Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kaj se mi je danes sanjalo?

1462 odgovorov v tej temi

#1451 Some1lost

Some1lost

piščan'c

• Člani
  • 67 prispevkov

Objavljeno 15 december 2018 - 23:53

Zgleda, da sem umrla. In potem prišla v vice? Anyways; znajdem se v neki sobici z duhovnikom in me vpraša kdaj sm bla nazadnje pri spovedi. In js njemu rečem "5 minut nazaj" in se začnem smejat, ker to so ble sanje pred temi sanjami. In on čist resno, da kaj je smešnega, da bo to res držalo. Potem se čist zamenja scena. S sestro se znajdeva na obali. Povsod je bla mivka in morje je blo visoko nekje do gležnjev. Nebo je blo rožnato z belimi puhastimi oblaki. Ful je blo lepo in v tistm momentu sm se vprašala, če so to nebesa. Na obalo so začel prihajat nizki valovi in na nebu so se začel pojavljat ogromni milni mehurčki in spuščat nad nas (pozabla sem omenit, da na tej plaži nisva bli sami, ampak še ful nekih random neznanih ljudi). Naenkrat je nastala napetost v zraku, na nebu so nastajale oranžkaste strele, ki niso oddajale zvoka. In potem smo gledal v zrak in nam ni blo jasno, kaj je s temi mehurčki, a so pod električno napetostjo in je to samo past. In potem je en ogromn mehurčk z vso silo padu na naju s sestro in ni poču, ampak se je samo zožu in naju dobesedno potlaču in js sm mela v glavi, da to je to, umrle sva in zdej sva izbrane, da greva iz te vmesne postojanke naprej v naslednji lajf in potem sem se zbudila cela šokirana in prestrašena, ker sm mela filing, da me smrt opazuje in se pokrila s kovtrom čez glavo kot tri letni otrok. :')

#1452 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 655 prispevkov

Objavljeno 17 december 2018 - 02:20

Moje nočne more zadnje dni so zelo neprijetne ravno zato, ker so tako realistične. Ljudje se v njih vedejo ravno tako, kot se v resnici. Grozno.

i tried

#1453 ChasingKites

ChasingKites

piščan'c

• Člani
  • 89 prispevkov

Objavljeno 24 december 2018 - 00:02

Sanjalo se mi je, da je neka prijateljica od sestre, ki je nisem prej še nikoli videl, pri nas doma praznovala rojstni dan, zakaj pri nas ne vem. Sestra me je vprašala nekaj v zvezi s to njeno kolegico, jaz pa sem v hecu odgovoril ''Reči ji naj se jebe!'' Ta prijateljica me je slišala in potem je blo celotno praznovanje ful awkward. Ko smo na koncu kosila hoteli skup še spit kozarec vina, je fant od te kolegice rekel ''Ne, midva bova kar zunaj sama spila.'' In sta šla ven, spila in se odpeljala domov, sestra pa me je v histeričnem joku nadrla, da sem vse pokvaril.

My hobbies include day-drinking, sinning and rimming.

#1454 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 655 prispevkov

Objavljeno 24 december 2018 - 09:27

Da sem se zbudil in šel v službo. Danes imam seveda dopust.

A se lahko nehajo te nočne more počasi, komu moram pojamrat?

Prispevek uredil/a: Crane, 24 december 2018 - 09:27.

i tried

#1455 idoru

idoru

redni gost

• Člani
  • 329 prispevkov

Objavljeno 14 januar 2019 - 08:50

Sanjalo se mi je, da sem z golimi rokami pretepla in ubila 3 ljudi. In šla zaradi tega v rest. Zbudila sem se glih ko so me peljali na zagovor za pogojni izpust. :| 

It doesn't matter what we want. Once we get it, we want something else.

#1456 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 389 prispevkov

Objavljeno 14 januar 2019 - 10:02

Bil sem na križarjenju (sicer ne gey križarjenju). Kapetan ladje nas obvesti, da proti ladji drvi torpedo in naj se pripravimo na eksplozijo. Ljudje začnejo kričati in letati naokoli jst pa drvim v podpalubje, da bi videl kako torpedo tresne v ladjo. 

Spodaj čakam in vidim kako torpedo prebije trup ladje ter tam obtiči. Skoz trup se je prebil samo sprednji del torpeda in to tako tesno, da niti voda ni vdirala. Mimo mene pridrvi nek tip, ki zelo panično kriči. Sprednji del torpeda se nekako odpre in izstreli nek nožek ali rezilo tistemu tipu direktno v vrat. 

Jst lepo lagano grem v zgornji del ladje kjer vidim da ljudje še vedno kričijo in norijo. Naenkrat kapetan umirjeno pove da se približujemo otoku kamor bomo šli na izlet. Na otoku se izkrcamo in si ogledujemo nekakšne nordijske hiške. Nakatar kapetan omeni da je izleta konec in naj se vsi vkrcamo nazaj na ladjo. 

Odločil sem se da se ne bom vrkcal na ladjo in bom edini ostal na otoku. Gledam kako se ladja oddaljuje od otoka in naenkrat eksplodira....

Spet še ene sanje kjer edino jaz preživim ....  :S

Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#1457 Podganca

Podganca

piščan'c

• Člani
  • 124 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2019 - 20:24

Sanjalo se mi je, da sem prespala budilko in ker se mi je tako mudilo zjutraj nisem našla cunj za oblečt. Pa ne mislim, da nisem našla nič pametnega. Prav nič nisem našla. Samo spodnje hlačke. In potem, ko dam ene trojne gor nase ugotovim, da me bo verjetno zeblo, če grem taka ven...  

I’m not really funny. I’m just incredibly mean and everyone thinks I’m joking.

#1458 Some1lost

Some1lost

piščan'c

• Člani
  • 67 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2019 - 21:17

Šla sm v dvigalo, ki je blo velko za eno manjšo sobo. To dvigalo je blo pred tem v okvari in zato se je en res creepy popravljalec dvigal peljal z mano, da ga kao preizkusi, če dela. Med vožnjo je stal samo z eno nogo v dvigalu, z drugo je pa visel ven. Na obrazu je mel sumljivo ogromn scaryshit nasmešek. Dvigalo se pelje gor vedno hitrejš in dojamem, da se ne bo moglo ustavt. V tistem momentu prodre skoz streho te stavbe in se za moment ustavi, potem se pa v počasnem posnetku prevaga in se zabije v stavbo zraven. Medtem, ko letim v zraku, zagledam ogromen jogi, ki leti proti meni, se obrnem v zraku (očito lahko) tko, da padem na jogi. Ampak, proti meni leti okenski okvir. Obležim na jogiju. Potem se iz nekje pojavi sodelavka in vpraša, če sm okej. Js pogledam mojo desno stran trebuha, ki ma eno ogromno lukno in okrog povsod kri. Ona se zgrozi in reče naj ji hitr podam belo volneno jopco, da mi jo zaveže čez. Js pa vidm, da ni šans več zame in se zbudim.

#1459 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 529 prispevkov

Objavljeno 26 januar 2019 - 13:00

Bili smo v eni gej diskoteki v Avstriji, kjer se je pojavil nek osebek, ki je delal fotke in jih objavljal na instagramu, s tem da se je na vsaki fotki obrnil stran in v komentarje pisal "lej te budale." Stopim do njega in rečem, da naj neha, nakar ven potegne nož in mi reče nekaj v stilu naj se umaknem. Nisem se. Nato je začel nož vodoravno, z vso površino rezila počasi zarivat v moj hrbet. Nekaj časa sem pustila to početje, ker je bolečina rahlo sedla in rajcala. Ko se mi je zdelo prenevarno sem prijela rezilo, ga zlomila in se pri tem porezala po celi dlani. Tip se je začel jokat in dret vame, če sem nora in če vem koliko je ta nož stal. I was like... ti se jokaš, ker sem zlomila nož s katerim si me poskušal zabost v hrbet? In nato je v najhujši ihti med solzami, ki so mu tekle po licih odvihral iz diskača. In js sem polizala kri iz dlani and just kept on dancing.

#1460 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 973 prispevkov

Objavljeno 03 marec 2019 - 10:28

Da sem v službi dobila en projekt za speljat v Lj in to čisto po butastem ravno z mojo nekdanjo simpatijo. Valda ni sam ostalo pri tem, k naju je obe z ženo povabila,da prespiva v njenem flatu v Lj, da se ne voziva nazaj domov. Ampak pozabila omenit, da ima samo eno posteljo. Tako sem prvič in zadnjič spala v mmmm sendviču. Ja,samo spale smo. Verjetno so mi ravno zato tako ostale v spominu. Uff, ta vrsta ljubavi je neki povsem drugega. Še zdaj se cedim. :ljubezen:
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#1461 K_444

K_444

piščan'c

• Člani
  • 164 prispevkov

Objavljeno 16 marec 2019 - 21:17

(Del sanj, ki se je zgodil čisto na koncu, preden sem se zbudila.) My crush, leaning to me and saying: You know ... I like you, but we'll talk later about that cuz I have work to do now.

:D

Prispevek uredil/a: K_444, 16 marec 2019 - 21:18.

...

#1462 Alix

Alix

zasvojen'c

• Člani
  • 529 prispevkov

Objavljeno 21 julij 2019 - 16:31

Moje sanje so bile polne lanky, tall, small titted women. 

Basically, I was in heaven.

#1463 Crane

Crane

zasvojen'c

• Člani
  • 655 prispevkov

Objavljeno 08 oktober 2019 - 20:11

Meni se je sanjalo, da sem se zapletel s poročenim gejevskim parom, spoznal njunega otroka, se skoraj že vselil k njima... Ne spomnim se, kako se je končalo.

Disturbing.

Prispevek uredil/a: Crane, 08 oktober 2019 - 20:11.

i tried

1 uporabnikov bere to temo

0 članov, 1 gostov, 0 anonimnih uporabnikov