Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kaj je izguba nedolžnosti pri gejih?

63 odgovorov v tej temi

#1 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2004 - 14:01

Lezbijke so nam nekaj o tem na svojem področju že povedale, mene pa zanima, kaj je po vašem izguba nedolžnosti za geja? S fantom :) seveda, saj me vaše morebitne izkušnje s puncami v tej temi ne zanimajo.

Na videz morda :oops: nesmiselno in :) smešno vprašanje, vendar če razmišljam, odgovor ni več tako samoumeven. Predpostavimo, da je izguba nedolžnosti analni seks. Pa se vprašam: ali sta potem dva tipa, ki se ljubita, vendar nikoli ne prakticirata analnega seksa, še nedolžna? In gremo lahko naprej: ali sta dva tipa, ki se ljubita, vendar nikoli ne prakticirata oralnega seksa, še nedolžna? Delita pa poljube, skupaj masturbirata, izvajata »petting« oziroma se ljubkujeta ... lahko tudi leta in leta. :*

Pa da ne grem dalje, ker bo začelo postajati :) smešno, me zanima vaše mnenje. Zelo dobrodošla bodo tudi vaša pojasnila. :?

Nekaj ponujenih možnosti:

1. Francoski poljub
2. Petting (»mečkanje«)
3. Vzajemna masturbacija
4. Skupni orgazem
5. Felacija (oralni seks)
6. Analni seks
7. Drugo: kaj?
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#2 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2004 - 14:08

Fak komplikejt vprašanje :mrgreen:

Nekaj ponujenih možnosti:

1. Francoski poljub ....................... ne
2. Petting (»mečkanje«) .....................ne
3. Vzajemna masturbacija .....................ne
4. Skupni orgazem ................................ne
5. Felacija (oralni seks) ...........................ja
6. Analni seks .......................................ja
7. Drugo: kaj?

Rečmo french kiss - stem definitivno ne zgubiš nedolžnosti.
Z analnim, oralnim sexom pa jo. Tuki je full intima, prodira se v človeka, igra z spolnim organom itd. :mrgreen:

Lp
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#3 ragazzo

ragazzo

piščan'c

• Člani
  • 125 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2004 - 16:53

Jaz bi rekel, da samo analni seks, oralni ne, vsaj po mojem mnenju.
LPB
Dicono che alla mia età si deve ridere, ma chi lo dice non sà che alla mia età si piange per due occhi castani, per una voce un pò strana, perchè non ti guarda e non si accorge di te.

#4 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2004 - 21:22

Mah sj čeb rekel, da je french kiss the end ko zgubiš nedolžnost bi blo pa tko :) Jz pa mislm, da je tud oralni sex. Ker je tukaj full intima. Če rečmo pol tud pasivni tip nikol ne izgubi nedolžnosti če bi gledal po "normah" str8-ov. Sam aktivci rečmo ... stem da bi se najdu še kdo, ki bi reku da morš v pizdo ne pa v rit porivat :mrgreen: Aj pajade....sj ni važn :evil: Jz sm jo v vseh pogledih vseen :evil:

Lp
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#5 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2004 - 02:06

Gledano z mojega stališča gre samo za nihanje med možnostma 5. in 6., torej: ali gej izgubi nedolžnost samo z analnim seksom ali pa tudi z oralnim? Vse ostale dane možnosti (1.-4. in 7.) so napisane kot alternativa in v razmislek drugim uporabnikom, da morda gledajo na stvari drugače in nam bodo napisali svoje mnenje. 8)

Zame osebno sta tako oralni kot analni seks dejanji, s katerim fant izgubi nedolžnost s fantom. Aktiven, pasiven ... ni pomembno. :? Sem pa nekaj časa nazaj razmišljal, če bi poleg analnega štel zraven tudi oralni seks. In prišel sem do tega, kot je v uvodu nakazano, da bilo nenavadno trditi za dva geja, ki v ljubezni in spolnosti prakticirata vse, kar je možno, razen analnega seksa, da sta še nedolžna. :)

Vsa ostala spolna dejanja, pa naj so še tako prijetna in lepa, pa zame ne pomenijo izgube nedolžnosti.

Takšno je moje mnenje. Pa vaše? :?:

#6 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2004 - 10:05

Am pomoje pa je važno a si aktiven al pasiven :)

Ker če rečemo tko kot govori družba, da se nedolžnost zgubi:
- ženska ko prodre tip vanjo
- moški ko jo nategne :mrgreen:

potlej bi bilo pri gejih tkole:
- aktiven moški zgubi nedolžnost ko tipa nategne :mrgreen:
- pasiven pa ne, saj nima pizde :lool: :?:

Če pa se ne ravnamo po družbi, je lahko že kiss izguba nedolžnosti - > če bi tko od začetka nam govoril, bi tko tud zdej misll :| Sam pol bi jz že v vrtcu zgubu nedolžnost :roll: :?: he he he, Vseeno pa sm za 5, 6 možnost.

Lep jutranjiiii pozdravček

#7 G-star_boy

G-star_boy

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 01 april 2004 - 16:39

ja izguba nedeložnosti se vsaj po mojem mnenju strogo nanaša na analni seks, v pasivni al pa aktivni vlogi, sam oralni seks se mi zdi premalo, a se ne sliš mal smešn da bi rekl da npr. sosedova Francka pa ni več devica, ker ga je včeraj enmu pofafala :roll:

lp

#8 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 02 april 2004 - 00:17

G-star_boy, vse lepo in prav, vendar »teorije« o izgubi nedolžnosti med fantom in punco po mojem vseeno ne moremo tako enostavno prenesti na dva fanta. Tudi meni bi bilo :) smešno v primeru sosedove Francke, ki si ga navedel. Vendar, če grem do maksimuma, a ni vseeno malo nenavadno trditi za dva geja, ki živita skupaj, se vroče ljubita dan za dnem, leto za letom, po tisočih ognjemetih in strastnih nočeh, vendar nikoli z analnim seksom ...da sta še nedolžna? :?

#9 ragazzo

ragazzo

piščan'c

• Člani
  • 125 prispevkov

Objavljeno 02 april 2004 - 22:14

Saj ne vem...izguba nedolžnosti je postala en velik mit...
Nekoč je bilo pomembno, da je ženska še nedolžna do poroke, danes to ni več.
Če pogledamo s fiziološke plati, je izguba nedolžnosti pomembna samo za ženske, pa še to ne za vse, ker nimajo vse ženske takšne deviške kožice, da bi jo pretrgale.
Sam poznam eno osebo, ki ima takšno deviško kožico, da bo pretrganas šele ob porodu, torej je ona še vedno devica, kljub temu da seksa vsak dan z drugim???? :o

Zato mislim, da ni toliko pomembna nedolžnost, kot fiziološki pojav, je za moške itak nerelevantna, kot psihološki pa ostajam na tem kar sem že zapisal.
Zame je analni seks višek odnosa med dvema fantoma, zato sklepam, da je izguba nedožnosti takrat, ko ga "pasivni dobi", je pa prav, da bi oba skusila oba položaja...potem pa naj se odločita kdo in kaj bo, ter na kakšen način.
Menim, da reči, da "jaz sem pa samo aktiven" je nesmiselno, ker postavljaš pogoje v razmerje, kar pa gotovo nidobro. Po mojem mnenju bi morala vsak poskusiti z obema položajema in nato se odločiti kako inkaj, sicer pa je pomembno, da se zavedata, da ne glede na to, kdo ga daje in kdo ga dobiva, sta v teh trenutkih eno in da je to le izraz njune ljubezni.

Sem zapretiraval? :|

LPB
Dicono che alla mia età si deve ridere, ma chi lo dice non sà che alla mia età si piange per due occhi castani, per una voce un pò strana, perchè non ti guarda e non si accorge di te.

#10 ComfortablyNumb

ComfortablyNumb

nov na sceni

• Člani
  • 221 prispevkov

Objavljeno 02 april 2004 - 23:03

Kot je povedal kolega Raggazo...izguba nedolžnosti je postala predvsem skomercializiran mit, katerega populistični in hiper liberalni mediji razpihujejo do te mere, da je mladina že čisto zmedena. Lahk vam priznam da sem bil dolga leta kar nekoliko zakompleksan in TOTALNO obremenjen zaradi tega....namreč precej pozno sem jo izgubil.

Sam menim da se kaj takega zgodi predvsem v glavi in je povezano z zrelostjo in odgovornostjo dveh oseb. Vsekakor je lepo izgubiti nedolžnost z osebo ki jo imaš dejansko rad, ali jo celo ljubiš.

Ena pesmica pravi....''bilo mo je prvi put, samo jednom prva zora svidje'', a kdo ve kera? :D :D :D Je ena najlepših in precej lepo simbolizira to ''dejanje'' pri človeku :D

Radi se mejte :D

CN

#11 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 03 april 2004 - 01:49

Lahk vam priznam da sem bil dolga leta kar nekoliko zakompleksan in TOTALNO obremenjen zaradi tega....namreč precej pozno sem jo izgubil. Sam menim da se kaj takega zgodi predvsem v glavi in je povezano z zrelostjo in odgovornostjo dveh oseb. Vsekakor je lepo izgubiti nedolžnost z osebo ki jo imaš dejansko rad, ali jo celo ljubiš.

Lepo povedano. :) Pa nisi edini, tudi jaz sem bil zakompleksan, ker sem imel občutek, da seksajo že vsi 13-letniki, jaz pa nisem več bil najstnik. Vendar, ko je bilo »prvič« sem videl, da je res vse v glavi in tistega fanta sem si res želel, bil zaljubljen vanj... Vendar ko se prvič resno zaljubiš, sploh če si še zelo mlad (pod 16), se lahko vse skupaj zgodi mnogo prej, kot bi si "želeli" ali pa kot razmišljamo potem kasneje. Ampak meni ni žal... :)

Kar se tvojega vprašanja tiče, pa so Novi fosili neprimerno boljši kot stari fosili. Hecam se. Naslov Bilo mi je prvi put pa se res ujema z temo. A o tem v Klepetalnici: Naj Naj Naj.

#12 G-star_boy

G-star_boy

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 03 april 2004 - 20:40

G-star_boy, vse lepo in prav, vendar »teorije« o izgubi nedolžnosti med fantom in punco po mojem vseeno ne moremo tako enostavno prenesti na dva fanta.

ja v redu, sam jz ne bi zdej samo za geje ustvarjal novega pomena "izguba nedolžnosti", kle je pomoje problem sam to, da noben noče bit oklican za "nedolžnega" in zato pol tisti k so mel samo oralni seks razlagajo da niso več nedolžni, v podrobnejšo razlago pa seveda ne grejo :P

lp

#13 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 04 april 2004 - 12:30

ja v redu, sam jz ne bi zdej samo za geje ustvarjal novega pomena "izguba nedolžnosti", kle je pomoje problem sam to, da noben noče bit oklican za "nedolžnega" in zato pol tisti k so mel samo oralni seks razlagajo da niso več nedolžni, v podrobnejšo razlago pa seveda ne grejo :P

Saj ne gre za to, da se ne bi strinjal. Želja mi je, da vas vzpodbudim k razmišljanju in želim slišati več mnenj. Da je pri fant- fant drugače kot fant-dekle sem poudaril, ker se hitro lahko pojavi nekdo, ki bo trdil, da je izguba nedolžnosti zgolj »združitev« penisa in nožnice in da ritka pač ni spolni organ, zato fant sploh ne more izgubiti nedolžnosti s fantom. Vem, da bo večino to zvenelo smešno, tudi meni, pa vseeno... :) Pač, vsak ima svojo »teorijo«, kaj je izguba nedolžnosti.

Zanimivo razmišljanje, da marsikateri fant noče biti oklican za nedolžnega in šteje že oralni seks za izgubo nedolžnosti ... se strinjam. Pa vseeno ostajam pri tem, da je TO zame ne samo analni ampak tudi oralni seks. Bolje rečeno, takšna intima med fantoma, za katero ni nujen analni seks, vključuje pa vse drugo. Kaj si kdo pod tem predstavlja, pa je stvar posameznika.

Zakaj tako mislim, je med drugim tudi to, da potem dve lezbijki (med sabo) sploh ne moreta izgubiti nedolžnosti. Dvomim, da se bodo s tem lezbijke strinjale. Ali pač? :?

#14 G-star_boy

G-star_boy

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 04 april 2004 - 21:02

Kaj si kdo pod tem predstavlja, pa je stvar posameznika.

Zakaj tako mislim, je med drugim tudi to, da potem dve lezbijki (med sabo) sploh ne moreta izgubiti nedolžnosti. Dvomim, da se bodo s tem lezbijke strinjale. Ali pač? :?

ja itak, pač je stvar posameznika, lahko bi tut rekl da izgubiš nedolžnost na več stopnjah: prvi poljub...oralni seks...analni seks.....grupič :lol:

hm..kar se lezbijk tiče..ne vem...pizde si skup porineta in to je to :oops: se opravičujem za grob jezik :P al morta met pa dvojnega dildota :evil:

pol pa še neki..če ga samo!!! drkaš drugemu, je potem to že tudi izguba nedolžnosti???
kje je potem meja?
lp

#15 AmyLee

AmyLee

nov na sceni

• Člani
  • 274 prispevkov

Objavljeno 04 april 2004 - 21:23

kar se lezbijk tiče..ne vem...pizde si skup porineta in to je to :oops: se opravičujem za grob jezik :P al morta met pa dvojnega dildota

Prosim da se geji nehate menit o tem kako lezbijke izgubljamo nedolznost druga z drugo :P ker nimate pojma kako...tako kot me nimamo pojma kako vi... Lahk pa si zaupamo 8)

#16 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 04 april 2004 - 21:32

...če ga samo!!! drkaš drugemu, je potem to že tudi izguba nedolžnosti???
kje je potem meja?

Ravno to je vprašanje te teme. Izgleda mnogo bolj preprosto, kot je. Ali pa jaz kompliciram? :mrgreen: Kakorkoli, dvomim da bomo prišli do "enotnega" standarda izgube nedolžnosti, niti to ni namen teme. Pač, vsakdo bo ocenil, kdaj deli s fantom toliko intimnosti, da bo to TO!

...lahko bi tut rekl da izgubiš nedolžnost na več stopnjah: prvi poljub...oralni seks...analni seks.....grupič

In potem te novi tip vpraša: Na kateri stopnji si pa ti? :lool:

hm..kar se lezbijk tiče..ne vem...pizde si skup porineta in to je to ... al morta met pa dvojnega dildota

Hja, potem če dva tipa skupaj porineta tiča ... ali pa če si pomagata z dildom, ali pa se celo kdo samozadovoljuje z njim ... dobimo še bolj čudno terorijo.

Eh, nikamor ne bova prišla. Lep pozdrav... :)

#17 G-star_boy

G-star_boy

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 05 april 2004 - 15:28

ja seveda, bolj kot razširjamo pojem izgubiti nedolžnost na več "stopenj" bolj izgublja pomen sam

tri much

lp

#18 Nara Yulia

Nara Yulia

zasvojen'c

• Člani
  • 445 prispevkov

Objavljeno 05 april 2004 - 17:12

OK, nisem tip (sori, sori) samo meni je najbolj logicna definicija izgube nedolznosti pri gejih analni seks, ne glede na pozicije.

Sicer pa: saj imate temo Moj prvic, pa ste se vsi ful razpisali, tukaj pa nobeden ne zna definirat "prvic", kaj je zdaj to za ena zmeda :wink:
How often have I said to you that when you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth? (Sir Arthur Conan Doyle)

#19 zappy

zappy

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 10 april 2004 - 13:35

ker sem si ravno skuhal svezo kavico in prizgal cigaretk in sem mi pac da nakladat...
kakor se lahko prebere v prejsnih postih ni enotnega pojmovanja, zatorej - vsakemu svoje(ga)... mogoce se pa da vse skupaj se malo bolj zakomplicirati. :)

hja.
* recimo, da vzamemo izgubo nedloznosti kot oznacitev trenutka, v katerem nekaj prvic pocnemo (v seksu in mogoce tudi drugje - "nisem se jedel vampov - torej sem na podrocju vampojedenja se nedolzen")... torej si lahko olajsamo zadevo tako, da se lepo "popredalckamo" (itak gejevsko omiljeno opravilo) in si recemo (ali vrezemo datume v posteljno stranico z ostrim predmetom): nedolznost "fafanja" sem izgubil (naprimer - v torek), nedolznost "biti pofafan" sem izgubil takratpatakrat, "pasivno-analno" nedolznost takrat, "aktivno-analno" nedolznost pa tistegadne. in vse skupaj lahko celo razsirimo (zakaj le bi imeli samo eno nedolznost?) - "orgijska" nedolznost, "v naravi" nedolznost, "zvezan-in-visec-na-glavo-z-levo-nogo-z-bliznjega-cerkvenega-zvonika" nedolznost in nebroj ostalih bolj ali manj vsakdanjih nedolznosti.
vprasanje - ali je potrebno doseci orgazem za izgubo take nedolznosti?
moto: za vsako stvar je enkrat prvic (in veliko veselja pri izgubljanjih nedolznosti)
* izguba nedolznosti kot prvi heteroseksualni spolni odnos - torej (in u bistvu) smo potem vsi geji (ki nismo imeli "pravega" seksa s pripadnico nasprotnega spola) nedolzni do konca svojega zivljenje, oziroma do prvega odnosa z zgoraj omenjenim nasprotno-spolnim-subjektom (ali objektom). torej ostajamo nedolzni.
moto: hura! ali ne-hura! ?
* izguba nedolznosti v miselno abstraktnem pogledu. mar ne izgubimo (morda samo koscek) svoje nedolznosti, ko prvic zacnemo razmisljati o osebi istega spola kot o spolnem objektu? kako pa je potem z razmisljanjem o hetero-seksu (prosim brez vizualizacij - da ne bom odgovoren za kaksne nenadne slabosti)? mogoce izguba miselne nedolznosti v vecih stopnjah(?):
-misel na heteroseksualni seks - izguba nedolznosti 1. stopnje
-misel na homoseksualni odnos - izguba nedolznosti 2. stopnje
-misel na seks z zupnikom - izguba nedolznosti 3. stopnje (ali obvezen ritual?)
-misel na seks s predsednikom drzave (ali katerimkoli slovenskim politikom) - izguba nedolznosti 4. stopnje (ali izguba uma? vida, okusa?)
moto(ta): pazi kaj mislis! in mozgani so najvecji spolni organ.
citat: tom waits: you're innocent when you dream. (?)
* izguba nedolznosti kot prvi seks brez ljubezni. v ljubezni vsi nedolzni?
moto: (najbrz) - ljubite!
(*) izguba nedolznosti kot "pridobitev" greha. torej - ce nisem gresil, potem nisem izgubil nedolznosti.
moto: kaj je zame greh? in kaj za druge?
* izguba nedolznosti kot saj-pravzaprav-nikoli-nismo-bili-nedolzni. mar nam nista ravno eva in adam zapravila vse moznosti, da bi sploh se kdaj bili nedolzni? in po kristusu (ker je ravno velka noc) so te moznosti padle se pod nulo. vsi smo gresniki in zatorej nenedolzni.
moto: ali je kaca zapeljala tudi stevota, da je dal tisto prekleto jabolko adamu?
* izguba nedolznosti kot nastanek dolznosti. nedolznost izgubimo, ko smo prvic nekomu kaj dolzni. (uslugo, vabilo na kavo, denar....)
moto: podarjanje.
* pravna izguba nedolznosti - vsak je nedolzen dokler se mu ne dokaze krivda.
moto: naj zivi pravna drzava (?)

kvragu - kave mi je zmankal. torej se tale moja nebuloza bliza koncu. in se je najbrz pozabilo na marsikatero moznost izgube - pa nic ne de - smernice so zacrtane... upam da nisem povzrocil prehudih glavobolov na ta premicni jezusckovo krizanjski praznik. no mogoce se je pa kdo vsaj malo nasmehnil. mogoce (in morda se najbolje) pa ste imeli kaj pametnejsega za poceti kot tole brati.

lep pozdrav vsem.

p.s. - danes sem izgubil nedolznost na temu forumu

#20 Nara Yulia

Nara Yulia

zasvojen'c

• Člani
  • 445 prispevkov

Objavljeno 13 april 2004 - 12:51

Zappy, ti si car :respect:
How often have I said to you that when you have eliminated the impossible, whatever remains, however improbable, must be the truth? (Sir Arthur Conan Doyle)

#21 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 189 prispevkov

Objavljeno 29 november 2006 - 10:58

Ali je "Kaj/kdaj je seks?" isto lahko stvar interpretacije, kot izguba nedolžnosti. :? Seks je analni odnos, oralni seks pa je samo: "zasral si z nekom". :?: Velikokrat slišim, da če nekdo reče, da si seksal, to avtomatsko poveže z analnim odnosom. Če analnega odnosa ni, to ni seks. Se reče samo, da si "zasral z nekom". Pa ne razumem te čudne interpretacije.
Lep pozdrav, Glorč :pepper:

#22 Angel468

Angel468

biskvitek

• Člani
  • 42 prispevkov

Objavljeno 29 november 2006 - 21:51

Js mislm da lahko izgubo nedolznosti povezem s prvim odnosom, kjer sem sam penetriral (prvic je bilo s punco) ter prvic, ko sem bil...no ja, saj je jasno (se je zgodilo pol leta kasneje:D)...tako da sem nedolznost v tem smislu izgubil...kar se pa tice kriminalnega prava...not guilty until proven otherwise... :evil:
Ko mrka usoda uklesci me, ne trenem, jocem jaz nikdar, zivljenje bica, tepe me, krvi, udarcev mi ni mar...

#23 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 05 december 2006 - 10:15

Jaz pa štejem za izgubo nedolžnosti svoj prvi spolni odnos s fantom, kljub temu, da takrat nisva seksala analno.

Je pa res, da sem prej seksal s puncami, ampak to štejem nekako v svojo... kategorijo :? izgube nedolžnosti.
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#24 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 05 december 2006 - 23:15

Pri meni je nekako tako kot pri Shamanu tak da se strinjam z njim. ;)

#25 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 06 december 2006 - 12:16

Tut jst se strinjam s shamanom.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov