Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Športni dogodki

999 odgovorov v tej temi

#51 Jigaboo

Jigaboo

redni gost

• Člani
  • 370 prispevkov

Objavljeno 29 januar 2007 - 18:07

Zunanjemu opazovalcu je težko oceniti, kje je vzrok neuspeha naših skakalcev. Meni osebno je tudi škoda Vasje Bajca, ki je nedvomno ugleden strokovnjak v svetovnem merilu. Primož Ulaga se je najbrž res preveč vtikal v samo stroko, način vodenja treningov, celo dajal je navodila tekmovalcem na sami tekmi. Po drugi strani je jasno, da on nabira sponzorje in jim tudi odgovarja za rezultate. Pa smo spet pri denarju...
Ko ni pomembno kdo si in od kod prihajaš, je svet lep.

#52 Tibor

Tibor

Častni član

• Člani
  • 863 prispevkov

Objavljeno 01 februar 2007 - 09:55

V soboto, 03.02.2007 se prične svetovno prvenstvo v alpskem smučanju v Äre-ju na Švedskem. Boste spremljali? Kdo so favoriti?
Lahko Tina Maze ali Andrej Jerman stopita na stopničke?
Za pesimizem je prepozno.

#53 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 609 prispevkov

Objavljeno 01 februar 2007 - 19:27

če mi bo čas dopuščal bom spremljala smučanje. Favoriti po mojem mnenju bodo avstrici tako pri ženskah kot pri moških.seveda pa se lahko vse obrne. naša tina, pa mislim da je zmožna priti tudi na stopničke in upam da bo. pri moških pa nisem taka optimistka,ampak sej pravi vse je možno.

#54 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2007 - 00:25

Smučanje bom definitivno spremljala, favoriti pa so (kot je omenila že predhodnica) avstrijci :? A nikoli se ne ve... velikokrat se je zgodilo, da so na velikih tekmovanjih presenetili popolni outsiderji! V uspeh naših pa nekako ne verjamem- bomo videli, mogoče pa jim le uspe :)

Še komentar na današnji polfinalni rokometni tekmi... Navijala sem za francoze :( Se mi zdi, da so jih sodniki ogoljufali :x Tako da bom v finalu navijala za Poljake :|
Ali ni na tem svetu, ki je daleč od popolnosti, prostor tudi za nesmiselne stvari?

#55 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 609 prispevkov

Objavljeno 03 februar 2007 - 00:13

ja kr naj poljaki zmagajo, tud js bom navijala za njih.

#56 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 609 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2007 - 18:56

ah, nemci so svetovni prvaki :(

#57 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 04 februar 2007 - 20:10

:x Mislim, da tega finala še kar nekaj časa ne bom prebolela :x
Ali ni na tem svetu, ki je daleč od popolnosti, prostor tudi za nesmiselne stvari?

#58 sumljivtip

sumljivtip

piščan'c

• Člani
  • 83 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2007 - 00:37

Blejski odbojkarji Autocommerca so si z odločno zmago priborili nastop na zaključnem turnirju TOP Teams!!! :yahoo:
Yes, yes, yes!!!! Rad jih mam!!!!!! Tooo, gremoo! :pepper:

Več info: SPORTAL

#59 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 609 prispevkov

Objavljeno 08 februar 2007 - 15:48

Včeraj je bila prijateljska nogometna tekma Slovenija : Estonija. Slovenija je zmagala 1 : 0, gol je dal Lavrič iz 11m. Kot sama tekma je bila zanimiva, naši pa so imeli tudi dosti priložnosti in so kar veliko streljali na gol naprotnika.
Tudi Kek je deloval dokaj mirno. mislite da bo lahko dosegel kaj več, kot dosedanji selektorji,razen Katanca, ki je zame res razred zase?

#60 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 09 februar 2007 - 23:09

Ja, tudi jaz sem si ogledala omenjeno tekmo :zogobrc: Mislim pa da bi bila lahko še toliko bolj zanimiva, če ne bi bila igralna površina tako razmočena :?
Keka ne poznam prav dobro, tako da tukaj ne bom sodila oz. napovedovala njegove morebitne uspehe pri vodenju reprezentance :?:

Hja, sem pa spremljala smučanje...
vesela sem za Anjo Parson, ki je postala svetovna prvakinja tako v kombinaciji kot tudi v superveleslalomu :navijacica: očitno je le prišla v formo...
V moški konkurenci je kombinacijo dobil Albrecht (navijala sem za Millerja, ki je bil vodilni po smukaški preizkušnji :( ), svetovni prvak v superveleslalomu pa je postal Italijan Staudacher (ki btw še nikoli ni stal na stopničkah), torej je bila to dokaj velika senzacija!!!

Lp, dreamy

#61 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 609 prispevkov

Objavljeno 11 februar 2007 - 14:15

Mene je Anja Parson mal presenetila ker čez celo sezono ni bila nič kaj v formi, zdej pa dobila kombinacijo in superveleslalom. :) Upam da ji uspe tud v smuku.

#62 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 11 februar 2007 - 14:48

Navijam za Anjooo :navijacica: tudi tokrat ji je uspelo!!!
Na eno oko sem spremljala tudi smuk v moški konkurenci- zmagal Svindal, avstrijci pa so se spet obrisali pod nosom :mrgreen: Ne vem zakaj ne maram avstrijcev?? :?:
Skratka, Anja :respect:

#63 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 609 prispevkov

Objavljeno 11 februar 2007 - 14:49

anja je dobila vse discipline, BRAVO ANJA :pepper:

#64 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 609 prispevkov

Objavljeno 12 februar 2007 - 20:14

Jolanda Čeplak je na dvoranskem atletskem mitingu v Leipzigu s časom 1:59,63 zmagala v teku na 800 metrov in postavila rekord mitinga.
Bravo Joli :pepper:

#65 TheChosenOne

TheChosenOne

zasvojen'c

• Člani
  • 755 prispevkov

Objavljeno 13 februar 2007 - 23:48

Tina Maze je danes na veleslalomu končala na slabem 22. mestu Maruša Ferk pa je končala na 26. mestu. Tina Maze nas je razočarala (vsaj mene) :( :? bo drugo leto bolše :P

2QT2BSTR8

#66 MUSTANG

MUSTANG

piščan'c

• Člani
  • 181 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2007 - 15:47

Mitja Velenčič na današnjem veleslalomom presenetil z odličnim 9. mestom...bravo Mitja :pepper:
Drugi finalist Bernard Vajdič je pa zasedel 26. mesto:)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

#67 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2007 - 22:10

Škoda, da si nisem ogledala današnjega veleslaloma :?
Sicer pa mene u bistvu naši smučarji (vključno s Tino Maze) niso razočarali... ker itak boljših rezultatov nisem pričakovala :?:

Kar pa zadeva atletike, sem pa navdušena nad Isimbajevo... :respect: Punca je res dobra skakalka v višino! Podira svoje svetovne rekorde :) Dobra taktika, ker za vsak svetoven rekord dobi denarno nagrado, tako da ga na vsakem mitingu popravlja iz cm v cm :D

#68 Bandidos

Bandidos

izkušen

• Člani
  • 1 142 prispevkov

Objavljeno 14 februar 2007 - 23:31

Jaz smučanja ne spremljam prav pogosto, tako da sem brez komentarja :? no, kljub vsemu sem mnenja, da potrebujemo nove talente, nove obraze... zlata doba slovenske smučarije je mimo... :(

Sicer pa če tako pokomentiram, mi je Rene Mlekuž ful šekši :mrgreen: :oops: :P

Connecting to the WiFi, went from nerd to superb.
Have you seen the new guy? I forgot the password!

#69 d-mashina

d-mashina

redni gost

• Člani
  • 357 prispevkov

Objavljeno 15 februar 2007 - 14:48

Tina Maze je danes na veleslalomu končala na slabem 22. mestu Maruša Ferk pa je končala na 26. mestu. Tina Maze nas je razočarala (vsaj mene) bo drugo leto bolše

Kar bi se povsem skladalo s slovensko tekmovalno logiko. Slovenski smučarji so najboljši v sezonah, ko ni velikih tekmovanj.
Ego has landed here.

#70 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 609 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2007 - 21:08

krimovke zmagale :pepper:

#71 Tibor

Tibor

Častni član

• Člani
  • 863 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2007 - 23:07

Na slalomu SP-ja v Are-ju pa so danes Slovenci, v nekoč naši paradni disciplini, ponovno pogoreli. Končni vrstni red:
1. M. MATT AVT 1:57,33
2. M. MÖLGG ITA +1,81
3. J.-B. GRANGE FRA 2,21

#72 Tibor

Tibor

Častni član

• Člani
  • 863 prispevkov

Objavljeno 22 februar 2007 - 14:54

Majdičeva svetovna podprvakinja! :pepper: :pepper: :pepper:

Slovenska šampionka je za zmagovalko zaostala pičli dve desetinki. To je prva slovenska tekaška medalja na svetovnih prvenstvih.

#73 sumljivtip

sumljivtip

piščan'c

• Člani
  • 83 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2007 - 15:03

Andrej Jerman je zmagal na smuku v Garmisch-Partenkirchnu!! Bravo Andrej!!! :pepper: :gogo:
Njegova prva zmaga v karieri in prva zmaga Slovenije na smuku v svetovnem pokalu! :yahoo:

Še TOLE :P

#74 Tibor

Tibor

Častni član

• Člani
  • 863 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2007 - 21:38

Res smo lahko ponosni na naše športnike. :pepper: Glede na število prebivalcev sodi Slovenija med najbolj športne države. Neverjetno je, da dvomiljonski narod dosega tako zavidljive uspehe. Še posebej zato, ker so nekateri naši športni objekti v katastrofalnem stanju. Tega pa se morda vsi premalo zavedamo. :respect:

#75 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 175 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2007 - 22:58

Sam sem gledal tekmo in videl Jermana, kako je uspešno odvozil. :stima:
Sem bil prov vesel in smo navijali. 8) Vesel pa tudi za Majdičevo, saj je dosegla res lepo mesto. :)
Lep pozdrav, Glorč :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov