj je odgovor: nič. Fizično me tip ne pritegne, hladen sem. Za se pogovarjat more bit vsaj malo tko razgledan, za v postlo pa kaj bolj divji.
Ostale zadeve kot XXL dolžina so lepe samo za gledat, mišice so za na modno pisto oz na gayromeo, kjer je večina takih športnih in samskih :D

Prispevek uredil/a: lube, 02 avgust 2012 - 11:23.

Ta prispevek je mogoče star in ne odraža trenutnega mnenja!

#159 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 02 avgust 2012 - 15:48

Moški, ki me jemlje enakovredno. Malce zateženi karakterji, ki se ne ubadajo z mačo, otročjimi forami in emancipiranost žensk jemljejo resno, torej - jih obravnavajo kot sposobne, močne osebnosti in te ne hvalijo, kot da si naredil nevem kaj, če si izenačen v sposobnostih.

#160 PLAYback

PLAYback

gay friendly

• Čakajoči člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 07 avgust 2012 - 08:52

Mene pa zdaj poleti stopala, če je fant v japonkah ali bos. Drgač pa ritka ful pa cela postavca.

#161 salvador

salvador

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 17 avgust 2012 - 22:35

Celotne spodnje okončine in pa prsi. Veliko vlogo imajo tudi lepi zobje, čeprav še zmeraj nisem prepričan ali gre zgolj za poklicno deformacijo.
Everyone I know is getting married or pregnant. I’m just getting more awesome.

#162 Tedros

Tedros

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 17 avgust 2012 - 23:44

Salvador, kar se zob in lepega nasmeška tiče, imaš najverjetneje res poklicno deformacijo. ;)

Ojačana meča neodvisno od spola so definitivno bomba in paša za moje oči. :P
Samo v slovarju je beseda uspeh pred vztrajnostjo.

#163 serpent

serpent

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 20 avgust 2012 - 02:13

Mene vzburja pri tipu:

frizura - kratki blond lasje, če so zadi na mašinco, zgoraj pa mal daljši ... mmmmm
postava - majhen, čvrst trup, ampak ne mišičast
čvrsta ritka
neporaščen ali obrite dlake

raven kurac, tam 18-20 cm

Ne da ne vem, kje začet... ne vem, kje končat :)
Peace Love

#164 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 389 prispevkov

Objavljeno 20 avgust 2012 - 09:08

Najbolj pomemben je obraz. Torej lep nasmešek, lepi zobje, oči, lepa frizura, malo bradice, brez mozoljev, ne prevelik nos... skratka lep obraz :)
Potem je tukaj postava, ki ne sme biti presuha. Raje malo več kot premalo, definirane mišice so plus, če jih ni pa tudi ni nič narobe. Fajn je če je vsaj približno takšne višine kot jaz, torej premajhni mi niso všeč, preveliki pa... hmmm kdo ve :)(ni veliko ljudi, ki so veliko višjih od mene). Všečno je tudi, če je mal poraščen.
Nekaj ljubavnega tepiha in tista črtica od popka dol :P. Pritegnejo me tudi velike dlani in stopala.
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#165 ImJustSaying

ImJustSaying

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 04 september 2012 - 22:33

hmm. Najbolj mi je pomemben obraz... opazil sem, da imam rad blond tipe. lasje morejo biti obvezno kratki (dolgi lasje mi niso privlačni). obraz pač more biti simpatičen. lepe oči, mogoče malo večje povdarjene ustnice. lep nasmeh in tisto nekaj v očeh. postava pa sploh ni tako pomembno (seveda je prednost, če je tip bolj suh ali pa mišičast (ampak ne preveč) kot pa debelejši). ampak to niti ni tako pomembno. bolj je pomembna osebnost. more bit dohuvit, komunikative, imet smisel za humor. verjetno bi imeli pri meni prednost romantiki, ker sem sam tudi po duši romantik.
aja, pa kar je najpomembnejše, mora bit dedc (nesme bit poženščen)... in najbolje je, da je A in P. ni pa to pravilo. :gejljubezen: :tralala: :ljubezen: :mmmm: :opala:

Prispevek uredil/a: glorious, 05 september 2012 - 08:32.

Let`s go and see the stars, the Milkyway, or even Mars...

#166 Tai79

Tai79

piščan'c

• Člani
  • 52 prispevkov

Objavljeno 04 november 2012 - 21:04

Sicer sem s težavo vse prebral, ampak sem se pa dobro nasmejal :) Vsekakor imam občutek, da ne glede na to, da nimam definiranega teleščka, še vseeno pridem v upoštev pri mnogih drugih mojih vrlinah. ;)

Mene osebno najprej pritegnejo oči, nasmeh, zobje ... torej obraz. Obraz predvsem zato, ker to največkrat vidiš pri partnerju. Šele potem se posvetim postavi. Pri postavi me pa najbolj privlači seveda ritka, čeprav sem že ugotovil, da takšna kot je meni všeč ni nujno, da je tudi drugim, tak da je tudi to relativno. Glede trebušča in rok pa ... to mi ni tako pomembno. Vse to se lahko namreč hitro spremeni, tako na slabše kot tudi na boljše.
When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm better. :tralala:

#167 zelena_zaba

zelena_zaba

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 01 junij 2013 - 23:30

roke pa nasmeh :opala: :opala: :opala:

#168 trendline28

trendline28

piščan'c

• Člani
  • 69 prispevkov

Objavljeno 02 junij 2013 - 13:28

Poraščeno telo :) pa lep nasmešek

#169 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 389 prispevkov

Objavljeno 02 junij 2013 - 20:41

Opažam, da zadnje čase veliko razmišljam o tranny tipih.
Skratka, zadnjič sem bil na žuru s tipom in videl enga lušnetnega tranny tipa. Ženska (tip), me je kar pošteno vzburila, tip je pa čisto ven padu :D

(Saj, če sem iskren me tranny tipi že od nekdaj po malem privlačijo, ampak si težko priznam. Še težje, kot dejstvo da sem peder :D)
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#170 bluredred

bluredred

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 01 julij 2013 - 09:05

Čist enostavno... dobra športna postava, pa velik kurac. pa seveda obrita jajčka, for lick it. ;)

#171 Tonymontana

Tonymontana

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2013 - 13:30

Šarmantnost, lep nasmeh, dobra ritka, inteligenten sogovorec... Vse ostalo je (v mejah normale) stranskega pomena, ne glede na spol.

Aja, blond in nabildanih ne maram, sploh pa žensk s katero izmed teh dveh karakteristik, tudi nabildane tipe ignoriram, če mi že kateri da vedet, da ga zanimam.

"Having the courage to find a better path is having the courage to risk making new mistakes."

#172 hribovc

hribovc

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 12 avgust 2013 - 18:46

lepa ritka, daleč najbol. obraz je pa plus.

#173 mateo28

mateo28

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 09 oktober 2013 - 12:48

Lep nasmeh in sposobnost pogovora:)

#174 freerf

freerf

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2014 - 09:28

najbolj zabavno je ko je kak tip res obupen, pričakuje pa nevemkakšnega mačota, manekena...

..po drugi strani so pa zabavni tisti, k so kost in koža, pol pa nardijo dva trebušnjaka in majo 6 pack. :D

osebno mi je pri tipu usec, da ma globok pogled, in lep nasmeh in ne prevec kratke lase. :)

#175 Tenoch

Tenoch

piščan'c

• Člani
  • 190 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2014 - 15:53

Lep obraz. To najbolj. V kombinaciji z lepim zobovjem. Sicer pa me privlacijo lepo definirani, sportni tipcki, tam nekje med 18. in 22. letom. Ce pa nosi se sivo oprijeto trenirko, kjer sta ritka in mednozje lepo vidna ter kaksno crno oprijeto majcko in srebrno zapestnico, znorim! Pa da je na sveze stusiran in lepo nadisavljen, ima kratko frizurco, uhancek in malo tistega attituda, kao " najjaci sem". Oh ja, na take padam :P
Hello, hello, hello, how low?

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov