Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kaj vas bolj vzburja?

175 odgovorov v tej temi

#126 veljko

veljko

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 29 julij 2010 - 14:16

Všeč mi je privlačen nasmeh, rad vidim tudi oprijete hlače, še zlasti poudarjeno tazadno, veliko pa mi pomeni, da je samozavesten in urejen. Na živce mi gredo tipi, ki si ne strižejo nohtov, zaudarjajo po potu in ne znajo pogledat v oči.
Mogoče sem zato že tako dolgo samski, hehe. Šala. Vem, da je veliko 'tapravih', pač trenutno nimam interesa... :)

#127 peterobslo

peterobslo

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 09 september 2010 - 14:51

mene rajca ritka..taka neporaščena...pa seveda jajčka, ki morajo biti polna in seveda spolni ud..pa seveda tudi natreniran trebuh z mišicami

#128 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 13 september 2010 - 07:04

mene rajca ritka..taka neporaščena...pa seveda jajčka, ki morajo biti polna in seveda spolni ud..pa seveda tudi natreniran trebuh z mišicami

Jaz bi k temu obvezno dodal, da mora imeti še nekaj v glavi. Čeprav taki so redki. Vse ostalo je kompenzacija. Samo od nas pa je odvisno, v kakšni meri smo pripravljeni kompenzirati. Meni je na prvem mestu to, da ima človek nekaj v glavi.

#129 Tejko

Tejko

piščan'c

• Člani
  • 78 prispevkov

Objavljeno 13 september 2010 - 08:46

Jaz mam pa fetiš na frizure XD in pol me prijateljica vpraša: a si videl uno čupo tam, namesto unga tipa tam XD

v glavnem frizura in laski na buči so prva stvar, ki jo opazim, pol sledi obraz in stil oblačenja.
seveda pol ko greva na drink, bi blo fajn da iz tiste buče preko ust tudi kaj simpatičnega slišim ne XD XD

#130 Omicron30

Omicron30

nov na sceni

• Člani
  • 287 prispevkov

Objavljeno 03 julij 2011 - 16:11

Jz pa ne dam veliko na videz. Bil sem že z zelo suhim, z močnejšim in z srednje postave. Pa so mi bli vsi trije všeč. Tisto definirano aka "športno telo" ni zame, saj se mi zdi, da so taki fantje preveč zagledani sami vase. Raje imam poštenega, iskrenega in ljubečega fanta, pa ne glede na izgled. Veliko raje kot pa nekega samovšečnega narcisa.

"Let me guess, someone stole your sweetroll?"

#131 gayguy

gayguy

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 03 julij 2011 - 20:29

mene najbolj lepo oblikovane noge, ne zdaj tisto nabildane, potem pa poteze obraza, skratka obraz mora bit skladen, moški. Pa da ti z enim pogledom poveda... waaaaaaaa!:D
Pa rit tud ja:) nesmem pozabt, sam imam pri temu srečo :mezik:

#132 Joyofboys

Joyofboys

piščan'c

• Člani
  • 79 prispevkov

Objavljeno 03 julij 2011 - 23:56

Če ni kemije / iskrc pol me tak ne zanima...če pa je pa nimam samo enega tipa postave, ki me rajca rad imam suhe ritke ampak lepo oblikovane, rad imam tudi večje da se igram z njo, pomembno mi je razmerje med spodnjim in zgornjim delom telesa - široko zgoraj ozko spodaj =D~
Potem mi je zelo pomemben vonj, pa ne parfumi ampak feromoni...telesni vonj in okus, nisem izbiren glede položaja, pomaga pa mi če je dominanten to me najbolj motivira.

I know it's cheesy, but I feel GRATE!

#133 blup

blup

zasvojen'c

• Člani
  • 773 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2011 - 01:30

V bistvu vse kot celota. Dejansko sploh ne bi mogel točno reči kaj. Seveda imam v glavi neke ''ideale'' ampak tip kot celota je tisto kar v meni vzbudi recimo temu prijetne občutke. Obraz, roke, noge, trup. Vse to skupaj+karakter. =)
A quien le importa lo que yo haga, a quien le importa lo que yo diga, yo soy asi y asi seguiré, nunca cambiaré...

#134 love-is-magic

love-is-magic

piščan'c

• Člani
  • 80 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2011 - 09:13

Roke predvsem :P Takoj zatem pa oči (ne samo barva) :ljubezen:
"Going to church doesn't make you a Christian any more than standing in a garage makes you a car."
"If God is watching us, the least we can do is be entertaining."
"Knowledge is knowing a tomato is a fruit; Wisdom is not putting it in a fruit salad."

#135 Whistler

Whistler

piščan'c

• Člani
  • 163 prispevkov

Objavljeno 18 julij 2011 - 16:56

Marsikaj. Na obrazu predvsem ustnice in nasmeh, čeprav v glavnem imajo ljudje radi oči, ma dobro smo drugačni. Imam "fetiš" na lase, če ma tip lepo frizurco oz. že naravno lepe ravne lase mi je to ful všeč. Pol pa telesno itak skoraj vse, ko ima tip pravo postavo (ne preveč žgoljavo, pa tudi ne preveč nabito, nočem ne štikla od metle in niti omare z sabo). Nevem, od delov telesa predvsem trebuh s predelom okoli popka (se razumemo zakaj), pa notranja stran nog, pa zgornji predel hrbta, pa roke...pa, lahko naštevam do jutri. :P
Ay, qué camino tan largo!Ay mi jaca valerosa!Ay que la muerte me espera,antes de llegar a Córdoba!
Córdoba.Lejana y sola.

#136 borekmali

borekmali

gay friendly

• Člani
  • 21 prispevkov

Objavljeno 16 september 2011 - 21:37

Najprej me rajca postava tipa, da je lepo oblikovan, da je cute in ni debel, lepa sexi ritka, ki je lahko tudi malo bolj napeta al pa tudi malo večja, kosmate noge, tud da je bolj porjavel, kot pa bel, višina tipa pa 10 cm gor ali dol, če je lepo urejen, me tudi rajcajo kosmati tipi, pol pa značaj tipa, ki je tud ful rajcajoč pri nekaterih :)

#137 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 17 september 2011 - 00:00

Mene pri moških ful privlačijo dlani in predel med kolki in začetkom ... well ... khm ... zasebne cone.

#138 matthew

matthew

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 17 september 2011 - 03:13

Mišice na rokah, joškah in trebuhu..pa sočna ritka. Mmmm..

Tko pr oblečenmu (redko..ampak tut) pa oči, faca nasploh, ritka in mišičasta postava.

//in to je bilo na kratko ter površno..

#139 psihoboss

psihoboss

piščan'c

• Ban
  • 127 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2011 - 13:47

Noge, da se jim reče noge, ne bi imel nekoga , ki ima noge kot dva zobotrebca, lepa velika ritka, ne prečvrsta, da lepo skače, sovražim definirane mišice. Obraz z čudovitim velikimi očmi in velikimi ustnicami. Rad imam obraze , ki niso preveč manekenski, da so zelo moški z nenavadno sexi lepoto, dolgolasi fantje mi pač nis ne vem kako všeč, mogoče kdaj kakšen. Obožujem kičaste fante.
He was a good man. He never smoked, drank & had no affairs.. When he died, the insurance company refused the claim.
---------------They said, he who never lived, cannot die!

#140 crazy_guy

crazy_guy

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2011 - 15:14

Rit, noge.....ter nagajivi pogledi, ki jih tip namenja :P
Virtus unita fortior

#141 Žan

Žan

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2011 - 23:29

Pogled mi gre po navadi v zaporedju: oči, ramena, ritka. :)

#142 fAst

fAst

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 02 november 2011 - 00:16

Ustnice, pa tudi celoten obraz potem pa še trebuh in roke. Pa predvsem tudi prsne mišice (v mejah normale) ;)

#143 netko00

netko00

nov na sceni

• Člani
  • 205 prispevkov

Objavljeno 03 december 2011 - 14:28

predel med kolki in začetkom ... well ... khm ... zasebne cone.

to pa rit :) Pa ne sme bit fejst koščen.
If time and space are curved, where do all of the straight people come from?
Author Unknown

#144 bugs01

bugs01

nov na sceni

• Člani
  • 257 prispevkov

Objavljeno 03 december 2011 - 15:59

Če bi zberu med geji, bi in transeksualci me najbolj transeksualci privlačijo sam nevem zakaj točno :nerodno:
Vedno obstaja rešitev. Tudi če si še tako na dnu, vedi, da to ne bo večno. Ko boš najmanj pričakoval, se ti bo zgodilo nekaj, kar te bo osrečilo.

#145 maksimus

maksimus

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 03 december 2011 - 19:42

Obraz in torzo, lepo je če je malo poraščen :D

#146 andy46090

andy46090

gay friendly

• Člani
  • 22 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2012 - 22:38

Obraz in trebuhček pri suhem tipu... čeprav so mi tud ne tako suhi všeč. Pa da je tip čim manj poraščen, pa kaka izboklina na trenirki... kar pa je že drugo področje. :)

#147 bi_bOy

bi_bOy

piščan'c

• Člani
  • 65 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2012 - 23:12

Lepa, polna ritka! Močne noge, roke - skratka nekaj mišic, ampak brez stila vase-zagledanih BodyBilderjev!

Seveda lep face (kar se ne da definirat), tak moški - po možnosti z mlado bradico. Močan vrat je super.

Pa tko - ko se koga dotaknem čez pulover (priznam, včasih mal pod krinko šlatam :P), al pa ko se s
kolegom tu in tam objamemo - res mi je kul, če čutiš, da je spodi čvrsto. To pol buri domišljijo.

No, pa nekak opažam, da ne maram tipov s "čudno" oblikovanimi prsi oz. nohti na rokah. :)
Na srečo še nism mel takega.. Poznam pa enga, ki ma prste kot pomanjšane palce za baseball :D -
to mene osebno mal odbija. Ampak če bi bil tip sicer super, ITAK ne bi gledu takih bedastih reči.

#148 Varuh_sanj

Varuh_sanj

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 02 marec 2012 - 00:06

mišičasta stegna in stranske trebušne, velike, temne očke + malo daljši črni kodri njaaamiiiii

#149 tores84

tores84

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 04 marec 2012 - 16:03

lepo urejeni lasje, ne preveč poraščen trup, iskriv pogled in mišičaste noge ... za opazovanje tega pa prihaja poletna sezona :)

#150 Quechua

Quechua

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 05 marec 2012 - 22:40

Kar dolg seznam. Definitivno obraz kot tisto, kar prvo opaziš in pa "ta zadnja". :)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov