Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Kje se bolje počutite: v dvoje ali v skupini?

37 odgovorov v tej temi

#26 matthew

matthew

piščan'c

• Člani
  • 68 prispevkov

Objavljeno 02 januar 2012 - 20:49

Precej odvisno od tega kaj se počne. Na čaj gremo ponavadi trije, štirje. Če pa je vključen tudi alkohol, pa se nas ponavadi zbere tudi čez 10. Takrat se pa po navadi tudi na majhne kupčke razdelimo in seveda potem kleptamo vsepovprek. Seveda se družim s tistimi s katerimi se najbolje počutim.. Za novo leto nas je bilo 10 pa smo se imeli res super. Sicer pa sem kar velik pobudnik velikih zabav, pa tudi vedno se imamo super. :)

Sam, brez družbe, pa nikamor ne hodim. Se ne silim na zabave, kamor nisem povabljen.

Zdaj čakamo na sneg, da se lahko gremo sankat :D Kuhanček in zabava na snegu..to bo tudi awesome! :)

#27 Keiris

Keiris

nov na sceni

• Člani
  • 207 prispevkov

Objavljeno 03 januar 2012 - 00:15

Definitivno mi je najljubše druženje na štiri oči. S tistimi, ki so mi v življenju res pomembni, mi ta čas veliko pomeni in ga nobeno ''večje'' druženje ne more nadomestiti. Drugače mi je občasno (odvisno od razpoloženja) fajn tudi v večjih družbah, sploh če gre za večjo skupino prijateljev in se lahko sprostim, ampak običajno manjša kot je družba, bolje se imam. Izjema je moja najožja družina, kjer se imam ob polnem številu (ko smo vsi) najbolje, ter najožje prijateljice, s katerimi se imamo skupaj super. Ampak tudi pri njih naš skupni čas ne bi zadostoval, če ne bi imela z vsako od njih tudi časa v dvoje. Se mi zdi, da je pogovor na 4 oči ponavadi vseeno na neki drugi ravni, ki lahko (ni pa nujno) dve osebi najbolj poveže oz. zbliža. :)

Ni mi problem iti sama na kosilo, na čaj ipd., tudi na raznorazne izobraževalne programe ali pa kaka srečanja. Nisem pa še šla kdaj sama na kakšen večji koncert ali pa na dolgo potovanje. Običajno tudi na sprehodih v samoti zeeloo uživam. Seveda tudi na sprehodih dvoje, ampak v samoti nič manj :)

Fall seven times, stand up eight. 

#28 TellMeYurDreams

TellMeYurDreams

piščan'c

• Člani
  • 96 prispevkov

Objavljeno 16 januar 2012 - 22:55

V dvoje je lepše. Je pa fajn biti tudi v skupini, ampak tudi po takšni zabavi se raje dobim z nekom v dvoje.

I don't wanna hear your dreams, show me your reality.

#29 bugs01

bugs01

nov na sceni

• Člani
  • 257 prispevkov

Objavljeno 17 januar 2012 - 01:42

Sama grem najrajši z eno osebo, preveč če jih je, mi nekako ni najbolje, no je sicer res tudi od družbe, ampak v 90% imam raje, da grem samo z eno osebo ven.
To zaradi tega ker je zaupanje in umirjenost veliko večja pri eni osebi kot pa več. :P
Drugače pa zelo nerada grem sama ven.

Prispevek uredil/a: ženska, 21 januar 2012 - 02:38.

Vedno obstaja rešitev. Tudi če si še tako na dnu, vedi, da to ne bo večno. Ko boš najmanj pričakoval, se ti bo zgodilo nekaj, kar te bo osrečilo.

#30 Eos

Eos

Častna članica

• Člani
  • 782 prispevkov

Objavljeno 03 februar 2012 - 13:15

Veliko bolje funkcioniram v dvoje, so mi pa tudi večje družbe ful zabavne, ampak potem sem vedno tak nevrotik, postanem nadležno hiperzgovorna, izpadem totalen samozaverovan narcis in s svojo besedno poplavo počasi (ali ne tako počasi) ubijam sogovornike. Ali - drug ekstrem - negibno obsedim in ne izustim ničesar in se mi zdi vsaka stvar, ki jo povem, nemogoče trivialna, neutemeljena in all over silly. Saj to se mi zgodi tudi v dvoje, ampak ne tako pogosto ali tako ekstremno.

Najprijetnejše skupine so mi pa skupine prijateljev, ki se dobro poznamo in kjer vsakršne tančice odpadejo in smo vsi res tisto, kar smo. Redka stvar, a ko jo odkriješ ... je vredno.

#31 butterfly

butterfly

piščan'c

• Člani
  • 183 prispevkov

Objavljeno 12 februar 2012 - 18:32

Definitivno v dvoje. Sicer znajo biti tudi manjše skupinice zelo simpatične (največ do 5 ljudi). Večje skupine pa meni pogosto predstavljajo pravi izziv. Še posebej, če večino ljudi ne poznam. Verjetno imam še iz šole nek kompleks 'outsiderstva' in bijem bitke sama s sabo, kadar je večja masa ljudi okoli mene. Gre pač za tisti strah, da se ne bi z nikomer ujela. In se zelo rada pogovarjam in spoznavam nove ljudi, ampak da pridem do tega, se moram pogosto zavestno potiskati preko te meje. Nazadnje je bilo tako glede novega leta, ko sem prijatelja do zadnjega držala v negotovosti glede udeležbe. Pa ni bilo zanalašč, ampak enostavno sem morala zadevo prespati. Večkrat. :? Freud, kje si?

Sicer pa je veliko odvisno od mojega trenutnega razpoloženja in od splošnega vzdušja družbe oz. v kakšni družbi se znajdem. Doma sem pogosto tiho, ko dobimo kakšne obiske. Tudi, če se lotijo kakšne debate, se moram hudičevo potruditi, da jih preglasim in me ponavadi že v štartu vse mine. Če večja skupina vsebuje ljudi, ki so mi fajn in oh-in-sploh, nimam nobenih problemov. Takrat se popolnoma sprostim, se zafrkavam in res uživam.

Torej, najbolje mi je v dvoje ali manjše skupinice, kjer lahko vsi sodelujemo v debati (brez grupiranja), se smejemo in nam je fajn. :)
Doing the best at this moment, puts you in the best place for the next moment.

#32 wonderland

wonderland

piščan'c

• Člani
  • 113 prispevkov

Objavljeno 12 februar 2012 - 19:28

Najraje sem v dvoje, tako se lahko popolnoma posvetim tisti osebi in obratno, nihče ni zapostavljen itd. Če se z nekom prijateljsko spoznavam, ne maram, da pripelje zraven kakšnje njegove/njene prijatelje, ki čvekajo na polno, ki majo cel kup svojih tematik, jaz pa zraven sedim, se smehljam in se dolgočasim, ker enostavno nimam kaj za dodati k njihovim "insajderskim" temam.
Večje število ljudi mi je všeč, če je velika večina ljudi meni že zelo blizu in se okoli njih zelo sproščeno počutim.

Prispevek uredil/a: ženska, 13 februar 2012 - 03:03.

Live and let live

#33 Gamajun

Gamajun

biskvitek

• Člani
  • 27 prispevkov

Objavljeno 13 februar 2012 - 21:07

Če želim intimo, je najboljše biti v dvoje ali pa mogoče v troje. V skupini pa takrat, ko se hecaš in debatiraš o raznih situacijah. Oboje mi paše, osebnega odnosa s človekom pa definitivno ne gradiš v skupini oz. ne more biti intimno ...
The Bible contains six admonishments to homosexuals and 362 admonishments to heterosexuals. That doesn't mean that God doesn't love heterosexuals. It's just that they need more supervision. ~Lynn Lavner

#34 Rosalie

Rosalie

piščan'c

• Člani
  • 62 prispevkov

Objavljeno 13 februar 2012 - 21:12

V dvoje je najlepše :objempunce:
Čeprav včasih sede malo več družbice :žurka:

#35 nobody

nobody

piščan'c

• Ban
  • 55 prispevkov

Objavljeno 25 februar 2012 - 23:04

Kakor kdaj. Včasih mi paše v dvoje, včasih pa v skupini. Vse ma svoje prednosti. Mislim da če je več ljudi, je tudi več zabave, če je pa samo eden, je pa vseeno fajn ampak bolj "resno" :)

#36 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 959 prispevkov

Objavljeno 05 februar 2017 - 16:22

Definitivno v dvoje ali manjši skupini >5 oseb, čeprav še najbolj sem pa navajena biti sama in to tudi velikokrat krvavo potrebujem.

(Na srečo sva z ženo na podobni, če ne celo isti valovni dolžini  kar se tega tiče. Težje je z družino, sploh staršema, ki zaženeta paniko, kakor hitro se ne javim več kot 14 dni.)

Toda, če je družba umirjena me ne moti niti, če nas je za cel bataljon.

:zurka:

Prispevek uredil/a: Eos23, 05 februar 2017 - 16:23.

There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#37 odprto_morje

odprto_morje

gay friendly

• Člani
  • 23 prispevkov

Objavljeno 30 januar 2018 - 23:44

V dvoje :)

#38 ChasingKites

ChasingKites

piščan'c

• Člani
  • 85 prispevkov

Objavljeno 31 januar 2018 - 00:01

Odvisno; če se dobro razumem z vsemi vpletenimi in vem, da sem lahko okoli njih jaz brezkompromisno jaz brez grdih pogledov ali nesramnih opazk, potem skupina, sicer pa v dvoje. 

My hobbies include day-drinking, sinning and rimming.

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov