Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Erotične sanje

62 odgovorov v tej temi

#26 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 188 prispevkov

Objavljeno 15 september 2006 - 09:42

A pa se ženske zbudite ob orgazmu. :?: Ker jaz sem se vedno in začel pucati posteljnino. :mrgreen:
Lep pozdrav, Glorchy :paprika:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#27 blarba

blarba

piščan'c

• Člani
  • 89 prispevkov

Objavljeno 17 september 2006 - 11:31

Ne skrbi - bolje doživeti vrhunec buden in z realno osebnostjo ob sebi, kot pa doživeti vrhunec z osebo iz sanj in v na-pol spanju :D

se popolnoma strinjam, ampak za nič na svetu se nebi odrekla mokrim sanjam, ki so odličen dodatek stvarnosti:P

A pa se ženske zbudite ob orgazmu. :?:

ponavadi se napol zbudim, včasih pa spim naprej.. odvisno od sanj in dogajanja v njih :mrgreen:
..Was normal ist, ist auch eine Frage...

#28 Gost_nxsidhis_*

Gost_nxsidhis_*
  • Gostje

Objavljeno 17 september 2006 - 12:04

Ja men je d best ker tko mi vsaj vedno pride, bog ne daj da me kdo zbudi tik pred orgazmom...

#29 cukr

cukr

gay friendly

• Člani
  • 13 prispevkov

Objavljeno 18 september 2006 - 09:15

imam erotične sanje..vedno o njej :nerodno: ampak ne doživim vedno orgazma, ko pa ga.. :yahoo: sicer se ne zbudim, ampak zjutraj pa se vsega spomnim.. :P
vedno me boš našla tam, kjer si me boš želela...

#30 stelth

stelth

gay friendly

• Člani
  • 17 prispevkov

Objavljeno 18 september 2006 - 18:48

Tako kot vsi ostali (vsaj upam) imam tudi jaz erotične sanje z raznoraznimi spolnimi fantazijami. Žalostno je samo to da niso resnične in da se zjutraj bolj malo spomniš. :D
cleared for takeoff

#31 DaY_Dream

DaY_Dream

gay friendly

• Člani
  • 24 prispevkov

Objavljeno 18 september 2006 - 22:23

ampak ne doživim vedno orgazma, ko pa ga.. :yahoo: sicer se ne zbudim, ampak zjutraj pa se vsega spomnim.. :P

Js tudi ja... In vmes se ponavadi napol zavedam da se to res dogaja... Ko se pa zbudim, sm vedno skeptična, da je to sploh mogoče :?

Left hand of the goddess 

#32 HeLLsiNg

HeLLsiNg

piščan'c

• Člani
  • 92 prispevkov

Objavljeno 19 september 2006 - 20:25

takis sanj je pri meni veliko..čeprav niso več tako pogoste :? ..
hja..so lepša budilka :shock:
upam samo da ne spuščam kakih zvokov.. ;)
..sj veš..

#33 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 19 september 2006 - 21:19

Sanje o seksu, o določenih osebkih - ja tudi to se dogaja. Včasih je zelo intenzivno, so bile pa že tudi take mal grozne.

Ni dolgo tega, ko sem imel intenzivne sanje, sanje o seksu na več načinov, s fantom, ki mi je všeč. Vendar v resnici še nisva seksala. Spal sem pri prijateljici in zjutraj mi je rekla, da se zelo zelo jamral in stokal celo noč. :oops:
Sicer se vsega ne spomnim, vem samo da je bilo very hot... Ja no, tudi pižama je potem le za v pranje ;)
Do files get embarrassed when they get unzipped?

#34 cobiss

cobiss

piščan'c

• Člani
  • 108 prispevkov

Objavljeno 20 september 2006 - 00:06

Kot otrok sem sanjal sex s Pamelo, ful sem gledal obalno stražo in mi je bla skoz boljša...
Nazadnje sem nekaj podobnega sanjal ko sem bil lansko leto na morju, ampak tokrat ni bla Pamela, tamveč someone new:=)) (moškega spola) :D

#35 goinup

goinup

izkušen

• Člani
  • 991 prispevkov

Objavljeno 13 november 2006 - 12:02

Zadnje čase zelo intenzivno sanjam erotične sanje. Še posebej takrat, če sva bila s fantom skupaj tisti dan. Sanje so zgolj zmes dnevnih dogodkov, spominjam se odsekov. Preveva me občutek, da je to povezano (sanje in dnevni dogodki).
Do files get embarrassed when they get unzipped?

#36 PiKcPoKc

PiKcPoKc

redni gost

• Člani
  • 359 prispevkov

Objavljeno 13 november 2006 - 17:05

Preveva me občutek, da je to povezano (sanje in dnevni dogodki).

Tudi jaz včasih tako sumim. Zdi se mi, da v sanjah doživljam stvari, na katere sem v dnevnem času zavestno dal malo poudarka in jih spregledal, potem pa v sanjah naredim cel scenarij. Slika objavljena

#37 raceing girl

raceing girl

piščan'c

• Člani
  • 134 prispevkov

Objavljeno 14 november 2006 - 11:05

Men se pa pravzaprav večkrat zgodi,da če so sanje erotične,da sexam s tipom :?: .Pride mi sicer ne,ampak zbudim se pa vsa nakurjena.Sicer pa mam punco,a bila sem tudi s tipi :oops: .Iskreno,bi raje vidla,da bi bla v sanjah s punco! :mrgreen:
Bodi kar si //
ostalih je tako že preveč!

#38 daroon

daroon

piščan'c

• Člani
  • 65 prispevkov

Objavljeno 16 november 2006 - 17:44

dostikrat sem sanjal ali da sem s tipom ali z žensko, čeprov večkrat s tipom. Najprej me je še to skrbel, k si še nism priznau, zdej mi je pa čist da best. Drgač pa nikol niso mokre sanje, niti enkrat.
Samo zadnje čase pa bolj sanjam odmeve kšnih dogodkov ali pa želja, npr zadnje čase bolj sanjam o dotikih pa nežnostih, nasploh da maš nekoga rad, tudi kot frenda...in se zbudim čist v rožcah:)
.as my soul yearns to see,
again those eyes, those eyes once more.

#39 iwantsanta

iwantsanta

gay friendly

• Člani
  • 9 prispevkov

Objavljeno 14 januar 2009 - 21:00

Jst pa nikol kej tazga ne sanjam! :nevihta:
WOOF!

#40 Rahmaninov

Rahmaninov

nov na sceni

• Člani
  • 215 prispevkov

Objavljeno 14 januar 2009 - 22:33

Mislm dans sem mel odštekane sanje, bil sm v Egiptu in kar od nekje je prišel en moj frend (ki je sicer str8 in je hud, ampak meni ne sede) in me stlači v eno skalnato jamo in me zaliže, s tem da nisem mogel dat stran glave, ker mi je jezik držal z zobmi in poteml sem bil kar na vlaku in on se je sprehajal v čist belem oblečen in me je model še enkrat zažvaliv, uhh, težke sanje.

Prispevek uredil/a: ženska, 15 januar 2009 - 15:07.

Glasba je zatočišče duš, ki so ranjene, ker jih je sreča ranila. (E. M. Cioran)

#41 Ganymede

Ganymede

piščan'c

• Člani
  • 92 prispevkov

Objavljeno 15 januar 2009 - 08:20

Kakšne erotične sanje so pri meni bolj redkost. se pa je zgodilo par dni nazaj, ko sem prav v živo sanjal, kako sem seksal z neko prav božansko žensko, samo njenega obraza nisem videl, vsaj ko sem se zbudil, se nisem mogel spomnit. Na nek način so povezane z realnostjo, saj sem prav zaželel si ženske bližine v tistih dneh, kar mi je tudi po eni strani zanimivo ker sem trenutno z enim tipom, recimo. Ampak še zmeraj mi je noro s tipi :P

Prispevek uredil/a: ženska, 15 januar 2009 - 15:09.

Dance, Live, Love and make Love!

#42 Black Kitty

Black Kitty

nov na sceni

• Člani
  • 295 prispevkov

Objavljeno 29 maj 2009 - 15:09

Imam kar pogosto erotične sanje. Sanjam, da se dam dol z moškim ali pa da zlorabim žensko (predvsem ta je pogosta) :utihni:

"Those who do not movedo not notice their chains."

Rosa Luxemburg

#43 Kittz

Kittz

redni gost

• Člani
  • 348 prispevkov

Objavljeno 29 maj 2009 - 16:41

Kadar sem zagledana v koga, imam vsak dan erotične sanje v katerih se nahaja prav ta oseba lol. :)
Too weird to live, too rare to die...

#44 vikki

vikki

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2009 - 00:47

Mah js se stalno dol dajem v sanjah z zvezdami :) Al pa z eno, ki mi je ful všeč in mi skoraj vedno okupira sanje hehe..

#45 Chiara`

Chiara`

Častna članica

• Člani
  • 2 312 prispevkov

Objavljeno 30 maj 2009 - 01:23

Velikokrat z moškimi in ženskami. Moje sanje so brez predsodkov. So pa take prikupne.. Lahko se mi sanja, da mi je neka punca dala lupčka - ravno danes se mi je in sem se potem od sreče sesedla na tla v sanjah, ponavadi res bolj sanjam o občutkih zaljubljenosti kot pa samo goli sex. Tudi zelo pogosto flirtam ali pa se cartam z nekom. Včasih se mi pa sanja tudi o sexu z osebami, ki jih raje ne bi nikoli videla nage. xD

#46 valda1

valda1

nov na sceni

• Člani
  • 272 prispevkov

Objavljeno 31 maj 2009 - 23:38

Danes se mi je ravno sanjalo, da sem bil na nekem partyju na Švedskem in je bila lesena koča s samimi kopalnicami in tuši in slačilnicami. Moral sem iskati nekega tipa, ki ga še v življenju nisem videl in naletim na dva tipa pod tuši - starejšega in mlajšega nabildanega - in izpadem totalen homofob in zbežim ven kot mala deklica :D Niso ravno erotične sanje, so pa prve gej sanje, ki imajo opraviti z erotiko. Ponavadi sanjam hetero.

Prispevek uredil/a: valda1, 31 maj 2009 - 23:39.

Kjer je v srcu ogenj, je ponavadi dim v glavi.

#47 roky007

roky007

gay friendly

• Člani
  • 1 prispevkov

Objavljeno 19 junij 2009 - 09:19

Sem malo čuden..se nikoli nič ne spomnem :?:

#48 blackie_

blackie_

biskvitek

• Člani
  • 33 prispevkov

Objavljeno 19 junij 2009 - 12:17

Naenkrat sem bil v neki dnevni sobi v kateri je stal en ful lep črnec v belih spodnjicah potem se spomnim še samo oralnega seksa z njim in pa na koncu sva jedla kokice :D
...:: all different ::...

...:: all equal ::...

#49 Karincek

Karincek

gay friendly

• Člani
  • 19 prispevkov

Objavljeno 07 julij 2009 - 00:17

Joj, jst pa zadnje dva meseca non stop (skoraj vsako noč) sanjam o moji sošolki iz faxa =). Odkar sva skupaj preživele nekaj dni jo že ves čas hočem vprašati, če je vsaj za kakšno avanturo ampak se kr ne upam. Če se ji bi to zdelo ful butasto, se ne bova nikol več isto gledale... in potem v sanjah vse pride do uresničitve =) Vedno jo najprej vprašam če bi spala z mano in vedno mi reče, da seveda bi! in potem vedno moro seksava in je vse super. ampak potem se zbudim in jst si jo še vedno želim!!! no, nevem, pomoje je nikol ne bom vprašala =) So pa res zelo super sanje =D

#50 Bellatrix

Bellatrix

piščan'c

• Člani
  • 150 prispevkov

Objavljeno 08 avgust 2009 - 22:22

Res imam velikokrat erotične sanje. Vse super, samo hudo je, da se zbudim sama v postelji, ker sem sicer še vedno totalno v razpoloženju, da bi sanje nadaljevala zbujena. :)

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov