Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Gay ali gayfriendly savna

134 odgovorov v tej temi

#51 ebelin

ebelin

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 18 januar 2007 - 14:49

Jaz bi z veseljem šel v katero izmed omenjenih savn na Dunaju (Kaiserbründl oz. Sportsauna), vendar noben od mojih kolegov noče it... Je tukaj kak zainteresiran, da gremo skupaj, si delimo stroške itd.?

#52 JulijaTV

JulijaTV

piščan'c

• Člani
  • 74 prispevkov

Objavljeno 24 januar 2007 - 09:36

Amm,prosila bi vas ce mi kdo lahko opise, ali pa vsaj pokaze Link..kako se pride do Gay saune v Pordenone-Italia pa ce je mozno cim prej ker bi sla ze v petek do torka.

Hvala

ps: Na netu nisem nasla nic..ali pa nerazumem italiansko.
Nesramna,arogantna,cinicna Transa drugac pa cist OK

#53 auspuh

auspuh

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 30 januar 2007 - 00:30

Jaz bi z veseljem šel v katero izmed omenjenih savn na Dunaju (Kaiserbründl oz. Sportsauna), vendar noben od mojih kolegov noče it... Je tukaj kak zainteresiran, da gremo skupaj, si delimo stroške itd.?

Jaz sem ljubitelj savn, vendar v Gay savni še nisem bil.
Kaki so tvoji nameni? Švicat samo od vročega zraka, ali še od česa zraven?

#54 Xilisoft

Xilisoft

gay friendly

• Člani
  • 2 prispevkov

Objavljeno 27 februar 2007 - 15:09

Sem nov na tem forumu, vendar sem vedno bil sam obiskovalec, zdej sem se pa odloču, da se registritram in moram rečt, da ko sem prebral to temo, se se odloču, da moram it v Gey savno pogledat, da vidim, če je tak ku pravite 8)

#55 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 28 februar 2007 - 00:39

Sem nov na tem forumu, vendar sem vedno bil sam obiskovalec, zdej sem se pa odloču, da se registritram in moram rečt, da ko sem prebral to temo, se se odloču, da moram it v Gay savno pogledat, da vidim, če je tako kot pravite 8)

Odlično! .. in dobrodošel med nami .. ;)
Kar se tiče obiska gay savne, jst še do danes nisem zbral "poguma", da bi kar en dan rekel: "Ohh, dons grem pa u gay savno, da vidmo kako to je". :? Hjaa, pa niti nism ne-vem-kok sramežljiv človek! Ravno nasprotno. Drugače hodim v savno, ki naj bi bila str8 in tukaj nimam problema z obiskom.
Svetujem ti, da za prvi obisk gay savne mogoče celo koga povabiš zraven. :?:
Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

#56 _2unico0_

_2unico0_

gay friendly

• Člani
  • 11 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2007 - 08:57

ja geyi zahajajo tja predvsem zato, da se dol dajejo.
NIKOLI NE VES KJE TE SRECA, SRECA! LJUBEZEN MED GAYI OBSTAJA, VCASIH PA PRAVI PRIJATELJ LAHKO POMENI VEC, KOT PARTNER!

#57 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 28 marec 2007 - 21:39

ja geyi zahajajo tja predvsem zato, da se dol dajejo.

Daj, ne posplošuj! 8) :x Ni čudno, da se nas potem drži tak "sloves", če tudi sam misliš, da hodijo geji v savne samo sexati in se ne predajati užitkom savne. :roll:
Savna že sama po sebi daje take užitke, da kakšnih dodatnih (poleg) res ne potrebuješ. :|

#58 provokatorka

provokatorka

Častna članica

• Člani
  • 1 697 prispevkov

Objavljeno 11 april 2007 - 20:59

Hello,

Puck0, v tem primeru ima _2unico0_ kar prav. Si že bil v gej savnah v tujini? :?: Če boš kakšno od njih obiskal, npr. v Italiji ali Avstriji, boš videl, da gre tam večinoma za sex in zelo malo za savnanje. OK, savnanje med dvema sexoma, mogoče. :D

Je s tem kaj narobe? :?: Super, da imate geji to na razpolago, savne pa tako ali tako obiskujejo tisti geji (samski in v paru), ki jih sex na ta način zanima. Drugi tja najbrž ne hodijo ali pa pridejo pogledat, potem pa jih ni več. Te savne zelo dobro služijo na račun svoje zveste klientele. :)

Lep pozdravček. 8)
Ljubezen je večna, dokler traja.

#59 qty

qty

veteran

• Člani
  • 1 989 prispevkov

Objavljeno 12 april 2007 - 02:30

Se podpišem pod provokatorkino mnenje. Sicer nisem nikoli bil, si pa predstavljam, kako to izgleda, in dvomim, da je tako zelo različno od napisanega. Sem tud skor delal tam in mi je bilo jasno dano vedeti, da je založenost s kondomi skoraj neomejena in distribucija del delovnih nalog, tako da...
i don't see why everybody feel as though that they gotta tell me how to live my life. let me live baby, let me live!

#60 eduardo

eduardo

piščan'c

• Člani
  • 70 prispevkov

Objavljeno 12 april 2007 - 14:39

Ja, na žalost bo kar držalo. Savne za geje so namenjene predvsem seksu.
Žalostno zato, ker je življenje tako kruto, da se je treba skrivat...
Je pa eneko ali doma ali v tujini.
Dovoljeno je vse, kar je izvedljivo!

#61 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 16 maj 2007 - 16:53

Zakaj pa nažalost? Naprimer prepovedati sex v savnah bi bil totalni nesmisel. Če pa se seksa tam, je pa to odvisno od gay populacije in njenega razmišljanja. Torej bi se bilo treba vprašati tukaj. Če je savna na nivoju, se lahko savnaš tudi brez sexa. Saj so večinoma za sex namenjene kabine (tujina). Čeprav se tudi v savni zgodi ane, ampak v finski bolj malo, bolj v turški zaradi temnega ozračja. :D

Lep pozdrav, Glorč :pepper:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#62 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 16 maj 2007 - 23:36

Če je savna na nivoju, se lahko savnaš tudi brez sexa.

Pa še kako res! :gogo:

#63 speed

speed

biskvitek

• Člani
  • 26 prispevkov

Objavljeno 17 maj 2007 - 13:54

Zakaj pa nažalost? Naprimer prepovedati sex v savnah bi bil totalni nesmisel. Če pa se seksa tam, je pa to odvisno od gay populacije in njenega razmišljanja. Torej bi se bilo treba vprašati tukaj. Če je savna na nivoju, se lahko savnaš tudi brez sexa. Saj so večinoma za sex namenjene kabine (tujina). Čeprav se tudi v savni zgodi ane, ampak v finski bolj malo, bolj v turški zaradi temnega ozračja. :D

Lep pozdrav, Glorč :pepper:

Meni tudi ni jasno. Bolj je žalostno to, da se nekaterim zdi to žalostno. Ljudem to, kar zahtevajo. Nič manj, več pa, če trg zahteva več.
Če se kateremu od vas zdi to preveč prostaško oz. kako že... žalostno, ste pa očitno za družbo, ki ni tolerantna.

#64 apolon

apolon

Častni član

• Člani
  • 2 535 prispevkov

Objavljeno 27 junij 2007 - 15:56

Sem že bil v gej savni Gymnasivm.

Človek ne more preživeti brez narave, narava lahko preživi brez ljudi.

#65 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 27 junij 2007 - 16:00

In vtis. :?:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]

#66 apolon

apolon

Častni član

• Člani
  • 2 535 prispevkov

Objavljeno 27 junij 2007 - 18:31

Ko sem vstopil v turško savno, notri je bila tema, vsedel sem na spodnjo klop, mislil sem, da je v savni prazno, čez minuto sem začutil roki na moji prsi, otrpnil sem in sem z glavo pogledal gor, bil je moški, njegova roka je z moje prsi drsela navzdol. Potem sem bolj pogledal njegovega obraza, toliko je star, da bi bil moj oče. Kasneje je moj vid se prilagodil na temo in sem opazil, da je bilo notri še en moški ali morda več. Sedel sem tam, kjer je bilo več svetlobe.
V prvem nadstropju imajo sobe za počitek, nekatere sobe so osvetljene, nekatere pa ne, v vseh sobah so založeni s kondomi in lubrikanti.
Osebje je prijazno.

Napisal sem na kratko o dogajanju v Gymnasivmu, o podrobnosti ne bi. :mrgreen:

#67 Puck0

Puck0

veteran

• Člani
  • 1 790 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2007 - 00:50

... o podrobnosti ne bi. :mrgreen:

Torej se dogajajo nasty zadeve v savni? :poreden:

#68 apolon

apolon

Častni član

• Člani
  • 2 535 prispevkov

Objavljeno 28 junij 2007 - 10:46

Če imaš namen samo savnanje, je najbolje, da ne greš tja, verjetno ne boš imel kaj miru.

#69 sasas2

sasas2

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 04 julij 2007 - 16:03

Osebno sem bil ze v veliko gay savnah.
Kot pravite so gay savne namenjene, res, sexu.
Ampak v tujini, kjer so savne veliko večje (ne povsod) kot je Lj Gymnasium, se lahko v gay savni tudi savnas in nekateri ne boste verjeli: tudi spoznas koga in z njim spiješ pivo in kramljas od in kaj si (brez sexa).

Seveda je od posameznika odvisno kaj si v savni zeli.
Sem bil tudi v nekaj "navadnih" savnah, kjer se str8 (v tem primeru mislim samo na moske) ogrevajo se s skupinskim drkanjem in se kakšno aktivnostjo manj zahtevno seksualno aktivnostjo.
Tko da...

Ce vam je do sexa v savni: kaj se cakate!

Lep dan...primeren za v savno :twisted:

(se opravičujem za nekatere šumnike, pisem iz tujine)

#70 zdrauc

zdrauc

nov na sceni

• Člani
  • 231 prispevkov

Objavljeno 24 oktober 2007 - 17:23

Prihajam iz Portoroža, kjer sem imel priliko, da bi šel v savno. Pa nisem šel. Kajti pred leti sem bil in to prvič. Pa ne grem več. S sodelavcem sem bil službeno na izobraževanju v avditoriju, zvečer pa nisva imela kam, pa je ta predlagal savno. Jaz še danes ne ločim savn po tipih: nevem katera finska, katera je turška, katera je gej in katera je...Dejstvo je, da se teh klavstrofobičnih gajbic bojim. Ko sem šel prvič in zadnjič v savno, nisem vedel, kaj me čaka. Ravnal sem po napotkih sodelavca in notri sem se znašel gol z brisačo na intimnih delih. Niti nevem, če je bil še kdo noter, ker je para vidljivost zreducirala na minimum. Na leseni klopci sem lovil sapo in skušal ven, pa nisem vedel, kje so vrata. Ta norc, druge besede zanga nimam, pa je s šeflo na kamne polival krop, da se je še bolj kadilo in da sem prosil, naj odneha. Ta pa je ustvarjal paro in me mučil, dokler nisem praktično začel izgubljati zavest. V prostoru je moralo biti blizu sto stopinj, zato sem se seveda bal, da mi bo zavrela kri in da sem bom skuhal pri živem telesu. Zakaj? Komu na čast? Saj pravim, k sreči sem nato pristal pod mrzlim tušem, kjer sem prihajal k sebi, vendar me nazaj noter ne bi mogli zvleči niti s štirimi pari konj. Zunaj sem sedel na klopci sam (ta norc se je seveda vrnil v savno), bila je vlažna jesen, tresel sem se in bil omotičen, na meji med življenjem in smrtjo. Srce mi je še komaj bilo in na škrnicelj sem še uspel sestaviti zasilno oporoko, nato pa sem dejansko omedlel. Slaba izkušnja. Skrajno nevarna.
Zdaj pa berem vesele napotke avtorja sasasa2, ki nas vzpodbudno vabi v savne, da bi se tam lahko mečkali. In ko sem to prebral, sem dobil voljo do življenja in zdajle imam hudi skušnjavo, da bi šel nekam v eno savno, kjer se nič ne vidi, pa da bi se vsi med sabo onegavli. Sigurno morjo biti neka navodila, do kolk stopinj se sme polena gor nakladat, da ne zlezeš skupaj.

#71 ri4get

ri4get

piščan'c

• Člani
  • 91 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2007 - 00:17

Se strinjam z zdravcom. Savne so grozne, vroče, vlažne.
Sploh pa se mi gravža pot in vonj po njem. Kaj je lepšga kot dišeča gladka suha koža. Enim je pa všeč da se tm mečejo vsi prepoteni pocasti drug po drugmu. Čudno mi je, pa nagravžno

#72 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 25 oktober 2007 - 16:06

Pred vstopom v savno se človek stušira. Če je savna OK, tudi skrbijo za higieno in ni nobene nečistoče oz. smradu. ;)

Lep pozdrav, Glorč :paprika:

#73 Ljubjanski ZMAJ

Ljubjanski ZMAJ

piščan'c

• Člani
  • 168 prispevkov

Objavljeno 10 november 2007 - 12:53

Malo sem pogledal to temo, ki je kar zaprašena. Vidim 2 zadevi. Najprej vsi ste takop nekam fini in oh in sploh okoli teh gej savn. Sam sem pred časom napisal da hodim v vse savne, tudi v gej in če mi ni se dejansko samo savnam. Pa ne moreš verjeti tudi v gej savni se lahko. Če komu pač ni do seksa pač mu ni treba, noben nobenega ne sili.

V savni Gymnasivm pred vstopom v savno je obvezno tuširanje.

Mislim da je v vsaki savni obvezno predhodnje tuširanje.
Več info preko ZS.

#74 tAmAli

tAmAli

redni gost

• Člani
  • 327 prispevkov

Objavljeno 20 november 2007 - 20:16

Tudi sam obiskujem savne. Savne so zelo zdrave za človeško telo, saj ga očistijo strupov. Obiskujem pa navadne in pa "gej" savne. To se mi pa zdi čisto preprosto. Kdor se želi savnati se lahko savna v str8 savni al pa gej. Gejev ne pretepajo v str8 savnah, tak da ni bojazni. Kdor pa želi gledat druga moška telesa, dotikanja in navsezadnje tudi sex pa obišče gej savno. Saj zato pa ponavado po vseh gej savnah zravn lubrikanti in kondomi, česar pri str8 savnah ne vidiš. :D
Kdor molči, devetim odgovori

#75 sasas2

sasas2

biskvitek

• Člani
  • 39 prispevkov

Objavljeno 05 december 2007 - 15:36

Predno vstopiš v savno so ponavadi tudi navodila kako se obnašati, mislim, da velja predvsem za suho finsko savno (najbolj klasična oblika savnanja).
V kolikor greš prvič pa ti bo vsak ali zaposleni ali kak obiskovalec zagotovo pomagal kako se savnati.
V kolikor se želi sexa v savni ni potrebno samo v gej savno, ker se to da izvajati v (moje mnenje) v vsaki savni. Sem bil priča sexu med moškim in žensko v str8 savni.
Vsi smo vedeli, da se notri natepavata. Smo počakali in kasneje šli noter. Pa kaj. Se svet ni nikomur podrl.
Če vam je savna nagravžna, enostavno ne iti.
Kdor pa ima srčne težave in ne mislim tistih povezanih s čustvi pa savno odsvetujem, ker lahko škoduje.

In to, da je v gej savni poskrbljeno za lubrikante in kondome je pa samo doprinos k pametnejšemu razmišljanju o spolnih bioleznih, a to je že druga tematika.

Zdrauc: še dobro, da smo ljudje različni, drugače bi bil dolgčas.

Lep dan vsem.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov