Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Prsi

261 odgovorov v tej temi

#26 hunum.khan

hunum.khan

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2006 - 16:07

Zelo zanimivo ...
Lezbijke imajo raje manjse joske, str8 (moski ;) ) pa kar velike (vecina ;) ) Ceprav sem gej, so mi vsec zenske (kot prijateljice ;) )
z manjsimi joskami!
Mi smo kot mavrica! Tudi ko nas ni, SMO ;*

#27 Marushka

Marushka

nov na sceni

• Člani
  • 211 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2006 - 17:08

ja ampak je res to, moski (str8) so v veliki vecini navduseni nad velkim, punce pa niti ne tolk :?:

#28 sladostrastna

sladostrastna

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2006 - 21:57

Oh, meni se je vlikost, oblika, textura in še kaj, spreminjala skozi leta.Ja velike so ovira pri športu...se kdo spomne reklame ze modrce, k ženska igra tenis in potem na koncu slogan...naj skače samo žogica! Čista groza, k ti okrog glave opetajo, pa se na hrbtenici in vratu se pozna. So pa večjie boljše za dekolteje. Meni so moje trenutno prevelike (70D, huh....verjetno, kot sem bila stra 12 let), samo moji dragi, so pa ndavse všeč. Hmmm

Aja, pa v tej priredmi Pride and Prejudice, K. Knightly...ojoj, a jo niso mogli v en pushup moderc stlacit, dekle je tako plosko, da ji obleke komaj na ramah obstojijo. Razocarana nad njenim ne dekoltejem...

Ona-moja Venera...popolna taka kot je...najlpeša.
It is said that women dress for other women, and out of a spirit of competition. This is true. But if there were no longer any men, women would no longer dress at all. Gabrielle Coco Chanel

#29 Xenia

Xenia

nov na sceni

• Člani
  • 281 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2006 - 22:08

Obožujem joške. :mrgreen: Zame so neki najlepšega na ženskem telesu in zato mi je všeč če so ... malce večje in polnejše. :oops: Tudi, če so še večje od tistega kar je malce večje, so mi všeč. Ploh mi pa ni všeč. Ampak to se da popravit, se deklico malo zredi, pa je. :mrgreen:

Jst mam pa nekak srednje velike, mogoče celo večje. Me niso nikoli ovirale pri športu. Modrc na tri klipsne, pa je stvar rešena.
Not everything that counts can be counted, and not everything that can be counted counts.

#30 miska

miska

nov na sceni

• Člani
  • 211 prispevkov

Objavljeno 14 marec 2006 - 22:17

najboljše in najslajše so ravno prav velike.... :oops: :oops:
pa ne moje (no moje ne zaostajajo veliko) ampak od meni ljube osebe ;)
• Omnia vincit amor

#31 ray of light

ray of light

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 15 marec 2006 - 12:26

Umetne prsi so mi pa grde. Zelo.

Podpišem. :roll:
Što ne ubije, jača. In lepša življenje...

#32 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 15 marec 2006 - 12:46

jaz tudi... stvar je totalno grozna, če se nikamor ne premika ampak samo totalno zabetonirano stoji :?

#33 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 15 marec 2006 - 14:34

jaz tudi... stvar je totalno grozna, če se nikamor ne premika ampak samo totalno zabetonirano stoji :?

Resnično: koliko umetnih prsi ste že kdaj imele v rokah? :?: Ali res samo stojijo, so skratka neuporabne? :idea: In, kako veš, da so umetne? Vam je ta oseba povedala? :shock:
A hug is the shortest distance between Friends.

#34 Candy

Candy

piščan'c

• Člani
  • 69 prispevkov

Objavljeno 15 marec 2006 - 14:44

Jaz sem jih. Ko sem bila poleti natakarica, je bil en dan v tednu glasbeni večer z nekim duetom. Ona je imela ogromne umetne prsi. In smo se nekaj pogovarjali... sem vprašala koliko so stale. Je povedala. Potem sem vprašala, če jih lahko primem. In je dovolila. Na otip so pač... hmmm... čvrste. Zelo. Nič posebnega v bistvu. :mrgreen:

Kar mi ni všeč na njih je, da je prsni koš raven, potem pa iz njega štrlita dve krogli, ki izpadeta popolmona out of place. Med njima pa raven razmak. To mi ni všeč. Tudi kožo preveč napne in potem izgleda, kot da bosta eksplodirali. Resno. Tiste, ki jim dajo vsadek skozi rez pri bradavički, so sploh grde. Se vidi brazgotina + bradavičko ful razpotegne. Lepše je, če zarežejo malo pod podpazduho. Je pa res, da tiste bolijo ful bolj.

Moja prijateljica jih ima, in je povedala, da je zelo boleč proces. 2 meseca sploh ni mogla zasukati zgornjega dela telesa. Zaradi bolečin + šivi bi se odprli.

Premikajo itak, da se.

Oh, in vidi se, če so umetne. Nobeni ženski prsi ne štrlijo iz prsnega koša, vmes pa je praznina. Se vidi. Če je oblečena, ne, v kopalkah in modrčku pa se.
I wanna marry Heather Hunter.

#35 goro

goro

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 16 marec 2006 - 21:17

Ker je že govora o umetnih prsih....sicer ni moje področje :lool: , vendar z estetskega vidika: najbolj me motijo tiste modre žile na napihnjenih balonih, kakor da jih bo razneslo oziroma je koža premajna in zato je koža zelo napeta, posledično pa ožilje zelo vidno. Kakor, da ima gostiteljica vnetje vimena - mastitis.

goro

#36 ray of light

ray of light

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 22 marec 2006 - 02:22

Umetne prsi. Priznam, nisem jih še fizično preizkusila, a sem jih videla na fotografijah (nek test je bil ali prepoznaš naravne in umetne: niti enkrat nisem zgrešila :evil: ) in na plaži (na osebi ženskega spola seveda :mrgreen: ).

Kot je Candy napisala:
"....Kar mi ni všeč na njih je, da je prsni koš raven, potem pa iz njega štrlita dve krogli, ki izpadeta popolmona out of place. Med njima pa raven razmak..."
To je to. Ni ravno za :bruh: , všeč mi pa ni :no:.
Što ne ubije, jača. In lepša življenje...

#37 navia

navia

nov na sceni

• Člani
  • 209 prispevkov
Objavljeno 22 marec 2006 - 11:27

umetne... meni vse pade dol.
takoj vidiš - kot je rekla candy - štrlijo ti v glavo da ne vidiš čez!!! meni je to celo smešno, ko taka ženska leži pred mano ... lepse je, ko se oblika spreminja v mojih rokah...
ja, manjse so zanimive, ampak tudi večje imajo določene prednosti...

Poznam pa žensko, ki si je dala povečati oprsje in je izredno zadovoljna, pridobila je samozavest, pa čeprav ima prek 40. Res pa je, da njene bradavičke niso več tako občutljive, kot so bile pred operacijo... (prav mislim, da je to v glavi bolj kot ne).

Videz res ni vse. Če pa se ženska v sebi bolje počuti, zakaj pa ne!

Z leti se seveda spreminja kvaliteta, oblika... Do tridesetega sploh nisem nosila modrčka. Pri taki velikosti to niti ni bilo grozno nujno, razen pri kakem športu, ko me je oviralo poskakovanje.
Prišlo je obdobje, ko sem občutila, da nimam več samostoječih... da so nekam manj polne, da silijo malo v svojo smer... in tedaj sem delala vaje kot nora- vaje, vaje dobro denejo, krepitev mišic in vaje, redne vaje.... na kraj pameti mi ne pride, da bi z operacijo dosegla željeno obliko... (trkam na les, da nekega dne ne bo to nujnost zaradi kake bolezni,
raka na dojkah!)

#38 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 22 marec 2006 - 19:20

stvar je totalno grozna, če se nikamor ne premika ampak samo totalno zabetonirano stoji :?

Ali res samo stojijo, so skratka neuporabne?

jaz sem imela bolj v mislih to, da ko recimo gledaš ženske ko hodijo... pri tisti z naravnimi joški se vse lepo potresava, kot se spodobi... umetne so pa pač kot krogle, povsod enake :?: to pa še ne pomeni, da so neuporabne... :oops:

lepse je, ko se oblika spreminja v mojih rokah...

se strinjam :evil:

#39 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 22 marec 2006 - 19:27

Men se zdi, da mal pretiravate s temi umetnimi joškami, verjamte, za večino še veste ne, da majo umetne. Men so pa naprimer grde ene ogromne barigle k se preveč guncajo, pa so naravne.

Sicer pa, hvalabogu, da si lahko tiste, k jih je narava res skromno obdarila lahko privošjo umetne, da jih sploh kaj majo.

#40 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 23 marec 2006 - 17:17

Umetnih prsi ne marate - okej, kaj pa, če je ženska preživela raka na dojki (ja, se tudi umira in tudi v teh cajtih) in pač ne želi biti popolnoma brez njih. A je potem to še vedno grdo? :?: Bi punco/žensko pustile zaradi tega, ker se je težje "igrat" s takimi? :? Ali je sploh ne bi pošmerglale že a priori?

Moja teta, zdravnica, je imela raka na dojki in je zdaj brez tiste obolele(torej ima samo eno) in pač nosi tak "modrc", da na zunaj zgleda, kot da ima obe. Morda si ni želela delat nove; morda je bila plastična kirurgija umetnih prsi pred 30, 40-imi leti še predaleč ali preveč draga - kakorkoli, mož je ni zapustil. Najbrž se ji brazgotina vidi, bogve, kako se počuti - jo bom ob priliki vprašala. Najbrž se je po tolikih letih tako navadila, da tej stvari ne pripisuje večjega pomena.

In, a ni navsezadnje najbolj pomembno to, da je ženska zadovoljna s sabo, pomirjena s svojim telesom? :?: In da je vsaj do neke točke srečna? V življenju je še toliko drugih, VEČJIH pasti in ovir, pa se res ne bom ustavila zaradi umetnih prsi.

#41 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 23 marec 2006 - 18:00

sej nismo rekle, da bi žensko zaradi umetnih jošk zapustile, tudi cenile nebi nič manj :?: a zdej če rečem, da mi niso všeč blondinke, to pomeni, da bom hodila mimo blondink vzvišeno in jih sploh nebom pogledala? če ji umetne prsi predstavljajo zadovoljstvo - super. če bo imela tako slabo narejene, da koža na prsih na tem, da eksplodira, bom pač gledala drugam ;)

#42 Staska

Staska

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2006 - 13:48

khmmm, khmmm..
Sama sem ponosna na moje male češnjice :D Nosim namreč nedrčke s številko 80 B.
Na ženskah so mi všeč majhne, ne preveč povešene, predvsem pa čvrste. Naravnost obožijem nekoliko večje bradavičke.

Glede umetih je pa tako. Če kateri mati narava ni podarila velikega oprsja (beri: najmanjša številka nederčka ti je naravnost PREmajhna) potem je popolnoma normalno, da si jih nekoliko poveča. Ne govorim sedaj o silikonskih gorovjih (ki so naravnost odvratna), ampak o neki taki lepi srednji velikosti (odvisno tudi od tipa postave in velikosti ostalih oblin)
I'm just a fucked up girl whose lookin' for my own piece of mind. – eternal sunshine of the spotless mind

#43 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2006 - 14:07

sej nismo rekle, da bi žensko zaradi umetnih jošk zapustile, tudi cenile nebi nič manj :?:

Problem je, kadar človek ne pogleda dlje od svojega nosa (oz. oči ;) ) in da ocenjuje samo tisto, kar je moč opaziti (torej zgolj in samo videz), ne pogleda pa, kaj se skriva za tako stvarjo. In, kaj naredimo taki osebi, če že a priori pravimo, da so grde in neprivlačne in je naša prva saociacija na umetne prsi ženska, ki ma preveč denarja in si je šla prsi povečat za to, da bo privlekla poglede nase, torej, da je plehka. Dejansko tako osebo (z umetnim oprsjem) že vnaprej obsodimo in jo "označimo", da ni zanimiva za nas.

Če bi moja baba mela umetne (iz karšnihkoli razlogov) ali, če bi si jih naknadno dala narest, bi me bolj kot to, zanimalo, kako se ujamem z njo. Ali sva kompatibilne. In bi jih, glejgazlomka, sprejela, ker so pomembne zanjo in, ker mi je ona pomembna, torej sprejmem njena čustva/mnenje in tako sprejemam tud njene - umetne - prsi, čeprav se ne gibljejo po točno določenih orbitah.

In mi torej ta podatek o umetnih prsih ne pove NIČ o človeku, ki ga imam pred sabo - tako, kot mi ne pove dejstvo, da je Janez gej, nič o tem, s čim se preživlja in kak človek je po srcu.

In samo na to sem hotela opozoriti.

#44 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2006 - 18:52

Mi lahko katera razloži te številke košaric? :mrgreen:
Kolikor vem obstajajo, A, B, C, D in tudi F. Ali je F največja ali A. :?:

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#45 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2006 - 19:30

D je v praksi največja, za a in f bi se moral pa res potrudit, da jih sploh vidiš lahko. Vsaj da bi vedel, tega še nisem videl. Ubistvu za f sploh vedel nisem :idea:
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#46 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2006 - 19:33

qty intelektualec :poreden:
no, a je najmanjša velikost in pogosto punce z a košarico niti modrcov ne nosijo, zato se jih bolj poredko vidi :?: f-ja (pa tudi e-ja) pa niti jaz še nisem vidla..

#47 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2006 - 19:35

Potem obstaja samo A, B, C, D. :?: Potem je D največja. :shock:

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#48 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2006 - 19:38

ne!!! :o
D ni velikost za tiste enormne joške! samo v manjših količinah jih prodajajo, dobi se jih pa še vedno ;)

#49 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2006 - 19:39

Katera košarica je pa za tavelike joške pol. :?: :idea:

Lep pozdrav, zmedeni Glorchy :|

#50 julchy

julchy

piščan'c

• Člani
  • 82 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2006 - 00:00

Glorchy: od najmanjših proti največjim-> A, B, C, D, E, F..kaj bol jasno? :mrgreen: ..E in F-> bol redke, ker so ogroooomne :shock:

da ne bom OT...nosim košarco 75B...sem čist zadovolna s tem...drugač so mi pa všeč manjše..če so prevelike so samo v napoto :mrgreen:

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov