Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Moj »prvič« s fantom

91 odgovorov v tej temi

Anketa: V kakšnem spominu vam je ostal vaš »prvič« s fantom (ocena od 5 do 1)? (900 članov je oddalo svoj glas)

1. V čudovitem (5) (65 glasov [18.47%])

Odstotek glasov: 18.47%

2. V prijetnem (4) (83 glasov [23.58%])

Odstotek glasov: 23.58%

3. Ni bilo nič posebnega (3) (48 glasov [13.64%])

Odstotek glasov: 13.64%

4. V malo neprijetnem (2) (31 glasov [8.81%])

Odstotek glasov: 8.81%

5. V groznem (1) (26 glasov [7.39%])

Odstotek glasov: 7.39%

6. Glasoval "Prvič" s fantom se še ni zgodil (99 glasov [28.12%])

Odstotek glasov: 28.12%

Glasuj Gosti ne morejo glasovati.

#1 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2004 - 16:01

Danes je obletnica mojega »prvič« s fantom, zato temo z lepimi mislimi posvečam Njemu. Spoznala sva se preko oglasa, zaradi razdalje opravila nekaj maratonskih pogovorov po telefonu, odlično sva se ujela, kot da se poznava že vse življenje in se po tednu dni tudi srečala. Že po telefonu mi je zmešal glavo in na srečo mi je bil tudi vizualno izjemno všeč (očitno tudi jaz njemu), tako da sva preživela res lep dan in med nama se je zgodilo marsikaj. Kljub začetnemu strahu je vse enostavno steklo samo po sebi, očitno sva se res dobro ujemala. Poleg tega je vedel, da mi je prvič in mi je veliko pomagal že s tem, da je vse skupaj vodil on, ko sva se ljubila...

Mislim, da ni toliko pomembno, pri kateri starosti je »prvič« ko delite intimne trenutke s fantom, ampak v kakšnem spominu nam to ostane oziroma koliko nam to pomeni. Meni je bilo, ko nisem bil več najstnik, mi je pa zato bilo čudovito in nepozabno. Končno, kaj bi mi pomagalo, če bi mi bilo »prvič« npr. pri 14 in bi bila neprijetna izkušnja?

Zanima me, kakšna pa je vaša prva izkušnja s fantom? Vesel bom, če poleg glasu v anketi še nekaj o tem tudi napišete. Tudi tisti, ki še nimate tovrstne izkušnje, ste vabljeni, da napišete kaj o vaših pričakovanjih glede »vašega« bodočega »prvič« s fantom.

Imejte se radi! :love:
>>> Najlepše na vsakem dekletu je, verjeli ali ne ... njen fant! <<<

#2 ragazzo

ragazzo

piščan'c

• Člani
  • 125 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2004 - 16:10

Saj sem razmišljal, če se oglasim v tej temi ali ne...ker ne vem, kaj bi povedal, pa vendar, morda nekaj misli:

Moj prvič se še ni zgodil, zaradi različnih vzrokov, ki pa niso toliko pomembni, skratka. Upam, da bo moj prvič nekaj lepega, nepozabnehga, skratka nekaj takšnega, da mi bo ostalo v spominu za vse življenje.
Želim vedno, da bi bil moj prvič s tistim, ki bo potem tudi drugič, do slednjič, ampak mogoče zveni malce nerealno.
Upam, da bo nekje, v naravi, na lepem mestu, ali pa doma, saj ni pomembno, pomembno je le, da bo to izraz ljubezni.

Upam, da bo kmalu, ker si želim imeti nekoga ob sebi, ki me bo imel rad takšnega kot sem, z vsemi napakami in prednostmi. Če bo, bom tudi povedal, če pa ne, pa morda v drugem življenju. Moja leta so še kar visoka, vsaj občutek imam, da sem eden izmed najstrejših tukaj gor, upam, da to ne bo ovira, saj je verjetno še kdo, ki pri mojih letih nima fanta.

No, lep dan še naprej.
LPB
Dicono che alla mia età si deve ridere, ma chi lo dice non sà che alla mia età si piange per due occhi castani, per una voce un pò strana, perchè non ti guarda e non si accorge di te.

#3 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 168 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2004 - 17:19

Ma morm priznat, da kar v lepem spominu. Lih odlično "ne" - kaj pa vem mogoče bi blo še bolš, s kakim mulatom :mrgreen:

Drgač pa ja "moj prvič" bil prov cool :)

P.s.:Ragazzo ti najstarejši? Khm motiš se :) Sicr pa leta nimajo veze! Veze ma osebnost, karakter ter sam človek!

Lp
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#4 ragazzo

ragazzo

piščan'c

• Člani
  • 125 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2004 - 20:19

Si lepo sam napisal 8)
LPB
Dicono che alla mia età si deve ridere, ma chi lo dice non sà che alla mia età si piange per due occhi castani, per una voce un pò strana, perchè non ti guarda e non si accorge di te.

#5 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 25 marec 2004 - 22:14

Moj prvič? No če odmislimo neudobnost in higienično oporečnost :? , je blo kr vredi. Ni blo sicer ne vem kaj, ampak za prvič ql. :shock:
No, I'll join this converation on the proviso that we stop bitching about people talking about wigs, dresses, bust sizes, penises, drugs, night clubs, and bloody Abba!

#6 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 168 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2004 - 14:10

No če odmislimo neudobnost in higienično oporečnost

Torej bil prostor neprijeten in tip "svinjski" :?: al kako?

P.s.: Bogi :mrgreen: Drugič mene poklič :)

Lp
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#7 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 26 marec 2004 - 15:36

Kolker je men znano, je prvič sam enkrat, tak da sma ta vlak že zamudila Glorius! :cry: Vseen hvala! :mrgreen:
No, I'll join this converation on the proviso that we stop bitching about people talking about wigs, dresses, bust sizes, penises, drugs, night clubs, and bloody Abba!

#8 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2004 - 02:37

Nohhec, bi nam morda zaupal malce več o tvojem »prvič«, da ne bo prihajalo do kakšnih čudnih sklepov? :?

Kolker je men znano, je prvič sam enkrat, tak da sma ta vlak že zamudila Glorius! :cry: Vseen hvala! :mrgreen:

Res je, da nedolžnost izgubimo samo enkrat. Ampak kaj, ko najditelji niso nikoli pošteni! :lool:

#9 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2004 - 14:57

Mal bolj podrobno? Kaj čem rečt. Bili smo v Španiji, na neki izmenjavi dijakov. Bil sem v psihično precej vprašljivem stanju (posledica raznih nedovoljenih substanc :evil: - kr neki), pa me je tipček zahaklu in me odpelju do avta (od tod neudobnost in higienična oporečnost, tipček je bil pa še kr umit Glorius :mrgreen: ). Pol se je zgodlo, kar se je pač zgodlo :* , in ko sm se proti jutru mal zbrihtu :bruh: , mi je blo precej žal, ka sm na tak način nedolžnost zgubu. :?: Mislim, sej je blo fajn, ampak js sm si mal drugač vso stvar predstavlju, in sm vidu, kar sm zgubil šele, ko sem čez kake pol leta (malenkost več) tipa mel.

#10 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 168 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2004 - 14:59

Off topic but no coment. :roll:

Lp

#11 G-star_boy

G-star_boy

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 01 april 2004 - 17:08

moj prvič je bil tako prijeten in čisto normalen, spomnim se da se bil teorijo že čist napiflan :lol: sploh nisem bil nč živčen, on je bil bolj k je mislu da me je strah al pa kej :) jz sem si pa sam mislu..no dej že no :lol: mal se hecam, bil je strar 23, urejen, lep, nč mu ni manjkal, vseeno pa se mi ne bo ravno utisnilo v spomin za vedno najbrž da zato ker seks itak z izkušnjami postaja vedno boljši, ane

lp

#12 Ganimed

Ganimed

zasvojen'c

• Člani
  • 573 prispevkov

Objavljeno 02 april 2004 - 00:29

Sigurno, da izkušnje doprinesejo h kvaliteti. Ampak zase lahko vseeno povem, da »prvič« ne bom nikoli pozabil. Ko razmišljam o tem, kar je sicer redko, se mi zdi, kot da bi bilo včeraj. Spomnim se vsake podrobnosti, kar za kasnejše izkušnje ne bi mogel trditi, čeprav so bile lepe, mnogokrat celo lepše. :)

V glavnem, svojega prvega fanta ne bom verjetno nikoli pozabil. :love:

#13 Nohhec

Nohhec

redni gost

• Člani
  • 367 prispevkov

Objavljeno 04 april 2004 - 23:58

Pa je bil to dejansko tvoj fant, al samo na hitro skup spacana avanturica? Ker v tem je (po moje) velika razlika!

#14 G-star_boy

G-star_boy

piščan'c

• Člani
  • 53 prispevkov

Objavljeno 05 april 2004 - 15:24

Pa je bil to dejansko tvoj fant, al samo na hitro skup spacana avanturica? Ker v tem je (po moje) velika razlika!

če je to vprašanje zame ne vem, si bom pa drznil odgovorit :P

moj prvič je bil dejansko z mojim fantom,

razlika med tema dvema primeroma ki si jih naštel pa je samo, če sta z nekim fantom najprej nekaj časa skupi in se pol data dol, če se pa data dol že na prvem zmenku pa šele potem postaneta zares fanta, je pa isto k če se daš dol prvič z nekomu ki ga ne poznaš pa se pol ne vidiš nikol več z njim

lp

#15 Mali

Mali

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 20 april 2005 - 15:24

mene samo zanima pri kolkih ste začeli?? Jaz sem se že pri 9 letih dotikal bratrančevega kurca, pol pri 12 letih pa je blo vsega malo več.... pri 13 še sperma v usta itd.

#16 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 168 prispevkov

Objavljeno 20 april 2005 - 15:35

Pri 11 letih sem se prvič dotikal z sošolcem, prvič pa pri 15-ih letih (drk, faf, sperma itd.).

Lep pozdrav, Glorchy :sreca:

#17 dumpling

dumpling

piščan'c

• Člani
  • 111 prispevkov

Objavljeno 04 maj 2005 - 15:59

"moj prvi" .... hmmmm
ne vem katero bi imel za tisto "moj prvi". Al tisto ko smo kot otroc skup drkal en drugmu (8 let) pa tko nalahko z jezickom po jajckih pa lulekih (10 let), al se steje tisto, ko sva si ga s sosolcem fafala (12) al kot prvi poljub (19), al prvi analni sex (23). Hmmmm, zacetki nic kaj posebnega, sele tam po prvem poljubu se je zacelo dogajat tisto vredno spomina. Potem pa je naraslo vzburjenje :evil: :evil: :evil:
Spomini ... hmmmm, lahko bi bilo lepse, ce bi ze takrat vedel kako se stvari streze. :pepper:

#18 Munchy

Munchy

piščan'c

• Člani
  • 59 prispevkov

Objavljeno 04 maj 2005 - 22:43

ne vem katero bi imel za tisto "moj prvi". Al tisto ko smo kot otroc skup drkal en drugmu (8 let) pa tko nalahko z jezickom po jajckih pa lulekih (10 let), al se steje tisto, ko sva si ga s sosolcem fafala (12)

:kaj: :shock: :o

Sorry ne... sam... pr teh letih nisem vedel, da ga lahko uporabljam še za kaj drugega, kakor za lulat....
Världen utanför

#19 JustMe

JustMe

nov na sceni

• Člani
  • 267 prispevkov

Objavljeno 05 maj 2005 - 00:41

itak, da mi bo prvič vedno ostal v spominu in sem glasoval, da mi je ostal v prijetnem. bilo je seveda malo nerodnosti in zadrege, ker je bilo za oba prvič, ampak kljub temu prijetno in :mrgreen: :D

#20 urosss

urosss

zasvojen'c

• Člani
  • 553 prispevkov

Objavljeno 01 februar 2006 - 22:07

No,moj prvič s dekletom je bil zelo prijeten,tako od poljubov,do seksa itd.Moj prvič s fantom je bilo pa kar veliko razočaranje,saj sva se zelo ujela preko vsega,potem je pa že na začetku sledil tak zaliz da mi je postalo kr malo ew,seks mi je pa tudi bil prvič s tipom bolj tako :? :oops: ,samo se je izboljšalo in je zdaj kar lep lep užitek :mrgreen:
Word of advice:Ko ste taprvič z nekom,ne potiskajte jezika do mandljov pa še dlje...mi je še vedno ew,vsakič ko sledi kaki prvi poljub...joj travme imam...aaa :shock: :o
It's better to regret something you did, than to regret something you didn't do..

#21 _lynx_*

_lynx_*

nov na sceni

• Člani
  • 248 prispevkov

Objavljeno 01 februar 2006 - 22:17

Word of advice:Ko ste taprvič z nekom,ne potiskajte jezika do mandljov pa še dlje...mi je še vedno ew,vsakič ko sledi kaki prvi poljub...joj travme imam...aaa :shock: :o

Ali pa z jezikom tako hitro opletat in objestno, da si po faci čist slinast! That's also a big no, no! :no:

#22 martinni blue

martinni blue

piščan'c

• Člani
  • 85 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2006 - 20:10

Moj prvic je bil pri petnajstih z mojim takrat najboljsim prijateljem. In ker je pac Slovenija bolj kmecka dezela :D se je tudi moj prvic zgodil prav na kmetih, v seniku. Vprasal me je, ce ze kaj d***m in sem mu rekel da ja, nato svo si ga pokazala in kot bi mignil sva si ga ze d***a in f****a. Da ne bom nespodoben :D Najino "prijateljevanje# je trajalo se vrsto let in se vedno mi najine igrice prebudijo veliko lepih spominov.
When you start with me you can't go back ...

#23 seb

seb

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 02 februar 2006 - 20:35

hehehehe....moj prvič je bil s fantom, s katerim sva se spoznala v k4 in sva se nekam zapeljala na samo in opravila....meni je bilo prvič, on je bil že izkušen....no, po tem sva se še nekajkrat srečala v k4 in to je to....no, potem me je pa maja, po zaključku sezone k4, povabil na kavo in sva od takrat že skupaj..... ;) je pa fajn, ker mi je vsakič z njim bolje .....
kakšno bi bilo življenje, če bi bili trezni takrat, ko bi bili pijani in bi bili pijani taktat, ko bi bili trezni

#24 maj

maj

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2006 - 20:35

no, moj prvič se še ni zgodil :(
upam, da bo kmalu.........
sam še kul tipa moram najt.
sicer pa pravjo, da mam pri svojih
19ih še cajt 8)

#25 mischek

mischek

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 10 marec 2006 - 21:18

tud moj prvič se še ni zgodil.... sicer je res, da mam šele 15,5 let( :) ) ampak razlog ni v tem, saj je bilo že ful priložnosti pa tud preko oglasov se vedno da koga najt.. ampak jaz pa prvič prvič hočem z nekom, s katerim bova povezana in bova drug do drugega gojila čustva ker one night stand - that is not for me... sem bolj sramežljive sorte... in se ob nekom, ki ga prvič vidim nikakor ne bi mogel sprostiti... in pol vem, a bi vse skupaj izpadlo obupno... takih spominov pa nočem met... pa tud sebe tolko cenim, da svojega telesa ne bi ravno vsakemu "ponudil"...

Lp. m.

ps. se opravičujem za dolgovezenje :P

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov