Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kaj je za vas najbolj intimno?

25 odgovorov v tej temi

#1 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2006 - 04:15

Kaj je za vas tisto, kar štejete za najbolj intimno stvar, ki jo lahko doživite s fantom oziroma dekletom? :D

Je to seks na splošno, morda analni seks, rimming, je to morda poljub kot tak ... morda duhovna povezanost, zaupanje ... ali pa kaj tretjega? 8)
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#2 BUBIKA

BUBIKA

piščan'c

• Člani
  • 65 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2006 - 09:44

zaspati in spati v njenem objemu...
jaz sn vlki psihopat hihihi

#3 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2006 - 13:36

Intima se pri meni začne odvijat, ko se začne dol dajati obleke: takrat pokukava v svet intime .. :sreca:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#4 Figlio

Figlio

piščan'c

• Člani
  • 67 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2006 - 15:33

Intima mi pomeni tisti občutek, ki ga ne občutiš kar ob vsakem. Nikakor to ni zgolj tisti motoričen sex. Intima je povezana z vsemi čutili, tako psihičnimi kot fizičnimi. Skratka zame je intima tisti trenutek, ko s partnerjem postaneva eno v duši in telesu. Za kaj takšnega se morava dobro poznati, ne sme biti dvomov in zadržkov.

Hastaluego :)
Če hočeš spremeniti svet, spremeni samega sebe. (kitajska modrost)

#5 eduardo

eduardo

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2006 - 16:24

No, ja, pogojno se strinjam z napisanim, mislim pa, da dandanes sex ni več intima. Postal je nekaj vsakdanjega, osebnosti ni več, gre zgolj za tekmovanje kdo bo z večimi (ej, ne narobe razumet, seveda so izjeme, a krog ljudi, ki jih poznam je VEČINOMA tak).
Mislim, da se intima začne pri skupnem življenju; in v smislu tega sem nekoč prebral nekaj takega: "... veza ni zgolj sex, so tudi posrane gate in umazani štunfi." In ko si na tej stopnji, potem mislim se zares začne intima.

Se kdo ne strinja?
Dovoljeno je vse, kar je izvedljivo!

#6 Immortal

Immortal

veteran

• Člani
  • 1 858 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2006 - 18:06

eduardo, nekako si povzel moje misli. Sem ze kar nekaj casa nazaj o tem razmisljala .... da je vecini ljudi postal sex samo za doseganje dolocenega uzitka - govorim za skoke cez plot, kratke avanturice, one-night-stande, taki ga (v mojeh oceh) ne vzamejo kot intimnost, kot vrednoto morebiti, ampak za hitro in dobro potesitev (pustimo zdaj ego ob strani). Kot da bi sex izgubil svojo (prvotno?) vrednosti, v koncni fazi je vsakomur "dostopen", ce ne v zivo, pa v medijih, videokasetah, na netu, vsak se ga lahko na hitro posluzi (in ce ni prej nastetih medijev) pac "samo" v fantaziji. Nihce vec ne pomisli, zakaj NE seksati, recimo. Ces, saj se mi ni treba dol dat.

Ce si samski/samska (vcasih pa tudi to ni vec ovira), pa ce najdes primernega zrebca (ali je to celo tvoj ex), se posexata. Se zadovoljita. sta potesena (v vecini primerov). Ces, zakaj se pa ne bi, saj naju nic in nihce ne ovira.

Nihce (okej, redko kdo) ne razmislja vec, da bi bil sex morda svEta zadeva. :o Ja, sveta, visoko na vrednostni lestvici, nekaj, kar povezujemo z ljubeznijo (ali vsaj z zatrapanostjo - ko cutis do osebe nekaj vec, si zelis biti z njo vec kot en dan ali dva). Tako pa se ljudje dol dajejo samo iz hedonizma. (Naj se 1x opozorim, da NE govorim o resnih zvezah)

Sex je postal domena hedonizma. Razvrednotenje spolnega akta. Ce lahko, zakaj pa ne. En skok cez plot ali "se bolje" odprta resna zveza, kjer si vsak partner lahko vzame toliko, kot si zeli, kot misli, da potrebuje. Ali pa Kadar sem slabe volje morda, bi se rad na hitro razvedril pa dejmo ... Instant sreca. Kvazi evforicnost.

Ali je sploh se kdo na svetu/forumu, ki bi odkonil sex samo zato, ker ne prinasa niti najmanjsega potenciala, da se vibracije razvijejo do resne zveze (do hotenja biti skupaj), ampak se ze od zacetka ve, da bo zgolj sex. :?: :?:
A hug is the shortest distance between Friends.

#7 eduardo

eduardo

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2006 - 20:34

Ja, "Immortal", mislim, da sva enakega mnenja. Počakajmo še kak dan, morda se razvije debata pro-contra in bova ugotovila, ali imava prav.
Čeprav, dvomim, da je na tem forumu veliko takih, ki živijo in čutijo enospolno življenje v dvoje na enak način, kot ga midva. :gay:
Dovoljeno je vse, kar je izvedljivo!

#8 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2006 - 20:47

Čeprav, dvomim, da je na tem forumu veliko takih, ki živijo in čutijo enospolno življenje v dvoje na enak način, kot ga midva. :gay:

Ravno takih je tem forumu veliko! ;) To ni irc situacija in se mi dozdeva, da je tuki gor folks dosti bolj dozorel in "odrasel", tako da intimo dojemamo še vedno samo tako, kot je - prvobitno :)
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#9 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2006 - 21:28

Rimming in prodiranje tipa vame.

Lep pozdrav, Glorchy :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#10 _lynx_*

_lynx_*

nov na sceni

• Člani
  • 248 prispevkov

Objavljeno 13 januar 2006 - 21:51

Intima?
Ljubezen v pravem pomenu besede... Da pripadata drug drugemu, popolno zaupanje,
da sta drug drugemu dovolj in da že pogled pove vse!
Intima je delitev duše, življenja, čustev... Popolno zlitje dveh oseb v eno... Živeti drug za drugega...
Skratka - ljubezen...

#11 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 14 januar 2006 - 16:15

Jaz pa bi se še najbolj strinjal s tistimi "umazanimi gatami in štumfi". Ko se ti ne zdi več potrebno, da bi se pred partnerjem delal finega - kot da si idealizirano bitje, ki v življenju ne podre kupčka :mrgreen: , vrta po nosu ali izpusti tihomira :mrgreen: .
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#12 Nara Yulia

Nara Yulia

zasvojen'c

• Člani
  • 445 prispevkov

Objavljeno 14 januar 2006 - 18:30

Sex je postal domena hedonizma. Razvrednotenje spolnega akta. Ce lahko, zakaj pa ne. En skok cez plot ali "se bolje" odprta resna zveza, kjer si vsak partner lahko vzame toliko, kot si zeli, kot misli, da potrebuje. Ali pa Kadar sem slabe volje morda, bi se rad na hitro razvedril pa dejmo ... Instant sreca. Kvazi evforicnost.

No, s temle se pa ne strinjam.

Hedonizem je zame svet pojem in ne gre skupaj z nobeno instantnostjo, površnostjo in površinskostjo. Za hedonizem si je treba vzeti čas, treba je poslušati svoje in tuje potrebe in čustva in kdaj tudi iti preko ustaljenih vzorcev razmišljanja. Seks na hitro, samo kot izpraznitev libido rezervoarja zame ni in nikoli ne bo hedonizem v nobeni obliki. In ravno to je problematično v današnjem svetu - kjer je vse postalo hitro, instant, površinsko. Kjer izginja poznavalstvo, predanost, potrpežljivost. Pa je vseeno, ali govorimo o hrani ali o seksu. Če česa zmanjkuje v 21. stoletju, je to ravno hedonizem - to, da si nekomu ali nečemu predan in si to osebo ali stvar pripravljen spoznavati s trudom in potrpežljivostjo. Ljubljanje je hedonizem. Slow food je hedonizem. Poznati še neko dušo poleg svoje in biti z njo eno je hedonizem. Ker veliko stane. Ker si moraš za to vzeti čas. Ker ne smeš obupati ob prvi oviri. Ker moraš večkrat odpreti meje svojega sveta in razmišljanja.

Ali je sploh se kdo na svetu/forumu, ki bi odkonil sex samo zato, ker ne prinasa niti najmanjsega potenciala, da se vibracije razvijejo do resne zveze (do hotenja biti skupaj), ampak se ze od zacetka ve, da bo zgolj sex. :?: :?:

Seveda bi.

Pa ne samo takrat, kadar si jaz želim resne zveze, pa vem, da je s to osebo to nemogoče.

Tudi takrat, kadar bi seks tej drugi osebi pomenil veliko več kot meni.
How often have I said to you that when you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth? (Sir Arthur Conan Doyle)

#13 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 14 januar 2006 - 21:39

Glede na to...da je že v naslovu teme jasno napisano, da avtorja zanima intima v sexu, ne razmerju...bom tko tut odgovorila :mrgreen:

Rimming, se mi zdi ena izmed najbolj intimnih stvari, pač ližeš eno zlo..kočljivo območje. Intimno, vsaj zame. Lih vsakmu pa ne bi lizala riti, niti ne bi pustila vsakmu, da mi jo liže( ritno luknjo namreč).

#14 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2006 - 13:34

Seks sam po sebi je zame zelo intimen in bi ga še pred nekaj leti morda postavil na prvo mesto, kar se intime tiče. Saj v bistvu je na prvem mestu, pa vseeno...

Čustva pri tem pri meni igrajo ključno vlogo, da torej do nekoga nekaj čutim, praviloma ljubezen, čeprav se je seks že zgodil zaradi privlačnosti, ko torej čustva niso bila tako močna. Ampak da se zares predam, mora biti med mano in določenim fantom poleg spolne privlačnosti še mnogo več. Da čutiva en drugega, si zaupava, imava rada, se posvečava en drugemu na tisoče načinov ... da je med nama skratka ljubezen. In potem je vse intimno, kar deliva, zelo pomembno. Od pogovorov, obiska kina ali skupno kosilo in ostalega druženja ... pa seveda do vsega kar se seksa tiče.

Če pa razmišljam, kaj je tisto najbolj intimno, pa bi izpostavil globok poljub. Zakaj? Če predpostavim, da bi bil avanturist, pa nisem, potem bi bilo kandidatov za seks kar nekaj, samo da bi mi bili všeč. Praznenje in to je to. Daš kondom na penis, ga snameš, se umiješ, užitek je, ali pa pustiš komu felacijo, druga usta so samo usta ... ni pa to nekaj tako zelo osebnega in intimnega, kot je t.i. francoski poljub. Pri poljubu so namreč "vključena" usta in niti pod razno se ne bi poljubljal z nekom, do kogar ne čutim ljubezni.

Iz podobnega razloga je naslednji rimming, ki se meni lahko zgodi res samo z nekom, ki ga ljubim, mu zaupam in sva že dalj časa skupaj. Seveda je zelo intimen tudi analni seks, ampak poljub in rimming sta vendarle za stopničko višje iz razlogov, ki sem jih navedel.
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#15 MARKY

MARKY

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 08 april 2012 - 09:32

Intimnost je izražanje najbolj globokih in skritih občutkov in misli in popolno razgaljenje sebe drugi osebi.
Seksualna intimnost pa lahko gre od samega seksa zaradi seksa do globoke čustvene predanosti.
I.C.C.

#16 joe

joe

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 27 april 2012 - 05:13

Čutiti kako počasi prodira vate.

#17 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 27 april 2012 - 14:47

Poljubljanje po vratu, ušesih (ne pustim vsakemu, v tem smislu je to tudi najbolj intimno). :cenzurirano:

Glorč :paprika:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#18 gupy

gupy

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 29 april 2012 - 07:59

Pri meni se začne intima, ko si dva popolnoma zaupata :objemfanta: v ljubezni... :gejljubezen:

#19 cooKie_

cooKie_

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 02 maj 2012 - 09:57

Za mene sam sex ni intima... sploh če je to tisti čisti živalski sex... intima se pri meni začne ko začne eden od naju odvrže (pa ne obleke) ampak malo svojega olupa in se drugemu pokaže tudi v ranljivosti

Drage kroglce pregelk, nikdar nočem biti vel`k!

#20 ImJustSaying

ImJustSaying

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 04 september 2012 - 22:47

Mogoče se bo nekomu zdelo neumno ampak jaz pod pojmom intima, dojemam poljub. pa ne kakršen koli ampak tak, ki ti ga lahko da (in ga daš) samo osebi ki ga imaš/ te ima resnično rad. da si z njim že nekaj časa in si zaupata, da ga ali te on še ni zalotil z kom drugim. torej, nekaj naj čistejšega, in nekaj kar se ne da samo tako doseč.
resničen romantičen poljub(ljanje), če me razumete. zame je to intima ker veliko ljudi seksa, kar z precejšnjim številom ljudi (na žalost) in ni med njima nobeni čustev. poljub, je pa nekaj najčistejšega in s tem pokažeš nekomu, da mu zaupaš in da ga imaš resnično rad (in samo njega).

Prispevek uredil/a: glorious, 05 september 2012 - 08:31.

Let`s go and see the stars, the Milkyway, or even Mars...

#21 Quechua

Quechua

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 05 september 2012 - 22:03

Bo kar držalo, kar je napisal ImJustSaying in to z res lepimi besedami :gejljubezen: .
"Stop acting as if life is a rehearsal. Live this day as if it were your last. The past is over and gone. The future is not guaranteed."
"The secret of happiness is freedom. The secret of freedom is courage."

#22 Tenoch

Tenoch

piščan'c

• Člani
  • 190 prispevkov

Objavljeno 05 september 2012 - 22:52

Zame je najbolj intimno doseženo stanje, ko pogled, energija, kretnja ali izpis njegovega imena na telefonu pove več kot 1000 besed in gane do solz, pa čeprav se jih morda navzven ne vidi. Ko ga tako začutiš in on začuti tebe do te mere, da te postane strah. Ko ti pripoveduje banalnosti iz vsakdanjega življenja pa imaš občutek, kot da ti piše Sonetni venec. Ko bi določen trenutek z njim zamenjal za karkoli na tem bednem svetu, samo da bi ga ponovno doživel, samo enkrat, samo za trenutek trenutka....Ko te objame, nežno poljubi, se ti privije v naročje, da ga lahko božaš po laskih, zraven pa se mu učke svetlikajo v temi in je občutek boljši, kot če bi zadel sedmico. Ko lahko pred njim snameš masko vsakdana, se mu čustveno do največje možne mere odpreš, zaupaš največje in najbolj intimne strahove, travme, potrebe...pa te bo imel še vedno rad ali pa prav zaradi tega. Ko ti podari školjkico, ki jo je stauhal zate in je nebi nikoli, niti v sanjah zamenjal za BMW-ja. Love actually...
Hello, hello, hello, how low?

#23 psihoboss

psihoboss

piščan'c

• Ban
  • 127 prispevkov

Objavljeno 08 september 2012 - 12:22

Seksal nisem že celo leto in mi je kar nekaj ( opravim lahko z roko), tako da mi je najlepši poljub z nekom, da sva objeta in da mu govorim lepe besede.
He was a good man. He never smoked, drank & had no affairs.. When he died, the insurance company refused the claim.
---------------They said, he who never lived, cannot die!

#24 Flathead

Flathead

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 01 april 2013 - 02:09

Preprosto se je sleči in sexati, to že vsi počnejo
ampak se odpreti nekomu,
jih spustiti v svoje srce, misli, strahove, prihodnost in sanje...
Takrat si zares nag. To je prava intima.

#25 valda1

valda1

nov na sceni

• Člani
  • 272 prispevkov

Objavljeno 01 april 2013 - 22:29

Ko mi na WCju zmanjka toaletnega papirja in ga mora on prinesti. Takrat zares spoznaš človeka.
Kjer je v srcu ogenj, je ponavadi dim v glavi.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov