Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Prsi

261 odgovorov v tej temi

#251 wynter

wynter

nov na sceni

• Člani
  • 210 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2014 - 09:01

Večje je boljše, to me privlači pri drugih, mogoče zato ker sama nimam nič :D me ne moti da imam sama majhne (tudi pri drugih znajo bit prav lepe), moti me edino to ker ne morem najt lepega modrca ki bi mi bil prav. 75a totalno prevelika košarica, morala bi biti minus a ali pa minus minus a :D tako da če že kaj nosim nosim top, kar pa ni ravno seksi ker obožujem čipkaste stvari itd. :)

#252 balerina

balerina

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 1 823 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2014 - 09:50

Haha, imamo tiste z večjimi zelo podobne težave. Eni modrci izgledajo bolj kot kake mučilne naprave. Sicer pa se najdejo tudi lepi čipkasti topi, če malo pobrskaš po tujih spletnih straneh. Je majhen riziko takole preko spleta, ampak po moje pri topu tvoje številke ne bi smelo biti tako nemogoče, da ti uspe. Mislim, da sem videla pri Marks&Spencers nekaj takega. Pa gotovo še kje.

Vse prsi so lepe, če jih ima njihova lastnica rada, če jih zna nositi. Ene punce jih pač skrivajo, oz. jih, ne vem, "zavračajo", jih imajo bolj kot nek nujen privesek. To bi mene bolj odbilo kot kakršna koli velikost, oblika. Ženska, ki zna uživati v svojem telesu, je pač seksi.

She reminds me, that a woman's got one thing on her mind...
Love shared is love multiplied.
"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)

#253 Donvita

Donvita

zasvojen'c

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2014 - 21:05

Ker včasih manj, res ni več  :D .

#254 Blue

Blue

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 16 marec 2014 - 17:05

sama imam malo večje prsi ... všeč mi je pri ženski, če jih ima ravno prav, da lepo pašejo v dlan :nerodno:

drugače pa velikost ni pomembna, če je ženska samozavestna v svojem telesu je najbolj sexi, tudi če ima majhne prsi.

Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about... Be kind...  Always!

#255 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 16 marec 2014 - 18:49

če je ženska samozavestna v svojem telesu, je najbolj sexi, tudi če ima majhne prsi.

... ali pa če ima velike :)

Ženske se na splošno čisto preveč sekiramo, kako izpademo, in se obremenjujemo s pomanjkljivostmi in neproporcionalnimi oblinami, f*ck that! Vsake prsi so prekrasne, igrat, ljubkovat se da z vsakimi (če lastnica pusti ;) )

#256 avani

avani

zasvojen

• Člani
  • 370 prispevkov

Objavljeno 24 marec 2014 - 16:01

worthy1.gif Fak, kira carska animacija! Ok tudi po vsebini samo iz tehničnega vidika je to totalno the best narejeno. Respect avtorju. Kaj to nardi en par joškov.  biggrin.png

Meni pa je za prsi nekako še najbolj vseeno. smile.png Samo tole mi je pa ful kjut, sm skor mal fouš mački. tongue.png

Prispevek uredil/a: avani, 24 marec 2014 - 16:01.

Slika objavljena

#257 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 511 prispevkov

Objavljeno 01 marec 2018 - 21:35

Kakšne imate in kakšne so vam všeč? Jaz mam npr. velke (70d), na punci pa imam rajši majhne 8_zOklepaj_.gif

Ujeta med B in C. Kupovat modrce je nočna mora. 

Všeč so mi podobne velikosti, šele pred kratkim sem odkrila nadvdušenje nad podkasto suhic, ki imajo dejansko "velike" joške. Če sem povsem iskrena, se velikih jošk nisem pipnila že tko ene 8 let in zadnje čase me to neki matra. I used to be more of an ass person, zadnje leto me je nekaj posedlo. Nekaj takšnega je perfektno.

Prispevek uredil/a: Alix, 01 marec 2018 - 21:35.

#258 lojtra

lojtra

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 04 marec 2018 - 19:39

Vse življenje sem imela par drobnih, malih jošk, kar me je -razen v puberteti, zelo radostilo.

Zadnjih par predmenopavznih let je prineslo nepričakovan razcvet ...

Nisem jih še čisto sprejela in vzljubila. Delam na tem. Pomagalo bi, če me modrci ne bi žulili, haha.

Imela sem nekaj punc z velikimi prsmi in nekaj z malimi. Oboje mi je bilo super, a zelo različno.

Velike prsi so nekaj najmehkejšega na tem svetu ... kot bi se potopil v oblak. Vendar so po mojih izkušnjah zelo občutljive in moraš bit nežna z njimi.

Majhne pa so čvrste in lahko jih bolj konkretno ljubkuješ.

#259 Bem

Bem

nov na sceni

• Člani
  • 281 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2018 - 19:25

Prsi mi na partnerkah niso prav zelo pomembne. Na splošno gledano mi je lepo, če so proporci lepi in se vidi, da ženska skrbi zase. 

WIP

#260 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2018 - 20:33

^Koliko zenska skrbi zase, se vidi po prsih?

#261 Bem

Bem

nov na sceni

• Člani
  • 281 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2018 - 20:42

Lisbeth, verjetno se res nisem jasno izrazila. Prsi mi niso pomembne. Kar se vizualnega tiče, mi je lepo videt žensko, ki ima lepe proporce in skrbi zase. ;)  Bo?

Prispevek uredil/a: Bem, 13 oktober 2018 - 20:43.

WIP

#262 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2018 - 20:47

Ok, zdaj bo. Namrec pred oci sem dobila sliko svoje prijateljice brez ene dojke, pa me je malo zbodlo.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov