Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Športni dogodki

1031 odgovorov v tej temi

#26 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 18 januar 2007 - 04:40

A ste slišal, da bomo dobili prvo slovensko sankaško ekipo (bob-sled - kako se temu pravilno slovensko reče?). Cool runnings - here we come! :mrgreen:
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#27 Demetrius

Demetrius

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 18 januar 2007 - 12:00

Ja, prispevate lahko tudi k nakupu prvega slovenskega boba: http://www.slobob.si/opis.php

Upajmo, da jim bo šlo. ;)

#28 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 18 januar 2007 - 12:27

Ja ej, mega :evil: Bob rulzzz :stima:
Mene pa zanima, če je kdo učeri gledal basket? Jao, jao... :cry: Katastrofa!!! Sicer sem ujela samo 2. polčas... 106:60 :notme2:
Ali ni na tem svetu, ki je daleč od popolnosti, prostor tudi za nesmiselne stvari?

#29 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 18 januar 2007 - 16:26

Nisem gledal, samo ta scena z prodajo Milića jih je precej dotolkla. Mučke iz ozadja, torej da so ga prodali, da bodo lahko izplačali plače ostalim, je zelo verjetno resnična. Sicer se mi zdi, da ni bil on edina gonilna sila, je pa to veliko večji moralni šok. Nekaj bodo res moral naredit na temu, če ne bo vse šlo kot hišica iz kart, če ni že...

A kdo kaj spremlja snooker, zdaj je Masters uuuu mravljinci :D Higgins je bil že izločen, mladi Ding pa je pred dnevi postal najmlajši na svetu, ki je pred televizijskim občinstvom dosegel 147, torej najvišji možni "break". Prejšnjega "prvaka" O'Sullivana je prehitel za kar tri leta!
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#30 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 19 januar 2007 - 16:47

Snooker? Ne, ne vem zakaj točno gre pri snookerju :?: Kako sem nevedna :cry: Se bom pa mal pozanimala :mrgreen:
Trenutno pa smučanje spremljam- ženski super veleslalom :evil:
Ali ni na tem svetu, ki je daleč od popolnosti, prostor tudi za nesmiselne stvari?

#31 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 610 prispevkov

Objavljeno 19 januar 2007 - 21:13

danes se začenja svetovno prvenstvo v rokometu. kaj ga boste spremljali?kaj mislite kako bodo naši igrali in ali se jim uspe uvrsti visoko?

#32 kid

kid

piščan'c

• Člani
  • 186 prispevkov

Objavljeno 19 januar 2007 - 21:40

Cool, rokomet. Končno se začenja to prvenstvo, o katerem že kar nekaj časa toliko pišejo in govorijo. Moja pričakovanja glede končne uvrstitve naših rokometašev so vedno visoka, vendar me ponavadi vedno razočarajo. Ampak ne moram si kaj, tudi tokrat mislim, da lahko pridejo zelo visoko. Jaz mislim, da naša reprezentanca spada v krog tistih, ki lahko na koncu dobijo kolajno. Po imenih sodeč itak že kar nekaj časa spadamo med najmočnejše rokometne ekipe. Sicer ne vem kaj se dogaja, da ponavadi fantje pogorijo, vendar upam, da bo tokrat drugače in da bo rezultat podoben tistemu na EP v Sloveniji. Mogoče se bo to komu zdelo malo čudno, vendar jaz mislim, da lahko zdaj, ko v ekipi ni Pajoviča in Vugrinca, naši naredijo en dober rezultat. Itak je bolje ne imeti v ekipi takih, ki ne igrajo s srcem.

#33 TheChosenOne

TheChosenOne

zasvojen'c

• Člani
  • 755 prispevkov

Objavljeno 20 januar 2007 - 21:06

Danes je bil pa res odličen dan za slovenijo v športu :mrgreen: :mrgreen: Rokometašice premagale Španijo, rokometaši premagali Grenlandijo Rok Urbanc, na svetovnem pokalu se ni še nikoli uvrstil med najbolših 15, pa je danes zmagal v skokih, saj je po prvi seriji čudežno vodil, drugo pa so po padcu in zelo dolgih poletih, odpovedali :P :mrgreen: :evil:

#34 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 610 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2007 - 00:42

ja danes so naši prav rasturali, ni kej :pepper: tk bi mogli zdej skoz igrat rokometaši in rokometašice pa bomo visoko prišli. :P držim pesti :evil:

#35 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2007 - 06:19

Polfinali Mastersa sta bili zanimivi! O'Sullivan je z 6:4 premagal Maguire-a, bivši svetovni prvak Steven Hendry (ki, mimogrede, izgleda kot rahlo postarani Smurf) pa je pošteno izgubil proti mlademu Ding Junhui-ju, kar 6:2!

V finalu bosta torej najbolj navijali Anglija in Kitajska, po odzivih ankete na Eurosportu pa zmago 49% pripisuje Ronnie-ju, Ding-u zgolj 12%. Temu v prid pravi tudi svetovna lestvica, saj Anglež trenutno zaseda 3. mesto, Kitajec pa šele 27...

Dvoboj se bo odvijal v dveh etapah, prva se začne ob 15:55 do 18:55, drugi "session" pa od 20:55, ravno tako pa naj bi trajal tri ure. Oboje bo moč v živo spremljat na Eurosport-u! :stima:

#36 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2007 - 12:32

Ampak O'Sullivan je že skoraj izgubil, ko se je boril za polfinale tako da očitno ni v svojih najboljših časih. Navijam za Kitajca.

Drugače v tenisu je Serena Williams premagala eno glavnih favoritk Jeleno Jankovič, ki je na začetku leta kazala najboljšo formo. S tem si je Williamsova odprla pot do finala saj je najvišja nosilka na njeni poti le še Nicole Vaidisova (10) s katero pa Serena, glede na prikazano formo ne bi smela imeti problemov. V Zgornjem delu tabele naj bi se po pričakovanjih za mesto v finalu borili Sharapova in Clijstersova.
Mauresmojeva, branilka naslova, pa je danes izpadla proti nepostavljeni Sarafovi.
Katarina Srebotnik pa je v 3.krogu ženskih dvojic.

V biatlonu pa danes zadnji dve tekmi- zasledovalni, nastopile bodo tri naše Gregorinova, Brankovičea in Grudičkova z ostalimi 27 najboljšimi na svetu. Gregorinova je na zadnjih treh tekmah vedno bila uvršečna med najboljših 10 (4., 6. in 8. mesto)
Dekleta štartajo ob 12.00, fantje ob 14.00, obe tekmi tako na Eurosportu kot SLO 2.
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#37 TheChosenOne

TheChosenOne

zasvojen'c

• Člani
  • 755 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2007 - 13:48

Danes Tadeja Brankovič na biatlonu na Pokljuki na odličnem 3. mestu, Teja Gregorin pa zaradi smole pri streljanju na dobrem 12. mestu :mrgreen: :mrgreen: :evil: še ena slovenka je tekmo končala na 27. mestu

#38 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2007 - 13:53

Juhu, Brankovičeva je tretja :navijacica: Sem si ogledala biatlon od začetka do konca- 1. v življenju :| Sicer mi to ni najbolj zanimiv šport za gledat, ampak če gre našim ok, si tud tako tekmo z veseljem pogledam :)
Btw: ob 13.40h je prenos skokov, 17.50h je rokomet (nasprotnik naših je Kuvajt), in ob 20h basket- Olimpija igra s Cibono (upam, da bo tokrat bolj zanimiva tekma) ;)
Lp, dreamy

#39 kid

kid

piščan'c

• Člani
  • 186 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2007 - 15:04

Končno en dober veleslalom za naše. Maruša Ferk (štartan št. 63) je bila kar 18. in to na prvem nastopu med elito. Tina se pobira in je bila danes že 7. Cool!

#40 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 610 prispevkov

Objavljeno 22 januar 2007 - 00:55

tud rokometaši so pričakovano zmagli.jutri jih pa čaka mal bolj težka tekma s Tunizijo. Upam da jim bo ratal tud te nadigrat.
super za brankovičevo, tud gregorinova ni bila slaba 12.se vidi, da je v teku boljša, le strelsko tehniko mora še spilit in bo tud ona med elito.

#41 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 22 januar 2007 - 03:46

Evo dnevni rezultati, če ravno koga zanima ( da se z znanjem postavite pred prijatelji :mrgreen: ):

rokomet smo zmagali z 12 goli razlike (nisem gledal), košarko z 21. Igralci Cibone so vsaj meni izpadli blazno nezainteresirani in nemotivirani ter utrujeni, Olimpija pa je praktično od prvih začetnih trojk vodila celo tekmo za 10 točk ali več.

London Masters je suvereno osvojil O'Sullivan aka The Rocket z 10:3 (5:3). Mladega Dinga je z komentarji zmotil nekdo iz občinstva, kasneje pa se ni uspel več zbrati. Dejal je tudi, da se je počutil zelo samega, saj v občinstvu praktično ni imel navijačev. Ronnie je Dinga ocenil kot enega izmed redkih mladih talentov, kateri bo brez dvoma še večkratni zmagovalec.

#42 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 610 prispevkov

Objavljeno 22 januar 2007 - 22:28

ZMAGA SLOVENIJE PROTI TUNIZIJI :pepper: rezultat TUN:SLO 27:34
so pa danes rasturali ni kej, kapo dol, fenomanalno so igrali. :pepper: :pepper: :pepper:

#43 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 25 januar 2007 - 23:33

Rokometaši so me razočarali :? Zadnji tekmi so odigrali katastrofalno... možnosti za 1/4 finale so še, tako da upam, da bodo na naslednjih dveh tekmah prikazali boljšo igro ;)

So pa zmagali košarkaši :navijacica: Union Olimpija: Maccabi (77:75) :)

#44 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 25 januar 2007 - 23:39

A ne potrebujejo rokometaši samo ene zmage, da pridejo naprej? Ker imajo najboljši izkupiček od prej... :idea:

#45 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 25 januar 2007 - 23:45

Hmm... zdi se mi, da morajo zmagati obe tekmi- proti Islandiji & Poljski, ampak nisem 100% (to informacijo sem dobila od mami, na kar pa se ni zanašati :D )
... mogoče ve kdo, kaj je s tistim skakalcem, ki je v Zakopanih grdo padel in se poškodoval? Vem, da je bil v komi :?:

#46 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 25 januar 2007 - 23:50

Finale v Australian Open-u
Serena Williams : Maria Sharapova
7 kratna Grand Slam zmagovalka proti trenutni US Open prvakinji Sharapovi, ki bo v ponedeljek tudi prevzela št.1.
Do sedaj sta se srečali štirikrat, obe držita po dve zmagi, zadnjo pa je prav pred dvema letoma v polfinalu Australian open-a dobila Williamsova. Sharapova je bila že oddaljena le piko od zmage, a se Williamsova ni vdala, rezultat je bil 2:6 7:5 8:6 v korist Serene.

Obeta se tako fantastično finale, ki bo na sporedu v zgodnjih sobotnih jutranjih urah po našem času.

Pri moških, prvi finalist Federer..totalno brezveze, me ne interesira moški tenis..dolgočasen in predvidljiv...

dreamy: klik rtv zgodba
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#47 Tibor

Tibor

Častni član

• Člani
  • 863 prispevkov

Objavljeno 27 januar 2007 - 17:04

Francoska umetnostna drsalca Isabelle Delobel in Oliver Schönfelder sta v Varšavi postala evropska prvaka v konkurenci plesnih parov. :stima:
Za pesimizem je prepozno.

#48 TheChosenOne

TheChosenOne

zasvojen'c

• Člani
  • 755 prispevkov

Objavljeno 28 januar 2007 - 20:14

Tina Maze danes 5. v super ge-ju :mrgreen: :evil: zgleda, da bo do svetovnega vseeno prišla v formo in se tam oddolžila za sranje, ki je blo med letom :P

#49 dreamy

dreamy

redni gost

• Člani
  • 346 prispevkov

Objavljeno 29 januar 2007 - 15:00

Tina Maze se pobira :stima:
Rokometašem pa žal ni uspelo :( Jutri igrajo proti Madžarom- boj za 9. mesto, kar je u bistvu najboljša uvrstitev naših rokometašev na svetovnih prvenstvih! ;)
urosss, tenx za informacijo!!!

#50 sonček

sonček

zasvojen

• Člani
  • 610 prispevkov

Objavljeno 29 januar 2007 - 17:12

škoda za rometaše :( in škoda je tudi, da je pri skakalcih odstopil vasja bajc.če mene vprašate ni problem v njemu ampakv skakalcih in vodstvu.

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov