Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Moj »prvič« s fantom

91 odgovorov v tej temi

Anketa: V kakšnem spominu vam je ostal vaš »prvič« s fantom (ocena od 5 do 1)? (898 članov je oddalo svoj glas)

1. V čudovitem (5) (64 glasov [18.29%])

Odstotek glasov: 18.29%

2. V prijetnem (4) (82 glasov [23.43%])

Odstotek glasov: 23.43%

3. Ni bilo nič posebnega (3) (48 glasov [13.71%])

Odstotek glasov: 13.71%

4. V malo neprijetnem (2) (31 glasov [8.86%])

Odstotek glasov: 8.86%

5. V groznem (1) (26 glasov [7.43%])

Odstotek glasov: 7.43%

6. Glasoval "Prvič" s fantom se še ni zgodil (99 glasov [28.29%])

Odstotek glasov: 28.29%

Glasuj Gosti ne morejo glasovati.

#76 Simon35

Simon35

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 01 oktober 2014 - 14:48

Živjo! Včeraj sem naletel na vaš forum in izvedel kar nekaj stvari, ki so mi bile do nedavnega precej neznane. Seveda sem kar nekaj časa razmišljal in sicer ali naj se podam na to, za mene skoraj v celoti naznano področje ali ne. In sicer, spomladi sem na potovanju prvič v življenju preživel noč, polno strasti in užitkov, z moškim. Mislim, da je bila to posledica kombinacije nekaj rum col, njegove prijetne in zabavne družbe, lepote, mladosti. Ker sem v resni vezi že dolgo let in imam tudi otroka, to res ni bilo pametno, a ne. Pred tem sem partnerko samo enkrat prevaral, na poti, za eno noč in se kar nekajkrat tudi vzdržal. Vedno so bile to punce. V mladosti tudi nisem imel izkušenj s fanti, prvič sem se zaljubil v punco v šestem razredu, imel kar nekaj kratkoročnih vez in dve dolgi. Zanima me, ali ima še kdo podobne izkušnje, ali je to samo eksperimentiranje. Vem, da bi bilo najbolje, da na vse to pozabim  in se raje bolj posvetim partnerki, ki jo imam po 12-ih letih še vedno zelo rad, ampak... 

#77 Hyperion

Hyperion

piščan'c

• Člani
  • 66 prispevkov

Objavljeno 01 oktober 2014 - 15:12

Rumkola? Dva tipa sta pila rumkolo?

Ti veš dosti bolje od nas kaj hočeš. Pri 36 letih je fajn imet nekaj prioritet in vsaj približno vedt, kakšne so lahko posledice, če tvoje prioritete niso opredeljene dovolj natančno.

#78 Simon35

Simon35

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 01 oktober 2014 - 17:53

Verjetno sem podzavestno res hotel, da se to zgodi.

Prioritete sem imel pa že zelo zgodaj začrtane; študij, služba, dom, družina. Imel sem vse, kar sem potreboval za srečno življenje. Lansko leto pa sem izgubil starša, veliko premišljeval o življenju...

Letos sem zamenjal uslužbo, bil eno obdobje brez in imel veliko časa, da.... 

#79 avani

avani

zasvojen

• Člani
  • 370 prispevkov

Objavljeno 02 oktober 2014 - 21:20

Nihče ti ne more podati definitivnega odgovora na tvojo situacijo, ali si storil nekaj prav ali narobe - ga enostavno ni. Naredi si uslugo in se ne izgovarjaj, naredil si nekaj, kar ti je v danem momentu pasalo. Zaradi tega ne trpi tvoje razmerje ali tvoje življenje, ki ga imaš s familijo. kar ne veš, ne boli, te pa očitno daje vest.

Zdaj ne vem, ali si z napisanim hotel potolažiti sam sebe, v nasprotnem primeru pa imaš problem. Praviš, da si veliko premišljeval o življenju. Prioritete pa si mogoče začrtamo, ampak prej ko slej nam postane jasno, da je sprememba edina konstanta v življenju. In s tem ni nič narobe. Je pa res, da v kolikor si boš zaželel bolj korenitih sprememb, bom enostavno moral vložiti veliko truda in volje, da bo situacija čim manj boleča za vse vpletene. Srečno.

Prispevek uredil/a: avani, 02 oktober 2014 - 21:20.

Slika objavljena

#80 Simon35

Simon35

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 03 oktober 2014 - 12:00

Hvala ti Avani. Super si zadela. Ja, imam problem in vedno bolj ko o tem premišljujem, večji pritisk čutim. Mislim, da sem vgriznil v prepovedano sadje in zdaj mi nekako ne da več mirno spati. Ja, obtičal sem med dvema svetovoma. Nočem prizadeti vse najbljižje, samo to za enkrat vem.

#81 sean

sean

piščan'c

• Člani
  • 150 prispevkov

Objavljeno 10 oktober 2014 - 17:18

Simon35, nisem razumel, kaj te torej teži. Da si prevaral partnerko ali da si seksal z moškim?

#82 Simon35

Simon35

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2014 - 16:35

Mogoče to, da sem ugovovil, da sem gay, kar sem prej lahko zanikal, dokler nisem probal. Čeprav me še vedno privlačijo tudi lepotičke, da ne bo pomote.

#83 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2014 - 16:38

Ce si gej, se bos verjetno locil oz.povedal partnerki?

#84 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 928 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2014 - 17:46

Biti gej ali strejt ni stvar izbire in če si užival v seksu z moškim še to ne pomeni nujno, da si gej. Pomeni morda kvečjemu, da si MORDA LAHKO gej, pa pač tega prej nisi vedel, ker nisi imel priložnosti. Lahko si pa seveda biseks. Ali karkoli drugega. Kakršnokoli nalepko si boš že izbral, da se z njo identificiraš v komunikaciji z ostalimi, še zmeraj si in boš ti ti. Glede na to, da te še zmeraj privlačijo lepotičke, pa precej dvomim o tvojem gejevstvu. Če bi bil gej, sem prepričana, da bi to gotovo to že kdaj prej ugotovil oziroma bi te po spolni izkušnji z moškim povsem minila želja po takozvanih lepotičkah. Seveda iz spolnega, ne estetskega vidika. :D To  je seveda le moje razmišljanje. Vsekakor se lahko motim. Ne bi bilo prvič, pa tudi zadnjič ne. :)

Se mi pa vsekakor zdi najbolj fer, da se o tem pogovoriš s partnerko ali ji vsaj namigneš o svojih občutkih, razmišljanjih, vprašanjih. Lahko pa seveda greš tudi po liniji najmanjšega odpora in se delaš francoza. Vendar se je pri tem precej nujno zavedat tudi kakšne posledice lahko to privleče za seboj in se vprašat, če si pripravljen nositi odgovornost oz. plačat to ceno. Ter zakaj potem sploh vztajati v razmerju, kjer se ne moreš ali nočeš izraziti. Konec koncev je vsak svoje sreče kovač.

Kuj dokler je še vroče in držim pesti, da se ne opečeš (preveč).

:mavrica:

Prispevek uredil/a: Eos23, 13 oktober 2014 - 17:47.

There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#85 Simon35

Simon35

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2014 - 19:23

Hvala ti Eos23 za tvoja razmišljanja. Že od cca. 20-ega leta naprej, če zdaj malo bolj razmislim, sem kdaj pa kdaj naletel tudi na kakšnega tipa, ki me je privlačil, ampak vseeno so bile punce na prvem mestu. Je pa temu botrovala verjetno tudi družba, okolica,da sem ta del svoje osebnosti potlačil v ozadje. Stvar bi bila bistveno lažja, če bi se moral pogovoriti samo s partnerko, ker pa sta tukaj še otroka, je pa to zelo, zelo težko.

#86 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 147 prispevkov

Objavljeno 13 oktober 2014 - 21:29

Jaz sicer ne vem kaj si, ali gej, biseksualec, ali pa nekaj tretjega. Ne isci izraza zase, ker sama oznaka zate ne bo spremenila nicesar. Je pa jasno eno... ce bos zaradi ene izkusnje z moskim vrat na nos zapustil partnerko in postavil na kocko druzino, te opise le en izraz - bedak.

#87 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 695 prispevkov

Objavljeno 14 oktober 2014 - 21:37

Je pa jasno eno... ce bos zaradi ene izkusnje z moskim vrat na nos zapustil partnerko in postavil na kocko druzino, te opise le en izraz - bedak.

Pa ja ni potem bolje, da ostane s svojo partnerko, se poroči, dobi otroke, vsaj 1x na mesec pa na skrivaj šibne v Tivoli v iskanju hitrega drka ali fafa? :?:  Ali morda meniš, da ga bo želja po moškem telesu kar na lepem tudi minila?

Simon35, moj nasvet je, da dobro premisliš o vsej zadevi. Vprašaj se, kako čutiš. Česa si želiš. Imaš še vedno iste načrte za prihodnost ali bi jih rad spremenil?

Ne misli, da je za spremembe prepozno. Saj vendar še nisi pri koncu svojega življenja.

Najslabše je sedenje na dveh stolih. In tudi najmanj pošteno. Sicer niti ni tako zelo malo tipov te vrste kot sem zapisala zgoraj in se njihovim partnerkam niti ne sanja ne, kaj vse počne njihov partner/mož. Morda so kdaj celo ljubosumne na kakšno njegovo sodelavko, ampak tako daleč, da bi pomislile, da njenega tipa privlačijo drugi moški, jim pa ne znese.

Dobro se zazri vase, premisli zadeve in se odloči. Sam se boš moral, nihče se ne bo namesto tebe.

Ljubezen je večna, dokler traja.

#88 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 147 prispevkov

Objavljeno 14 oktober 2014 - 22:14

Saj ze ima otroka, dva.

Prispevek uredil/a: Lisbeth, 14 oktober 2014 - 22:16.

#89 Simon35

Simon35

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 20 oktober 2014 - 10:44

Vsi vaši komentarji so dobrodošli. Lahko pa rečem, da sem se v zadnjem času precej skuliral in umiril, v željah in razmišljanjih, v dejanjih tako ali tako nisem bil aktiven. Imam bistveno več dela in tako mi poleg družine ne ostane veliko časa. Prišel sem do tega, da vsega pač ne morem imeti, kaj mi je najpomembnejše in dal tudi egoizem na stran. Lp vsem

#90 Xander

Xander

piščan'c

• Člani
  • 55 prispevkov

Objavljeno 17 februar 2016 - 21:03

Prvič ne bolj čudovito (so drugi razlogi) :ideja: .! Potem je bilo vse drugače (spet drugi razlogi) :ideja: .! 

#91 emmm

emmm

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 26 september 2018 - 00:07

Ojla,

Rabil, bi kakšen dober nasvet. Zanima na kakšen način ste ali še rešujete težavo z bolečino ob analnem seksu?

Sam sem nedolgo nazaj prispel v svet seksa, ker imam željo po analnem seksu tudi tega prakticiram, ampak moram reči, da neprestano čutim bolečino ob analnem seksu, s časoma postaja nekoliko bolje. Ampak ne vem če bo samo čas brez druge pomoči pomagal.

Kaj bi tu pomagalo (dolga penetracija s prsti, anal plug, meditacija, si pustiti ressss čas, kakšni druga tehnika ali pripomočki)?

Hvala za vse uporabne nasvete in deljenje izkušen :mavrica2:

#92 Jacques

Jacques

piščan'c

• Člani
  • 52 prispevkov

Objavljeno 09 oktober 2018 - 23:34

Uh, ni kaj dosti drugega kot lubrikant in počasi. Začne se z malim (prst, mini dildo ...), da se danka navadi in sprosti. Mogoče vstavi ta predmet v danko in počakaj nekaj minut, da se danka navadi. Šele nato nadaljuj s kakimi gibi, kar ti paše. Nikamor hitet. Analni češ (plug) mogoče tudi pomaga, vsaj ni ga treba držat na mestu. Potem preidi na kaj večjega (penis). Mislim, da ni neke večje znanosti pri tem. Sicer naj me kdo popravi

Hominem quaero

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov