Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Nad 40-letnice

134 odgovorov v tej temi

#1 angelca

angelca

biskvitek

• Člani
  • 43 prispevkov

Objavljeno 23 november 2005 - 13:45

Nad 40letnice - Kje se lahko srečamo? spoznamo? za dopisovanje, druženje, življenje?

#2 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 688 prispevkov

Objavljeno 23 november 2005 - 23:01

Hello,

jaz pa razumem angelco. Na marsikaterih forumih imajo tudi najstniške kotičke ali pa kotičke za starejše od trideset ali štirideset ali še več... Zakaj pa ne? :?: Neke razlike v dojemanju in razmišljanjih pa vseeno obstajajo med 17-letniki in npr. 37-letniki.

angelca, čeprav se mi zdi, da je na tem forumu mladina v večini, nas je vseeno nekaj tudi "srednjih" let. Dobrodošla! :)

Lep pozdrav! 8)
Ljubezen je večna, dokler traja.

#3 angelca

angelca

biskvitek

• Člani
  • 43 prispevkov

Objavljeno 23 november 2005 - 23:06

menim, da si "starejše" ogledujejo forume bolj od daleč, kot sem si ga npr jaz nekaj časa, zdaj pa le vidim, da nisem osamljena. Mogoče bi bilo več članic kategorije "nad" če bi bile bolj glasne oz. če bi vedele, kje se lahko v miru in udobno zleknejo v naslonjač....

#4 ženska

ženska

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 5 500 prispevkov

Objavljeno 24 november 2005 - 02:09

Pozdravljena angleca in dobrodošla ;)

Se kar najde kakšna nad ali vsaj blizu 40 na našem forumu.
Če imaš kakšno dobro idejo za teme in nov forum, ki ne bo samo ircanje in oglaševanje, mi pošlji ZS, pa se bomo morda kaj dogovorili.

To temo sem malo pospravila (beri: dala nekaj postov v arhiv), ker Ženski kotiček ni namenjen ircanju in chatanju.
Žal mi je dekleta. :P

Če se bo pa ircanje nadaljevalo, vemo kaj sledi, a ne? ;)

Zakaj potrebujemo petdeset vrst WC papirja? Včasih smo si riti brisali tudi s časopisnim papirjem, pa smo bili vsi čisti. Danes je pa povsod polno posrancev. (Svetlana Makarovič)

#5 AmyLee

AmyLee

nov na sceni

• Člani
  • 274 prispevkov

Objavljeno 24 november 2005 - 10:18

Če imaš kakšno dobro idejo za teme in nov forum, ki ne bo samo ircanje in oglaševanje, mi pošlji ZS, pa se bomo morda kaj dogovorili.

Zakaj pa lahko samo ona poda ideje? Drugi ne smejo? Slika objavljena

Ja Provokatorka, drugi forumi(npr. shoe) imajo tudi za starejše/mlajše kotiček. Samo teme so: oglasi(npr. je katera iz *ime mesta* preko 40?..na mlajšem kotičku podoben tekst sam starost druga), ali pa spadajo v preostali del. Uuuu vidim velika razlika je ja.
Še pomnite tovariši, kako je bilo z biseksualnim kotičkom?

Rabijo pa +40 svojo igralnico...očitno. Čist razumem, da išče človek svoji starosti primernega sogovornika... Sam kje to bo(poljub.com ali mavricni-...) se bosta pa angelca in ženska zmenile :) Cant wait to see the results :P
I belive in God, only i spell it Nature.

#6 ženska

ženska

Moderatorka

• Moderatorska ekipa
  • 5 500 prispevkov

Objavljeno 24 november 2005 - 14:35

Zakaj pa lahko samo ona poda ideje? Drugi ne smejo? Slika objavljena
...Rabijo pa +40 svojo igralnico...očitno. Čist razumem, da išče človek svoji starosti primernega sogovornika...
Sam kje to bo(poljub.com ali mavricni-...) se bosta pa angelca in ženska zmenile :) Cant wait to see the results :P

AmyLee res ne vem, zakaj je potrebno toliko pikrosti (in igrane užalejnosti). :?:
Angelci sem napisala, da naj napiše kakšno dobro idejo za +40, če pa sebe šteješ v to kategorijo, izvoli! ;)
Na MF skušamo biti odprti za vse generacije, nikjer pa ne piše, da v tem tudi uspevamo.
Nestrpnost in podje***** je pač ena tistih stvari, ki je ne toleriramo.

Pa še to, z angelco se bova zmenili kar na MF, če nimaš nič proti! :P
(prideš tudi ti? :mrgreen: )

Zakaj potrebujemo petdeset vrst WC papirja? Včasih smo si riti brisali tudi s časopisnim papirjem, pa smo bili vsi čisti. Danes je pa povsod polno posrancev. (Svetlana Makarovič)

#7 razočarana

razočarana

biskvitek

• Člani
  • 28 prispevkov

Objavljeno 22 maj 2007 - 00:23

Še ena nad 40 let. Sem že obupala.

#8 Zvezdni Slavček

Zvezdni Slavček

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 27 maj 2007 - 18:53

No, no. :priden: Upanje je večno. Saj nisi edina ženska v štiridesetih v Sloveniji.
According to my calculations the problem doesn't exist.

#9 liaison

liaison

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 26 avgust 2011 - 12:07

Kje, za vraga, ste 40+ :? . Komaj sem našla ta forum, ampak kaj, ko ste tukaj same mladostnice, 30-. Pa nimam nič proti mlajšim, samo... Prosim za nasvet, kje se zbirate starejšeženske (mislim,ženske v zares najlepših letih), kako kontaktirate med seboj? Ma, se ne znajdem najbolj.

#10 obala

obala

biskvitek

• Ban
  • 39 prispevkov

Objavljeno 26 avgust 2011 - 22:01

Razočarana nisi edina, ki je obupala, sva že dve.

#11 bi86

bi86

gay friendly

• Člani
  • 3 prispevkov

Objavljeno 16 oktober 2011 - 21:55

ah, ne se sekirat, tudi mlajšim ste všeč ... :nerodno:

#12 ženička

ženička

gay friendly

• Člani
  • 7 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2011 - 17:09

tale tema je pa že dolg odprta .... tačas je že marsikatera prišla v ta klub :tralala: ... leta tečejo, ženske pa se ne staramo, ampak zorimo hehe
no, pa še ena, ki je zlo zlo blizu razredu "prav dobrih" ;)

Življenje je kot prekratka odeja. Če jo potegneš gor, te zebe v noge, če jo potegneš dol, ti piha za vrat; toda vedri ljudje potegnejo kolena k sebi in noč preživijo zelo udobno.

#13 cvet

cvet

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 21 september 2012 - 23:34

Meni so pa všeč starejše, ne da sem jaz mlada oz. da je 40 neka velika starost! Ampak na splošno, če sebe pogledam, bi bila raje s starejšo žensko kot z mlajšo. Privlačnost je večja.

#14 Sovica

Sovica

biskvitek

• Člani
  • 30 prispevkov

Objavljeno 25 september 2012 - 13:05

No, no. Upanje je večno. Saj nisi edina ženska v štiridesetih v Sloveniji.

Ćeprav se nam včasih res zdi tako.
Težko je najti nove priajteljice, stare 40+. Težje, kot bi si v nekoč maljših letih to predstavljali :(

#15 Tejči

Tejči

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 25 september 2012 - 19:14

Letos bom 39 ... :tralala:
The happiest of people don't necessarily have the best of everything, they just make the most of everything that comes along their way.

#16 plavolaska

plavolaska

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 26 september 2012 - 18:06

Tudi jaz bom čez par let 40 :plosk:

You Cannot be Lonely if you like the person you're alone with.

#17 Tejči

Tejči

gay friendly

• Člani
  • 6 prispevkov

Objavljeno 07 oktober 2012 - 16:54

Čez par? Torej čez 2 leti? :spostovanje:
The happiest of people don't necessarily have the best of everything, they just make the most of everything that comes along their way.

#18 plavolaska

plavolaska

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 07 oktober 2012 - 18:46

Pa še dve dodava in bo kar točno ;)

You Cannot be Lonely if you like the person you're alone with.

#19 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 688 prispevkov

Objavljeno 25 november 2012 - 14:15

Kam izginejo ženske, stare nad 40? Ali nad 50? Nad 60?

Kdo to ve? :?:

Najbrž imamo ljudje v teh letih že dokaj ustaljeno oz. nekako "stalno" družbo svojih znancev, znank, prijateljev, prijateljic, parov, bivših ljubic, s katerimi se morda še vedno družimo in podobno.

Na Metelkovo ali v K4 gotovo ne zahajamo (dopuščam izjeme). Ja, hec je v tem, da če želiš spoznati koga novega, izven te svoje zabetonirane družbe, imaš lahko nemalo težav. V mislih imam seveda ženske, ki "niso na sceni", običajne ženske pač. OK, še vedno obstajajo portali z oglasi, če je komu do teh portalov (a la ona-on, kupid ipd.). Kdor ni za zmenke in dopisovanja preko interneta, ima bolj malo možnosti, da bi spoznal koga novega.

V teh letih lahko spoznaš koga, ki ti ga "priporoča" kakšna od zabetoniranih frendic. :D

In, če si priznamo, marsikateri, ki je v teh letih, se ne da več iskati in se je sprijaznila s tem, da bo vedno ostala sama (oziroma v krogu svoje zabetonirane družbe).

Če bi bila v kakšnem velikem mestu oz. velemestu, bi šla najbrž kdaj na pijačo ali druženje, ki ga organizirajo za ženske nad 40 ali nad 50... Na žalost živimo v eni majhni deželici z majhnimi mesti. :?
Ljubezen je večna, dokler traja.

#20 Lona

Lona

zasvojen'c

• Člani
  • 435 prispevkov

Objavljeno 25 november 2012 - 14:56

Kam izginejo ženske, stare nad 40? Ali nad 50? Nad 60?

Kdo to ve? :?:

Drži, da se večini malo starejših ne da več žurat. Po drugi strani pa je kar nekaj drugih dogodkov v Opnu, ŠKUC-u, Kulturnem centru Q, kjer se zagotovo na mesečni ravni za vsakega nekaj na najde, tudi za starejše.

Lahko pa en konkretni primer. Že ene pol leta se "trudim", da bi svojo sodelavko, ki je stara okoli 45. let spravila na kakšen LGBT dogodek. Zaenkrat neuspešno. Čeprav govori drugače, ji je predvsem nerodno, jo je strah, itd. Pa je bila kot mlajša baje na sceni. Tako da je tudi za starejše podobna situacija kot za vse ostale, ki se začnejo prvič ali ponovno pogosteje pojavljat na kakšnih dogodkih.

Prispevek uredil/a: Lona, 25 november 2012 - 14:58.

#21 mateja74

mateja74

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 25 november 2012 - 17:36

Sprovocirano se sprašujem, če bi se nas mogoče našlo toliko, da bi se organiziral en žur, spoznavni večer, večer taroka, bingo ;).....karkoli, samo da si razširimo te naše majhne svetove, v tej naši majhni deželi. :)
this is your world. shape it or someone else will.

#22 wannabe

wannabe

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 25 november 2012 - 18:15

Kam so šle vse rožice... tako nekako se počutim vsakič ko grem na sceno in ugotovim, da nini tamveč žensk moje generacije.
Še huje tudi ekipa 30 letnic ni ravno bogato zastopana. Potem zaključim, da obisk scene ni povezan z leti temveč s starostjo tvoje duše. Kljub temu da sem čez 40, mi obisk metle ali pa 4ke ni tuj, pa nikoli mi ni žal, ko grem.

Tako da drage moje dame, vabljen na sceno, ne glede na to koliko let štejete. ;)

#23 Amos

Amos

vzornik

• Člani
  • 1 355 prispevkov

Objavljeno 26 november 2012 - 00:42

Kam so šle vse rožice... tako nekako se počutim vsakič ko grem na sceno in ugotovim, da nini tamveč žensk moje generacije.

Ne vem, kam gledaš, ampak jaz sem na zadnjih 3 žurih na Metli vidla precej 50+ ;) Pa na pikniku tudi. Resda so (ste) v manjšini, ampak obstajajo/te. :)

#24 Meredith

Meredith

gay friendly

• Člani
  • 14 prispevkov

Objavljeno 27 november 2012 - 20:52

Problem je v tem, da če si tak človek, da tudi pri 40+ ne iščeš načrtnih spoznavanj, ampak iluzorno čakaš, da boš nekje naključno trčil v NJO in začutil metuljčke (seveda obojestranske) in to bo to. In leta tečejo, tebe pa je vse bolj in bolj strah. Kje, kdo, kako, zakaj.... A je to problem "too deep in the closet", al je to problem let. Ne vem!

#25 liaison

liaison

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 30 november 2012 - 20:56

Meredith, ja točno tako, čakaš, da boš nekje, naključno trčil v njo in začutil metuljčke ... in leta tečejo :mavrica2:

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov