Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Koliko ste prepričani v svojo spolno usmerjenost?

gej foot fetiš pomoč

253 odgovorov v tej temi

#251 enrej

enrej

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 07 februar 2020 - 02:55

cca 25 moških
1 ženska

statistika

#252 Loading

Loading

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 05 marec 2020 - 13:33

Pozdravljene in pozdravljeni.

Sem študentka socialne pedagogike in se na vas obračam, ker pišem magistrsko nalogo na temo intimnih odnosov mladih. Tema je zame drgač dost osebna, ker zadnje čase ugotavljam, da me črno-bela slika sveta zelo utesnjuje, tak da sem se odločla v svoji magistrski nalogi iskat nove dimenzije kontinuumov intimne sfere, ki pa zame sega dlje kot zgolj do seksualnosti ali partnerske oblike.

Raziskovalni del bi želela izpeljati z intervjuji, za kar pa potrebujem tvojo pomoč. Če imaš izkušnjo poliamornega odnosa ali pa si se odločil_a, da se ne želiš vezati, bom še posebej vesela tvojega doprinosa. Sicer pa me zanima, če bi bil_a z mano pripravljen_a deliti tvojo intimno življenjsko zgodbo skozi tvoja različna življenjska obdobja? V pogovoru, ki bi trajal približno eno ali dve uri bi se pogovarjali_a o tvojih pogledih in izkušnjah s partnerskimi odnosi (samskost, dejtanje, funkcioniranje, komunikacija…), tvojih prepričanjih in razlagah intimnosti ter seksualnosti, kako so se ta spreminjala, kako doživljaš okolico in podobno. Naj omenim še to, da bo najin pogovor strogo zaupen in tvoja identiteta v nobenem primeru ne bo razkrita.

Če si zainteresiran_a za srečanje z mano ti bom neizmerno hvaležna za tvojo pomoč. Načeloma iščem osebe med 20. in 35. letom starosti, ampak če je nekaj odstopanja, ni panike. Zaradi narave magistrske naloge mi je tut dost pomembno, da nisi aktivistično angažiran_a v LGBTIQA+ skupnosti. Kontaktiraš me lahko v zasebno sporočilo, da se dogovoriva za srečanje (idealno bi bilo kadarkoli v marcu, ampak lahko se zmeniva tudi drugače) oz. če rabiš več informacij.

Hvala že v naprej in lep pozdrav!

#253 Tinkkaaa

Tinkkaaa

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2020 - 14:30

Meni se pa seks nikol ni gabil, ne glede na spol... mi pa tipi seveda bolj pašejo (sem ženska)

#254 sonkei

sonkei

piščan'c

• Člani
  • 127 prispevkov

Objavljeno 27 junij 2020 - 21:25

https://www.bustle.c...ting-us-9521802

I want to LIVE, not only survive.

Prav tako označen z eno ali več od teh ključnih besed: gej, foot, fetiš, pomoč

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov