Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kar boš ti, bom tudi jaz

40 odgovorov v tej temi

#26 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 18 marec 2006 - 11:11

Po mojem mnenju veliko ljudi deluje tako, da svojim bližnjim ne upa reči NE. Pa kljub temu mislim, da je ta čarobna besedica ključ do zdrave veze. Tako tudi fantu velikokrat rečem NE in vem, da je takrat vesel, saj to razume kot merilo dobrega odnosa. :)

se strinjam...meni je to najhuje...edina stvar, s katero me žena sploh lahko razjezi...da reče ja, misli pa ne.

no, ko se ne strinjava, se ponavadi konča tako,da se reživa druga drugi in si rečeva, kolk sva trapasti in smešni.
...in vse te lude krasne črke, ki delajo kar same pisemček zate in naju nadlegujejo, zlasti črka f je poredna žival, fej jo bodi. Tudi ti ljuba nedefinirana črkica (tvoje ime) se fajn imej.

#27 _BiBa_

_BiBa_

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 17 april 2006 - 17:12

uh, mislim da vskaega malo....mogoče spremenijo naše navade, mišlenje, dejanja bilokaj...ampak spremenijo nas, pa tudi če se trudimo da nas nebi....
no to je moje mišlenje
:oops:

#28 Medy

Medy

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 18 april 2006 - 17:51

Jaz bom samo dodal da je zdravo se spreminjat kolikor ti paše da ostaneš tisto kar si, je pa vsekakor partnerjevo mnenje tisto ki mi najbolj pomeni in ga najbolj cenim!

#29 daroon

daroon

piščan'c

• Člani
  • 65 prispevkov

Objavljeno 09 julij 2006 - 01:17

jah..moje mnenje je, da je partner sposoben vplivat nate toliko kokr se mu pustiš in toliko kokr je tud njegov vpliv močan..
..sam mam izkušnje, da je partnerka dejansko tok vplivala name, da sm se čist spremenu...sigurn to ni dobra stvar...sam hey..sm se vsaj nauču nekaj iz svojih napak in jih ne delam več..
.as my soul yearns to see,
again those eyes, those eyes once more.

#30 just_me_19

just_me_19

piščan'c

• Člani
  • 60 prispevkov

Objavljeno 10 julij 2006 - 01:26

skratka, partner pri moji odločitvi nemore meti vpliva, lahko mi svetuje, pomaga, pove mnenje, apak če mi to njegovo mnenje/predlog ne bosta všeč, bom ravnal tako kot sem se odloči.
Jokal sem, ker nisem imel čevljev; vse dokler nisem videl človeka, ki ni imel stopal...

#31 NoraM

NoraM

piščan'c

• Člani
  • 104 prispevkov

Objavljeno 17 julij 2006 - 18:33

dvomim. jaz se navadno ne prilagajam in sem glede vsega precej trmasta. tako, da res dvomim, da bi me partnerka lahko spremenila. dokler se strinjam z njo ji pustim, da vodi stvari, ko se pojavijo odstopanja v mišljenju pa ali pride do usklajevanja interesov ali pa mičkenga konflikta. ampak, da bi jaz slepo capljala za njo pa se še ni zgodilo. je bilo z eno prej obratno. in to je pomenilo začetek konca zame.

#32 Darth

Darth

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2006 - 22:38

Spremenitev??

Mislim, da sem jaz še vedno ostal jaz, morda so na površje prišle samo malo bolj veseli deli moje duše, ko imaš nekoga, ki ga imaš rad, ob sebi. Pa vendar je individualnost nuja, ki mora ostati v vsaki zvezi, ne pa da en partner poje drugega. Samo različni partnerji se lahko dopolnjujejo!

Se pa velikokrat ne strinjam z ostalim svetom tako, da kadar gre za načelna vprašanja ne popuščam in ne priznam prav, če nisem v to prepričan! Jaz se sploh ne trudim, da bi ugajal, sem tak, kakršen sem in mene ni mogoče dobiti drugače kot v popolni celoti. Če komu zaradi tega nisem všeč, dobro, njegova odločitev; nikogar ne silim v nič, a ko se enkrat nekaj obljubi, potem se te obljube ne prelomi kar tako po jutranji kavi!

Spremembe osebnosti so možne samo toliko, kot dopustimo, da se spremenimo...oziroma z zvezo dobimo neko novo razširitev pogleda na svet, kar lahko vodi samo do večjega izražanja temeljnih (ne)kvalitet vsakega posameznika (če je nekdo prepirljiv, je v vezi odlična priložnost, da se kar naprej prepira; spet drugi so dobri in potrpežljivi in to postanejo še bolj; eni so odkritosrčni ...).
Človek je še vedno bolj ali manj isti.

LP
Darth
Največja ukana zla je ta, da nas je sposobno prepričati, da ne obstaja!

#33 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 21 avgust 2006 - 00:35

Ali partner lahko vpliva na mišljenje? Seveda. Moram priznat, da se mi je to nezavedno zgodilo. Opazil sem seveda po tem, ko sva šla s partnerjem že narazen. Nekako sem prilagodil želje njegovim, tu mislim predvsem pri kosilih, obiskih, žurih. Lepo je bilo da sva bila skupaj, pa sem se strinjal.

Ne vem, to mogoče pomeni da sem izredno sugestibilen, da se da moje misli dobro usmerjat, čeprav veliko pripisujem takratni zaljubljenosti. :idea:
Do files get embarrassed when they get unzipped?

#34 fish

fish

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 21 avgust 2006 - 12:03

Moja najboljša prijateljica Ana ima fanta Nejca s katerim hodita že več kot 2 leti.Ko jo vprašam,če gre z mano ven,na kakšen žur,v diskoteko pravi,da mora vprašati Nejca...On ji,da uro ob enih zjutraj in ona je doma še kako uo prej...Nejc jo ima na 'vrvici'
***fish***

#35 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 21 avgust 2006 - 12:14

Uf, da jo ima na vrvici? Ne tega pri meni ni bilo, vse je bilo pač stvar dogovora, nikakor pa mi nihče ne bo postavljal ure, kdaj naj pridem domov. Se sam odločim ali z družbo, ko je pač dovolj, gremo domov.
Če sem spal, me je zbudil ko je prišel sredi noči in nikol ni blo panike :)
Do files get embarrassed when they get unzipped?

#36 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 22 avgust 2006 - 11:38

Ljudje se premalo zavedamo lastne moči, tudi lastne odgovornosti - za domala vse. Preveč je odlaganja odgovornosti na druga ramena. Premalo je samozaupanja, samovrednote in ja, tudi, samokritike, realnega pogleda nase, na naša dejanja, na dogodke okoli nas.

Popuščaš, ker si se tako ODLOČIL, da boš. Vzroki so različni. Trpiš (če trpiš) zato, ker ti to na nek (absurden) način odgovarja - drugače bi že izstopil iz destruktivnega kroga, ali pač?

Ne govorim, da ne smemo jamrat, ampak je veliko stvari, ki jih lahko povsem SAMI premaknemo (brez, da čakamo na drugega ali bognedaj na dovoljenje drugega). Vključno s tem, da povemo, če nam kaj ni všeč ali če želimo izboljšati komunikacijo s partnerjem.

Realno partnersko življenje je poleg metuljčkov v trebuhu in občasnih kratkih stikov polno odločitev, kompromisov, organizacije časa - če se le znamo pogovarjat. Če slišimo tisto, kar nam partner govori, če smo sposobni sestopit z nekega mesta, ki nam omejuje vidit neko stvar takšno, ki je v resnici.

In stvari nenadoma postanejo preproste. Ki še vedno terjajo nek trud, ampak so smiselne, logične, prave, odrešujoče, prijetne ...
A hug is the shortest distance between Friends.

#37 alx

alx

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 13 marec 2009 - 20:12

Ali partner lahko vpliva na mišljenje? Seveda. Moram priznat, da se mi je to nezavedno zgodilo. Opazil sem seveda po tem, ko sva šla s partnerjem že narazen. Nekako sem prilagodil želje njegovim, tu mislim predvsem pri kosilih, obiskih, žurih. Lepo je bilo da sva bila skupaj, pa sem se strinjal.
Ne vem, to mogoče pomeni da sem izredno sugestibilen, da se da moje misli dobro usmerjat, čeprav veliko pripisujem takratni zaljubljenosti.

Imam prijatelja, ki se je zaljubo v enega fanta čez neki časa mi je blokiru msn račun in prenehu kominicirat z mano po tel ...
Motlo me ni, vsaj sem takoj zavedel zaaj se gre ...
Čez nekaj mesecev, ko sta šla narazen me je spet poklicu in pojasno vso zadevo ...
Se strinjam, se zaljubiš pa ne veš, kje se te glava drži :objempunce:

Prispevek uredil/a: ženska, 14 marec 2009 - 01:23.

aleš

#38 cobiss

cobiss

piščan'c

• Člani
  • 108 prispevkov

Objavljeno 13 marec 2009 - 20:51

isto se je meni zgodilo, 2x z istim 'prijateljem'. po razpadu njegove prve t.i. veze, je prišel do mene, češ da me pogreša, druga pa še traja, ampak mi občasno pošle sms, kako je njegov fant ljubosumen in bla bla bla
jeb** tazga frenda

Prispevek uredil/a: ženska, 14 marec 2009 - 01:24.

#39 alx

alx

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2009 - 11:10

Ja sam midva sva bila prijatelja, torej nisva bila zaljubljena.
Če gledam danes na to, bi lahko rekel da je moi prijatelj zanemarjal svojo družbo le da je bil z njim in z njimi ...

Prispevek uredil/a: ženska, 14 marec 2009 - 12:46.
Citiranje celotnega prispevka tiste/ga, ki je pisal/a pred teboj, je povsem nepotrebno, kajne? ;)

aleš

#40 cobiss

cobiss

piščan'c

• Člani
  • 108 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2009 - 22:16

Kje pa piše, da sva midva bila zaljubljena? Bila sva prijatelja, brez intimnih kontaktov...PRIJATELJA, v narekovaje pa sm dal zato, ker v bistvu ni prijatelj. Taka oseba ti nemore biti prijatelj v pravem pomenu, zato sem rekel 'prijatelj'

#41 enrej

enrej

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 10 februar 2020 - 00:07

lučka se prižge, rodimo se.
naj zasveti.
s partnerjem ali brez.

božične so izjema:)

Prispevek uredil/a: enrej, 10 februar 2020 - 00:09.

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov