Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kaj se mi je danes sanjalo?

1462 odgovorov v tej temi

#1 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2005 - 01:52

če ste za, opišite, če se vam je kaj sanjalo...če vam morda ni nerodno :?:

meni danes:

bila je ena nepregledno dolga vrsta pralnih strojev, vsak drugačen, pa so si bili vsi podobni, v neki hali sive barve. pred vsakim je bil kupček pisanega neopranega perila.le da en stroj v vrsti ni bil pralni, bila je v bistvu neka kombinacija med pralnim strojem in pasjo uto :?: , malo večja kot stroji in za razliko od njih, ki so bili beli, siva. ven je glavo in kos trupa molel en tak grd svetlorjav ščenek s kratko dlako-ziher ste že videli takega.in rekel mi je:"vsi jih uporabljamo," s čimer je mislil pralne stroje.
...in vse te lude krasne črke, ki delajo kar same pisemček zate in naju nadlegujejo, zlasti črka f je poredna žival, fej jo bodi. Tudi ti ljuba nedefinirana črkica (tvoje ime) se fajn imej.

#2 freeeky

freeeky

zasvojen'c

• Člani
  • 504 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2005 - 11:13

hm, mi ni nerodno, sam imam filing, da sem pozabila pol :P

najprej sma bli z bivso na wcju in nekaj se menle. (ja, vem, zanimiv plac za se menit, hehe) potem sem sla pa jaz Delo citat (kar je malo cudno, ker pac vem, da sma bla na PT), ona se je sla pa s kolegicam menit..

...in ne, to se ni zgodil v RL, tak da ne vem od kje je prislo :P
"Giving a damn about you." is an oxymoron.

#3 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2005 - 11:14

Strica sem zalotil v postelji z njegovo novo ljubimko :roll: :bruh:

#4 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2005 - 12:58

uha sem si čistila s palčko, potem pa je vata not ostala ali se pa transformirala v cedevito, strjeno okol palčke...potem sem si pa mislila, škoda, ker sva včeraj kupili tisto drago ligt cedevit, zdej je bova imeli na kupe... :D
...in vse te lude krasne črke, ki delajo kar same pisemček zate in naju nadlegujejo, zlasti črka f je poredna žival, fej jo bodi. Tudi ti ljuba nedefinirana črkica (tvoje ime) se fajn imej.

#5 Zoja

Zoja

Častna članica

• Člani
  • 739 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2005 - 13:05

Am, dvoje sanj danes: prve so ble ful fajn: s punco sva bili v Stockholmu in sem ji ful razkazovala vse uličice pa skrite kotičke, ki sem jih že videla, pa jedli sva njihove čokoladne kroglice in pili čaj. FUL lepe sanje!
Druge pa ful grozne: fotko se ga je ful napil (pa to tko v RL se ni zgodil še nikol) in se opotekal po hiši, potem je šel ven na teraso in bruhal po sveže posajenih rožah ... pa rekel je, da če mislim, da je on neumen al kaj, da itak ve, kaj počnem ...
No ja, se bom ta lepih spominjala, ta grozne ba blokirala. :|
mimogrede, ana, dobra tema. ;)

#6 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2005 - 13:58

S punco sva ble v enem vagonu pa mešanca med Samaro pa Scarlett Johansson je hotla notr pridt, js sm jo pa stran odrivala, pa kr neki je poskakval tist vagon.... pol sva ble pa spet s punco v enem šotoru so me pa kr ene čebele napadle. Pol je blo tega konc, se mi je pa sanjal da sm mojo prfokso za slovo ubila tko, da sm ji raztreščla betico s shotgun.

it was fun! :mrgreen:

#7 ricklind

ricklind

zasvojen'c

• Člani
  • 425 prispevkov

Objavljeno 23 oktober 2005 - 18:37

Ni blo danes je blo pa včeraj.
Sanjalo se mi je, da se outiram vsem ki jih srečam. On me pa napadajo in zmerjajo.
Jaz pa kar nadaljujem. :? Outiram se familiji, prijateljem, sodelavcem,...
Skratka groza :?:

#8 Noem

Noem

biskvitek

• Člani
  • 37 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2005 - 02:56

Jaz pa se zadnje čase nobenih sanj ne spomnem :cry: verjetno zato ker premalo spim in ne utegnem sanjat :cry:
Nikoli ne obupaj, zato vedno upaj!

#9 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2005 - 08:18

mislm, da se moje sanje še kr nadaljujejo in sanjam, kako pišem post :o :D
bolj resno: spomnim se obiska cele familije pri babici in ona nam je (čeprav ima v RL še vedno moža) predstavila svojega "jebača". Ta je biu pa za dol past.. :drool: več se ne spomnim,
ampak predvidevam, da sva se dol dala s tem jebačom :oops: :lool:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#10 mirboy

mirboy

piščan'c

• Člani
  • 90 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2005 - 12:31

jest sm mel pa nočno moro
sanjalo se mi je kako so se tiste striptizete name spravle in sm hotu spizdit Slika objavljena ampak nikakor nisem mogel Slika objavljena
in hvala bogu sm se hmal zbudu :) in pol spet zaspal

lp
Conscientia mille testes. Čista vest velja toliko kot tisoč prič. (Mark Fabij Kvintilijan)

#11 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 701 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2005 - 14:49

Hello,

prejle sem dremala in se mi je sanjalo, da me je prijateljica povabila na vožnjo s svojo jahto! :shock: :shock: :shock: Potem sva se pa vozili in vozili ter pobirali folk kar na avtobusnih postajah, da so se nama pridružili! :lool: :lool:
Ljubezen je večna, dokler traja.

#12 d-mashina

d-mashina

redni gost

• Člani
  • 357 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2005 - 16:23

čist blesave sanje... sanjal sem, da sem še kr v K4 in da sem enega tipa, namesto da bi mu prijazno odzravil tko kot je on mene, svinjsko zalizal in pol celo nisem mel slabe vesti, čeprav je v tega tipota totalno zatreskan en kolega.
Pa res so ble sanje... čeprav tega tipčka ne bi ravno iz postelje vrgel.
Ego has landed here.

#13 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2005 - 19:39

Seksal sem z kjut italijančkom :?:
Zadnje čase so sanje, full nabite z seksom :| Namesto, da bi bile z pametjo :D
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#14 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 701 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2005 - 19:54

Hello,

danes se mi je med dremanjem sanjalo o Angelini Jolie! :o :o :o In to ravno meni, ki (vsaj, kolikor se zavedam) nisem prav nič nora nanjo, tako kot marsikatera lezbijka! :D :D Da mi ni kakšna podzavest "ven udarila"? :?: :lool: :lool: Sicer pa nisva počeli nič takega, očitno sva kradli avto (a ni bilo to v nekem njenem filmu??), ona je nekaj šraufala po armaturi, jaz sem pa samo sedela zraven kot lipov bog. :D :D Čudaško. :shock:

Lp vsem. :?
Ljubezen je večna, dokler traja.

#15 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2005 - 23:11

doons nič, ampak sem se spomnila enih "takih"

z bratom sva bila stara šele kakih 9 let, pa je poštar reklame za štacune prinesel..špar, tuš in podobno. in sva zelo živčno vse to pregledovala, da bi videla, s čimnaju bo mama mučila za obroke v tem mesecu....ker kao kupuje samo, kar je v akciji...pa v resničnosti nikoli ni bilo tako...buhndej

#16 BlueGirl

BlueGirl

piščan'c

• Člani
  • 118 prispevkov

Objavljeno 26 oktober 2005 - 17:49

O, smešne sanje!
Začelo se je nekako tako, da sem se znašla v sobi (oz. na postelji) z bivšim. Potem je kar naenkrat vstal in odšel v službo, mene pa pustil totalno razrajcano kar tam. Pa sem našla pod pouštrom vibrator, hehe, pa ga nisem znala uporabljat. :) Potem se je od nekje znašla moja kolegica (in ne, nisva sexali) in sva šli v mesto, kao na kavo v mariborski BOF. TODA: tam so snemali film! Izgledalo je nekako takole, da sva šli po nekih stopnicah v klet (beri ogromno halo pod zemljo), kjer je bilo polno modre svetlobe in bazen in sploh je bilo tako zelo prijetno! Malo naprej (še vedno pod zemljo, kot scena za film), je bil ogromen nakupovalni center, ki je imel le to napako, da se stvari ni dalo kupit, saj so bili le eksponati za film. Prav živo se spominjam tistega nakuta in oddelka s cvetličarno... No, potem sva šli na kavo, ki sploh ni bila prava, temveč le rjavo pobarvana voda. In tam sem srečala bivšo sošolko... Potem pa ne vem več. Skratka... Kr neki!

#17 freeeky

freeeky

zasvojen'c

• Člani
  • 504 prispevkov

Objavljeno 26 oktober 2005 - 19:56

em, z kurt cobainom sma se po telefonu menla, hehehehe... pa ne vem zakaj, ker se mi nikol ni njegova muska prevec dopadla :P

#18 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 26 oktober 2005 - 23:08

vse je bilo plavo,kar eni plavi zabojniki v plavi pokrajini...ne vem,kako da sem jih sploh videla, ko je bilo pa vse enake barve :?:

#19 Bebironchek

Bebironchek

zasvojen'c

• Člani
  • 438 prispevkov

Objavljeno 27 oktober 2005 - 07:31

En sošolec se je spravljal tuširat O_o
z družbo smo bili na neki fancy večerji s svečami, tekla je debata ali bi močnejši ljudje na podelitvah nagrad naj nagrado dobili brez vprašanja. WTF?!?! :shock:

#20 freeeky

freeeky

zasvojen'c

• Člani
  • 504 prispevkov

Objavljeno 27 oktober 2005 - 09:24

danes se naj bi dobila z eno se-znanko ob 15:30 nekje. to vse gut. v sanjah sem se pa TOTALNO zapricala nekje drugje z eno kolegico, tako da sem sele ob 16:58 (ne vem zakaj mam to uro tko vtisnjeno v spomin) skapirala kje sem in kje bi mogla bit. vrei, torej poklicem, da se zacnem opravicevat in po kolenih metat ce potrebno... pa se en tipo javi. izgleda ona njemu da telefon cez vikend, ona ga ima pa samo cez teden. hehe :D

#21 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 27 oktober 2005 - 10:11

nevem od kje bi moral delat v sanku, ki je bil sicer samo miza (?), ampak potem sem po spletu okoliscin pac bil odsoten 1 uro in pol, ker sem se moral preoblect (??). kot da to ni dovolj, je bil petek in ljudi se je kar trlo. nevem od kje so bili vsi pijani, ampak jaz vem, da nisem znal postreci niti dve pijaci, pa sem v tiste tetrapake gledal kot debil. za povrh vsega se je vse skupaj dogajalo pri moji babici v skoraj 100 let stari hisi (???).

i've had better...
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#22 Zoja

Zoja

Častna članica

• Člani
  • 739 prispevkov

Objavljeno 27 oktober 2005 - 11:01

Odprem oči v naši hiši, ki stoji sredi koruznega polja (v RL pač ne :D ) in ful sije sonce, pa si rečem, da grem na sprehod, da izkoristim lepo vreme in potem grem najprej na bus, ki pride do križišča in zavije v smer, ki meni ne ustreza, zato grem dol in peš do najbližjega mesteca, kjer je na začetku vse ful fajn, take ozke uličice, po katerih se sprehajam, potem pa pade noč in jaz zamudim zadnji bus za domov. Vsa v paniki hočem klicat drago, da me pride iskat in mi crkne gsm. Potem kar na enkrat ful ljudi na ulicah, pa iz mestne fontane začne ful voda ven bruhat in vsi bežijo. Nekdo hoče iz četrtega nadstropja name vržt svojo babico.:o Jaz hodim v smeri neke pivovarne ( :D ), vsa v solzah in strahu, kaj bo zdaj, ko nikogar ni, ko naenkrat zagledam avto moje drage in v njem njo vso nasmejano in za njo se odpira sončno nebo. Se pripelje k meni in mi reče: pa hani no, sej jst te bom vedno našla. Potem ji nekaj zapojem na uho ... Se zbudim. :)

#23 ana

ana

zasvojen'c

• Člani
  • 588 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2005 - 10:43

zapravila sem svojih zadnjih 300 sit in nikoli več ne bom imela nič dnarja

#24 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2005 - 16:42

z mojo dobro kolegico sva se peljala kr nekam in na koncu zapeljala v fuuul velko športno dvorano, kjer je bla tekma in v naslednem trenutku sm že igral košarko za neko ekipo, na sedežih sm vidu eno ful luštkano punco in sm šou kr do nje, k sm pa tja pršu je bla pa podobna uni grozni pojavi iz filma The ring :o :o
tnx god, sm se pol zbudu :shock:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#25 apolon

apolon

Častni član

• Člani
  • 2 575 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2005 - 20:13

Moja mama je govorila neznanim ljudem, da se vedno nisem porocen, da sem dovolj star, da se ozenim, imela je jezen glas.
Zaradi njenih izjav sem bil zalosten.

Človek ne more preživeti brez narave, narava lahko preživi brez ljudi.

2 uporabnikov bere to temo

0 članov, 2 gostov, 0 anonimnih uporabnikov