Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Geji v policiji

31 odgovorov v tej temi

#26 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 03 oktober 2006 - 23:15

Hello,

ali tudi ti ne živiš dvojnega življenja? :?: Hočem povedati, da dvojno življenje ni vedno v povezavi s kariero ali službo, v kateri se ni pametno izpostavljati.

Nekateri se ne bodo odkrili kot geji, pa so lahko običajni uslužbenci, telefonisti, inženirji, frizerji, vrtnarji, mehaniki, kmetje, trenerji fitnesa, pevci v pevskem zboru, lahko tudi smetarji ali klošarji.

Mogoče mora človek nekoč priti do neke točke, ko mu vse ravno dovolj dopiz*i, pa se odkrije in ga kratko malo boli ku*ac, kaj bodo rekli ljudje - starši, prijatelji, sodelavci, znanci, sosedje in popolni neznanci. :?

Lep pozdrav.
Ljubezen je večna, dokler traja.

#27 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 05 oktober 2006 - 20:44

ja žal je pri meni tudi še vedno tako, da moram živeti dvojno življenje hotel ali ne, saj je defenitivno, da je okolja mnogo preveč homofobično, da bi sploh lahko sanjal o kakšnem outiranju, morda pa drugo leto, ko pridem v LJ.

#28 rembrandt

rembrandt

biskvitek

• Člani
  • 46 prispevkov

Objavljeno 06 oktober 2006 - 01:35

in misliš,da, če se boš outiral v ljubljani, v tvojem kraju ne bo nihče nič vedel??? takšni izgovori so le pobožne želje!

#29 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 06 oktober 2006 - 13:27

ja defenitivno bo vedelo fayn ljudi kot pa v mojem kraju:D :pepper:

#30 koralni

koralni

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 07 oktober 2006 - 01:44

problem je v tem,da smo majhna vas in ni primerjave z večjimi mesti.pa opravljanje. kr pripravi se ,bo lažje. seveda pa vso srečo,da bi bil izjema.
živeli naši

#31 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 07 oktober 2006 - 12:01

pri nas je tudi tak, da smo hudo mala vas in če kdo izzve da sn pač.....pol ve cela vas v trenutku.... :(

#32 Bear78

Bear78

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 20 marec 2012 - 22:56

Sem nov tle, saj sem tale zanimiv klepet nasel na FBku....
Kar se tice policajev; pri nas so samo mladicki policajčki.. OK sej bodo zrasli, a lepo je videti nemške policaje, zrele dece, v zelenih uniformah, z brki ali brado...
Uf, kaj bi dal, da bi v nasi mali dezelici videl vsaj enega ornk, brkatega policaja..... ;) ;) ;)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov