Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Lociranje uporabnic - kje tičite?

275 odgovorov v tej temi

#51 Mandy

Mandy

piščan'c

• Člani
  • 144 prispevkov

Objavljeno 18 februar 2008 - 15:37

Največ tičim doma :priden: , ob večerih na (ekonomskem) faxu, na kavi pa doskrat na Metelkovi ali pa v enem lokalčku na robu Domžal..

#52 balerina

balerina

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 1 823 prispevkov

Objavljeno 20 februar 2008 - 02:35

... v baru pri našem faksu (FSD)... mesto, BTC, štirka občasno... drugače pa zapečkarica :D

She reminds me, that a woman's got one thing on her mind...
Love shared is love multiplied.
"Za vedno si odgovoren za tisto, kar si udomačil." (Mali princ)

#53 ĐiĐi

ĐiĐi

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 24 februar 2008 - 04:12

kje tičim? ponavadi sem na predavanjih na vsz-poljanska, drugač se me pa kr dost vidi tudi v centru mesta, na grad rada skočim pogledat(1-2x na teden ziher), ob vikendih sem pa doma in gremo ponavadi ven z bivšimi sošolkami-v celje.
Zlikaj si pižamo,ker nikoli ne veš koga lahko srečaš v sanjah.

#54 Nanai

Nanai

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2008 - 17:11

Jaz pa se največkrat potikam po trenutni šoli-srednji :), drugo leto me boste pa lahko gledale na filofaxu(seveda če mi uspe gor prilesti :)). Veliko sem tudi po Ljubljani, sploh v starem delu, v Drami, v gozdovih, na slovenski obali, v avtu, na smučiščih,... Vsepovsod me je dovolj, le videti me moraš :D
Vsi ljudje se rodijo enaki, a le nekaterim uspe premagati to pomanjkljivost..

#55 minerva

minerva

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 27 marec 2008 - 17:47

vsepovsod & nikjer

#56 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 083 prispevkov

Objavljeno 30 marec 2008 - 13:01

V večji meri samo v BTC-ju, kjer je največ štacunc namenjeno "šopingiranju" (pa še na določeni lokaciji imajo prekleto dobro kavo Slika objavljena).
"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

#57 Puff

Puff

zasvojen'c

• Člani
  • 759 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2008 - 20:12

Lj. - Stavba Dela, center, železniška :)

#58 Zenny

Zenny

piščan'c

• Člani
  • 160 prispevkov

Objavljeno 10 julij 2008 - 02:16

Občasno na metelkovi zvečer posedam z zvezkom in svinčnikom... Tako da če vidite kje kakšne norce risati po kotih, to sem najbrž jaz & company :D.

Nama je pa s prijateljem kar v navado prišlo, da se med popoldnevi usedeva na kakšno klopco v centru Ljubljane in samo riševa ali pa skupaj poskušava kaj napisati, kaj drugega pametnega med poletjem v Ljubljani za delat tako ni...

Med letom se pa večinoma potepam po tistih luštnih lokalih okoli lutkovnega gledališča... Ni gužve, pa se vsake toliko časa se mimo sprehodi kaka zanimiva japonska turistka. :navijacica:
Naked you are blue as a night in Cuba;
You've vines and stars in your hair...

#59 snowprincess

snowprincess

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 11 julij 2008 - 22:23

vecino casa prezivim po evropi...jutri se pa odpravljam na morje v Split!!!a gre kera z mano?? lepo se mejte
i am who i am

#60 kid

kid

piščan'c

• Člani
  • 186 prispevkov

Objavljeno 15 julij 2008 - 18:31

Večji del dneva preživim v Ljubljani, seveda v službi. Kadar imam čas se rada sprehajam po stari Ljubljani, ob Ljubljanici, kjer si polnim baterije. Če zaidem v trgovine je to največkrat Muller (glasbeni oddelek) ali pa knjigarna. Drugače me je pa praktično nemogoče najti, saj se najraje zadržujem na krajih, kjer ni veliko ljudi. To so nekateri že ugotovili. Ko sem doma, se zelo rada sprehajam po gozdu, travnikih ali ob reki.

#61 Lunny

Lunny

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 16 julij 2008 - 00:20

Js sm pa DIF-ovka :navijacica: Drgač pa dostkrat v Lan-u, Mačku alpa nekje ob rečici kofetkam.
Six is afraid of seven. Cause 7 8 9.

#62 Crazy_

Crazy_

piščan'c

• Člani
  • 107 prispevkov

Objavljeno 21 julij 2008 - 15:05

Hmm, vse ste že vsaj študentke. Jaz tudi komaj čakam da pridem v LJ.
Zaenkrat pa komaj v 3.letnik GFML.
Drugače se pa potepam po Ljutomeru in okolici, Murski Soboti.
Natančneje, najdete me na kakšnih praznih igriščih z mp3 in mobitelom v roki :P , na rolerjih v moji vasi, v knjižnicah (Ljutomer, MS), na kakšnih prireditvah oz. koncertih (npr. Soboški dnevi,...), v času šolskega leta pa na hipodromu v Ljutomeru (ko se mi ne da poslušat učiteljev), v prostih urah pa V mitri, London Pub, Dioniz, Tuš, Slaščičarnah, na trgu. Aja pa pri frizerju =) I love it.
No, med šolskim letom med poukom ponavadi ne pohajkujem sama, pač pa s frendi. Drugače pa sem vedno bolj sama (med tednom ko je šola sem ponavadi po pouku kar doma, razen če grem na sprehod ali pa v glasbeno, ali pa fotografiram kaj v naravi. Ponavadi pa kar v svoji sobi z muziko na glas in barvicami v roki :)Bi bila z ljubljeno osebo, pa je žal nimam.
Kasneje pa me najdete na kakšnem faksu za oblikovanje- npr. VŠD al pa akademija za likovno umetnost ali kaj podobnega.

No, to je verjetno kar dovolj :P

Lahko me poiščete, samo moram povedati da sem zadržana in zelo tiha ko se prvič srečam s kom ki ga ne poznam. To lahko potrdijo vsi moji frendi, ampak ko se srečamo drugič, tretjič... in ko se sprostim me pa nič več ne ustavi :)

love ya all <3

Prispevek uredil/a: balerina, 21 julij 2008 - 20:46.

everything happens with the reason

#63 puma

puma

piščan'c

• Člani
  • 52 prispevkov

Objavljeno 23 julij 2008 - 17:47

...js pa kolkr mam časa ga preživim s konji in s frendicami. Tu na selu ni kj dost drujga za počet ;)
Be happy and have fun :P

#64 forbidden

forbidden

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 24 julij 2008 - 23:18

V Ljublani vecinoma v 4ki, na meti, v Lanu, Opnu... vcasih fan.V Mariboru pa v samsari, kmš, pekarna...

#65 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 26 julij 2008 - 22:22

V kakšnih zakotnih, intimnih kafanah v dobri družbi :sreca:

#66 vikki

vikki

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 04 avgust 2008 - 16:35

ja no, mene se da srecat pousod, res. trenutno sm na primorskem kr je pac fajn toplo pa na morju, k bo bol mrzlo pa bm vec v gorah - na bordu

#67 xenya

xenya

biskvitek

• Člani
  • 43 prispevkov

Objavljeno 05 avgust 2008 - 12:23

zadnje čase veliko na porsche slovenija-na bravničarjevi, kjer delam, na žaku :letim: , na ježici :zogobrc: , občasno tudi v lanu...pa seveda večina časa knjižnica. pa še to. ponavadi sem eden redkih frikov, ki se po ljubljani fura na rolerjih vseeno ob kateri uri. me ni težko zgrešit. :sonce:

We are all stories in the end.

#68 LesboqueeN

LesboqueeN

piščan'c

• Člani
  • 170 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2008 - 16:21

čisto odvisno. Dost sem doma :mrgreen: , na kavicah, pri kolegu visim, zadnje čase sem dost v Lj, če sm v Lj sem pa v Lanu, Taurusu, po centru šetam :D
Rada spoznavam nove ljudi, rada sklepam nova prijateljstva.

Življenje je risanje brez radiranja.

#69 ena_mala_roza

ena_mala_roza

piščan'c

• Člani
  • 69 prispevkov

Objavljeno 18 avgust 2008 - 18:17

Jaz sem običajno v trikotniku Ptuj-Omož-Ljutomer ali pa še malo izven njega. V glavnem bogu za hrbtom. Ta vikend bom v primorju, v tolikokrat omenjeni ljubljani pa sem trikrat do petkrat na leto. Po prebiranju foruma pa sem se odločila ali se bom a) vpisala na filofaks ali b) se preselila v Ljubljano :mrgreen: .
A man should look for what is, and not for what he thinks should be. (Albert Einstein)

#70 strunaMitraljez

strunaMitraljez

piščan'c

• Člani
  • 99 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2008 - 19:46

Ampak so res same Ljubljanske registracije :mrgreen:
No, za spremembo pa js večino časa presedim po dolenjskih lokalih, pa kjerkoli že to je.
Bar Evropa, Totalček, Lira, pa tud po Otočcu se znam potepat :mrgreen: ampak, kamor rečejo - tja grem

#71 illenia7

illenia7

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 02 september 2008 - 19:11

Najraje "tičim" kje ob vodi(morje, jezera, reke...) ali pa v kakem luštnem lokalu ob Ljubljanci...
Življenje je lepo....če ga živiš.

#72 mustang1984

mustang1984

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2009 - 10:03

Center mesta, bežigrad (Ekonomska, Predagoška, FDV, in FSD), Open Cafe

#73 senzualna

senzualna

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 16 februar 2009 - 16:28

jaz sem večinoma v lj...rudnik- šiška- bežigrad- center. no pa zdaj med vikendi dosti časa preživim v mercator centru v šiški (tudi po 8h/ dan :mrgreen: )
med prostim časom pa dostikrat zaidem v opna, včasih sem bolj v lana hodila, zdaj mi je pa open bolj pri srcu :tralala:

hehe, jaz sem pa vedno "otovorjena" z nahrbtnikom..nekam pač moram dati stvari, ki jih potrebujem :mrgreen: (čeprav je ponavadi notri še veliko veliko stvari, ki jih ne potrebujem!! :zvecilka: )
kar se tiče pa restavracij: kitajska, (ona fast nasproti železniške v lj je zakon!!) :paprika:

Prispevek uredil/a: senzualna, 16 februar 2009 - 16:29.

vsak večer se uležem
na tvojo stran in jo pogrejem-
za vsak slučaj...

#74 aShocka

aShocka

piščan'c

• Člani
  • 72 prispevkov

Objavljeno 15 april 2009 - 15:21

Po lokalih v ljubljani ... vsepovsod s svojim laptopom :gay:
Predusem Skala, Bikofe in Open :) pa šola (Gosposka) glavna postaja, pa doma - malo J od Lj (bolj ponoči, drugače sem Ljubljana skos :) )

#75 LesboqueeN

LesboqueeN

piščan'c

• Člani
  • 170 prispevkov

Objavljeno 25 april 2009 - 10:46

Zadnje čase me je vedno več mogoče najti v Lj. :D Open, glavna, Bežigrad... pa tudi doma, ker se me da najti v trgovskem centru, drugače pa po Kočevju mal okoli. :P
Rada spoznavam nove ljudi, rada sklepam nova prijateljstva.

Življenje je risanje brez radiranja.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov