Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Koliko ste prepričani v svojo spolno usmerjenost?

gej foot fetiš pomoč

249 odgovorov v tej temi

#1 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 04 april 2004 - 23:49

Zanima me, koliko ste prepričani v svojo spolno usmerjenost? Ste kdaj podvomil o svoji usmerjenosti? Dvomite mogoče zdaj? Če ste, kakšni so bili vzroki? Problemi? Al je bil pač tak čas, ki tu pa tam pride vsakem od nas, ko ste ful premišljeval o seb in svoji osebnosti? Pa ne govorim zdej o tem, da ste pr 12, 13 premišljeval, če ste strejti al ne. Mislim bolj na čas po tem, ko ste že "definiral" svojo spolno usmerjenost.
No, I'll join this converation on the proviso that we stop bitching about people talking about wigs, dresses, bust sizes, penises, drugs, night clubs, and bloody Abba!

#2 Dr_Jakob

Dr_Jakob

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 05 april 2004 - 00:32

O meni res dvoma ni, meni samo muca res lepo disi :)

#3 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 05 april 2004 - 05:49

Se imam za geya, že lep čas, in tud že pr 13-ih sm vedu, čeprav sem se zares zavedu pri 15-ih, da padam na tipote. :paprika:

Lp :mezik:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#4 Nara Yulia

Nara Yulia

zasvojen'c

• Člani
  • 445 prispevkov

Objavljeno 05 april 2004 - 12:01

Jaz sem bila v srednji malo zmedena, ampak sem hitro pogruntala, da sem bi in se tega se kar drzim :cvek:
How often have I said to you that when you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth? (Sir Arthur Conan Doyle)

#5 spelca77

spelca77

izkušen

• Člani
  • 885 prispevkov

Objavljeno 05 april 2004 - 16:16

z vsako ljubeznijo in vsakim novim letom sem bolj sigurna (ce je to sploh mozno) da so mi vsec zenske, da me privlacijo in da me v vsem najbolj zadovoljijo. pa da jim jaz zelo rada posvetim pozornost :)

saj sem vedela ze od malega, vendar pa je trajalo nekaj casa, da sem se zavedla teh custev (v okvirju druzbenega [ne]sprejemanja) in se nekaj casa, da sem jih poimenovala.... in se nekaj casa, da se zacela lezti iz klozeta.... in se lezem, na nekaterih podrocjih...
..ampak sem pa vedno bila sigurna... ce to sploh lahko reces... mogoce bi raje rekla, da se vedno lazje vkljucujem v razlicne aspekte svojega zivljenja, vedno lazje me sprejema druzina in v sluzbi, v soli, pa to potem vpliva tudi na samopotrjevanje in "sigurnost", ko nisem vedno bombardirana z predsodki, maltretiranjem, ali kako drugo tezavo. pac zivis zivljenje in imas rad v kogar se pac zaljubis... :*
"Wheresoever you go, go with all your heart." (Confucius, 551 BC-479)

#6 G-star_boy

G-star_boy

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 05 april 2004 - 20:22

pr men se je vse skupi precej normalno razvijal, na začetku sem bil valda zmeden, da bi pa kdaj sam sebi zanikal se pa nit ne spomnim več, dons sem v to prepričan in nimam nobenih problemov s tem, nobenih!

#7 ex_girl

ex_girl

piščan'c

• Člani
  • 119 prispevkov

Objavljeno 06 april 2004 - 18:29

Js nč nevem. :P

#8 Candy

Candy

piščan'c

• Člani
  • 69 prispevkov

Objavljeno 09 april 2004 - 19:56

Ma js sm kr sigurna. In se splača :wink: aja, in še seksi sm :) in tipi prow ne zaštekajo, d jih nočm :)
I wanna marry Heather Hunter.

#9 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 12 april 2004 - 00:29

Naj povem, da si nisem bil sposoben svoje spolne usmerjenosti priznati kar nekaj let, ko sem prvič zaznal (tudi spolno) privlačnost do fantov. Ampak ko sem si jo priznal in jo sprejel, je bil osebni napredek zelo hiter in nisem več nikoli, ampak res nikoli podvomil v to. Sem gej in v to sem 100 % prepričan.

Fantje so zame najlepša »Božja« stvaritev... :)
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#10 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 15 maj 2004 - 19:56

Sm sigurna v to da me privlačijo ženske..Nisem pa sigurna v to da me privlačijo moški :? No ja...sej sm še mlada :evil:

#11 freeeky

freeeky

zasvojen'c

• Člani
  • 504 prispevkov

Objavljeno 17 maj 2004 - 21:27

100% ziher da me privlacijo punce (copyright chiara, hehe), 100% da obstaja par tipov ki so ful dobri in sexy in sve to.. in 100% ziher da me tipi ne privlacijo spolno.... but enough about the numbers, vse se lahk spremeni.
never say never.
"Giving a damn about you." is an oxymoron.

#12 ženska

ženska

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 5 529 prispevkov

Objavljeno 20 maj 2004 - 00:34

:)
Zelo sigurna in ponosna na to, da me zanimajo samo ženske.
Od kdaj? Od nekdaj! :lol:

8)

#13 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 21 maj 2004 - 17:32

Sem 95%, da sem lezbijka; sem pa se 2 leti nazaj mislila, da sem bi ... sej se razvijamo, pa rastemo, tako je prav. :wink: Ah, ja, tistih 5% vas zanima, hmm, never say never, neraziskanost mozganov :lol:

#14 Lara

Lara

redni gost

• Člani
  • 337 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2004 - 10:45

k sm pršla na tale forum nism mela pojma, kaj sm... pa to sploh ni blo tok dolg nazaj... :wink: zdej sm pa prepričana, da sm lezbijka... čeprou na trenutke kakšni ljudje v moji okolici očitno podvomijo v mojo usmerjenost, ampak jst mislm, da ni bojazni... definately dyke! :P
do I dare say I cared when I turned my back on myself?

#15 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 05 avgust 2004 - 10:13

abooo... za tipi norim ZELO, ma zenske me fulll vzburjajo. tko da mislim, da sm fifty-fifty 8)

#16 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 08 avgust 2004 - 11:46

No ja ... za fantki sem gledal že v osnovni šoli, čeprav sem se tega začel zavedati nekje v osmem razredu, in takrat sem si priznal, da sem pač gej. :) No, s punco sicer še nisem bil, ampak niti ne želim, ker ne bi vedel kaj početi z njo (razen klepetanja :P) :mrgreen:
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth. /O. Wilde/

#17 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 28 december 2004 - 11:27

Hello,

zelo prepričana. Ne vem, če lahko rečem 100%... ampak je pa dejstvo, da me tipi popolnoma nič ne privlačijo. :? Tako da... močno dvomim, da je nekje kakšen tipson, ki bi me "spreobrnil". :D

LP vsem. 8)
Ljubezen je večna, dokler traja.

#18 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 28 december 2004 - 11:50

ob tej temi se mi je porodilo eno vprašanje ... in sicer, v revijah (npr. mladinskih) so povsod rubrike "zaupne besede", "ta pa ta ti pomaga" ipd., kamor pišeš, ko imaš probleme (...), sej to vsi poznamo. Tam sem dostikrat zasledila pisma z vprašanjem "mislim, da sem lezbijka / gej" in odgovori so bili zmeraj enaki: "brez panike, si še mlad/a, kmalu bo spet vse v redu." :grrr:

vam se to verjetno ni zgodilo, da bi bilo "spet vse v redu". je pa res možno, da v mladosti do onemoglosti ugotavljaš, kaj si? :?:

#19 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 28 december 2004 - 11:52

Ja ponavadi, to pišejo najstniki. Pri 16-ih lahko že veš - lahko pa je to prehodna faza.
Torej spolna identiteta se še razvija in ni 100%, da boš istospolno usmerjen/-a, zato to napišejo :)

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#20 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 28 december 2004 - 12:10

Do konca osnovne sole sem si se govoril da bo minilo in bo ej okej, potem ko sem se zavedel da ne bo minilo, sem se v prvem letniku gimnazije outal kolegici in zacvetel :D

da sm jz reku da prov nočem bit str8 in dab če ratu bi bil prov bed

Pri meni enako v bistvu :mrgreen:

Zdaj sem torej zadovoljen ... (samo kaki tipi mi manjkajo :roll:) ... in vec ne dvomim v svojo sp. usmerjenost

SIcer je pa mene tudi ... oz. me se nervirajo te rubrike s problemi kjer najstnike tolazijo da bo minilo. Mene je to takrat oviralo in drzalo nazaj pri sprijaznitvi s sabo ... ko bi le vedeli koliko skode delajo :x

#21 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 187 prispevkov

Objavljeno 28 december 2004 - 12:14

Če napišejo, da te bo to minilo - to NI prav.
Lahko pa rečejo, da ne moreš 100% vedeti. Ker se še res razvijaš. Je pa nesramno ja, če napišejo tako da izgleda, da je upanje da boš str8 in da je homoseksualnost samo ena faza :roll:

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:

#22 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 29 december 2004 - 18:28

"mislim, da sem lezbijka / gej" in odgovori so bili zmeraj enaki: "brez panike, si še mlad/a, kmalu bo spet vse v redu." :grrr:

Takšen odgovor je moč interpretirati na več načinov. Najhujši je tisti, ki namiguje na to, da biti gej ali lezbijka ni v redu in bo kmalu v redu, ker je to "le prehodna faza" ... in bo torej ta fant ali dekle postal(a) straight.

Enako ni prav, če najstnika napeljuje takšen odgovor na to, da bo minilo. Med vrsticami se da pri tem prebrati še to, da se je potrebno samo potruditi za to, pa bo. To je prej napisal že Glorious, kakšne posledice pa lahko takšen odgovor ima, pa je nakazal Bebironchek, ko mu je to zaviralo sprejetje samega sebe. Pa še zdaleč ni edini.

Če sem malo ciničen, pa lahko razumem takšen odgovor tudi tako: ko si bo kakšen fant ali dekle prišlo na jasno s svojimi čustvi, spolno usmerjenostjo, se sčasoma vse uredi in je vse v redu (beri: sčasoma stiska zbledi, če že ne izgine), ko se človek sprijazni, pa karkoli že ugotovi. Da je straight, homo ali biseksualen ... vseeno.

Jaz sem gej ... in to je postalo res v redu, ko sem se sprejel. :evil:
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#23 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 30 december 2004 - 12:10

Takšen odgovor je moč interpretirati na več načinov. Najhujši je tisti, ki namiguje na to, da biti gej ali lezbijka ni v redu in bo kmalu v redu, ker je to "le prehodna faza" ... in bo torej ta fant ali dekle postal(a) straight.

sem pa opazla, da mlajsi svetovalci bolj premisljeno ;) svetujejo

Če sem malo ciničen, pa lahko razumem takšen odgovor tudi tako: ko si bo kakšen fant ali dekle prišlo na jasno s svojimi čustvi, spolno usmerjenostjo, se sčasoma vse uredi in je vse v redu (beri: sčasoma stiska zbledi, če že ne izgine), ko se človek sprijazni, pa karkoli že ugotovi. Da je straight, homo ali biseksualen ... vseeno.

pocasi kaze, da je takih vedno vec ... :)

Jaz sem gej ... in to je postalo res v redu, ko sem se sprejel. :evil:

take imamo radi! :slayer:

#24 vanilija

vanilija

piščan'c

• Člani
  • 87 prispevkov

Objavljeno 30 december 2004 - 13:14

Js sm zase skoraj nedvomno prepričana, da sem lezbijka. Nakar moja punca je bila tud zelo prepričana, da je to kar sem jst dokler ni pred kratkim spoznala nekoga z lulčkom ;) pa jo je zavrtel za 360 stopinj in je zdaj končno ugotovila, da je biseksualka pa čeprav jo prej moški niso privlačili in je bila precej zmedena glede tega. No zdaj ve.. in prav je tako! :)
J'ai touche le creux des vagues, le fond des mers, sur les flots le vent divague je me laisse faire.

#25 sway-

sway-

biskvitek

• Člani
  • 36 prispevkov

Objavljeno 19 maj 2008 - 00:08

Se mi zdi da sem že od malega nekako vedela,da gledanje punc na poseben način bo prneslo "male težavice" :vrag:
Ampak če zdej pomislim nazaj že kot smrklja vedela da sm 99% lezbijka,
tisti 1% sem pustila da lahk rečem NIKOLI NE RECI NIKOLI ;)
Želim ostati svoja in živeti življenje, kakršnega sanjam, in ne takšnega, kot si ga želijo drugi.

Prav tako označen z eno ali več od teh ključnih besed: gej, foot, fetiš, pomoč

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov