Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kaj vas bolj vzburja?

175 odgovorov v tej temi

#26 Baltazar

Baltazar

piščan'c

• Člani
  • 116 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2006 - 02:25

No, naj še na to temo podam svoje skromno mnenje. Torej, kaj je "rajcih", kaj me najbolj vzburja... Recite mi čudak, toda na samo postavo ne dam nič. Naj bo suh ali debel, majhen ali velik, pomembno je to, kaj skriva v očeh. Ko prejmem tisto nagajivo iskrico ter ujamem poredni nasmeh, takrat se zame vse konča. Oziroma začne.

In potem lahko še mesece sanjariš o tem, kaj bi lastnik teh nagajivih oči s teboj počel. No, ja, sanjariš... Ali pa uresničiš :)

#27 Zvonech

Zvonech

nov na sceni

• Člani
  • 203 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2006 - 18:20

Prvi pogled leti pac na roke, in predvsem na prste, pol oci in ustnice, ce tle vse stima pol pa sam :P
Koncert Siddhartha 18.6 v Stozicah, kdo se?

#28 †LonelyBoy†

†LonelyBoy†

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 05 junij 2006 - 20:07

Js pa najprei opazim obraz. Poteze obraza in oči.. nato izgled oz. stil in nato vse ostalo..
Drgač pa da bi meu nek fetiš lih nevem.. rad bi meu sam nekoga, s katerim bi se imela rada in delila intimne trenutke (poljube itd.) :sreca:
Love me or hate me .

#29 zdrauc

zdrauc

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 22 junij 2006 - 23:35

Zdajle se počutim kot prodajalka vijolic, ki na ulici poklanja svoje solze sreče. Zato bom razkril svojo rožo, svojo vijolično srečo.... ki je praviloma 19-letnik, lasat, pravilnih potez obraza, vitek v pasu, nežne polti, dekliškega videza, sramežljiv in ima krasne oči, pa tko lepo diši.

Po možnosti se zdaj vzdržite komentarjev, če pa koga popade krohot, naj naredi požirek vode. Aja, potem bo pa še pljuval povrh.

#30 popek

popek

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 24 junij 2006 - 23:16

Definitivno najprej pogledam noge. Najbolj mi je rajcig notranji stegenski predel. Potem pogledam v ustnice, oči , vrat ....
Pri mulotih ti lepo razvite noge dajo vedet, da bo to ornk desc.
Privlačijo pa me kratke ježek frizurce medtem, ko dolgolascev nekako ne morem pa čeprav so lepi ko slika.

#31 guy

guy

piščan'c

• Člani
  • 133 prispevkov

Objavljeno 25 junij 2006 - 20:49

Definitivno najprej pogledam noge. Najbolj mi je rajcig notranji stegenski predel. Potem pogledam v ustnice, oči , vrat ....
Pri mulotih ti lepo razvite noge dajo vedet, da bo to ornk desc.
Privlačijo pa me kratke ježek frizurce medtem, ko dolgolascev nekako ne morem pa čeprav so lepi ko slika.

Sem že svoje povedu, sam ob tem postu morm vseen reči le: podpis! 8) :P
Podpis ni potreben.

#32 piki

piki

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 13:01

postava-> oči-> obraz-> izžarevanje-> duša

#33 eduardo

eduardo

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2006 - 19:12

joj, mene pa v tem casu ful pritegnejo kosmate, po možnosti mišičaste noge v kratkih hlačah... :evil:
Dovoljeno je vse, kar je izvedljivo!

#34 popek

popek

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 03 julij 2006 - 01:36

Zanimivo je kako te lahko pri prekleto lušnem tipu, z mišicami lepo faco in vsem odvrne pogled na krive, predebele ali kratke noge.

#35 _LoKi_

_LoKi_

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 03 julij 2006 - 12:46

u, kakšne hude zahteve in pa visoki kriteriji ... s katerimi valda da ni nč narobe, lepo je če veš, kaj ti sede ... ampak vseen ... a sploh dopuščate možnost česarkol z nekom, k ravno ne izpolnjuje vseh kriterijev ...?

drgač pa ... men so kul temnolasci, po možnosti višji od mene, vitki ampak vseen mišičasti z lepimi rokami ... noge so men tud abslolutno :P drgač pa lep trebuh, tud mal poraščenosti (sam ne preveč) hmmm ... a še kej? :aja: aha, pa res lepe ustnice (sam nočm kkšne moške verzije angeline jolie :no: )
The aim of life is self-development. To realize one's nature perfectly - that is what each of us is here for. (Oscar Wilde)

#36 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 03 julij 2006 - 16:31

V prvi vrsti me pritegne notranjost. Da pogledaš človeka v oči in lahko rečeš, da je iskren.

Od zunanjosti pa navadno najprej pogledam v rit - najbolj so mi všeč take bolj suhe, a vseeno čvrste. Všeč mi je, če je fant velik, nikakor pa to ne predstavlja kakršnega koli pogoja oz. kriterija. Všeč mi je, če ima lepe ustnice, malo bolj poudarjene. In na koncu, da ko ga pogledaš kot celoto, izžareva neko skladnost, ne glede na posamezne atribute.
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#37 witch

witch

biskvitek

• Člani
  • 37 prispevkov

Objavljeno 05 julij 2006 - 21:20

prvo kar mora pr men tip je to da pritegne moj pogled .. da ko gre mim mene da se obrnem in rečm wow : P
pa s čimerkoli že .. izstopt mora .. tko kt js : ]
tuki večinoma mislm na stil .
sm pa tud že spoznal tipa k je mel čist običajn [ trendy ] stil pa je mel model tako energijo .. tok se je izžarevam da me je čist očaral : ]
in to je nekak tist kar iščmna tipu .
izžarevat mora sebe in se znat izražat .

telesno .. hmm .. ubistvu nekak najprej pogledam v lase [ blond premeni make me sick xX ] .. pa potem ustnce .. itd .
kul mi je če je tip dost suh .
ostalo pa nwem .. nism kritičn ker se zalubm v osebo in ne v telo .. avanture pa pr men ne laufajo : ] .
take meh life .

#38 Black Kitty

Black Kitty

nov na sceni

• Člani
  • 295 prispevkov

Objavljeno 09 julij 2006 - 16:31

Še moj dodatek :)

samozavest, lepe učke, ne sme bit vzvišen, vredu postavca, pa ne sme bit preveč kosmat (po hrbtu...)

Če je pa dobr zrihtan, ma dobr parfum, sexy ritko in lepe očke, bi ga pa kar takoj najraj zvlekla kam na samo :oops: :P

"Those who do not movedo not notice their chains."

Rosa Luxemburg

#39 OX

OX

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 19 julij 2006 - 22:25

Solaren,Hyper Aktiven,Prijazen,Pameten,duhovit!
Ostalo so sam detajli...noh..če ma kako kul frizurco (pa ne rakezo v stilu Homar Nabr) je dobrodošlo :P

Me pa totalno Ugasnejo tipi,ki so skoz tiho...(kot bi mel mrliča ob sebi) :(

#40 fletko

fletko

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2006 - 20:15

zame so ustnice najbl sexi......

malkdo ma take k bi jih js hotu:)

#41 Darth

Darth

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2006 - 21:02

Ja obstajata dve vrsti rajcanja.

Trenutno, ki je sicer močno, a kakor hitro pride tako tudi gre, tega rajcanja se naveličaš, to je tisto kar te pritegne pri neznancu na ulici. To so nujno telesni atributi. Pri meni se vidi, da sem gay samo po tem, da moje oči gredo same za ritkami: :) Pa seveda noge, ravno prav kosmate in oblikovane, kot bi jih Micheangelo namalal (pa ni važna širinska dimenzija..le dobra oblika). Pa velike dlani. Ja pa nagnjenost k zardevanju.. :oops: Če je pa še bradica tu...:P

Ja potem je pa permanentno rajcanje. To je posebna lastnost določene osebe, ki te je vedno znova spravi v neko zamaknjenost. To so nujno značajske lastnosti = človekova notranjost, ni pa nujno. Mene najbolj pritegnejo ljudje z veliko pozitivne energije, ki mislijo s svojo glavo (pa ne ala Drnovšek), vedno nasmejani., z veliko mero (ciničnega) humorja, ki so sposobni iskrenega odnosa (kritizirajo, če si kaj zasluži kritike) in stojijo za svojimi besedami. Pa malo trme in vztrajnosti, da sploh zdržijo z nemogočim menoj!

Dober partner je posrečena kombinacija obojega!
Največja ukana zla je ta, da nas je sposobno prepričati, da ne obstaja!

#42 zdrauc

zdrauc

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2006 - 22:56

Zase ne bi mogel reči, da me privlačijo posamezni deli telesa. Jaz figuro vso odslikam v možgane in v trenutku odločim: ta bi bil zame. Kakšno drugo telo pa me odvrne in sklenem: ta pa ni zame. Kateri atributi pa vplivajo na odločitev za ali proti? Kaj me najbolj privlači? Koža, ki je topla kot breskev, neke mile poteze obraza, lepi in gosti lasje, predvsem pa mladost. Zadnjič je nekdo vozil kruh po hišah. Ko je bil povsem blizu mene, bi ga skoraj pobožal, toliko je bil privlačen, čeprav je imel po obrazu brazgotine zaradi opeklin, na njem pa je bila neka druga lepota Jaz domnevam, da ma vsak v svoji miselni predstavi nek lepotni ideal, ki je zgrajen iz sestavnih delov raznih podob, ki si jih srečal v življenju. In ne samo vizualnih, pač pa tudi kemičnih znakov, ki nate močno učinkujejo. Imel sem priliko biti z nekom, ki je bil vse to in od občudovanja njegove lepote sem večkrat pomislil, da bi ga najraje pojedel.

#43 kvajedej

kvajedej

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 10 avgust 2006 - 01:36

Hmm.Kakorkoli obrnem ideal, z leti sem ugotovil, da me najbolj privlačijo: energija, tople globoke oči, ....če je pa še kaj več je pa samo plus. :)
Dites-moi pourquoi je l'aime

#44 Escape

Escape

biskvitek

• Člani
  • 32 prispevkov

Objavljeno 13 avgust 2006 - 15:02

Čist odvisno od tipa. Na enem so to lahko ustnice, na drugem ritka, lahko je to vrat, lepo grajeno telo, pa ne preveč bodybildersko, vsakdo ima kaj sexy na sebi, samo poiskati je treba.
Tako na splošno pa ponavadi ustnice ali ritka.
Ne maram pa pivskih trebuščkov in neurejenih dolgolascev :bruh:
Dve indijanski pravili za kvalitetno življenje:
1. Ne sekiraj se zaradi malenkosti.
2. Vse so malenkosti.

#45 Bandidos

Bandidos

izkušen

• Člani
  • 1 142 prispevkov

Objavljeno 20 avgust 2006 - 11:15

- pogled
- nasmeh
- trebuh
:oops: :D

Connecting to the WiFi, went from nerd to superb.
Have you seen the new guy? I forgot the password!

#46 daroon

daroon

piščan'c

• Člani
  • 65 prispevkov

Objavljeno 20 avgust 2006 - 15:57

hmmm:)
..jah mene ponavad na prvi pogled pritegne sigurn stil ane..ni kej, če je tipo fajn oblečen pol je..njam:P..
..drgač tko posebi so mi pa všeč lasje pa očke oz. pogled:)...pa ustnice..pa popek:D...pa of course dobri ritki se je tud težko upret :oops: ..pa lepe noge...mah...I love everything about men :mrgreen: ;)
..drgač pa to, da so mi te stvari všeč, ne pomen, da pa če tipo ne bo meu vsega tega, da je odkenslan...itak da ne, rajš najprej vidm, če se z njim karakterno ujamem, ker poleg vsega je to le najpomembneje ane...
.as my soul yearns to see,
again those eyes, those eyes once more.

#47 8bit

8bit

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 29 avgust 2006 - 01:59

1st lepe roke. če tip nima lepih rok... :?:
2nd ustnce
3rd vrat.
space for rent

#48 mickey

mickey

zasvojen'c

• Člani
  • 419 prispevkov

Objavljeno 06 september 2006 - 12:31

Mene pa nekako najbolj pritegne leva obrv, mezinec na desni roki in sončne pega na zgornjem delu hrbta. :P

#49 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 07 september 2006 - 07:26

Js pa najprei opazim obraz. Poteze obraza in oči.. nato izgled oz. stil in nato vse ostalo..
Drgač pa da bi meu nek fetiš lih nevem.. rad bi meu sam nekoga, s katerim bi se imela rada in delila intimne trenutke (poljube itd.) :sreca:

Iskreno povedano, se podpišem.

#50 tango

tango

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 15 september 2006 - 12:00

Trdi in dobrostoječi kurci, obrita jajca, mišičasti in atletski tipi, obriti povsod.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov