Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Pogledi vaših str8 prijateljev na vašo spolno usmerjenost

168 odgovorov v tej temi

#26 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2006 - 21:02

PROSIM HELP

prijateljca me je vprašala, če sem še bi al sem 100% lezba :shock: neki časa nazaj sem se mela za bi, pa ne več, ampak meni še ni jasno, zakaj mi je bil en tip všeč, njej pa nevem zakaj se to ne zdi čudno, sej bi se ji načeloma moglo, kot se vsem :?: ampak nevem, če bi ji rekla, ker pol bi mogla še razlagat, kaj pol z unim tipom in meni se ne sanja, kaj je blo z njim... what to do? :?: :idea:

#27 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2006 - 23:28

prijateljca me je vprašala, če sem še bi al sem 100% lezba :shock: neki časa nazaj sem se mela za bi, pa ne več, ampak meni še ni jasno, zakaj mi je bil en tip všeč, njej pa nevem zakaj se to ne zdi čudno, sej bi se ji načeloma moglo, kot se vsem :?:

js sm se znašla u podobni situaciji. Frendica mi je rekla..da zih nism več bi, ker mam pač že tolk cajta žensko. Pa sm ji pač rekla..Lej..js vidm tipa, je prijeten na pogled, mi je simpatičn, pa kurci me rajcajo..a sm bi? In je bla sam tih :D :D

#28 mateja19

mateja19

piščan'c

• Člani
  • 189 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2006 - 23:30

Bio, reči ji, da imaš pač rada ljudi (ni važno katerega spola pač so) . Čemu to predalčaknje? Zakaj nas usi hočjo spravit v neke predalčke :x
Ta svet se pa vrti, če si al pa te ni....

#29 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2006 - 23:58

Lej..js vidm tipa, je prijeten na pogled, mi je simpatičn, pa kurci me rajcajo..a sm bi? In je bla sam tih :D :D

ja ma mene kurci ne rajcajo pa to :notme2:

Bio, reči ji, da imaš pač rada ljudi (ni važno katerega spola pač so) . Čemu to predalčaknje? Zakaj nas usi hočjo spravit v neke predalčke

ne ne to pri njej ne bo šlo ... kolkor jo poznam bo rekla nehaj se izmikat ustreli :D
dejmo rečt, da nekoč so mi bli všeč tipi, zdej že en cajt nič ne kaže na to, ampak še jz se nemorem sprijaznit, da se lahko usmerjenost menja, pa to pol drugim razlagat uuuuuuuuufa :?

#30 mateja19

mateja19

piščan'c

• Člani
  • 189 prispevkov

Objavljeno 18 januar 2006 - 00:02

BIO: če je pa taka radovedna tečka tale tvoja frendica, ji reči da si lezba in da je blo to s tipom samo trenutek šibkosti... :)
Ta svet se pa vrti, če si al pa te ni....

#31 Xenia

Xenia

nov na sceni

• Člani
  • 281 prispevkov

Objavljeno 18 januar 2006 - 00:16

Jst ponavad rečem, da se ne ukvarjam več s tem kaj sem. :?: In res se ne, ker je brezveze. Samo v slabo voljo me spravlja.

Reč, da si še sama nisi čist na jasnem, pa basta. Konc pogovora. :mrgreen:
Not everything that counts can be counted, and not everything that can be counted counts.

#32 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 18 januar 2006 - 00:18

Reč, da si še sama nisi čist na jasnem, pa basta. Konc pogovora.

ta verzija mi je pa všeč.. gracias :)

#33 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 18 januar 2006 - 16:09

dejmo rečt, da nekoč so mi bli všeč tipi, zdej že en cajt nič ne kaže na to, ampak še jz se nemorem sprijaznit, da se lahko usmerjenost menja, pa to pol drugim razlagat uuuuuuuuufa :?

Aja..sm hitr prbrala sm pa lih obratn razumela, da zdej so ti prej ti pa niso bli. No js bi na tvojmu mestu rekla, zakaj te pa zanima..a sm ti všeč? :mrgreen: Sam dobr, to sm jest. Nevem, taka nevtralna rešitev je, da se ni preveč pametn s tem preveč ukvarjat, ker pol ves smisel zaljubljenosti zgubi namen. Sej ni nujno, da če zadnje cajte nič ne kaže na to, da pa nikol več ne bo. Pa tko kt je ji povej, kt je res, uno od spreminjanja seksualnosti pa spust, ker mogoče ti bo kdaj glih u nasprotna stran usekal. Alpa uporab sodobno različico pojma neopredeljenosti (po domač povedan, da se ti sanja ne, kam bi se dal): reč: sm pač zelo seksualna oseba :D

#34 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 20 januar 2006 - 16:58

Hvala Bogu, nimam niti ene slabe izkušnje z outingom. Eden od razlogov je najbrž v tem, da sam ne kompliciram glede tega. Razen pri starših in bratu, ki so prvi izvedeli, in sicer od mene "uradno", ne preko neke tretje osebe, sem pri vseh ostalih, tj. prijateljih, to navrgel, kadar je pač nanesla tema. Itak vedno nanese. :mrgreen: Nisem delal iz tega neke novice, škandala ali česa podobnega, in tako je bilo tudi sprejeto. Vsi so nekako vzeli to kot del osebe, ki jo že dolgo poznajo po mnogih plateh. Ta je pač še ena izmed njih.

Po mojem je "štala", ki včasih nastane ob takih novicah, vsaj delno pogojena s tem, da se sami obnašamo, kot da nas je sram (ali pa nas morda tudi je), kot da imamo neko veliko umazano skrivnost ipd. Potem so včasih tudi reakcije podobne.

Je pa še en moment vreden omembe - večinoma so vsi, ki sem jim zaupal svojo usmerjenost, dojeli to kot gesto mojega zaupanja vanje in so se naši odnosi zato še poglobili.
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#35 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 20 januar 2006 - 17:00

bogglefreak20, tako se govori! :clap:

#36 hunum.khan

hunum.khan

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2006 - 18:34

:) Mene so eni frendi ql "sprejel"!
Eni so se pa odtujil... men je prou :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :pepper: :pepper: :pepper: :P :P :P :P :P
Mi smo kot mavrica! Tudi ko nas ni, SMO ;*

#37 mharc

mharc

vzornik

• Člani
  • 1 316 prispevkov

Objavljeno 23 januar 2006 - 10:43

Imam krog štirih, petih strejt prijateljev, s katerimi se zelo dobro razumemo, ker se poznamo še iz osnovne šole in smo dobesedno 'skup gor rastli'. Od teh zame ve samo ena pirijateljica, s katero se res izjemno dobro poznava in sva si blizu. Ko sem ji povedal, ni bilo zgrožanja, je pa res da mi ni verjela in je trajalo par dni, da sem jo prepričal, smešno skratka.
Ve še ena strejt kolegica, ki je sprejela čisto neobremenjeno in se njen odnos do mene ni spremenil, kvečjemu si bolj zaupava.
Od fantov ve samo en strejt, sošolec s srednje. Niti si nisva blizu, sem se mu pa outiral delno zaradi tega, da se razbremenim, ker sem bil več let precej zagledan vanj, delno zaradi tega, ker sva z najboljšo kolegico ugotavljala, ali je ali ni :mrgreen:. Na koncu ni bil, :D sem pa bil presenečen, kako dobro in z razujevanjem je sprejel in sem vesel, da sem mu povedal.
Zdaj se pa že kako leto pripravljam, da bi se čim bolj neobremenjeno outiral zelo dobremo kolegu. Puncam se veliko lažje outiram, ker se mi zdi, da niso obremenjene z mačističnimi stereotipi in stereotipi gejev, ki so v nasprotju (stereotipi) in veliko lažje sprejmejo.
Iz take smo snovi kot sanje. W. S.

#38 eagl3

eagl3

piščan'c

• Člani
  • 73 prispevkov

Objavljeno 23 januar 2006 - 19:21

No jaz se pa še nobenemu nisem outiral mogoče kdaj v prihodnjosti ko bom na to bolj pripravljen.

Mogoče pa dva frenda le vesta ker sta videla odprt mavrični forum na mojem kompu samo se s tem ne obremenjujem preveč.

Naš odnos se ni spremenil tako da se mi ne sanja če vesta ali pa ne...no mogoče pa vejo pa preprosto čakajo da jim sam povem...lol who knows..who cares.. sej se naš odnos nebi spremenili....atleast i think so :/

#39 LesboqueeN

LesboqueeN

piščan'c

• Člani
  • 170 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2008 - 14:36

moji prijatelji vedo za mojo usmerjenost in ni imel noben nič proti. imam pa tudi veliko lesbo oz bsx kolegic :kavalir:
Rada spoznavam nove ljudi, rada sklepam nova prijateljstva.

Življenje je risanje brez radiranja.

#40 blackie_

blackie_

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2008 - 14:45

uf...jas raje nikomur ne povem za mojo spolno usmerjenost razen en prijatl ve, ki pa je sam gay :). čeprav menim, da kr nekaj prijatlov meni da sem gay. včasih mi je kteri kaj namignil pa sem vedno takšne izjave potrdil in se mu rahlo nasmehnil :P naj si misli svoje :P
...:: all different ::...

...:: all equal ::...

#41 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2008 - 15:25

Zdaj je vse skupaj že tako samoumevno da ni več govora o usmerjenosti, ampak o konkretnih situacijah. Omenim če mi kak tip pade v oči, ni pa rečeno da bom s kolegi šel nakupovat in podajal mnenje. Ne norimo več s stereotipi, ki so nam nekdaj bili pač edino navodilo za funkcioniranje v tej homo-hetero navezi.

Smo si vsi dopovedali da še zdaleč ne definira osebnosti in je samo ena od mnogih lastnosti, kar je res fajn. Ne vem kdaj sem se na zadnje počutil kot da se v nečem razlikujemo.
Pa vedno kažejo voljo in zanimanje za moj lajf, tako da sem lahko samo hvaležen da mi ni treba življenja trgat na dva svetova in različne družbe.

#42 Mandy

Mandy

piščan'c

• Člani
  • 144 prispevkov

Objavljeno 20 julij 2008 - 21:31

Moja najboljša prijateljica jemlje mene in mojo usmerjenost popolnoma normalno, kot sama sebe tretira v svojem strejt odnosu. Pomoje bi me bolj postrani gledala, če bi bi naenkrat privlekla kakega tipa :D . Druga, ki ve, je pa dobra kolegica, za katero sem mislila, da me je tud sprejela, čez čas pa sem z malce začudenostjo odkrila, da njen odnos mogoče ni tok 'kul' do moje usmerjenosti. Dojela sem, da name gleda bolj z vidika, da sem zato s puncam, ker je to 'moderno'. Počasi pa le dojema, da tole le ni modna muha in da je verjetnost, da končam s fantom, zanemarljivo majhna.

#43 puma

puma

piščan'c

• Člani
  • 52 prispevkov

Objavljeno 23 julij 2008 - 19:10

Bolš takoj povedat ko pride tema na to, ker drugač ko enkrat začneš lagat o tem ne moreš nehat in se tak zapleteš,da je too much! :neumen:

To blo pr men v sredni ko so sam frendi/ce vedl, pol na jobu se mi pa ni dal več lagat. Sj ne moreš bit frend s celo firmo, pač maš svojo skupinco, vedo vsi da nobenmu ni treba pazit ka reče, ko je v družbi kdo nov.
Feel free, be free :lalala:
Be happy and have fun :P

#44 valda1

valda1

nov na sceni

• Člani
  • 272 prispevkov

Objavljeno 08 januar 2009 - 18:13

Lagal sem, potem pa je sošolka v pijanem stanju nekaj zbluzila manjši družbi mojih sošolcev in takrat so se zame pričele težave. Sem pa pred časom gledal kako so moji sošolci brcali enega geja pred nekim lokalom, zato sem bil povsem upravičen do laganja.

Enemu sem sedaj priznal, ker je trenutno moj še najboljši prijatelj, ostalim pa sem stvar zanikal.
Kjer je v srcu ogenj, je ponavadi dim v glavi.

#45 Kalia

Kalia

nov na sceni

• Člani
  • 226 prispevkov

Objavljeno 08 januar 2009 - 21:16

Nisem še doživela negativne reakcije. Najboljša prijateljica mi pa itak vedno pravi, da če bi bla ona lezbijka, bi to dala vedet vsakemu, ki bi prišel mimo- ker je to "res najbolj normalna stvar na svetu". Podobno tudi ostali. Skratka, mam res srečo in sem zelo hvaležna za to.
Če nekdo teh stvari ne bi sprejemal, mi seveda niti slučajno ne bi bilo vseeno, mi pa ne bi prišlo na pamet, da bi mu lagala da sem nekaj kar nisem samo zato ker je človek homofobičen. Družine si ne moremo zbirat sami, prijatelje pa lahko. In kdorkoli ima kakršenkoli problem z mojo usmerjenostjo se lahko samo obrne za 180 stopinj in adijo :adijooo:

#46 iwantsanta

iwantsanta

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2009 - 21:32

Nedolgo nazaj sem se najprej outiral kot bi eni kolegici, ki sem ji potem kmalu poveda,l da sem gay, potem pa se ene parim kolegicam. Kolegom nism hotu, ker sem vedu, da majo predsodke. pol me je pa en sosolc presenetu, ker mi je tok cajta tezil, da sem gej da sem mu na konc povedu, da sem res in me je cist lepo sprejel. :)

Prispevek uredil/a: ženska, 16 januar 2009 - 02:03.

WOOF!

#47 Zenny

Zenny

piščan'c

• Člani
  • 160 prispevkov

Objavljeno 21 januar 2009 - 20:55

Zanimivo je videti, da ljudje le niso tako brez predsodkov, kot si mislijo... Ter da tisti, od katerih sem jaz pricakovala najvec cudnih pogledov, najlazje sprejmejo dejstvo, da sem lezbijka :P.

Najboljsa reakcija, ki sem jo dobila danes, je bila 'no sej! zdej bom pa se jst ratala pa bova dve, k mi grejo deci ze tok na ku***!" ^_^. Vsecni ljudje, ni kaj. Sostanovalki se nic cudno ni zdelo, ocitno :).

Jaz sem imela do zdaj skoraj same pozitivne reakcije - razen mame, ki misli, da sem nenormalna, so moje outiranje ljudje vecinoma sprejeli, ceprav je zdaj dosti vec sal na moj racun v druzbi... Ampak vse v dobrem duhu.
Naked you are blue as a night in Cuba;
You've vines and stars in your hair...

#48 black

black

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 22 januar 2009 - 02:44

moji prijatelji so me sprejeli brez kakšnega koli problema, slabih izkušenj še za enkrat nisem imel :mrgreen:
I don`t care about destiny, it is irresistably powerful and outrageous, yet it is the most pleasurable law of love.

#49 Puer

Puer

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 22 januar 2009 - 11:44

Zame pa ne ve praktično nihče... preprosto se na to temo zmeraj zgolj pošalim in nikoli ne odgovorim konkretno, tudi na najbolj direktna vprašanja! Ampak: tudi nikoli ne zanikam!
Dostkrat pa (v hecu - menda je vse kar govorim, hec) odkrito priznam, da sem gej, pa tud ni pretirane reakcije, še celo kakšna beseda podpore pade takrat :D

Torej, zdi se mi, da moji str8 prijatelji na mojo usmerjenost v nobenem smislu ne gledajo čudno. Pač... sem kakršen sem ;) Imam pa več družbe kot vsi moji strejt prijatelji skupaj :)

#50 yellow

yellow

piščan'c

• Člani
  • 81 prispevkov

Objavljeno 13 februar 2009 - 03:45

Povedala sem za enkrat le dvema najboljšima prijateljema in obadva sta dobro sprejela. Sem se pa jaz nekako distancirala od njiju, ker sem zaradi pozne ugotovitve, da me privlači isti spol, imela sama s sabo preveč dela. Pa še oba živita daleč stran in mi nista oz. ne moreta biti na razpolago vsak dan potem pa dan na dan, sama s svojimi problemi pa še zaprla sem se vase tako, da smo zdaj še manj v kontaktu kot smo bili. Vem pa, da se lahko kadar koli obrnem na njiju.
Sem pa za ta vikend naročila dve prijateljici, da jima povem kako sem iztirila iz straight tira. Sem tudi skoraj 100%, da bosta čisto v redu sprejele. Pa jima nebi šla govorit tega samo rabim nekoga za pogovor.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov