Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kaj je izguba nedolžnosti pri gejih?

63 odgovorov v tej temi

#26 Menino

Menino

nov na sceni

• Člani
  • 213 prispevkov

Objavljeno 01 november 2008 - 14:49

Mislim, da je izguba nedolžnosti pri gejih definitivno analni sex. Bi bilo pa pomoje dobro razmislit, ali izgubita pri analnem sexu nedolžnost oba, aktivc in pasivc, ali samo pasivc, ki (po moje) s tem ko ga "dobi" v rit izgubi več nedolžnosti kot pa aktivc. :?:

Če pa je definicija izgube nedolžnosti sex, pa naj bo oralni ali pa analni, smo jo nekateri izgubili že zelo zgodaj. :utihni:
“In three words I can sum up everything I've learned about life. It goes on.” R. Frost

#27 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 389 prispevkov

Objavljeno 01 november 2008 - 15:00

Če pa je definicija izgube nedolžnosti sex, pa naj bo oralni ali pa analni, smo jo nekateri izgubili že zelo zgodaj. :utihni:

haha, se strinjam :D ( nekateri že 3 klasu hahaha )

Mislim, da je izguba nedolžnosti analni sex. Izgubita pa jo oba, torej pasivni in aktivni moški :)
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#28 lube

lube

Častni član

• Člani
  • 877 prispevkov

Objavljeno 01 november 2008 - 15:43

Po moji logiki pa je izguba nedolžnosti povezana z katerikolim "nečistim" dejanjem - torej spolnim odnosom. Leta nazaj oralni seks ni bila ravno popularna zadeva (verjetno zaradi razširjenosti vere in posledično manipulacije ljudi) zato se je izgubo nedolžnosti kar povezovalo z predrtjem deviške kožice v vagini - za ostale vrste spolnih odnosov pa si itak šel v pekel...

Kolk sem dirty! :P

Ta prispevek je mogoče star in ne odraža trenutnega mnenja!

#29 atair

atair

nov na sceni

• Člani
  • 257 prispevkov

Objavljeno 01 november 2008 - 16:49

Jaz pa štejem za izgubo nedolžnosti svoj prvi spolni odnos s fantom, kljub temu, da takrat nisva seksala analno.

Je pa res, da sem prej seksal s puncami, ampak to štejem nekako v svojo... kategorijo :? izgube nedolžnosti.

se 100% strinjam. Mi je pa zanimivo kako za str8e oralni sex sploh ne velja kot sex. Ful mi je smešno, da bi mi kera rekla: "Ja, njegovga tiča sem mela v ustih, sam seksala pa nisma" :D
"I never know which way to go. I usually find a car that seems to know where it's driving and follow it. I rarely come to the place i wanted to be, but I often come to a place i need to be" D.Adams

#30 Menino

Menino

nov na sceni

• Člani
  • 213 prispevkov

Objavljeno 01 november 2008 - 16:58

Ja jaz sem imel tudi njegovega tiča v ustih pa se mi ne zdi kot da bi seksala. Potem bi bilo bolje reči, da sva delno seksala :D
“In three words I can sum up everything I've learned about life. It goes on.” R. Frost

#31 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 01 november 2008 - 17:36

Tudi orala je seks - spolno dejanje pač! Ne vem od kje vam podlaga, da je samo "vtikanje" v rit, seks? A je "lukna" v riti kot v ustih, kaj "drugačna" (če izpustiš anatomski, vizuelni vidik)? Kar se pa tiče izgube nedolžnosti. Zame je izguba nedolžnosti analni seks (tako a kot p).

Lep pozdrav, Glorč :paprika:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#32 fantič

fantič

piščan'c

• Člani
  • 94 prispevkov

Objavljeno 02 november 2008 - 16:21

Po mojem mnenju je izguba nedolžnosti oboje, torej analni in oralni sex, in po mojme jo v obeh primerih izgubita oba partnerja.
Nevem zakaj bi jo aktivni partner izgubil majn kot pasivni, saj sta pa oba isto "kriva" za to kar se je zgodilo:)
why do we fall? so we can learn to pick ourselves up!

#33 kalel

kalel

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 07 november 2008 - 20:32

...Zame je izguba nedolžnosti analni seks (tako a kot p)...

I agree.
Uživaj dan, kot bi bil poslédnji.

#34 mihec

mihec

piščan'c

• Ban
  • 175 prispevkov

Objavljeno 12 november 2008 - 00:36

Kako pa potem lezbijke izgubijo nedolžnost? Se morajo s piško druga ob drugo drgnit? Al so celo življenje nedolžne? :misli:
There goes another one.

#35 Tenoch

Tenoch

piščan'c

• Člani
  • 190 prispevkov

Objavljeno 12 november 2008 - 15:38

Izguba nedolžnosti pri gejih in tudi na sploh, je po mojem mnenju anala (aktiv in pasiv). Torej penetracija. Kar se pa tiče vprašanja kaj je sex in kaj ne, gre pa bolj za vprašanje percepcije sexa. In dejstvo je, da večina folka (vsaj tiste, ki jih jst poznam) fafanja, štalanja, drkanja oz. rajcanja NE smatra za sex. Najbrž to dejansko je sex v zelo razširjenem pojmovanju besede, čeprav potem bi šli lahko res v detajle in bi že skoraj vsaka stvar, ki je povezana s temi zadevami izpadla kot sex.
Če meni recimo frendica reče: "bla sm z enim tipom", pa jst rečm : "a sta se dol dala" in ona reče "ne pač sam tko...", potem ta "sam tko" lahko pomeni žvaljenje ali pa oralno zadovoljevanje. Niti pod razno pa ne sex in tud jst osebno, ko sem bil s puncami, tega dejanja nisem nikoli dojemal pod pojmom "dol sva se dala". In večina dejansko to tudi tako dojema. Ne vem zakaj bi blo iz te perspektive pri gejevskem ali lezbičnem sexu kaj drugače. Pomoje gre bolj za psihološki vidik, ker pač ni lulčka in lulike, kot pri strejtih in se je treba drugače "znajt" in se seveda temu potem pripisuje veliko večji pomen.
Hello, hello, hello, how low?

#36 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 12 november 2008 - 16:17

Jaz bi opredelil seks kot vse, iz česar rezultira orgazem, katerega je tako ali drugače povzročil nekdo drug. Ker zame nima smisla, da nekdo reče, da še ni seksal, prefafal je pa XXX število tičev. Po moje so drugačne interpretacije tega samo obrambni mehanizmi, ker si so-called str8 tipi nočejo priznat, da so se dali dol s tipom, zato si pač interpretirajo, da se niso dali dol.
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#37 bio

bio

vzornik

• Člani
  • 1 545 prispevkov

Objavljeno 12 november 2008 - 16:25

Jaz bi opredelil seks kot vse, iz česar rezultira orgazem, katerega je tako ali drugače povzročil nekdo drug.

ni še čisto dobra tvoja definicija ... :? večina žensk, ko prvič seksa (sploh s tipom), ne doživi orgazma - so pa vseeno seksale in niso več device.

#38 toplifantek

toplifantek

Častni član

• Člani
  • 539 prispevkov

Objavljeno 12 november 2008 - 17:36

Ja no, zame je spolnost pač tisto dejanje, ki izhaja iz (spolnega) nagona, ki potem (ne nujno) vodi do orgazma. Saj se lahko zgodi, da ti kdaj pač "ne pride", iz takšnih in drugačnih razlogov. Pa si kljub temu seksal. Oralno, analno, ali pa kako drugače.

V naši kulturi smo pa tako ali tako kar precej "obredno" naravnani, kar pa seveda zahteva jasne definicije, tudi (izgube) nedolžnosti. Absolutnega odgovora na to vprašanje tako ali tako ni, je kvečjemu vprašanje semantike.
Man is least himself when he talks in his own person. Give him a mask, and he will tell you the truth. /O. Wilde/

#39 mihec

mihec

piščan'c

• Ban
  • 175 prispevkov

Objavljeno 15 november 2008 - 15:09

Ma, saj je vse skupaj neumno - izgubiti nedolžnost. Potem si pa kriv? Pedri smo tako ali tako že grešniki.
There goes another one.

#40 gro30

gro30

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 15 november 2008 - 15:10

Jaz mislim da se nedolžnost izgubi že pri fafanju (kaj to ni sex? ), pri obeh sodelujočih.

#41 valda1

valda1

nov na sceni

• Člani
  • 272 prispevkov

Objavljeno 04 december 2008 - 19:06

Po moje pa je pri gejih izguba nedložnosti to, kar dojema tudi večina ljudi tukaj - analni seks za oba udeleženca. Če bi bilo seks vse, pri čemer je rezultat orgazem, potem bi lahko bili že Hitlerjevi intenzivni govori prava orgija, saj bi naj ženske od navdušenja doživljale orgazme. Stvar ni niti tako nemogoča, kot se sliši, saj orgazem je tudi posledica miselne aktivnosti. Torej bi lahko jaz tehnično nekomu odvzel nedolžnost že s pogovorom :D Kul!

Pri puncah pa je stvar malce bolj komplicirana. Glede tega pa bi to morale določiti same, ko pričnejo imeti tak občutek.
Kjer je v srcu ogenj, je ponavadi dim v glavi.

#42 Menino

Menino

nov na sceni

• Člani
  • 213 prispevkov

Objavljeno 04 december 2008 - 21:33

Mislim, da večina ne dojema, da je samo analni sex izguba nedolžnosti, temveč nekateri štejejo zraven tudi oralni sex. Tehtnica se bolj nagiba na stran tistih, ki mislijo da je tudi oralni sex izguba nedolžnosti (55%). Torej na hitro sem naštel, da nas je 9 samo za analo (brez ponavljanj) in 11 za oralo (in analo, vendar jo odmislimo). :)

Prispevek uredil/a: Menino, 04 december 2008 - 21:36.

#43 pinapole

pinapole

piščan'c

• Člani
  • 81 prispevkov

Objavljeno 21 februar 2010 - 22:00

jaz se tudi ridružujem tistim ki pravijo da je izguba nedolžnosti z analnim sexom... pri obeh. ker tako je tudi pri strejtih. ko ga ženska "faše" prvič, oba izgubita nedolžnost... ostalo je le igra :)
bodite v cvetju <3

#44 lube

lube

Častni član

• Člani
  • 877 prispevkov

Objavljeno 21 februar 2010 - 22:39

Ne vem no, ampak tipi nimamo deviške kožice za zgubit. Tako da uživajte pa ne skrbet kdaj boste izgubili nedolžnost XD

#45 polž

polž

piščan'c

• Člani
  • 64 prispevkov

Objavljeno 22 februar 2010 - 01:04

pomoje je izguba junfra že oralni sex

#46 kolega

kolega

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 22 februar 2010 - 23:09

a ma izguba nedolžnosti sploh kkšno vlogo?, sicer pa ne vem zakaj bi blo drugače kot pri ženskah

#47 lube

lube

Častni član

• Člani
  • 877 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2010 - 00:42

Ma najbrž gre se bolj za tisti prvič ko se dejansko srečaš z spolnostjo nasplošno v dvoje (ali več mogoče).
Pač ima svoj čar, jaz ne gledam na tipa kot nedolžen / devičnik, bolj kot izkušen / neizkušen ali malo izkušen :>

#48 Tejko

Tejko

piščan'c

• Člani
  • 78 prispevkov

Objavljeno 02 september 2010 - 19:56

Nedolžnost izgubiš takrat, ko imaš prvi spolni odnos; spolni odnos pa je lahko vaginalni (sicer ne pri gejih), analni in ORALNI. Res ne vidim razloga, zakaj oralni spolni odnos ne bi bil spolni odnos.

Če si ga pa dva samo skupaj drkata, kot je nekdo napisal nekaj postov nazaj, pa je to petting (= draženje spolnih organov) in zame to ni spolni odnos, čeprav bi ga pa lahko šteli za neko predstopnjo.

Seks med geji ne moremo kar analogno primerjati s seksom med moškim in žensko, kot tudi ne s seksom med lezbijkami. Če bi se pa šli to analogno primerjavo, bi lahko na enak način primerjali še vse ostale stvari v katerih smo neenakopravni s heteroseksualci in bi hitro ugotovili, da pri takšni primerjavi ne moremo zahtevati nikakršnih pravic. Vendar je to popolnoma druga tema, s primerom sem želel samo argumentirati svoje stališče. =)

#49 Fitz

Fitz

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 02 september 2010 - 20:35

A je to sploh pomembno?? Oz. ja, ko si mlad, pa pač moraš imeti neko merilo 'dosežka'.

Če pogledamo npr. besedo 'virgin' pa itak odpade kakšen koli gej nedolžnost, ker je 'virgin' izpeljava iz latinske besede 'virgo', kar pomeni "sexually inexperienced woman".

Lahko pa se pojem razume širše kot npr.: 'a virgin has a sexual "blank slate", unchanged by any past intimate connection or experience.' Sedaj je pa pol vprašanje kaj se definira kot 'intimate experience' in tako naprej...

#50 Tejko

Tejko

piščan'c

• Člani
  • 78 prispevkov

Objavljeno 03 september 2010 - 20:53

no, v bistvu res ni neki ful pomembno, ampak živimo v taki družbi, ki jo bo vedno zanimalo, če si že izgubil nedolžnost in pri kateri starosti.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov