Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Erotične sanje

62 odgovorov v tej temi

#51 harmless

harmless

piščan'c

• Člani
  • 146 prispevkov

Objavljeno 26 avgust 2009 - 18:09

Spomnim se samo dvojih erotičnih sanj (bogve, koliko jih je bilo vse skupaj). Po eni strani bi si jih želel več, ker je fajn kasneje ˝premišljevat˝ o tem :mrgreen: , po drugi strani pa me skrbi, da bi kdo slišal kakšen delček sanj :opala: . Se pa spomnim nekaj sanj, ko se je pripravljajo kaj zanimivega, pa ni prišlo do akcije, ker sem se prej zbudil (itak, da jezen :delo: ). Sicer imam pa še dosti življenja pred sabo (no, upam vsaj).
You've gotta make your own kind of music, sing your own special song, make your own kind of music even if nobody else sings along!

#52 plastic

plastic

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2009 - 13:39

Približno 3x se mi je sanjalo da sem se tuširal s tipi (ki so mi bili seveda hudi), kakšnih bolj erotičnih sanj se pa ne spomnim.
There are so many stars in the sky. Makes you think of all the hot guys in the world. -Brüno, 2009

#53 Kreont

Kreont

biskvitek

• Člani
  • 31 prispevkov

Objavljeno 30 avgust 2009 - 20:05

tako kot mnogi, tudi jaz. v sanjah počnem vse. tudi varam. in se ne pustim motit. kar se pa podrobnosti tiče: nič posebnega, povsem običajen sex. (pa tudi ženske so bile že vmes :poreden: :nerodno: ).

#54 nobody

nobody

piščan'c

• Ban
  • 55 prispevkov

Objavljeno 17 oktober 2009 - 18:05

enkrat sem sanjal, da sm z eno kolegico seksal, pa je mela tiča:) ha ha.. pa dostkrat mam take sanje, včas si kar želim, da bi ble realnost:)..no, ne take da bi mele kolegice tiče, ampak pač..:)

#55 polž

polž

piščan'c

• Člani
  • 64 prispevkov

Objavljeno 16 december 2009 - 05:44

Pogosto imam take sanje, kadar mi misli iz podzavesti bruhnejo na dan. Večinoma ni nič eksplicitnega, samo obdelovanje in sanjanje podzavestnih frustracij, ki jih zavestno ne morem sprejeti. Tako se mi redni dogaja da sem s fanti nag skupaj pod tuši ali pa na wc, ali pa pri pisoarju in se ne morem pos**t čeprov me tišči za popi**it. Enkrat v preteklosti sem sanjal da sem na ležalniku pri bazenu f**al svojega sošolca, ampak moram priznat, da so bile to izrazito neprijetne sanje. Prejšnji teden se mi je recimo sanjalo o nedolžnem, nežnem poljubljanju z nekim fantom, drsel sem po njegovem telesu in duhal vonj njegove kože. Sanje so bile zjutraj tako žive, da sem misli da so se mi resnično zgodile. Pogosto imam tako realistične sanje, da mislim kot da se mi zares dogajajo, še posebej, če so grozne, se želim čim prej prebuditi.
Včeraj sem imel dokaj grozne sanje. Sanjal sem da mi je odpadel penis in ga nisem mogel pritrditi nazaj. držal sem ga v roki, bil je trd ampak ga nism znal nazaj vklopiti, bilo je grozno :(

Prispevek uredil/a: ženska, 17 december 2009 - 01:51.

#56 ClosetCookie

ClosetCookie

piščan'c

• Člani
  • 84 prispevkov

Objavljeno 23 februar 2012 - 16:03

Meni se pa že skoraj vsako noč sanja o neki določeni osebi. :nerodno: :mrgreen: In potem se vsako jutro zbudim in hočem nekoga ubit, ker ni bilo reeees. :(

Sicer pa se mi je sanjalo že vsega boga, pa mi ponavadi ne pride do živega. :) Najhuje pa je, ko imam kako Freudovske sanje a la incest... Ki so baje normalne in zelo pogoste, ampak jaz se potem gabim sama sebi še kak teden...
Resistance is futile.

#57 Eos23

Eos23

Častna članica

• Člani
  • 959 prispevkov

Objavljeno 25 julij 2014 - 02:23

Ah, velikokrat sanjam kakšne erotične sanje, kar mi je super, ker jih lahko z ženo izkoristiva kot uverturo za jutranjo 'telovadbo', če pa žene ni, pač zaigram solo ... :lepa:
Se mi pa je že zgodilo tudi kdaj, da so bile zelo neprijetne - npr. zoofilija, incest ali kaj podobndga, kar je pa ravno obratno vplivalo na moj 'mojo'.
Se pa spomnim enih v katerih sem bila del tiste znane scene iz 'Eyes wide shut', pri črmer je bila edina razlika, da ni šlo za orgijo večih, temveč so mene in še eno opazovali 'med igro' na oltarju in zraven 'chant-ali' ... Ne, ni šlo za noben satanistični obred. Nobenega ubijanja in podobnih for. :P
Je pa bilo noro.
There is nothing noble in being superior to your fellow man; true nobility is being superior to your former self.
You are NOT invited to the other side of (in)sanity.
Ex cineribus resurgam, ferox et potens.

#58 Aneeia

Aneeia

piščan'c

• Člani
  • 57 prispevkov

Objavljeno 06 avgust 2014 - 00:21

Zelo pogosto imam erotične sanje in NAJBOLJ GROZNO je, ko ti prihaja in se ravno takrat zbudiš :D :D :D

U can't decide matters of your heart. It is madness to try.

#59 MimiBeta

MimiBeta

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 29 avgust 2014 - 22:25

Mene so take sanje doletele ene trikrat v življenju :/
Pa se jih res ne bi branila :D

Tud sicer se skoraj ne spominjam sanj (ker sem od sanj vedno bila utrujena, sem svojo psiho tako natrenirala, da ne sanjam).
A mislite, da se nekako da obrnit naše možgane, da bi bolj pogosto "mokro" sanjali? :P

#60 BBB

BBB

zasvojen'c

• Člani
  • 673 prispevkov

Objavljeno 29 avgust 2014 - 22:53

Na žalost do njih pride zelo redko. Tudi nasploh se zelo redko spomnim sanj, bilo katerih :( 

Kadar pa sem sanjal erotične sanje (in se jih potem zjutraj spomnil), pa so bile te vedno prijetne, "normalne" - se pravi nobene zoofilije, incesta ali odpadanja tičev, kot lahko berem v tej temi :D Najbolj žalostno se je iz takih sanj zbudit, ker so pri meni občutki popolnoma realni, če niso še ojačani. Vsakič sem se zjutraj potem navduševal kako so možgani ena fajn zadeva, še v sanjah imaš odlično izostren vonj, čut za dotik ipd., res, kot da bi bil tam, prav nič ni bilo podobno "gledanju filma" (zanimivo, pri neerotičnih sanjah nimam tako izostrenih čutov, včasih sanjam celo 'v tretji osebi').

No, še nič presenetljivo opažanje za tiste, ki pravite, da erotičnih sanj nimate (skoraj) nikoli - pri meni se njihova pogostost poveča, kadar me cel dan spreletavajo grešne misli ter kadar ene 2h zaporedoma pred spanjem gledam raznorazne pohujšljive tumblr in druge internetne strani. Skratka, če greš spat z mislijo na sex, boš najbrž tudi prej o tem sanjal/a ;)

Only a few prefer liberty; the majority seek nothing more than fair masters.

#61 sonkei

sonkei

piščan'c

• Člani
  • 115 prispevkov

Objavljeno 29 avgust 2014 - 23:20

uh ja, se mi kar dogaja... ko se pa prebudim in nenavaden občutek tam spodaj, se samo malo pomasiraš in in... jutro je lepše  :nerodno:  :sreca:

You can never start a new beginning, but you can always make a new ending!

#62 Water

Water

gay friendly

• Člani
  • 18 prispevkov

Objavljeno 30 junij 2017 - 23:41

Mene so doletele zelo hot sanje, a mi nič ne pomaga, ker mi ta ženska čustev ne more vračat :-(

Rada imam preproste stvari.

#63 Radu

Radu

gay friendly

• Člani
  • 10 prispevkov

Objavljeno 25 avgust 2018 - 13:03

Pri meni so prav erotične sanje bile tisto, kar mi je pomagalo dojeti da me privlači tudi moški spol. V sanjah sem skoraj vedno z moškim :)  vsega je že bilo... otipavanja, oralnega, analnega seksa, z mokrim koncem ali brez :D ta zadnjič sem tipu le utegnil dat roko v spodnjice in začutit kaj je noter, pol pa zbujanje  :S sem upal da bo nadaljevanje no zaenkrat nič :?

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov