Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

UMTS

34 odgovorov v tej temi

#26 blazek

blazek

nov na sceni

• Člani
  • 270 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2006 - 11:27

UMTS telefona za enkrat nimam, veliko raje uporabljam internetne komunikacije predvsem skype, ker so zaston, drugače pa imam 2 telefona eden je za ljudi, ki me poznajo za domače in ostale, drugi za gay frende in za fanta, ko bo prišel na vrsto, oz ko se mi bo nasmejala sreča.

#27 jurist

jurist

piščan'c

• Člani
  • 165 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2006 - 19:39

Sem zelo zahteven uporabnik mobilnih komunikacij, vendar pa UMTS telefona nimam in ga tudi nikoli ne bom imel. Zakaj? Ker je to zame poseg v pravico do zasebnosti. :mrgreen:

#28 Blonti

Blonti

piščan'c

• Člani
  • 142 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2006 - 20:10

@jurist: Zakaj bi bil UMTS poseg v zasebnost? Misliš zgolj videotelefonijo ali omogoča ta način prenosa podatkov še kaj drugega (kar bi kot uporabniki = potrošniki) morali vedet? :shock:

#29 Bandidos

Bandidos

izkušen

• Člani
  • 1 142 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2006 - 20:15

Jaz sem ga zdaj prodal... Imam "normalen" mobitel in sem povsem zadovoljen! :D

Connecting to the WiFi, went from nerd to superb.
Have you seen the new guy? I forgot the password!

#30 deniss

deniss

redni gost

• Člani
  • 350 prispevkov

Objavljeno 01 november 2006 - 12:05

Ravnokar kupil brez UMTS-a.
Meni je bil pogoj, da mi je zunanja podoba všeč, da ima prikladne menije, da na njemu laufa Office in da baterija zdrži čim dlje. Hitre podatkovne povezave prek tehnologije EDGE mi pa tudi zadoščajo za brskanje po netu. Pa zaslon je dovolj velik. Ker ga večkrat nosim tudi v žepu; se tega sicer odvajam, lubi pravi, da ne bom mogu imeti otrok, :lool: mi ni fajn, da je telefon velik kot cigel ampak, da je fleten in da za njega ne rabim orožnega lista. Sicer pa telefon rabim za pogovor in ne za gledanje kdo je na drugi strani pogovora.

lp.

#31 w4mp|rk4

w4mp|rk4

redni gost

• Člani
  • 353 prispevkov

Objavljeno 09 november 2006 - 19:33

Moj telefon to podpira, reci pa ne uporabljam, prvic ker je UMTS narocnina smesno draga in drugic ker se mi zdi, da ze nenehno brnenje nekako ovira mojo svobodo in mir, kaj sele to! :no:
Res se slisi enostavno, ce noces, da te vidijo pac tega ne omogocis... samo nekateri ljudje tega ne razujmejo.

nina
"Pain and suffering in various tempos"
I quietly observe standing in my space...Daydreaming
http://www.horrorsee...ges/blueeye.gif

#32 Shaman

Shaman

veteran

• Člani
  • 1 714 prispevkov

Objavljeno 09 november 2006 - 21:57

...ker je UMTS narocnina smesno draga...

Samo za info: storitev UMTS ponujajo vsi paketi (vsaj pri Mobitelu), obstaja pa tudi poseben paket UMTS, ki je prilagojen zagrizenim uporabnikom te storitve in ima naročnino 15.000. Najbrž si mislila tega.
Vse ljubezni so enako lepe, le da vam nekatere lahko nudijo več užitkov. Slika objavljena

#33 Sienna

Sienna

Častna članica

• Člani
  • 983 prispevkov

Objavljeno 10 november 2006 - 11:10

Jaz imam UMTS.
Morala sem menjati telefon in ni bilo možnosti, da uzamem v akciji pri navadni naročnini, zato sem morala UMTS ( tudi takrat je bila akcija al kaj že in zato plačujem enako naročnino kot prej ).
Videotelefonije ne uporabljam, pravzaprav sem takrat samo poskusila, kako to gre ( mislim, da je bilo celo zastonj takrat ), drugače pa po tem niti potrebe ( pa ljudje v mojem življenju tega še nimajo ).

Posega v zasebnost ni, ker lahko sprejmes klic kot navadni klic, tudi če te oseba ne kliče s tem namenom :evil:

Nimam pa veliko pojma o tem, ja :D

#34 claire13

claire13

piščan'c

• Člani
  • 73 prispevkov

Objavljeno 28 oktober 2012 - 19:21

no... jaz vam pravim, da gluh ne razume brati, zato vsi rabijo video - umts, kretnja z rokami. ampak ne vsi, nekateri znajo brati in drugi pa ne.

#35 Lenči

Lenči

Častna članica

• Člani
  • 5 083 prispevkov

Objavljeno 17 december 2012 - 22:31

Pri prejšnjem modelu HTC-ja sem občasno uporabljala možnost video klica (predvsem za zabavo); pri trenutnem mobilniku niti enkrat.
"Any idiot can face a crisis - it's day to day living that wears you out." ~ Anton Chekhov

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov