Skoči na vsebino

Spletno mesto uporablja piškotke. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Več o piškotkih   V redu

Slika

Obseg vašega najobčutljivejšega

56 odgovorov v tej temi

#26 ricklind

ricklind

zasvojen'c

• Člani
  • 425 prispevkov

Objavljeno 26 junij 2005 - 14:33

Kolk se eni obremenjujejo z svojo "velikostjo" in svojim "obsegom".
:lool:

#27 ferfolja

ferfolja

biskvitek

• Člani
  • 48 prispevkov

Objavljeno 27 junij 2005 - 19:11

ah to sploh ne gre za obremenjevanje

enim je dolžina kurca pomembna, drugim napeta ritka, tretjim cute obraz....

pač, vsak ima svoj fetiš, tko da ne vidim zakaj bi blo narobe se ukvarjat z dolžino in debelino kurcev
If sex was a war, would you be my enemy?

#28 Derz

Derz

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 26 julij 2005 - 20:09

Moj je dolg 25 cm in ima obseg 22.5 cm.

Kje pa dobis tako velik kondom? Ker men so durexovi premajhni, pa nimam velkega.

#29 mk

mk

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 26 julij 2005 - 20:25

Moj je dolg 25 cm in ima obseg 22.5 cm.

Kje pa dobis tako velik kondom?

Razrežem štiri običajne kondome in jih sešijem skupaj.

#30 martinni blue

martinni blue

piščan'c

• Člani
  • 85 prispevkov

Objavljeno 26 julij 2005 - 23:49

Odgovori na to temo pa spominjajo na tiste ribiske a la: jaz sem pa toliko cm dolgo ujel, jaz pa se vecjo ... Zna biti pa tudi to, da smo v Sloveniji merske enote in tudi metre v zadnjem casu zamenjali ... Povejte mi kje se kupi take metre? :?
When you start with me you can't go back ...

#31 traveler

traveler

biskvitek

• Člani
  • 37 prispevkov

Objavljeno 27 julij 2005 - 01:58

:lool:
V bistu, je tema kar sla iz tega koliko imajo na forumu vsi debelega na to ali ima dual lahko 17.5 cm batino. Nakar je se mk ustrelil z malo berto. Ma naj ga imata. Čestitam dualu za izjemne dosežke na tem področju in mk-ju za prosti prehod meje brez orožnega lista. :lool: Mislim, da glede na splošni odziv, si je tu par ljudi pridobilo kar nekaj oboževalcev, če ne pa vsaj firbčnežev. :o

Po mojih izkušnjah ko sem bil v pasivni vlogi moram rec, da je tehnika definitivno bolj pomembna. Velikost ti ne zagotovi glih maksimum uzitka. Je pa res da lahko pomaga, če ne druzga, pa zato da še bolj vzburi partnerja pred samim odnosom.

Debeline pa si res se nisem meril, pa tudi zdaj si je ne bom začel. Iz mojega zornega kota zgleda prav zlo fajn, to kar imam. :pepper: Ker smo moški pa tako ali drugače obsedeni z našim premoženjem, je prav zanimivo preleteti take in drugačne mere. :idea: Čeprav po pravici povedano gre tu bolj za krepitev lastnega ega in iskanje potrditve o lastni moškosti. Sicer pa tako ali tako nič ne pomaga, razen če si ga nebi želel kdo tu slučajno skrajšati. A ne? :P

Ma prav zanima kdo bo dal več(jega) na mizo! 8)

#32 cuteboy16

cuteboy16

gay friendly

• Člani
  • 4 prispevkov

Objavljeno 27 julij 2005 - 13:41

:D
Da se jaz kej povem... :lool:
No, govorilo se je o dolzini, zdaj tudi v obsegu... :lool:
Tema postajajo vse bolj vroče :)

Podatek pri meni kaže, dolžino 19,5cm in obseg 15cm.
Hm... ja, slovenska statistika je malce nižja... :lool:
Bodi to kar si, drugih je že preveč!!!

#33 Derz

Derz

piščan'c

• Člani
  • 137 prispevkov

Objavljeno 27 julij 2005 - 13:45

Sam se res potrudite ko merite. S cim pa merite, s šublerjem, da odčitate tako natančno dolžino?

#34 Nathos

Nathos

piščan'c

• Člani
  • 61 prispevkov

Objavljeno 28 julij 2005 - 23:23

Glede telih 17,5. Vzela sem ravnil in eno vrvico, odmerla 17,5 in naredila krog iz 17,5 cm. Zdi se mi fizično mogoče, ampak je pa batina, ni kej :D

Ja sej :) Po eni strani ni lih ravno "vesel" podatek po moje :?: :mrgreen:

Why not? I like it very much :pepper: :pepper: :pepper:

#35 eriq

eriq

gay friendly

• Člani
  • 8 prispevkov

Objavljeno 01 september 2005 - 23:21

velikost ni pomembna... bullshit! ;) valda, da je pomembna.

tehnika po drugi strani pa me kaj prevec ne zanima, saj moje sanjarije niso kaj prevec povezane s tem, da bi bil jz v pasivni vlogi. samo vseeno ... valda, da me tip ze vizuelno NE zrajca, ce odspod ni vse tko kot bi moralo bit. 8)

pa spet ni treba, da je ne vem kolko ...

ti cm pa to ... to je pa res vse spet tako relativno, da kr glava pece.. no, jz se deklariram za 18 cm in primerno debel. in je res, da navadno nism razocaran, ce tip rece 17 al vec, valda. manj pa bi po moje kr bla kriza. dejansko, sm bil ze v situacijah, ko me je tip ful zapalil, potem pa presenecenje v hlacah ohladilo, kot mrzel tus :o

je pa se ena fora, vsaj z mojega vidika.. ce je tip bolj majhen pa zelo suh, pol valda niti ni take panike, ce ga je mal manj v gatah.. ne gre mi pa skup, ko vidis kakega nabildanega deca z se vecjim macisticnih egom in majhnim premozenjem.. :solzice:

no, pa se neki .. kar se je tuki malo pozablo .. jz polega penisa: velikosti in debeline, jemljem se v komplet tudi jajca, ki morajo bit tud primerno velika. ker, bog pomagi, tud ce je tip obdarjen, pa da zraven visita dve jajcki v velikosti dveh oresckov, je prav tako ena sama kriza.. :?

ocki... i rest my case! 8)
razvajaj se in drugi te bodo razvajali ;)

#36 TheChosenOne

TheChosenOne

zasvojen'c

• Člani
  • 755 prispevkov

Objavljeno 09 maj 2006 - 00:43

No jaz sem si zmeril in je dolžina 16-17 cm (tam nekje) obseg pa mam 16 cm :?:

2QT2BSTR8

#37 goro

goro

piščan'c

• Člani
  • 76 prispevkov

Objavljeno 10 maj 2006 - 10:34

Crknil bom od smeha, ko sem prebral vaše poste. Vse skupaj je za skozlat......verjetno vam hormoni divje delajo, ko bi vsaj nekaterim še v glavi tako delalo. Bravo Mk! Nekaterim sploh ne potegne v glavi!
lp goro

#38 bogglefreak20

bogglefreak20

Častni član

• Člani
  • 574 prispevkov

Objavljeno 10 maj 2006 - 19:55

:lool: :lool: tako dobro se pa že dolgo nisem nasmejal!!! Super tema! Sploh ne morem verjet, da sem jo spregledal. :lool: :lool: :lool:
"I'm a vegetarian, well I'm not hardcore, because I eat meat, but only because I like the taste. And I hate vegetables on a personal level, so I'm not too good." Dylan Moran

#39 just_me_19

just_me_19

piščan'c

• Člani
  • 60 prispevkov

Objavljeno 25 maj 2006 - 00:02

ko da je to tok pomembno, jst si ga nikol nism meru, do zdj so bli vsi zadovoljni (mal jih je blo sicer) pa jst tud, tko da me ne zanimajo mere, sam da ni mjhn (kot prst recimo) pa je kul...fujj:=))
Jokal sem, ker nisem imel čevljev; vse dokler nisem videl človeka, ki ni imel stopal...

#40 Menino

Menino

nov na sceni

• Člani
  • 213 prispevkov

Objavljeno 27 januar 2008 - 23:22

Moj je dolg 23cm obseg je pa 24.. a je to možno? :šok:

Seveda to ni res.. imam dovolj velikega, da ga pošteno v roke primem in si ga pošteno zdrkam(:
“In three words I can sum up everything I've learned about life. It goes on.” R. Frost

#41 glorious

glorious

Moderator

• Moderatorska ekipa
  • 8 182 prispevkov

Objavljeno 20 september 2008 - 20:39

Je pa nekaj res. Dolžina velika, obseg oz. debelina "švoh" nekako ne klapa, če pogledam "estetsko". Najboljše je, da je oboje sorazmerno oz. podobnih mer. 8)

Lep pozdrav, Glorč :paprika:
Medicina je socialna znanost in politika ni nič drugega, kot medicina velikih razsežnosti. [R. Virchow]
De duobus malis semper minus eligendum est.

#42 fantič

fantič

piščan'c

• Člani
  • 94 prispevkov

Objavljeno 02 november 2008 - 16:57

dolžina: 16 - 17
obseg: 14
why do we fall? so we can learn to pick ourselves up!

#43 Las Meninas

Las Meninas

Častni član

• Člani
  • 1 004 prispevkov

Objavljeno 09 januar 2009 - 00:37

http://www.dnevnik.s...avje/1042231309

Novi kondomi z metrom :)
Ko so nacisti prišli po komuniste, sem molčal, saj nisem bil komunist. Ko so zapirali socialdemokrate, sem molčal, saj nisem bil socialdemokrat. Ko so prišli po katoličane, nisem protestiral, saj vendar nisem katoličan. Ko so prišli pome, ni bilo nikogar več, ki bi lahko protestiral. Evangeličanski pastor Martin Niemőller

#44 relativist

relativist

gay friendly

• Člani
  • 21 prispevkov

Objavljeno 09 januar 2009 - 01:47

Povej svoje mnenje o tem, ali je debelina res tudi pomemba ali je dovolj dolzina oz. tehnika.

V splošnem rečeno,

če fenomeni poskušajo biti čedalje bolj učinkoviti, potem je logično predpostavljati, da se kvantiteta zmanjša ko se kvaliteta poveča.

seveda nekateri pravijo...'ne'...pa vendar jih oči izdajo in se zasolzijo, ko so soočene z velikim sočnim lulčkom.

V tem primeru um pravi eno, telo pa drugo.

Seveda je to samo-nasprotovanje tisto, ki okarakterizira večino človeštva.
Um poskuša ojačati svojo predanost zakoreninjenim, popularnim normam, medtem pa ga bolj odkrito preprosto telo izda.

No ja.
Zgleda, da se bom moral prilagoditi svoji 10cm moškosti.
<--->Poznaj samega sebe<--->

#45 BISER

BISER

biskvitek

• Člani
  • 32 prispevkov

Objavljeno 09 januar 2009 - 11:26

fantje tehnika je pomembna in ne dolžina in debelina :objemfanta:
Se najdejo tudi primerki ki imajo nad 18 pa ne obvladajo svojo orodje.
nekateri pač nimajo nikoli dovolj :mrgreen:

#46 Zvonech

Zvonech

nov na sceni

• Člani
  • 203 prispevkov

Objavljeno 09 januar 2009 - 13:02

Toliko se ne obremenjujem z svojo lastno velicino in debelino, vem da je dobrih 19 v dolzini, debeline je kar nekaj, ampak meril nisem. Seveda ima vsaka velicina pa naj bo majhen ali ogromen svoj rajc. Osebno priznam da kaj je vecji raje ga imam, ceprav tudi normalni so zelo sladki :P v veliki meri mi je oseba se bolj pomembna kot tisto kar se v hlacah skriva. lp
Koncert Siddhartha 18.6 v Stozicah, kdo se?

#47 fantek_4_u

fantek_4_u

redni gost

• Člani
  • 387 prispevkov

Objavljeno 28 maj 2009 - 20:15

heh, meni pa dolžina spodnjega orodja pri tipu ne pomeni kaj veliko.
Če pa se že moram opredelitit, mi pa je glede dolžine všeč povprečje, glede
obsega pa mogoče malo tanjši. ( so boljši za ustno obdelavo :D )

Tud jaz spadam v neko povprečje. Torej 16-17 cm in mi je kar všeč tako.
Obseg pa mislim, da je povprečen, nikoli nisem meril. Koliko so moje roke velike :D ?
Imam bolj ženske roke, torej dolge priste in ožje dlani :D
Pameten med neumnimi je vedno najbolj neumen

#48 gEMboO

gEMboO

gay friendly

• Člani
  • 5 prispevkov

Objavljeno 28 maj 2009 - 23:36

no tudi meni je najbolj všeč "povprečje", tko kot je rekel fantek_4_me;) torej 16-17cm:))
ni všeč, če ima tip ful majhnega, vizuelno mi ni no, seksal pa nisem še s tipom ki je mel ful majhnega, tak da nevem kak bi mi blo boljš glede samega sexa:))
ampak no, naj pa povdarim, da če mi je tip kjut v ostalih pogledih, potem tista dolžina nima neke hude veze:))

pri meni (zmeril danes):D dolžina: 16-17cm (se nisem mogel odločiti, ker 1cm gor/dol je hitro, tko da recimo 16,5cm:))) obseg pa 15cm...

Prispevek uredil/a: glorious, 29 maj 2009 - 08:28.

I look like you want to look, I fuck like you want to fuck, I am smart, capable and most importantly: I am free in all the ways that you are not.

#49 Lior

Lior

piščan'c

• Člani
  • 60 prispevkov

Objavljeno 31 maj 2009 - 22:17

Well, it takes all sorts.

Zagotovo je velik penis impresiven in marsikdo ob pogledou na bujno mednožje ostane brez besed in/ali brez diha. Nekaterim se celo zacedijo sline. Jbg. nekatere stvari potekajo rtefleksno in niso odvisne od naše volje. :poreden:
Jaz sem s svojim zadovoljen.

Ob prebiranju teme, pa sem se spomnil na zelo obdarjenega prijatelja, geja – aktivca, ki je naletel na par tipov s še večjim orodjem. V poskusih seksa z le-temi je končal kot pasiven... »Bogi« :priden:
In je, kot pravi sam, komaj preživel. :D

Z veseljem lahko občudujem lepoto in čarovnijo velikih tičev, sam' nisem prepričan, da bi to 'lepoto' lahko tudi konzumiral. :lacen2:

:lizika:

#50 M-boy

M-boy

gay friendly

• Člani
  • 12 prispevkov

Objavljeno 09 november 2009 - 14:40

je pa se ena fora, vsaj z mojega vidika.. ce je tip bolj majhen pa zelo suh, pol valda niti ni take panike, ce ga je mal manj v gatah.. ne gre mi pa skup, ko vidis kakega nabildanega deca z se vecjim macisticnih egom in majhnim premozenjem..

A ti ni mogoče pršlo na misel, da so mišičnjaki zaradi tega, da se postavjo in pohvaljo saj z nečem, če že velikega nimajo?
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ XoXo M - boy

0 uporabnikov bere to temo

0 članov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov