Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Nad 40-letnice

134 odgovorov v tej temi

#126 NIKITA

NIKITA

piščan'c

• Člani
  • 80 prispevkov

Objavljeno 11 avgust 2017 - 15:08

Ampak ne napačno razumeti - človek je isti, še vedno za neumnosti  :nerodno:  :mrgreen: , vendar te ljudje drugače gledajo. Najpogumnejši pa ti celo omenijo, da se obnašaj letom primerno :x

Aha, nas je več "zmešanih štiridesetletnic" - tudi sama rada kakšno ušpičim in sem vedno za neumnosti, sicer pa resna in odgovorna - letom primerno, he he.

Ne sekiraj se za mnenja drugih, bodi to kar si, leta gor ali dol  :juhej:

I love her endless kisses

#127 00068

00068

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 11 avgust 2017 - 16:57

Aha, nas je več "zmešanih štiridesetletnic" - tudi sama rada kakšno ušpičim in sem vedno za neumnosti, sicer pa resna in odgovorna - letom primerno, he he.

Ne sekiraj se za mnenja drugih, bodi to kar si, leta gor ali dol  :juhej:

Super da smo še "odštekane"   :juhej:  :lalala: Enkrat se živi  :ponos:

#128 kleo22

kleo22

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 08 oktober 2017 - 18:01

Tudi jaz 40+

#129 Hribolaska

Hribolaska

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 09 oktober 2017 - 07:11

Se ena

#130 Nanana

Nanana

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 30 december 2017 - 20:12

Po branju, sem se tudi sama opogumila. Torej še ena, preko 40 po letih.... Zakaj po letih? Ker mi marsikdo reče, kdaj bom odrasla :)

Kdo sem? Ne vem. Resnično. Od nekdaj bolj športno/fantovski tip, kljub vsemu sem se poročila, ustvarila družino. Ampak....Vedno bolj mi nekaj manjka. Sem, nisem? Bi, ne bi? In potem so tu leta - zamudila sem mladost, čvrsto zunanjost, zdaj pa sanjam o preobratu? Mogoče je katera, ki bi mi pomagala razjasniti, pojasniti kaj se mi dogaja? Imam prijateljice, pa vendar....kaj jim reči, če ne bodo razumele pravilno? Ko bo meni jasno, bodo izvedeli vsi, trenutno pa sem na prvem mestu jaz, da najdem v sebi to, kar mislim da iščem. 

To je to  :poljubpunce:

Samo podpišem.  :zurka:

#131 Requiem

Requiem

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 26 februar 2018 - 23:17

Sicer sem šele prišla, a opažam, da je v tej temi precej mrtvo. Škoda in upam, da bo od tega trenutka naprej "oživelo". Včeraj sem se ravno vprašala, kaj me privlači na ženskah, ki so 40+. In če odmislim, da so ženske z leti lepše in inteligentnejše ter bolj zrele (kar nikakor ne velja za vse), ženske po 40-tem dejansko izstopajo po histeriji. Ob tem se zdaj prav smejim, ker vem, da se bo name zrušila grenka grmada opazk. Kakorkoli. Tale histerija je prav zabavna. Nekako v stilu igre Penelope Cruz ob stiku z Viki in Kristino nekje blizu Barcelone. :) Skratka, vse je nekako "amplified", bolj ekstremno in zaznavno. In to mi je všeč. Seveda, če negativni aspekti niso preveč izraženi.

The funniest thing about this particular signature is that by the time you realize it doesn't say anything it's to late to stop reading it!

#132 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 141 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2018 - 20:23

^^ Vsakic, ko preberem ta post, me zvija od smeha. Histerija. Fak, to je tako res, da bi lahko kaka navodila za uporabo obstajala za te zenske. Oz za nas, ki smo tam, ko histerija udari ven.
Meni sicer ni zabavno, ker se pocutim kot da je sposobna glave sekat (mojo), ampak ok no. :)

Prispevek uredil/a: Lisbeth, 08 marec 2018 - 20:25.

#133 Requiem

Requiem

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2018 - 20:48

Manual ne bi nič koristil, ker "izbruhi" nenehno mutirajo. :)

The funniest thing about this particular signature is that by the time you realize it doesn't say anything it's to late to stop reading it!

#134 Alix

Alix

redni gost

• Člani
  • 349 prispevkov

Objavljeno 13 marec 2018 - 14:14

I think you two should really chat. I would pay to see that. 

^`

#135 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 141 prispevkov

Objavljeno 30 marec 2018 - 14:58

Manual ne bi nič koristil, ker "izbruhi" nenehno mutirajo. :)

Ups, sele zdaj videla to.
Hja, mutirajo, ampak vseeno mislim, da bi manual prav prisel. Jaz bi ga definitivno prebrala. :)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov