Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Moj »prvič« s fantom

91 odgovorov v tej temi

Anketa: V kakšnem spominu vam je ostal vaš »prvič« s fantom (ocena od 5 do 1)? (906 članov je oddalo svoj glas)

1. V čudovitem (5) (66 glasov [18.44%])

Odstotek glasov: 18.44%

2. V prijetnem (4) (82 glasov [22.91%])

Odstotek glasov: 22.91%

3. Ni bilo nič posebnega (3) (51 glasov [14.25%])

Odstotek glasov: 14.25%

4. V malo neprijetnem (2) (31 glasov [8.66%])

Odstotek glasov: 8.66%

5. V groznem (1) (26 glasov [7.26%])

Odstotek glasov: 7.26%

6. Glasoval "Prvič" s fantom se še ni zgodil (102 glasov [28.49%])

Odstotek glasov: 28.49%

Glasuj Gosti ne morejo glasovati.

#51 bobitoi

bobitoi

piščan'c

• Člani
  • 75 prispevkov

Objavljeno 05 november 2010 - 08:56

Jst sem prvič z osebo ki je nisem imel rad, sva pa bila par. :o
No tokrat bi rad da stvari potekajo drugače. Mora biti fenomenalno če si z celotnim svojim srcem s to osebo. :D

#52 Tejko

Tejko

piščan'c

• Člani
  • 78 prispevkov

Objavljeno 19 november 2010 - 23:29

Mora biti fenomenalno če si z celotnim svojim srcem s to osebo. :D

seveda je =) to je najlepše kar se lahko zgodi :mavrica:

#53 Wily

Wily

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 12 januar 2011 - 17:26

Mojega "prvič" ne bom nikoli pozabil. Bilo je lepo, sploh ker sem ga že takoj vzljubil, imel sem ga resnično rad, res sem nekaj čutil do njega. Vendar vsega lepega je enkrat konec in življenje gre naprej. In pregovor "Čas zaceli vse rane." res kar drži.

#54 DarkAngel

DarkAngel

gay friendly

• Ban
  • 18 prispevkov

Objavljeno 19 januar 2011 - 01:55

Moj prvič se še ni zgodil,zagotovo pa si želim,da bi se mi zgodil z nekom,ki bi me imel rad in mi bil zvest. Mogoče obstajajo taki :)
"Srivnost življenja ni samo v tem, da živimo, temveč tudi v tem, da vemo, zakaj živimo." Fjodor Mihajlovič Dostojevski

#55 nobody

nobody

piščan'c

• Ban
  • 55 prispevkov

Objavljeno 19 januar 2011 - 22:52

Moj prvič s fantom ni bil tisto, kar sm si predstavljaj :) predstavljal sem si da bom prvič s nekom ki ga bom poznal že dlje časa in ki ga bom imel rad, ampak kasneje je blo pa ravno obratno, but it was good :) hehe

#56 lube

lube

Častni član

• Člani
  • 877 prispevkov

Objavljeno 20 januar 2011 - 12:10

Takrat sem mislil da je bil moj prvič dober, kljub manjšemu grenkemu priokusu, ampak sedaj vidim
da ni bilo niti podrazno tako dobro kot drugič, tretjič itd :)

Ta prispevek je mogoče star in ne odraža trenutnega mnenja!

#57 Aisuhaato

Aisuhaato

piščan'c

• Člani
  • 58 prispevkov

Objavljeno 20 januar 2011 - 17:47

Moj prvič je bil totalno kaotičen, ker partner ni imel pojma kaj naj počne in so letele roke in noge vsepovsod, na koncu pa ni bilo iz tega nič. Sem pa pred kratkim ravno doživel nekaj fenomenalnega, takoda bom od zdaj naprej kar ta dogodek označil za svoj prvič :D

#58 Joyofboys

Joyofboys

piščan'c

• Člani
  • 79 prispevkov

Objavljeno 25 julij 2011 - 07:06

Da malo obudim temo :kuku:

Mojega iskrenega "prvič" ne pomnim kaj dobro...bili smo še zelo mladi (okrog 5-6 let) in je to bilo nekaj kar smo videli na TV-ju haha
Prva...penetracija, je pa bila se mi zdi da pri 14. letih, ko je rekel da ga NE bo dal not, ampak ga je vseeno. Moram pa priznat da se nisem upiral haha
Dovoljenja pa tudi nisem dal...mi je pasalo, ampak nisem hotel svoje nedolžnosti izgubit na tak način...potem se je to nadaljevalo dokler si ni našel punce, zadovoljen nisem bil nikoli, ker sem si ga nazadnje moral vseeno še sam na roke...vedno je bil do seksa straight odnos, zato se mi še vedno zdi da sem neizkušen čeprav je to trajalo leta. Tudi jaz si rad lažem in si govorim da sem še nedolžen in bi rad, da vsaj v resni zvezi moj "prvič" pusti lep spomin =) :objemfanta:

I know it's cheesy, but I feel GRATE!

#59 Whistler

Whistler

piščan'c

• Člani
  • 163 prispevkov

Objavljeno 25 julij 2011 - 10:21

No, do letos sploh mi še ni blo jasno kaj hočem sam s sabo. Punce sem itak vse odbil in z nobeno nisem imel še "prvič", za fante pa sem se odločno torej opredelil šele pred kratkim. Moj prvič torej še sledi.

P.S. Mater res, eni ste bli ful zgodnji. Jaz pred 10im letom sploh še nisem vedel kaj seks je, kaj šele da bi si ga upal komu pokazat in tikat. xD
Ay, qué camino tan largo!Ay mi jaca valerosa!Ay que la muerte me espera,antes de llegar a Córdoba!
Córdoba.Lejana y sola.

#60 dvddvd

dvddvd

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 03 avgust 2011 - 16:17

Moj prvič s fantom je bil nekaj NAJLEPŠEGA in NEPOZABNEGA v mojem življenju. Žal se je tista zveza končala, še vedno hrepenim po njem.
V življenju je bolje izgubiti trenutek, kot v trenutku izgubiti življenje.

#61 Gay21

Gay21

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 03 avgust 2011 - 19:04

moj prvič s fantom se še ni zgodil, upam pa, da se bo kmalu :)

#62 matthew

matthew

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 14 avgust 2011 - 04:13

Moj prvič s fantom se je zgodil pred kratkim. Bilo je super čudovito, ker sem to naredil z prijateljem.

Ta prijatelj je bil z mano celo OŠ in tudi SŠ. Nisva vedela za drug drugega, dokler en dan nisva bila malo napita. Takrat je on dal pobudo in sva se malo samo dregala ;) Potem pa nekaj časa pozneje (medtem je bil nekoliko zgrožen nad sabo, da je kaj takega počel in si ni priznal, da je gej) sva tudi malo pozno pohajkovala ponoči. Šla sva do njega in ker je bila prazna hiša sva si lepo vzela čas. Vedel se je kot pravi profesionalec. Pripravil kremico, sva se slekla, malo bassov v ozadju in akcija :D Obadva sva noro uživala. Potem še enkrat ponovila na WCju v hotelu.

Je zelo zanimivo imeti takšnega prijatelja za sex. Živiva precej blizu in ko se enemu zahoče se pokličeva in naslednjo minuto sva že skupaj.

Nekako se mi zdi, da imam vse :D Lagodno življenje!

#63 4242

4242

biskvitek

• Člani
  • 31 prispevkov

Objavljeno 28 september 2011 - 21:16

No, do letos sploh mi še ni blo jasno kaj hočem sam s sabo. Punce sem itak vse odbil in z nobeno nisem imel še "prvič", za fante pa sem se odločno torej opredelil šele pred kratkim. Moj prvič torej še sledi.

PS: matthew kar ljubosumnega me delaš

#64 bucek

bucek

piščan'c

• Člani
  • 188 prispevkov

Objavljeno 29 september 2011 - 09:25

Jaz o tem že dolgo razmišljam. Kdo sploh je bil moj prvi fant, kdaj se je zgodilo. A ne morem spomina priklicati. Vem sicer zakaj,.... Ampak zagodovo je bilo čarobno...;)

#65 Žan

Žan

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 03 oktober 2011 - 20:09

Moj prvič se še tudi ni zgodil. Se mi ne mudi preveč, vse ob svojem času :)

#66 love-is-magic

love-is-magic

piščan'c

• Člani
  • 80 prispevkov

Objavljeno 05 oktober 2011 - 13:31

Moj "prvič" mi bo ostal v odličnem spominu :)
vesel sem, da nisem nedolžnosti izgubil s kom drugim, ampak z Njim.
"Going to church doesn't make you a Christian any more than standing in a garage makes you a car."
"If God is watching us, the least we can do is be entertaining."
"Knowledge is knowing a tomato is a fruit; Wisdom is not putting it in a fruit salad."

#67 netko00

netko00

nov na sceni

• Člani
  • 205 prispevkov

Objavljeno 10 december 2011 - 22:30

Tudi moj prvič še ni bil. Trenutno si pa predstavljam, da bo z nekom, ki ga bom poznal, in ne kaki one-night-stand.
If time and space are curved, where do all of the straight people come from?
Author Unknown

#68 valda1

valda1

nov na sceni

• Člani
  • 272 prispevkov

Objavljeno 11 december 2011 - 14:40

moj prvič... prišlo mu je, ko si je dal kondom gor :P zato sem jaz moral biti potem aktiven
Kjer je v srcu ogenj, je ponavadi dim v glavi.

#69 Mizuma

Mizuma

piščan'c

• Člani
  • 123 prispevkov

Objavljeno 19 december 2011 - 21:29

Moj prvič je sicer bil čudovit... ampak... They should warn us! :D ... Nekako sva bila oba... "prvič" ... in to je bilo vse skupaj rahlo nerodno...

V filmih in nanizankah gre to dokaj gladko ... Skoraj tako, kot če bi gledal kako se plava in na podlagi tega potem skočil v bazen ...

Ampak now it is up to me to pass on the knowledge :D

#70 TellMeYurDreams

TellMeYurDreams

piščan'c

• Člani
  • 96 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2012 - 22:30

Ni bilo nič posebnega.
Pravzaprav je živel zelo blizu, prej sva se veliko pogovarjala po msnju, telefonu, končno se začela dobivat in prišlo je do prvega kissa kmalu za tem pa tud kej več. Se mi je kar mudilo ampak takšen sem pač bil :D

Prispevek uredil/a: TellMeYurDreams, 15 januar 2012 - 22:31.

I don't wanna hear your dreams, show me your reality.

#71 k1t4jc

k1t4jc

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 21 februar 2013 - 22:31

No jst sm prvič pred leeeeti k smo bli z mamo in znanci pri prijateljema na obisku. Pač imela sta sina, ta stari so zunaj žurali, midva sva šla gor v spalno sobo (na podstrešju) in se tam nekaj časa pogovarjala, zabavala, igrala... potem sem mu ga pa čez en čas začel f***t in d***t. To je bilo v res mladih letih, se sploh ne spomnim koliko sva bila stara ko se je to zgodilo. Meni je bilo seveda super.

Potem pa čez nekaj let v osnovni šoli sva s sošolcem, pri meni doma, ko sva se učila za šolo nama je postal dolgčas in sva si ga pokazala in vrgla na roke, zadevo pa ponovila naslednje jutro, tudi pri meni doma, vsak je poskrbel zase... Sicer sem mislil dati idejo da bi ga drug drugemu ampak mi je bilo nerodno ker je on strejt in sem se bal da bi komu kaj povedal... Je bilo pa, vsaj zame, fenomenalno, ker je res hud tipček biu... :)

Prispevek uredil/a: k1t4jc, 21 februar 2013 - 22:33.

#72 veljko

veljko

nov na sceni

• Člani
  • 252 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2013 - 14:23

Moj prvič s fantom ni omembe vreden. Lahko rečem le - mladost je norost. :)

#73 Octopus20

Octopus20

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 30 marec 2013 - 14:32

Nič posebnega. Ne spomnim se niti imena, ker se je zgodilo kot hiter dogovor prek Gayromea ko sem bil star 15 let.

#74 polž

polž

piščan'c

• Člani
  • 64 prispevkov

Objavljeno 28 september 2013 - 21:28

Moj prvič s fantom ni bil tisto, kar sm si predstavljaj :) predstavljal sem si da bom prvič s nekom ki ga bom poznal že dlje časa in ki ga bom imel rad, ampak kasneje je blo pa ravno obratno, but it was good :) hehe

Same here. Prvič s fantom je bilo povsem nenačrtovano, cruising z enim mladcem na morju, ki sem ga potem srečal čez približno eno leto na istem mestu na morju. Bizarna štorja. Tako, da za prvič prvič štejem nekoga s katerim je blo res kul, pa še zgledalo je, da bova potem res začela hodit, ampak sem se jaz ustrašil. Prvi prav seks je bil tud z nekom podobnim in sem se spet ustrašil. Zgodovina se ponavlja očitno pri meni. Imamo nerealna pričakovanja pogosto :S

#75 perocat

perocat

biskvitek

• Člani
  • 43 prispevkov

Objavljeno 28 september 2013 - 21:43

Moj prvič.. tako bom reku.. če bi zavrteu nazaj čas se to ne bi zgodilo, ker s časom spoznaš kakšn ideijot je ta tip in ni blo vredno... pač neka najstniška radovednost bi reku ...

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov