Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kaj vas bolj vzburja?

175 odgovorov v tej temi

#51 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 27 september 2006 - 18:02

Če se že osredotočamo na zunanje detajle ... :mrgreen: Nekak, kar me najbolj privlači na moškem in padajoče po pomembnosti: dlani (s takimi fajn estetsko izstopajočimi žilami :P), lep nos, višina :pepper: (180 cm je idelano, če je višji od mene in dokler ni ekstrem pa toliko bolje :D), trebuh.

Pol pa greva na kavo in ugotoviva, če sva tudi karakterno kompatibilna. :mrgreen:
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#52 MUSTANG

MUSTANG

piščan'c

• Člani
  • 181 prispevkov

Objavljeno 09 oktober 2006 - 20:54

Mene najprej pritegne simpatičen obraz in lep nasmeh. Če mi je to všeč, pogledam rit in noge...nor sem na čvrsto okroglo ritko in pa mišičaste noge :poreden: :P
Drugače tudi privlači njegov smeh, prezenca, obnašanje, da je tip simpatičen in te zna nasmejat, pa da te zna z besedami podžgat da se razplemetim po celem telesu...besede znajo biti zelooo erotične :evil:

#53 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 11 oktober 2006 - 19:01

Drugače tudi privlači njegov smeh, prezenca, obnašanje, da je tip simpatičen in te zna nasmejat, pa da te zna z besedami podžgat da se razplemetim po celem telesu...

besede znajo biti zelooo erotičnee

#54 M'hc

M'hc

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 11 oktober 2006 - 19:13

Vsekakor najprej opazim obraz... Sweet učke, v glavnem, da mi je kjut... Šele pol pride vse ostalo... Vedno bolj pa opažam, da ni zunanjost tista največja vrlina temveč kakšen je človek znotraj sebe... Seveda more bit pa cute, da ga najprej opaziš, hihi :D :D

#55 bree

bree

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 11 oktober 2006 - 22:25

Kaj pa duhovnost? Tisti vzdihljaj moške avre, ki te privleče, pa še sam ne veš, kam, in potem - ščeget, ščeget - razbesni tvojo domišljijo. Telo - materija je samo razbrzdana površina, na katero naši ideološko pogojeni pogledi nacepijo tisto, kar pojmujemo kot zunanja lepota, ki zastira tisto pravo, duhovno privlačnost.
Vsaka deklica ve, kaj je ljubezen. Z leti raste samo trpljenje, ki ga ljubezen prinaša s seboj. (F. Sagan)

#56 bearranger

bearranger

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 12 oktober 2006 - 08:17

Rajcih.. hmhm, pravijo da ima vsak človek neko simpatičnost na sebi.. Sam zase bi rekle, da me rajca urejen tip, možatega videza, s toplino v očeh, macho izgleda in toplo dušo.
Kakšna brada ne neurejena, temveč taka da vidiš da je tip spedenan, ne maram kakih bilderjev, ampak tip ki normalno zgleda in se malo ukvarja s fitnesem, toliko da ni pivskega trebuha. Lepo je pobožati kosmata moška prsa(depilirani ne rajcajo), črta od prs do popka pa malo dolg, nabite kosmate noge, poraščena rutka, nasploh kašen macho medvedek...
Toliko... vsak ima nekaj kar je rajcih, samo najdet se moramo... :evil:

#57 zdrauc

zdrauc

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 14 oktober 2006 - 23:41

Un, ki pride vsak dan nobel zrihtan, s svetlimi lasmi na čelu, pa iztegne noge, zleknnjen ves nazaj, ko naroča pico s črnimi očmi, pa ve, da zanj umiram in se mu zato neskončno zeha, vendar se razkrečen, izzivalen in pohoten zdolgočaseno naslaja.

#58 JulijaTV

JulijaTV

piščan'c

• Člani
  • 74 prispevkov

Objavljeno 16 oktober 2006 - 20:41

Un zidar k ma samo se letos da izpolni delovno dobo,pa gre v penzijon,uff uni njegovi cevlji ,modra obleka,sape kot medved, kocine strlijo za karirasto srajco,iz nosa strlijo 2-3 kocine disi na pivo,pa posevna kapica od malte zapckana, na sivih laseh,glave kot bika. :P :oops:
Nesramna,arogantna,cinicna Transa drugac pa cist OK

#59 Angel468

Angel468

biskvitek

• Člani
  • 42 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2006 - 17:34

mene trebuh, pol pa sprednji del...tiste dve medenicne kosti, ce se jih ravno prou vid, k tak lep lok nardijo...awwwwwwwwwww
Ko mrka usoda uklesci me, ne trenem, jocem jaz nikdar, zivljenje bica, tepe me, krvi, udarcev mi ni mar...

#60 Alice

Alice

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 18 oktober 2006 - 22:27

Un zidar k ma samo se letos da izpolni delovno dobo,pa gre v penzijon,uff uni njegovi cevlji ,modra obleka,sape kot medved, kocine strlijo za karirasto srajco,iz nosa strlijo 2-3 kocine disi na pivo,pa posevna kapica od malte zapckana, na sivih laseh,glave kot bika. :P :oops:

:respect:

seksi najlonke na seksi nogah, 'stajlish' špegli z dioptrijo, . . .
ton glasu,mimika telesa, mal mišičaste rokce, udrte ličnice, . . .

:evil: ČooooOKKKKKKKKKKKOooooLADAAAAAAAAAAA :evil:
>> slEEping wiTh Andy Warhol <<

#61 Ljubjanski ZMAJ

Ljubjanski ZMAJ

piščan'c

• Člani
  • 168 prispevkov

Objavljeno 12 november 2006 - 10:20

Mogoče bo izvenelo malo čudno, toda mene predvsem privlači pogled, energija, ki jo daje z očmi, ki mora bit MOŠKA in ne nekaj medlega. Kar pa se telesa tiče pa ritka. Nimam pa nekih pravil a mora biti blont, črn pa ne vem kaj še vse. Lahko je tudi pisan ali plešast.
Enim tudi paše da so mal čokati in podobno. zakaj ne

#62 Floyd

Floyd

gay friendly

• Člani
  • 15 prispevkov

Objavljeno 13 november 2006 - 20:24

mene najbolj rajca to ce ma tip dobre kavbojke na sebi...ob seveda dobrem stelu...tak da kavbojke na tipu definitivno..

#63 Ljubjanski ZMAJ

Ljubjanski ZMAJ

piščan'c

• Člani
  • 168 prispevkov

Objavljeno 13 november 2006 - 23:21

mmmm
kavbojke so tudi meni všeč, take, ki tud kaj pokažejo. Sam ni mi ql, k jih nekateri na znajo nosit pa skrijejo kake svoje sladke obline.

#64 Junior

Junior

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 14 november 2006 - 22:11

Tud mene pri tipih najbolj rajcajo dobre čvrste ritke, ko jih opazuješ in so tok dobre oblike, da bi kterga kr sred ulice zagrabu.

:adijooo:
Junior

#65 Tenoch

Tenoch

piščan'c

• Člani
  • 190 prispevkov

Objavljeno 25 september 2008 - 23:11

Amm najprej kjut obraz, jebačka čupca in hud stil oblačenja. Potem, ko se srečata dva pogleda (fu*k me here, now!!! :P ).
Karakterno že sama persona, narcisoidnost, nedostopnost, skratka, da se morm potrudt! :nerodno:
Na telesu mi je pa predvsem všeč... hmm ja, ve se kaj :P , zelo seksi naravni modni dodatek pa je tudi treasure trail na kakem hudem bušiju. ;)
Hello, hello, hello, how low?

#66 Dorian

Dorian

piščan'c

• Člani
  • 171 prispevkov

Objavljeno 26 september 2008 - 20:29

Vrat in poleti - ko se vidijo - meča. Se strinjam, da je malo čudno, ampak to pač najprej porajtam ...

#67 marky6

marky6

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 03 oktober 2008 - 11:53

Škoda ,da je vročine konec :nor: .Ravno lepo kosmate in elegantne nogice so mi zelo všeč....
Čeprav se kakšnih lepih očk tudi ne izogibam.... :angel:
Ne ponujajte mi česar nemaram in ne pričakujte tega kar ne morem dati.
marky6

#68 hotmito

hotmito

biskvitek

• Člani
  • 41 prispevkov

Objavljeno 10 oktober 2008 - 00:43

Definirano telo. Še posebej so mi všeč majhna ritka, široka ramena in kockast trebuh:)

#69 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 388 prispevkov

Objavljeno 10 oktober 2008 - 16:47

Telo mojga tipa :) ( mal natrenirano ampak ne preveč, lih tolk da ma lepo rit pa fajn ramena :P )
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#70 C-Zar

C-Zar

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 11 oktober 2008 - 18:46

Lep trebušček (gladek), s prekrasnim popkom od katerega vodi črtica do sijajnega trdega usločenega tiča.

najmi.....

:akcija:

#71 dayweed

dayweed

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 12 oktober 2008 - 17:21

eni so napisali, da je bedarija da bi nekdo gledal samo na notranjost. saj je res, ampak mene vseeno najbolj pritegne tista moškost, ki se potem samo poudari z dlakami po prsih in nogah in recimo bradica, ki pa bi tudi morala biti normalna, ne neko umetniško čudo ki ni ničemur podobno :/

#72 matači

matači

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 29 oktober 2008 - 00:07

Mene najbolj rajca postava itq... mišice, ustnice, obraz in ritka!!!

#73 fantič

fantič

piščan'c

• Člani
  • 94 prispevkov

Objavljeno 02 november 2008 - 16:37

Ritka in roke. Pa tudi obraz (temenjša plt, temni lasje, uuuuhhhh). Lepe roke me pa res privlačijo...
why do we fall? so we can learn to pick ourselves up!

#74 Mmore

Mmore

piščan'c

• Člani
  • 186 prispevkov

Objavljeno 03 november 2008 - 13:28

men so pa tud zobje full pomembni, včasih je kak tip totalno hud, ko pa se nasmehne, al pa usta odpre...

drugače pa modri učki, temni lasje, six pack ni pomemben, važno, da se vidi, da tudi športa (povprečno telo) ...
God save the queer!

#75 Floyd25

Floyd25

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 06 november 2008 - 21:09

v prvi vrsti me itak rajca, DA JE MOŠKI MOŠKI. rad mam lepega, postavnega moškega..samo pod pojmom postavni ne mislim na mišice tak, da zgleda da je otečeno vse skupaj.....mišice v smislu take, ko je človek amaterski športnik....pa itak rit, če ma tip dobre kavbojke na sebi.....ne vem zakaj, samo se mi kr malo zmeša v sebi notri če ma tip lewiske gor......pa nisem na firme, da ne bo pomote....samo lewiske nardijo noge se mi zdi čist drugačne....

kaka brada mala mi tudi ni slaba...da zgleda tip tak malo zaraščeno, neurejeno.....ampak pika ko se poljubljaš, to mi edino ni fajn..sicer pa, fanta tak dolgo nisem mel, da sploh ne vem kak to zgleda in kak fejst to dejansko pika:)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov