Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Nad 40-letnice

154 odgovorov v tej temi

#126 NIKITA

NIKITA

piščan'c

• Člani
  • 81 prispevkov

Objavljeno 11 avgust 2017 - 15:08

Ampak ne napačno razumeti - človek je isti, še vedno za neumnosti  :nerodno:  :mrgreen: , vendar te ljudje drugače gledajo. Najpogumnejši pa ti celo omenijo, da se obnašaj letom primerno :x

Aha, nas je več "zmešanih štiridesetletnic" - tudi sama rada kakšno ušpičim in sem vedno za neumnosti, sicer pa resna in odgovorna - letom primerno, he he.

Ne sekiraj se za mnenja drugih, bodi to kar si, leta gor ali dol  :juhej:

I just       ... love her

#127 00068

00068

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 11 avgust 2017 - 16:57

Aha, nas je več "zmešanih štiridesetletnic" - tudi sama rada kakšno ušpičim in sem vedno za neumnosti, sicer pa resna in odgovorna - letom primerno, he he.

Ne sekiraj se za mnenja drugih, bodi to kar si, leta gor ali dol  :juhej:

Super da smo še "odštekane"   :juhej:  :lalala: Enkrat se živi  :ponos:

#128 kleo22

kleo22

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 08 oktober 2017 - 18:01

Tudi jaz 40+

#129 Hribolaska

Hribolaska

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 09 oktober 2017 - 07:11

Se ena

#130 Nanana

Nanana

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 30 december 2017 - 20:12

Po branju, sem se tudi sama opogumila. Torej še ena, preko 40 po letih.... Zakaj po letih? Ker mi marsikdo reče, kdaj bom odrasla :)

Kdo sem? Ne vem. Resnično. Od nekdaj bolj športno/fantovski tip, kljub vsemu sem se poročila, ustvarila družino. Ampak....Vedno bolj mi nekaj manjka. Sem, nisem? Bi, ne bi? In potem so tu leta - zamudila sem mladost, čvrsto zunanjost, zdaj pa sanjam o preobratu? Mogoče je katera, ki bi mi pomagala razjasniti, pojasniti kaj se mi dogaja? Imam prijateljice, pa vendar....kaj jim reči, če ne bodo razumele pravilno? Ko bo meni jasno, bodo izvedeli vsi, trenutno pa sem na prvem mestu jaz, da najdem v sebi to, kar mislim da iščem. 

To je to  :poljubpunce:

Samo podpišem.  :zurka:

#131 Requiem

Requiem

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 26 februar 2018 - 23:17

Sicer sem šele prišla, a opažam, da je v tej temi precej mrtvo. Škoda in upam, da bo od tega trenutka naprej "oživelo". Včeraj sem se ravno vprašala, kaj me privlači na ženskah, ki so 40+. In če odmislim, da so ženske z leti lepše in inteligentnejše ter bolj zrele (kar nikakor ne velja za vse), ženske po 40-tem dejansko izstopajo po histeriji. Ob tem se zdaj prav smejim, ker vem, da se bo name zrušila grenka grmada opazk. Kakorkoli. Tale histerija je prav zabavna. Nekako v stilu igre Penelope Cruz ob stiku z Viki in Kristino nekje blizu Barcelone. :) Skratka, vse je nekako "amplified", bolj ekstremno in zaznavno. In to mi je všeč. Seveda, če negativni aspekti niso preveč izraženi.

The funniest thing about this particular signature is that by the time you realize it doesn't say anything it's to late to stop reading it!

#132 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 08 marec 2018 - 20:23

^^ Vsakic, ko preberem ta post, me zvija od smeha. Histerija. Fak, to je tako res, da bi lahko kaka navodila za uporabo obstajala za te zenske. Oz za nas, ki smo tam, ko histerija udari ven.
Meni sicer ni zabavno, ker se pocutim kot da je sposobna glave sekat (mojo), ampak ok no. :)

Prispevek uredil/a: Lisbeth, 08 marec 2018 - 20:25.

#133 Requiem

Requiem

biskvitek

• Člani
  • 38 prispevkov

Objavljeno 09 marec 2018 - 20:48

Manual ne bi nič koristil, ker "izbruhi" nenehno mutirajo. :)

The funniest thing about this particular signature is that by the time you realize it doesn't say anything it's to late to stop reading it!

#134 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 500 prispevkov

Objavljeno 13 marec 2018 - 14:14

I think you two should really chat. I would pay to see that. 

#135 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 30 marec 2018 - 14:58

Manual ne bi nič koristil, ker "izbruhi" nenehno mutirajo. :)

Ups, sele zdaj videla to.
Hja, mutirajo, ampak vseeno mislim, da bi manual prav prisel. Jaz bi ga definitivno prebrala. :)

#136 Lunalei

Lunalei

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 19 september 2018 - 18:12

Da nista malo zamorili ;)
No, če sem že zamudila javljanje v temi 30+, se moram podvizati in pofočkati preden bom 50+ :D
pa kšna vejca ke pa sm

#137 Eya

Eya

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 20 september 2018 - 07:33

...no ja...eni smo že ;)...

#138 00068

00068

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 20 september 2018 - 07:53

...no ja...eni smo že ;)...

:mezik:

Ja, ampak predvsem po letnici, drugače se ne damo :juhej:

#139 Eya

Eya

gay friendly

• Člani
  • 16 prispevkov

Objavljeno 20 september 2018 - 08:09

Absolutno se strinjam :D

#140 Spashley

Spashley

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 02 oktober 2018 - 09:18

Bo treba kakšno srečanje zorganizirat :)

#141 Spashley

Spashley

biskvitek

• Člani
  • 29 prispevkov

Objavljeno 21 november 2018 - 09:14

Drage nad 40 letnice,

nekaj nas je razmišljajo, da bi se organiziralo srečanje v decembru.

S tem namenom se obračam na vas, da vas povprašam za ideje v smislu kakšno srečanje si želite, kje (kraj) in kdaj (datum)?

Za vse ideje/predloge se oglasite na zs Lunalei ali Spashley

Seveda dobrodošle tudi tiste pod 40 :)

Lepo pozdravljene

#142 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 22 november 2018 - 19:21

^Ko se bo vedelo kje in kdaj... I'm in. Tocno to rabim zdaj.

#143 tornyii

tornyii

piščan'c

• Člani
  • 64 prispevkov

Objavljeno 22 november 2018 - 23:21

^^no to!

There ain˙t no turning back!   :vrag: 

#144 Lunalei

Lunalei

biskvitek

• Člani
  • 40 prispevkov

Objavljeno 27 november 2018 - 10:11

Drage dame,

:juhej: 

ve se kje in kdaj. 

Tokrat smo za druženje soglasno izbrale Ljubljano. V soboto, 15. decembra.

Če bi se rada pridružila, mi piši na zs in izveš podrobnosti.

pa kšna vejca ke pa sm

#145 Water

Water

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 26 december 2018 - 18:58

Meni se pa zdi starost naravna, del zivljenja. Ko ljubis, to ne igra nobene vloge.

Rada imam preproste stvari.

#146 Lisbeth

Lisbeth

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 12 januar 2019 - 17:57

Poklanjam.
https://youtu.be/WXBHCQYxwr0

P.s. Ne, nisem zgresila teme.

#147 osamljena

osamljena

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 11 februar 2019 - 18:13

In? Kako je uspelo srečanje?

#148 sense_sensibility

sense_sensibility

zasvojen'c

• Člani
  • 410 prispevkov

Objavljeno 31 maj 2019 - 14:28

Meni se pa zdi starost naravna, del zivljenja. Ko ljubis, to ne igra nobene vloge.

Očitno je vedno bolj nenaravna, sodeč po splošni družbeni klimi, in tudi ta forum ni izjema, če drži info v novejši temi, da za razliko od 30+ in 40+ letnic, 50+ letnice nimajo pravice do lastne teme. 60+ in 70+ letnice so posledično raje modro tiho, saj najbrž (upravičeno) domnevajo, da bi bile deležne enakega zanikanja svojega obstoja v oh in sploh večno mladi in lepi GLBT sredini. Me pa živo zanima, kako bodo zagovoniki take izključevalne politike foruma razmišljali, ko bodo sami srečali abrahama. Morda jih bo srečalo sočutje, ali pa se bodo obešali na srečno okoliščino, da je njihova v mladosti spletena socialna mreža dovolj trdna, da se jim ni treba bati osamljenosti na stara leta (jaz sem zase poskrbel, za druge mi pa dol maha). Kar jim še ne daje pravice odrekati enake možnosti tistim, ki zaradi različnih življenjskih okoliščin šele v svojih zrelih letih skušajo najti svoj (virtualni) prostor pod GLBT soncem.  :deda:

50+ letnicam zato ne preostane drugega, kot da se švercajo v tejle ali drugih temah. Saj so ne nazadnje tudi istospolni pari pri nas primorani biti z nekakšnim približkom polnopravne zakonske zveze.  :zmesan:  :bruh:

The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.

#149 lojtra

lojtra

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 31 maj 2019 - 16:43

Zanimivo se razpleta vse to :) Da se moram maskirat v štirideset-plus-letnico ... Ampak naj bo :)

Mal konteksta:

dober teden nazaj sem v Ženskem kotičku odprla temo 50 is the new black z naslednjo vsebino:

Pozdravljene, polstoletnice. Zdaj smo pa me na vrsti :)
Se bom prva pofočkala in upam, da se mi boste tudi druge pridružile. Sklepam, da nas je kar nekaj babnic za ta klub in morda je treba samo jez odpret in se bo vsulo :) Upanje umre zadnje, pa to. Nimam pojma, kdo je to rekel - je pa fajn, kadar se ne moti. Žive bile pa videle.
Mene bi zanimalo debatrati o tem, kaj nam prinaša zrelost in kolko nezrelosti smo ohranile :) Ker leta imajo svoje prednosti,  se mi zdi, da se tega nihče ne veseli.
Bodi dovolj za prvo rundo, lep pozdrav prav vsem

Moj namen pri tem je bil odpreti prostor za debato moje generacije, ki se seveda po marsičem razlikuje od mlajših generacij, četudi imamo kaj skupnega. V bistvu ne morem verjet, da moram to razlagat... (to je namenjeno uredništvu)

Nekaj dni pozneje je bila tema izbrisana. Iskreno povem, da sem bila šokirana. WTF? Par ljudi je opazilo, da je tema bila in je ni več. Ko sem pobarala uredništvo, čemu izbris, sem dobila tak odgovor:

Ker so teme nekonstruktivne, čeprav je nekaj podobnih tem res, da na forumu, a s starejšim datumom (zato niso bile umaknjene).
Teme razdeliti glede na starost je nesmisel.
Srečevanju je namenjen razdelek SID. Samo nekakšna fočkanja pa niso konstruktivna tema.
LP,
Uredništvo

O tem, da bi morale biti vse teme konstruktivne, ne bom izgubljala besed. Ker to ni res in prav je tako. Od mavričnega foruma pričakujem, da bo poln vsega - do mimobežnih neumnosti, dnevnih utrinkov, vicev, pa do poglobljenih debat o depresiji, zvezah ... vsega po malem.

Forum bi lahko bil stičišče velikega spektra različnosti - od usmerjenosti, občutenja spola, odnosa do sebe, seksa ...  in ja, starosti. Življenje pač.

V odgovoru uredništva je omenjeno srečevanje ... jaz ga nisem omenjala, čeprav mislim, da bo dobrodošlo :)

Za "nekakšna fočkanja" pa nimam več argumentov. Hotela sem pač nekaj svojega dodat

Moj predlog - da se odpre tema za 50+ in gremo prek te brozge neumnosti ...

lep pozdrav vsem,

lojtra

#150 sense_sensibility

sense_sensibility

zasvojen'c

• Člani
  • 410 prispevkov

Objavljeno 31 maj 2019 - 17:09

Morda bi morala pa temo tudi ti nasloviti nad 50-letnice, kje ste? Sicer bizarno tovrstno copy pastanje bi morda teže opravičilo izbris teme. V resnici ni argumenta, ki bi me prepričal, da je bil izbris potreben. Če so fočkanja mlajših uporabnic foruma konstruktivna, zakaj diskriminirati starejše? Ker so to že starejše teme? Pliiiiiiiiz ne me smejat. Hja, vsak izgovor je dober, tudi če ga pes na repu prinese.Na tovrstno časovno forumsko patino kot trojanskega konja se nikoli ne bi mogli izgovarjat, če bi dejansko že od štarta imeli isti meter za vse.  Dajmo potem zradirat tudi resnično za GLBT nekonstruktivne in predvsem nerelevantne teme, kot so recimo tiste, kjer strejt dedec ves užaljen sprašuje, zakaj mu žena ne da lizat (glej Čudno obnašanje žene), ali ko strejt tip prosi za nasvete, kako dobit punco (glej Spoznavanje deklet), oboje v Odnosi, razmerja in spolnost. Ker so pač novejše. Temo razdeliti glede na starost je morda nesmisel. Favoriziranje določenih starostnih obdobij pa še veliko večji. Ker ravno teme v odprtem delu foruma koga lahko opogumijo, da naveže kak stik. Ampak bog ne daj biti izven okvirjev, ne. V tem primeru prav neznosno krivičnih. In to je tisto, kar me je zbodlo, pa čeprav tema z mano neposredno nima veze. Bodimo že svet, kakršnega si želimo videti v drugih. Saj nas nič ne stane, če odštejemo ego in ponos. 

The mind is like a parachute. It doesn’t work unless it’s open.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov